poniedziałek, 30 września 2013

Manuskrypt przetrwania - część 360

Witam wszystkich!

Kolejny manuskrypt to niczym przekładaniec, trochę powtarzania, trochę nowego, ale jak zwykle aktualne odniesienie do sytuacji na polu przychodzących energii i jk zwykle nieco kadzidła.


Manuskrypt przetrwania - część 360

Jak wielu z was zauważyło, prądy wychodzą coraz bardziej na powierzchnię w wielu z was, i zaczniecie słyszeć szepty czegoś nowego pod całym zgiełkiem, który dzieje się wokół was. Możecie nadal czuć się raczej pod wpływem pogody wszystkich tych intensywnych i trwających korekt wibracyjnych, ale istnieje również coś innego, co zaczyna dosłownie wynurzać się teraz, gdy zaczynacie być bardziej w stanie otworzyć oczy i uszy ponownie po nieco dłuższym zanurzeniu w tych wodach zmian.

Bo to jest dość trudnym zadaniem dla wielu z was, i to nie było łatwe nawet wziąć swój oddech, nie mniej starajcie się koncentrować na zmianach, które dzieją się. Ale teraz, gdy hałas jest coraz bardziej łatwo odciąć, możecie wszyscy zacząć widzieć słaby przebłysk tego, co to wszystkie te energie przyniosły ze sobą. Bo, jak lubimy mówić, nigdy ta energia nie przychodzi z pustymi rękami, i nawet jeśli będzie powodować wszystkie stękania i jęki ze zmęczonego fizycznego pojazdu, to mogą one być pierwszymi oznakami tego "bagażu", który niosą ze sobą, co jest o wiele bardziej interesujące dla nas wszystkich, was włączając, to jakie wszystkie inne skutki te energie będą miały w was. Bo nie robimy wszystkiego, abyście czuli się źle, w żaden sposób, i nawet jeśli niektórzy z was mogą myśleć, że możemy cieszyć zadając wam przykrości, w żaden sposób nie mamy jakiejkolwiek przyjemności w skutkach ubocznych tej całej waszej ciężkiej pracy. Przeciwnie, jest ona traktowana jako nieco bolesna, ale nieunikniona konsekwencja tego całego procesu, i jako tacy, po raz kolejny powiemy, że nawet jeśli może się to wydawać więcej niż trochę wymuszające czasami, to nie potrwa długo, zanim wszyscy powiecie, że w końcu Było warto.

I tak, wróćmy do prawdziwego powodu, dla którego zostaliście wprowadzeni w koryto "magla", jaki był. Bo to, przez co przechodzicie, jest niczym cud, i to jest rzeczywiście jest bez porównania z dowolnym miejscem, i tak, mamy na myśli wszędzie, w całym Stworzeniu. Bo to, co robicie teraz, daleko przekracza to, co komuś innemu udało się zrobić, gdy  dosłownie przekształcacie wasz fizyczny pojazd z  jednego rodzaju na pojazd zupełnie inny, taki, który będzie w stanie okraczyć przepaść między światami w sposób, którego nikt inny nie był w stanie zrobić, i jako tacy, to jesteście pionierami w każdym aspekcie tego słowa.

Wiemy, że będą to stare wiadomości dla wielu z was, ale jak już się zebraliście, lubimy powtarzać nasze wiadomości od czasu do czasu. Mimo to, co może być nowością dla was wszystkich, to zakres zmian, które zostały już osiągnięte. Wielu mówi, że przechodzicie metamorfozę ze struktury opartej na węglu w strukturę opartą na czymś, co pod wieloma względami można porównać do postaci krystalicznej, i to jest rzeczywiście tak. Ale to, co wielu zapomina, że ogromna część tego procesu jest nie tylko zmianą właściwości fizycznych, ale także zmianą innych i mniej fizycznych aspektów waszej osoby. Innymi słowy, gdy mówimy o zmianie całego „ustawienia”, to również odwołujemy się do "oprogramowania", że tak powiemy. Innymi słowy, wszystkich śladów i ścieżek, które zostały nadrukowane w was jako naturalna część życia człowieka, wszystkie te stare rowki i wzory, które prowadziły was w wyznaczonym kierunku. Wszystkie z tych ścieżek muszą być usunięte i zastąpione w taki sposób, aby to dosłownie uwolniło was od wszystkich starych inhibitorów, które wszyscy nosicie wewnątrz, więc, będziecie mogli włączyć te wszystkie inne strony siebie, które były się uśpione przez tak długi czas. To jest na wiele sposobów, jak w komputerze i wzięcie go ze stanowiska, zabranie starych i zużytych części i instalacja niektórych nowych. I to jest tym, co robimy we współpracy z wami. Więc nie tylko otrzymujecie cały szereg nowych komponentów sprzętowych, które czynią was jeszcze bardziej niezniszczalnymi, gdy jesteście w stanie wytrzymać wszystkie te stale wzrastające poziomy wibracji, to jesteście również wyposażanie w cały szereg nowych świeżych i niezmienionych programów, które będziecie mieli do swojej dyspozycji, abyście mogli dosłownie zacząć ponownie kreować siebie i świat wokół was od podstaw.

Może się to wydawać zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, ale tak jest w rzeczywistości, na tym cały ten proces polega. Ale na zewnątrz, nie wiele z tego działania będzie widoczne. Bo wy nie będziecie zmieniać koloru, lub uzyskiwać dodatkowe kończyny, czy zmieniać wygląd zewnętrzny w taki sposób, że będziecie wyglądać zupełnie inaczej. Nie, to są o wiele bardziej głębokie Zmiany, zmiany, które sprawiają, ogromną różnicę dla was wszystkich, ale dla niewprawnego oka, nie będzie to łatwo wykrywalne. Jednak możecie zauważyć, w jaki sposób zmiany te stają się coraz bardziej widoczne w waszym życiu teraz, i jeśli spojrzycie w lustro, zobaczycie coś, patrząc na ciebie, czego nie było tam wcześniej. Pojawi się głębia w was, która nie była widoczna wcześniej, a w tej głębi, leży obietnica przyszłości, którą staraliście się znaleźć przez tak długi czas. Ta przyszłość nadeszła dużo bliżej was przez te ostatnie dwa tygodnie ciężkiej pracy, i zapraszamy wszystkich, aby poświęcić trochę czasu na początku do zapoznania się z nią. Bo ona już tu jest, i ona nie chce niczego więcej niż tylko, powiedzieć pierwsze „cześć” do was wszystkich. Tak więc podnieście swoje zmęczone głowy i zerknijcie, gwarantujemy wam, że wszyscy zobaczycie przynajmniej mały przebłysk tego, jeśli spróbujecie.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/09/29/the-manuscript-of-survival-part-360/

1 komentarz: