niedziela, 15 września 2013

Sananda - Rozdział osiemnasty, Nowe Pismo Święte

Witam ponownie!


Rozdział osiemnasty, Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Sanandę / Jezusa
15 września 2013

Wyglądam chwili, kiedy będę mógł chodzić między wami. Tym razem będzie to święto dla nas wszystkich. Będziemy świętować wolność - swobodę definiowania siebie suwerenną istotą Boga, nieskrępowaną przez kontrolę Ciemnych, którzy zniewolili wszystkich na planecie swoimi ekonomicznymi sztuczkami zręcznych rąk. Oni zdobyli kontrolę nad niemal każdą transakcją finansową prawie w każdej części świata, ściągając ogromne bogactwo.

Powszechne używanie pieniędzy do określenia wszelkich transakcji między jedną osobą, a inną stało się ich narzędziem do wyeliminowania wszelkiego handlu, który nie był przez nich kontrolowany. Jak wiadomo, większość świata jest teraz w uścisku tego programu. Pozwoliło to, aby wszyscy byli opodatkowani, oceniani i nadzorowani we wszystkich interakcjach ważnych w ich życiu.

Te uciążliwe ramy kontroli są demontowane, unieważniane, ponieważ opierały się na nielegalnych praktykach. Są one zastępowane zupełnie innym systemem, który wyrówna szanse, jak lubicie mówić. Żadna osoba lub grupa nie będzie miała pozwolenia, aby kontrolować ogromne kwoty pieniędzy, jak robił to na przykład Bank Rezerwy Federalnej w USA. To jest właśnie demontowane, a jego szef podał się do dymisji. Podatki będą rzeczą z przeszłości, bo nie będą potrzebne, gdy wszystkie osoby będą miały dostęp do nieograniczonych funduszy, które były kontrolowane przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy i Banki każdego kraju, które wszystkie były w zmowie, aby kraść i gromadzić zasoby w swoich krajach.

Pętla wokół szyi każdego zostanie poluzowana, i wszyscy będziecie w stanie odejść ze starego systemu, bez zadłużenia. Wszystkie długi będą darowane, ponieważ większość światowych kredytów bankowych została zapisana w sposób oszukańczy. To bezprawie nie obejmuje, oczywiście, tych niezależnych małych banków, które zostały ustanowione przez ludzi, aby pomagać sobie nawzajem, przez programy mikro- pożyczek, czy kredytów, które utrzymują osoby fizyczne - kredytobiorców i kredytodawców - w kontakcie ze sobą.

Wyobraźcie sobie życie bez rachunków do zapłacenia, w którym wszystkie osoby są wolne, aby szkolić się, z pomocą utalentowanych ekspertów, aby osiągnąć dowolne twórcze przedsięwzięcia, które chcieliby osiągnąć. Wszystkie działania wspólnotowe, będą skupiały się wokół doceniania umiejętności i zdolności swoich członków, a moc kreatywności zostanie uwolniona w sposób, który był niewyobrażalny w starym systemie. Kiedy nikt nie będzie musiał wykonywać ponurej pracy ( z której większość miała do czynienia z ruchem pieniędzy i szczegółową dokumentacją przepływu pieniędzy ), wszyscy będą mieli wolną inwencję, zorganizować coś w celach produkcyjnych, czy pomóc swoim sąsiadom. Nie będziecie już zmuszani do wypełnienia harmonogramu swojego szefa, który jest niewrażliwy lub prostacki. Wybierzecie sobie osoby, którym chcecie pomóc, i jak chcecie wykorzystać swoje zdolności twórcze.

Wielu z was już położyło podwaliny dla projektów, które chcecie pielęgnować, czy to programy społeczne non -profit, programy sztuki, czy pomoc dla najsłabszych pośród was. Wszystkie te projekty będą wspierane, gdy ich zadaniem będzie naprawdę Większe Dobro. To będą pierwsi beneficjenci funduszy dobrobytu, tak, że wszystkim tym spośród was, którzy mają trudności będzie oferowana pomoc.

Byliście zaprogramowani przez Ciemnych, aby wierzyć, że ktoś, kto jest biedny musi być leniwy i nieodpowiedzialny. To nie jest prawda. Wielu mieszkańców żyjących ledwo powyżej ubóstwa stworzyło życie, w którym są spełnieni przez ich twórczość, którą jak czują, muszą realizować. Niewiele zrobiono, aby rozpoznać talenty początkujących artystów i muzyków, zwłaszcza gdy ich praca przenosiła głęboko znaczący komunikat, a wasza kultura jest dlatego biedniejsza. Sukces był zdefiniowany przez to, ile pieniędzy ktoś zarabia. To wszystko obróci się do góry nogami w Nowym Złotym Wieku planety Ziemi.

Mówię wam to wszystko teraz, bo Uniwersalne Prawa, określają to, co nadejdzie. Bez wizji przyszłości i waszego aktywnego udziału w tworzeniu tych warunków, o których mówię, Złoty Wiek nie nadejdzie. Widzicie, jest to wspólne przedsięwzięcie. Mieliśmy wizję tego razem, i wasza moc połączonych energii stworzy rzeczywistość, którą jesteśmy zdeterminowani zamanifestować. Tylko w ten sposób realne zmiany będą miały miejsce w ramach społecznych i ekonomicznych struktur planety.

Wielu z was było już świadkiem "cudownych" uzdrowień tych, którzy brali udział w naszych grupach uzdrawiających. Dowody zaczynają nadchodzić. Osoby w przewlekłym, "terminalnym" stanie powróciły do całkowitego zdrowia. Gdy moc intencji uzdrowienia setek ludzi koncentruje się na osobie potrzebującej uzdrowienia, choroba i niepełnosprawność topi się tak, jakby nie miała powodu (istnienia), którego nie ma. Potrzeba odwagi, aby przeciwstawić medycznemu establishmentowi, wyleczyć się samemu, gdy lekarze powiedzieli wam, że nie ma nadziei, ale wielu zrobiło właśnie tak.

Stan doskonałego zdrowia jest stanem umysłu, takim, który nie został rozpoznany, ani nie był nauczany w waszej aktualnej kulturze. Azjatyccy uzdrowiciele nadal realizują swoje dawne praktyki zabiegów energetycznych i stosowania ziół, pomagając ludziom zająć się ich własnym zdrowiem, ale nawet te honorowane rzemiosła były często usuwane na korzyść bardziej gwałtownych i inwazyjnych zachodnich metod. Nowe formy uzdrawiania będą mogły się rozwijać, gdy placówki medyczne prowadzone przez firmy farmaceutyczne i duże korporacje i grupy interesu zostaną wyeliminowane z mieszaniny.

Są to bardzo skuteczne technologie, opracowane przez bardziej zaawansowane cywilizacje niż wasza własna, które łączą najlepsze zrozumienie z każdej dyscypliny na przestrzeni wieków. Arkturianie, w szczególności -wysoko rozwinięta cywilizacja z Arcturus’a - opracowali bardzo wyrafinowane metody leczenia ciała ludzkiego. Zrobili to nie dla siebie, ponieważ nie mają oni potrzeby tych zabiegów, ich istnienie w wyższych wymiarach nie pozwala na choroby lub deformacje.

Arkturiańcy Mistrzowie zrobili to tylko dlatego, że są oni grupą przeznaczoną jako służba innym, i są w stanie tworzyć metody, które są znakomicie skutecznymi narzędziami w schorzeniach ciała ludzkiego. Oni poświęcili swoje energie, aby opracować metody, które pomogą ludzkości w nauce przygotowania się do Wniebowstąpienia, przez uleczanie niepełnosprawności, która obniża wibracje i utrzymuje was w stanie nędzy.

Jesteście bardzo błogosławieni przez posiadanie takich przyjaciół z gwiazd tutaj do waszej dyspozycji. Ich statki są na orbicie teraz, tuż nad ziemią, osiągalne dla waszego użytku. To tutaj spotykamy się gdy robimy grupy uzdrawiające na www.BlogTalkRadio.com/ChannelPanel. Na statku Matce, który jest zaparkowany na wysokiej orbicie nad Biegunem Północnym, jesteśmy witani przez Arkturian, Matkę i Ojca Boga, i dziesiątki Archaniołów i Mistrzów, których doświadczenie w sztuce uzdrawiania jest dobrze znane. Są teraz tysiące Arkturian tutaj, aby pomóc, i nie ma ograniczeń co do liczby osób, którym są chętni pomóc. Oni są dla was w grupach, które prowadzimy, albo indywidualnie. Wystarczy tylko ich wezwać.

Ćwiczycie swoje umiejętności medytacyjne, prawda ? Bardzo ważne jest, aby robić to teraz, bo jest tak dużo, dla was do nauczenia się i tak wiele informacji dostępnych, gdy otworzycie swoje serca i umysły, aby przywrócić swoje zdolności psychiczne, z których wielu z was zrezygnowało pod presją niedowierzania i kultury o zamkniętych horyzontach. Bądźcie śmiali, drodzy. Otwórzcie swoje trzecie oko. Oddychajcie delikatnie i wytrwale przez mózg w celu ułatwienia i łagodzenia wszelkich ciasnych i zwężonych miejsc, przez które informacje nie mogą swobodnie przepływać z powodu niepokoju i troski o codzienne problemy.

Niech będzie tak, jak wspaniała piosenka błaga was. „Nie jesteś w niebezpieczeństwie nie przetrwania - aż do jutra”. Nie pozwólcie, aby wasz niepokój i wszczepiony przez wieki strach zrzucił was ze ścieżki najbardziej ekscytującego otwarcia waszej świadomości. Korzyści z rozwoju waszej wrażliwości na wyższe wymiary będą niezmierzone. Nieważne, że wasi tzw. naukowcy ( lub ci, którzy mylnie ich cytują) udają, że nic nie wiedzą o eterycznym świecie poza waszymi pięcioma zmysłami. Cuda wszechświata występują na niekończących się poziomach - poziom na poziomie potencjalnych doświadczeń, których nie zaczęliście jeszcze badać.

Idźcie w głąb podświadomości - w środku mózgu macie kanał, który prowadzi bezpośrednio do niej - i połączcie się z waszym Wyższym Ja, jak już pouczaliśmy was, jak to zrobić. Podążajcie za linkami świadomości, które doprowadzą was do poziomu lub osoby, z którą chcecie się komunikować, czy to z przodkiem, Mistrzem, z którym masz prywatne powinowactwo lub swoim Aniołem Stróżem. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby Wam służyć, i cieszyć się waszym wzrostem.

Taki jest cel tych wiadomości i medytacji, czy nie jest tak? Wasz wzrost i wzrost całego rodzaju ludzkiego. Nie macie pojęcia, jaki macie ogromny wpływ na świat wokół siebie, kiedy sięgniecie po to, utrzymacie i powstaniecie, aby spotkać jutrzenkę nowego Złotego Wieku, który czeka na was wszystkich. Podnieście siebie, drodzy, ze starej, rozpaczliwej negatywności która wypełniała wasz świat i wasze myślenie od tysięcy lat. To jest czas, aby zostawić za sobą brak zaufania, paranoję i strach. Wspólnie pokonacie te wszystkie stare uczucia i Ciemne filozofie.

To nie jest łatwo, zmienić cały wasz system wierzeń, ale wam się uda, jeśli będziecie podążali wraz z wieloma narzędziami, które stworzyliśmy dla Was. Początkowo nasze komunikaty były tylko w języku angielskim, ale tłumaczenia są teraz wykonywane, pod moim nadzorem, aby zapewnić wiadomości w tak wielu językach, jak to możliwe. Są w około 14-tu językach na miejscu, i wielu więcej w przyszłości. Jeśli znacie, wykwalifikowanych i zawodowych tłumaczy w mniej znanych językach, zapraszamy ich do udziału. Pragniemy podzielić się dobrą nowiną z każdym na świecie. Gdy skończą, tłumaczenia będą umieszczane na www.whoneedslight.org. Oferujemy je do dzielenia się, powielania, tylko prosimy, aby podawać nazwę channelera, tłumacza, oraz stronę internetową. To jest dla mnie bardzo ważne, żeby tłumaczenia były wykonywane przez ludzi, którzy zostali wybrani do tego celu, i żaden "automatyczny" tłumacz nie może być używany, z oczywistych powodów.

Teraz, moi drodzy, zacznijcie, przez przeznaczanie waszych dni na duchowy rozwój ponad całą waszą inną aktywnością. Wasze bliskie relacje, a zwłaszcza relacje z waszymi dziećmi, są częścią tego rozwoju duchowego. Nie musicie spędzać długich godzin sam na sam w cichym miejscu - to nie jest doświadczenie w pojedynkę. Wzniesienie to coś, co musisz w końcu osiągnąć dla siebie, ale możesz to robić w przypływach i odpływach życia, w relacjach z bliskimi, w królestwie zwierząt i na łonie samej Matki Ziemi.

Wiecie, że nie jesteście sami. Wzniesienie ludzkości było zaplanowane w ramach demokratycznego procesu konsultacji i idei wspólnych. Byliście częścią tego planowania, a Wasz głos był potrzebny do zainicjowania tego świętego projektu. Widzicie, to było jednomyślnie uzgodnione w ramach Rad ludzkości, że wszyscy będą w to włączeni, wszyscy będą wspierani w każdy konieczny sposób, i wszyscy będą witani i pozdrawiani na mecie do 5-go wymiaru, nie ważne ile to zajmie.

Oczywiście, gdy spojrzycie wokół siebie, zobaczycie, że są jeszcze tacy, którzy śpią, wojowniczo przywiązani do negatywnych postaw wyższości, osądu, obwiniania i bycia ofiarą. Te uporczywe nastawienia będą łagodzone i będą zanikać w obliczu fali Miłości i Światła, które nadal będą wylewane do całej sfery Ziemi, podnosząc wszystkie istoty do wyższych poziomów świadomości. Będziecie wkrótce potraktowani cudownymi ogłoszeniami, które uczynią to jasnym dla wszystkich na tej planecie, że wszystko się zmienia. Nie będzie zaprzeczania obecności waszych braci i sióstr z gwiazd, kiedy statki wylądują, na wielkie powitanie i uroczystości.

Aranżujemy te uroczystości teraz, Ukochani, i nikt nie może być bardziej podekscytowany niż ja sam jestem, tańcami z wami na ulicach, aby głosić wolność wszystkich ludzi, i dzielić się chwalebnym doświadczeniem bycia objętymi w Miłości i Świetle.

Jestem tu dla was, jestem poświęcony Wniebowstąpieniu ludzkości i Ja zrobię wszystko, co potrzebne, aby pomóc wszystkim i każdemu z was, osiągnąć przeznaczenie, dla którego się urodziliście. Sięgnijcie głęboko w wasze serca; poczujcie spokój, który pochodzi z niekończącej się Miłości.

Jesteśmy jednym.

Jestem Sananda / Jezus.

Zapisane przez Kathryn E. May,
14 września 2013,
www.WhoNeedsLight.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz