środa, 25 września 2013

Manuskrypt przetrwania - część 358

Witam wszystkich!


No to mamy całkiem ezoteryczne podsumowanie ostatniej fali energetycznej. Czas na inwentaryzację i przygotowanie do nowej kolejki - ponoć innego rodzaju.


Manuskrypt przetrwania - część 358

Gdy fale nieco ustępują jest to czas, aby podsumować sytuację wokół was, a właściwie wewnątrz. Na teraz, wiele zostało przesunięte i może to być trudne do zauważenia, gdzie jesteście w tej chwili. Więc weźcie to powoli i ostrożnie wybierajcie swoją drogę naprzód, bo jesteście zobowiązani do znajdowania rzeczy w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Bo teraz, nic się nie wydaje takie samo jak kiedyś, gdy wszyscy przeszliście przez prawdziwy wir wysokoenergetycznych wstrząsów. I tak jak w łódź jest miotana na otwartym morzu, nic, co nie jest bezpiecznie zamocowane, nie będzie można znaleźć w takiej samej sytuacji jak przed wejściem w to sztormowe morze.

Bo teraz przeszliście dokładny cykl oczyszczania i usuwania na tak wiele sposobów, i jak powiedzieliśmy wcześniej, jest czas poskładać rzeczy, co otrzymaliście, a czego nie. Co zostało przesunięte, co zostało wywrócone do góry nogami i na lewą stronę, a, co zostało pozostając wiernym przez całą tą burzę? Więc usiądźcie i zróbcie dokładną inwentaryzację, abyście nie przegapili żadnych ważnych informacji, a nie tylko w swojej własnej sferze, ale także poza nią, jak już wspomniano wcześniej. Bo wśród wszystkich szczątków i śmieci, zaśmiecających powierzchnię, będą ponownie ukryte niektóre skarby, skarby, które są niezmiernie ważne dla was wszystkich, ale mogą pozostać niezauważone wśród tego całego rumowiska.

Możecie znaleźć kilka niespodzianek, a także, mogą istnieć części was wciąż trzymające się wytrwale tego, co jak moglibyście pomyśleć, jest już przeszłością teraz. I dlaczego tak jest, moglibyście zapytać. Cóż, być może, że taka część was ma jakieś wewnętrzne znaczenie, które nie zostało jeszcze odkryte ? Więc jeszcze raz powiemy, oddychajcie, i usiądźcie i weźcie to wszystko pod uwagę. To jest tak ważne, że wszystkim udało się uzyskać swój oddech po tym całym zamieszaniu i chcemy się upewnić, że czujecie siebie na bardziej solidnym gruncie, zanim weźmiemy Was do tego następnego kroku. I zanim zaczniecie jęczeć ze złością, a może nawet wyczerpaniem, pamiętajcie, że następnym krokiem może być coś bardzo, bardzo innego rodzaju niż te intensywne oczyszczania, który właśnie przeszliście. Na razie czas na odbudowę nadszedł, a wraz z nim, niektóre nowe wyzwania, ale także całe mnóstwo nagród.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/09/25/the-manuscript-of-survival-part-358/

3 komentarze:

 1. Oczywiscie Jestem wdzieczna za te przekazy ale oni zawsze mowia duzo i ogolnie. W sumie to tak jakby caly czas powtarzali to samo tylko w inny sposob. Czy ktos inny tez ma takie odczucia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, unikają szczegółów jak mogą i mówią to otwarcie i mówią dlaczego.
   Dlatego też nie zaliczają "wpadek", tak jak bardzo wiele innych źródeł.
   Używają ogromnej ilości słów, ale nie jestem pewien, czy jest to po prostu styl Aishy, co jestem skłonny podejrzewać, czy styl nadawcy.
   Każdy channeling jest "zabarwiony" osobowością, wierzeniami i przyzwyczajeniami channelera w znacznym stopniu.

   Usuń
  2. Tak, rozumiem o czym mowisz i jestem ogromnie wdzieczna za Twoje tłumaczenia. A właśnie, mam prośbę. Dałoby się to przetłumaczyć, jakbyś znazał wolną chwilkę? http://suzanneliephd.blogspot.co.uk/2013/08/message-from-arcturians-transmutation.html

   Usuń