sobota, 28 września 2013

Biała Chmura - "Sztormowe Chmury na horyzoncie"

Witam ponownie1


Białą Chmurę standardowo channeluje Blossom Goldchild - ta od niedoszłego ujawnienia GFL z października 2008 roku. Jednak tym razem jest to inna, "młodsza" chanelerka. Przetłumaczyłem to dlatego, że w pewnym sensie współgra z przekazami Kosmicznej Świadomości, więc sam temat nie jest unikalny, także sugestie reagowania na sytuację też są podobne. Tam mamy pozycję obserwatora, tutaj jest mowa o neutralnej przestrzeni spokoju. Co dziwniejsze (albo nie) jest to związane ze zamianą biegunów magnetycznych słońca - w/g Białej Chmury. W/g NASA dojdzie do tego w czasie maks. 4-ch miesięcy. Mamy więc ramy czasowe i krótko mówiąc zapowiada się "ostra jazda".
Biała Chmura również wspomina o odejściach, także lightworkers, którzy wypełnili swoje zadania. Myślę, że to już się dzieje, do mnie co chwilę docierają różne sygnały o odejściu kogoś, kto pozornie miał wiele więcej lat przed sobą niż np. ja, choć przyczyny bywają różne to odchodzą ludzie w "kwiecie wieku" i dobrej kondycji. Na razie nie jest to "epidemia", ale przypadki są, co najmniej dziwne.
Na swój sposób Biała Chmura wspomina też o "Grubych Rybach" z innego channelingu, nie używając tej nazwy.


Biała Chmura - "Sztormowe Chmury na horyzoncie"

27 września 2013
Channeler : Tazjima

Dawno temu, kiedy byłem wcielony jako Tubylczy Amerykanin, uwielbiałem chodzić wzdłuż urwiska, czując rosnące prądy powietrza przepływającego nade mną. Wiedziałem, kiedy pogoda się zmieni, teraz zmienia się dla wielu ludzi. Chmury gromadzą się na horyzoncie życia wielu ludzi, czy te chmury sprowadzą orzeźwiające deszcze, czy gwałtowne powodzie zależy od tego, czy ludzie potrafią pozostać w neutralności w nadchodzących miesiącach i latach. Wasz świat ma zamiar poddać się ogromnemu okresowi przejściowemu.

Rok 2013 jest wyzwaniem dla wielu, następne dwa lub trzy lata będą jeszcze bardziej, zwłaszcza dla tych osób, instytucji i rządów, którzy nie chcą lub nie dostosują się do zmian i nie będą elastyczni. Teraz jest czas, aby być jak wierzba i zginać gałęzie w wiatrach zmian, a nie jak kruche gałęzie dębu, wielkie gałęzie spadające na ziemię w potężnym upadku.

Nie przekazujemy tych słów, aby przynosić strach lub niepokój do serc. Możecie wybrać, aby przejść do spokojnego miejsca i uczyć się, aby zmienić sposób widzenia swojego świata, albo możecie wybrać być zestresowanym, przez wspomnienia z przeszłości i obawy o przyszłość. Sugerujemy, abyście próbowali żyć obecną chwilą, bo to, gdy się wydarzy pozostawi wasze obawy za wami.

To jest czas, aby zmniejszyć swój ładunek. Podczas wspinaczki na stromą górę, czasem trzeba wyrzucić te rzeczy, które nie są niezbędne do codziennej egzystencji. Lista ta zawiera przestarzałe przekonania i osądy na temat swojego życia. Obejmuje ona także to, co inni ludzie myślą o tobie i przekonania, które przyjęliście na wskutek tego, co ktoś wam powiedział w przeszłości. Nie jest to konieczne przenoszenie tych obciążeń w przyszłość. W rzeczywistości, nie będziecie w stanie tego zrobić, jeśli chcecie przybyć na próg nowego świata.

Jako ludzie żyjący na ziemi, w porozumieniu z jej rytmem i przepływem sezonów, nauczyliśmy się, jak przystosowywać się do zmian. Mogliśmy przenieść nasze obozy szybko. Wiedzieliśmy, jak przechowywać żywność na sytuacje kryzysowe i na długie sezony zimowe. Dobrze znaliśmy środowisko, w którym stawialiśmy nasze domy. Podróżowaliśmy lekko i pracowali razem dla dobra całości, żadna osoba nie stanowiła nieprzewidzianego obciążenia dla innych. Kiedy był nasz czas, aby opuścić ciało, zostawiliśmy plemię i nasze rodziny w tyle. Nie baliśmy się śmierci, bo nauczyliśmy się żyć obok siebie, z duchami przodków i ziemi. Rozumieliśmy, zwierzęta, rośliny i kamienie, mogliśmy czytać wiadomości przenoszone przez wiatry. Wiedzieliśmy, że zmiana nastąpi.

Tak jest i teraz, bo możemy mówić do was o nadchodzących wydarzeniach, które przyniosą głębokie zmiany w świecie. Rozległe sztywne struktury współczesnego świata okazały się zbyt niezdarne, aby były wspierane dalej przez planetę. Nierównowaga zostanie zastąpiona nowym ustawieniem i wejdzie w równowagę, ale zanim to nastąpi, stare struktury muszą i się załamią... i zrobią to bardzo, bardzo szybko.

Ostatnio źródła medialne wspomniały nadchodzące odwrócenie biegunów na waszym niebieskim ciele, waszym słońcu. Ze wzrostem pól magnetycznych Słońca, spotęgowane zostanie zniknięcie ostatnich pozostałych podstawowych struktur macierzy trzeciego wymiaru, nie będzie już barier do nagłej i niemal natychmiastowej transformacji w waszym świecie. Z szybkimi zmianami przychodzą wyzwania i chaos.

To dobry czas, aby odkryć wewnątrz zdolności do patrzenia na świat z neutralnej przestrzeni spokoju, pozostając w swoim polu energetycznym i pozwalając dramatowi rozegrać się wokół siebie.
To dobry czas, aby właścicielem swojej przestrzeni, aby usunąć przekonania, myśli i energie innych z tego miejsca, które możecie nazwać aurą i przejąć dowództwo. Nadszedł czas, abyście stali się bardziej zaznajomieni kim i czym jesteście, wspaniałymi istotami światła, znacznie wspanialszymi i bardziej ekspansywnymi, niż możecie sobie wyobrazić.

Kiedy nie było zagrożenia dla naszych ludzi, pracowaliśmy razem jako zespół. Tym razem, każdy z was będzie przechodzić wyzwania w pojedynkę. Nie można pomóc nikomu, aby przeszedł przez to, co wyłania się po prostu przed nim. Nie można naprawić drugiego człowieka, nawet swojej małżonki, syna lub córki, rodziców lub waszego ulubionego przyjaciela. Każdy jest teraz w obliczu wyboru, iść do przodu i się dostosować lub odejść i opuścić ciało. Każdy wybór jest ważny i odpowiedni dla danej osoby, nie ma osądu z naszej strony. Wszyscy są kochani, ponieważ istnieją oni w obecnej chwili.

Niektórzy lightworkers zdecydują się opuścić swoje ciało. Zrobili swoją pracę dobrze i wielu wróci do swoich światów wewnętrznych. Inni pozostaną, jako strażnicy, drogowskazy i nauczyciele dla wielu, którzy otwierają się na nowe możliwości oferowane przez okres przejściowy, i to, co leży poza nim.

Co czujecie w swoim sercu ? Boicie się? Czy jest poczucie niepokoju narastające wewnątrz ; jest wasz brzuch ściśnięty napięciem ?

Pozwólcie, aby strach odszedł. Jesteś wiecznym bytem. Śmierć nie ma władzy nad tobą. Groźba śmierci była wykorzystywana jako narzędzie, aby utrzymać wasz egoistyczny umysł w strachu, pragnąc tylko utrzymać ciało bezpieczne, więc zgadzaliście się ze strukturami, w których byliście umieszczeni. Nie jesteście już związani matrycą, ale zależy od was, czy dacie krok do przodu i do wolności, czy nadal będziecie zamknięci.

Lekcje są wyuczane w szybszym tempie, podczas gdy jesteś w ciele, więc nawet ci, którzy są czczeni jako wniebowstąpieni mistrzowie przychodzą na ziemię, znowu i znowu, aby przejść testy i doświadczenia, które życie tutaj ma do zaoferowania. Ci z was, którzy czytają te słowa są już wniebowstąpionymi mistrzami światów światła.

Przyszliście tutaj, aby zrobić różnicę. Z wlewem waszego światła w ciemny świat dokonujecie różnicy, a teraz zmian, które zostały przepowiedziane przez wszystkie kultury tubylcze waszego świata, które teraz przechodzą do przeszłości. Jesteście teraz głęboko w czasie ucisku, ale z tego okresu przejściowego przyjdą wielkie możliwości dla świata pełnego pokoju, miłości, światła i obfitości dla całego życia w tym pięknym świecie wodnym.

Odkryjcie dla siebie drzwi, przez które chcecie przejść. Doświadczajcie zmiany z miejsca neutralności i spokoju. Uświadomcie sobie, czym i kim jesteście, wielowymiarową istotą o wielkiej mocy. Otwórzcie się na nowe możliwości, które istnieją w polu tworzenia, które jest wokół was. Jesteście silni. Jesteście światłem. Jesteście miłością. Zawieracie w sobie zalążki potencjalnej kreacji, bo każdy z was jest Bogiem, stwórcą. Teraz idźcie naprzód i twórzcie świat z waszych najlepszych snów.

Dla mnie, kochałbym spacerować z wami po trawiastym pagórku i stanąć, czując szczotkujący wiatr naprzeciwko mojej twarzy i poczuć ciepło słońca na mojej skórze. Moje potrzeby są proste, bo uwolniłem moją potrzebę kontroli i bycia kontrolowanym. Jestem wolny. Ja istnieję we Wszystkim, Co Jest i jestem jednym z Wielkim Duchem. Spacerujcie obok mnie w słońcu, bracia i siostry, i poczujcie, jak miłość rośnie w sercu, aż zaczniecie błyszczeć, jak miniaturowe gwiazdy. Jesteś wiecznym bytem. Zostaw swoje lęki i naucz się żyć w tej chwili. Każdy moment jest początkiem nowego życia. Każda chwila jest nową okazja, aby się rozwijać, uczyć się i być.

Wiecie, że jesteście kochani przez nas wszystkich, którzy żyją po drugiej stronie zasłony. Zasłony stają się, rzeczywiście bardzo cienkie, i pewnego dnia będziemy chodzić obok tych, którzy zdecydowali się być jak lilie polne, rosnąć pod słońcem, wolni od opieki lub smutku, obdarzeni urodą i wdziękiem, obfitością i miłością. Będziemy wyglądać was na tych polach światła. Bądźcie błogosławieni.

JESTEM Biała Chmura, wasz brat w świetle i z wielką miłością, zostawiam was teraz. Idźcie w pokoju. Spacerujcie w świetle, które promieniuje z Waszego serca. Bądźcie miłością, którą jesteście. Jesteśmy z wami na zawsze w wiecznym teraz.

Namaste.

http://bluedragonjournal.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz