piątek, 13 września 2013

Sananda - Rozdział szesnasty, Nowe Pismo Święte

Witam wszystkich1


Rozdział szesnasty, Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Sanandę / Jezusa
12 września 2013

Wy wszyscy ciężko pracujecie, aby wchłonąć nowe informacje. Doceniam, jak różne jest to od tego, czego nauczyliście się o mnie i moim życiu z wami 2000 lat temu. Wielu z was ma podświadome wspomnienia z tego czasu ze mną i wiedzą, że nauki nie były dokładne, ale trudno jest wiedzieć, że macie rację, gdy wszyscy wokół ciebie wydają się wiedzieć coś innego.

Odwagi, Ukochani, podążajcie za waszymi sercami, i tym, co jest naprawdę ważne. Weźcie wszystkie informacje, jakie wam dajemy i zanurzcie siebie w nich, a znajdziecie, że możecie podnieść wibracje trochę wyżej każdego dnia, a stanie się ona znanym wam stanem, aby być omiecionym w uczuciach radości, hojności i dobrej woli dla tych, wokół siebie. To jest istota Miłości i działania Miłości i Światła. Urodziliście się, aby to poczuć, doświadczyć tego wspaniałego podniesienia ducha. To jest powód, dla którego wszyscy chcieliście tak mocno być tutaj w tym wyjątkowym czasie.

Istnieją jeszcze tacy pośród was, którzy uwierzyli, że Wniebowstąpienie oznacza ucieczkę od wrażeń i doświadczeń życia na Ziemi. To nie jest ten przypadek. Wasze doświadczenie na Ziemi w tym czasie było prezentem dla was – możliwość, aby uchwycić, aby zaakceptować głęboko odczuwane wrażenia i zaszaleć w posiadaniu ciała, tak unikalnego 3-io wymiarowego doświadczenia. Jesteście teraz w ostatniej rundzie wcieleń. Nie wrócicie tu ponownie, aby doświadczać bycia narodzonym, wzrostu i regularnego ziemskiego życia, które kończy się wraz ze śmiercią ciała.

Uznajcie to życie jako cenny dar, jakim jest. Pozwolono wam wziąć udział w tej inkarnacji na Ziemi, ze względu na wasze silne pragnienie, aby być tutaj, dla Wniebowstąpienia, i ze względu na wasze wcześniejsze przygotowanie się do tego zadania. Wszyscy z was żyli wieloma istnieniami ludzkimi, przyjmując ścieżkę uczenia się przez doświadczenie i poprzez pokonywanie trudnych przeszkód. Teraz nadszedł czas na konsolidację tej nauki, wchłanianie prawdziwego znaczenia tych żywotów, które zostały zakończone, i zaakceptowania swojego miejsca wśród tych, którzy będą Wznosić się do wyższego wymiaru z nienaruszonym ciałem, bez doświadczenia śmierci, jakie znacie.

Nie akceptujcie skarg ego i nieprawidłowych uczuć niecierpliwości, nieszczęścia w swoim obecnym stanie, i ciemnych osądów o stanie świata, jak go widzicie. To nie jest tym, czym wydaje się być, zapewniam Was. Tak, istnieje cierpienie w świecie, ale z punktu widzenia duszy, to nie jest głównym problemem. Głębokim poczuciem wiedzy Duszy ( i odpowiedzialnością Wyższej Jaźni ) jest absorbowanie lekcji oferowanych przez te cierpienia, a nie złagodzenie samego cierpienia. To nie ma znaczenia, dla Wyższego Ja, czy umieracie z głodu, czy na satynowym łóżku. Ważne będzie, w jaki sposób podeszliście do tego doświadczenia śmierci i to, czego się z niego nauczyliście.

Jako wrażliwym istotom ludzkim, jest wam trudno, oglądać cierpienie. Chcecie to zmienić, złagodzić to, położyć kres nadużyciom, które je spowodowały. Jest to jedna z cudownych rzeczy w waszej ludzkiej strukturze. Dziecko w przedszkolu będzie płakało, jeśli usłyszy, że kolejne dziecko płacze, bo jego młode serce jest wzruszone do łez sympatii, tak jak dotyka nas cudzy ból, jako dorosłych. Ale taka intensywna reakcja która prowadzi do gniewu i urazu musi teraz być złagodzona przez zrozumienie, że każda dusza tu i teraz na Ziemi przyszła tutaj, aby doświadczyć tych trudności i wyzwań w celu rozszerzenia jej współczucia i siły.

Dzięki tej wiedzy, jako swojemu tłu, być może teraz dojdziecie do pełniejszego zrozumienia, że nie ma naprawdę ofiar na ziemi. Chociaż nikt nie lubi być nadużywany, głodzony i bity, jednak każdy zgodził się na wszystkie lub niektóre z tych elementów, aby w pełni osiągnąć swój potencjał siły psychicznej, fizycznej i duchowej. Dla kogoś nieobeznanego z tym, wydaje się niewiarygodne, że ktoś wybiera sobie żyć najtrudniejszym rodzajem życia, ale oni, Kochani, są najbardziej ambitni i zdeterminowani między wami.

Od pewnego czasu wiedzieliście, że okazja, aby doświadczyć życia na Ziemi w 3-cim wymiarze będzie ograniczona przez nadchodzące Wniebowstąpienie, a więc byliście chętni, aby jak najwięcej skorzystać z tej ostatniej szansy bycia testowanym w ten sposób. Teraz, tutaj jesteście, większość z was kończy ostatnie życie tutaj. To jest naprawdę czas gorzkiego uczucia, koniec pewnej epoki. Możecie nawet spoglądać z pewną nostalgią na czasy zmagań, ponieważ były to też czasy kucia intensywnych i trwałych relacji i czasu nauki, aby dotrzeć w głąb swojej duszy, aby znaleźć szczęście w najmniejszych urokach życia.

Wychowaliście się tutaj, Ukochani. To był nasz pierwotny projekt, aby zapewnić ten poligon doświadczalny dla was w naszym wchodzeniu po drabinie do wyższych wymiarów. Ciemne noce duszy których doświadczyliście w wyniku gadzich wpływów były również waszymi najwspanialszymi chwilami. Każdy sam powstał na wyzwanie, aby ratować towarzysza w śmiertelnym niebezpieczeństwie, lub ukoić złamane serce, kogoś, kogo kochał, lub karmić obcych, potrzebujących pożywienia. Dawaliście bez wątpienia, działaliście heroicznie bez wezwania i znaleźliście własną siłę w procesie.

A teraz nadszedł dla was czas, aby doświadczyć innego rodzaju wyzwania. Staliście się tak przyzwyczajeni do życia ”w okopach”, że trudno wam nawet wyobrazić sobie świat bez wojen, bez potężnych przestępców wymuszających Ciemne drogi na całym społeczeństwie. Zapewniam was, że kabała jest rozplątana, zdemontowana i otrzymała to samo ultimatum, jakie widzieliście - dane ich gadzim przywódcom przed 22 sierpnia 2013. Wszyscy będą mieć możliwość wyboru - albo powrócić do Światła, albo być rozpuszczonym z powrotem we Wszystkim, Co Jest, już bez istnienia duszy. Niektórzy wymagają pobytu w więzieniu, zanim będą gotowi uwierzyć, że ich wybory są rzeczywiście ograniczone do Światła.

Tak jak wy, ciemni przyzwyczaili się do niekończącej się walki o władzę, i są oni przyzwyczajeni do wygrywania, ponieważ byli gotowi użyć wszelkich okrutnych i niemoralnych strategii, o których Myśleli, że zdobędą władzę nad Lightworkers Boga. To nie jest już opcją, jak moglibyście powiedzieć. Są odważni działacze na każdym poziomie, badający zbrodnie przeciwko ludzkości, które spowodowały takie cierpienia na tej planecie, i zrobili ogromne postępy rozpoznając struktury władzy Kabały. Pozostałe sługusy - ci, którzy dążyli, aby stać się Władcami Ciemności mimo ich ludzkiego DNA, które umożliwia im połączenie się do ich serca zaczynają budzić się do gry końcowej, ale nigdzie nie mogą pójść, tylko do góry.

Powiedziano wam, że wszyscy wzniesiecie się razem. To prawda, w ujęciu względnym. Będą ci, którzy są gotowi, aby przejść z bardzo małym przygotowaniem. Inni będą musieli mieć trochę treningu i pomocy, aby podnieść swoje wibracje. Nigdy nie obawiajcie się, Kochani, będzie wielu Lightworkers pośród was, którzy spędzili wiele wcieleń doskonaląc umiejętności potrzebne do pomocy bliźnim, aby nauczyć ich niezbędnych umiejętności, aby mogli się wznieść.

Te umiejętności, o których mówię, zostały opisane w Dziesięciu Przykazaniach Pierwotnego Stwórcy, w rozdziale 11-tym. Tak, rozumiemy, że jest to umiejętność, aby być absolutnym dowództwem własnych myśli, uczuć i działań, ale jest to umiejętność, której można się nauczyć. Macie ją w ludzkim bycie żyjąc z Honorem, Miłością i Światłem. Tych nauk, które powstrzymywały was od doświadczenia swojej integralności w pełni, i tych, które tłumiły waszą radość można się oduczyć. Teraz jest czas dla was, aby pracować na dobre, nad wszelkimi resztkami skłonności ku złości, niechęci, niezadowoleniu, i wszystkimi pomysłami, które prowadzą do oceny innych.

Szukajcie jakichkolwiek tendencji w sobie, które pogrążają was w negatywnych postawach¸ starego niedowierzania w ludzkie zdolności do wzniesienia się ponad przeszłość. Badajcie swoje motywy, gdy zdecydujecie się opowiadać o przemocy lub zachowaniach przestępczych. Znajdźcie to w swoim sercu, aby odrzucić postawy ”Pies zjada Psa”, jakich uczyli was gadzi najeźdźcy. Te dni są już naprawdę skończone. Nawet psy stają się coraz bardziej spokojne i przyjazne. Są takie, które już zaczęły przenosić się do diety wegetariańskiej, jeśli pozwolono im to zrobić.

Wszystkie istoty na planecie doświadczają przejścia na DNA na bazie krystalicznej. Oznacza to dla wszystkich nową zdolność do utrzymania siebie o wiele lżejszymi, na diecie opartej o mniejszą ilość białka. To jest najbardziej podstawowa zmiana, która sprawia, że czyjaś idea jedzenia jego przyjaciół zwierząt odejdzie do przeszłości. To było przepowiedziane w waszej Biblii, że będzie czas, kiedy lew legnie obok jagnięcia. Ten czas nadchodzi, moi umiłowani. Już widzicie setki filmów w internecie z międzygatunkowymi przyjaźniami, które uważaliście dotąd za ”niewiarygodne”. Wkrótce stanie się to tak powszechne, że nie będzie wywoływać nic więcej, oprócz rozbawionego chichotu.

Od teraz będziemy musieli przenieść naszą świadomość, aby identyfikować wszystkich innych wokół nas jako przedłużenie siebie. To jest sens bycia Jednym ze wszystkimi innymi. To, co oni czują, my czujemy. To, czego oni potrzebują, my potrzebujemy. Królestwo Zwierząt zawsze było systemem wskaźnika, który mówił nam o stanie zdrowia planety, i stanie emocji ludzi wokół nich. Kiedy ludzie nie jedzą zwierząt, zwierzęta zaczynają przestawać zjadać siebie. Widzicie, ich zachowanie jest odbiciem ludzkich emocji na planecie.

Gdy wasze wibracje wzrosną z 3-ciego wymiaru do wyższego 5-tego wymiaru, wyższa wibracja podniesie całą świadomość wraz z nią. Ponieważ wszystkie istoty świadome mają również zdolność do myślenia, rozum i dokonują wyborów, to może nie być prosta zmiana, jeden do jednego - natychmiast. Wszystkie istoty świadome też mają uczucia, są uzależnione w pewnym stopniu od wydarzeń z ich wcześniejszych żywotów, a zatem muszą oduczyć się swoich reakcji na środowisko, zwłaszcza reakcji strachu, którą wszyscy zaabsorbowali.

Wyobraźcie sobie życie, w którym nie ma strachu, Ukochani. Wyobraźcie sobie, że możecie chodzić swobodnie po ulicach i po lasach, bez myśli, aby chronić siebie przed krzywdą. Jaki wspaniały czas to będzie, kiedy cała ludzkość naprawdę zrozumie znaczenie Jedności i będzie zachowywać się odpowiednio. Oczywiście, ktoś musi zacząć tworzyć zmiany, prawda? Wszystkie istoty będą uczyć się nowego poczucia współpracy i współżycia przez doświadczanie zmian w innych. Czy będziecie jednymi z tych ”innych”, którzy ustanawiają trend ? Czy spowodujecie przerwanie starej formy podejrzeń, starych obaw, i rzucicie otwarte serce, aby nauczyć się, co jest możliwe, gdy transmitujecie wielkie fale miłości i akceptacji, zamiast strachu i paranoi.

Powietrze, którym oddychacie staje się świeże i czyste, podtrzymując wasze zdrowie w nowy sposób, dzięki staraniom waszych Galaktycznych braci i sióstr. Uzdrowienie, które oni osiągnęli z Matką Ziemią zajęłoby setki lat, gdyby robiła to na własną rękę. Toksyczne związki chemiczne, promieniowanie, zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju zostały przywrócone do ich nieszkodliwego stanu – na bazie węgla, azotu, wodoru i tlenu.

Nie będzie więcej zatruwania waszych upraw, nie będzie więcej Franken-food - genetycznie zmodyfikowanej żywności, gdy odpowiednio oznakujecie ją. Już teraz firmy, które powodowały najgorsze zatrucie dostaw żywności zaczynają czuć szczyptę zmniejszone zyski, gdy coraz więcej ludzi budzi się wobec katastrofalnych i okrutnych metod chowu i hodowli, które zostały opracowane w ramach Reptiliańskiego modelu biznesowego - zysk ponad wszystko.

Nadchodzące czasy będą ekscytującym wyzwaniem dla wielu, i niespodziewanie radosnymi dla wszystkich. Zaczynacie odczuwać podniecenie w powietrzu, a wasz duch rośnie wyglądając każdego nowego dnia. Wkrótce ta postawa przyspieszenia stanie się normą dla Was, bo każdy dzień przyniesie nowe przysmaki, nową wiedzę i zupełnie nowe uczucia spokoju i spełnienia dla was wszystkich. Rozumiemy, że dopiero zaczynacie wierzyć w nasze słowa, bo powolny rozwój waszego nowego życia nie był tym, czego oczekiwaliście.

Poprzez nauki religijne, które malowały Boga jako tego, który władał wielką mocą nad całą jego domeną, który mógł i uderzyć i zwalić w dół każdego, z kogo był niezadowolony, zajęło sporo zapewnień, aby przekonać was, że nie jest to sposób, w który Bóg faktycznie się zachowuje. Teraz, gdy zaczęliście chwytać, przez setki wiadomości od Matki i Ojca Boga w ostatnich latach, że nie jest to Boży sposób - kontrolować i karać, możecie zacząć rozumieć, dlaczego nie będzie wymuszonej zmiany na lepsze.

Gdy kontynuujecie nacisk na szybkie zmiany, specjalne dyspensy dla biednych, natychmiastowe kary za przestępstwa banksterów i tak dalej, zaczynacie rozumieć, że to nie jest prawdziwa droga. Przybyliście tu poddać się testom, nawet jeśli oznaczało to trudności. To nie zmieniło się. To, co się zmieniło, to jest zgoda, że te trudności zostaną teraz zdjęte tak, że każdy będzie mógł teraz doświadczać nowego życia.

To nie jest robione w celu złagodzenia cierpienia. To jest robione, bo taka była nasza umowa - że gdy poziom świadomości planety wzrośnie wystarczająco, aby zapewnić pełne przesunięcie, wszystkie stare kontrakty i wszystkie tradycyjne sposoby, w których uczyliście się w lekcjach życia - będą zmienione. Ludzie zawsze zapadali na choroby, cierpieli i umierali, gubili drogę, i czuli się samotni i pozostawieni. To był sposób odrabiania lekcji, których uczyliście się tu na planecie Ziemi.

W planowaniu waszych kontraktów na życie, zanim tu przybyliście, nie było żadnych skarg, jak trudne byłoby życie lub jak stresujące by to było pracować długie godziny. Wy chętnie podjęliście wyzwania i wzięliście jakiekolwiek przeszkody, które mogły być rzucone na waszą drogę. Jesteście naprawdę nieustraszoną rasą poszukiwaczy przygód. Dopiero po przybyciu tutaj, za zasłoną, to cierpienie tutaj staje się drażliwym zajęciem.

Jest to część planu, Drodzy. Empatia, którą czujecie dla innych w potrzebie jest tym, co pomaga się wam się rozwijać. To co robicie z tymi uczuciami będzie kształtować, jak daleko przesuwacie się w swoim wniebowstąpieniu ku pełnej Miłości i Światłu. Zamiast przeklinać Ciemnych, jak mówicie, pamiętajcie, aby zapalić swoją świecę i pójść w miejsca ciemności, gdzie inni są w rozpaczy i rzucić wielki snop Miłości i Światła dla innych, aby dzięki niemu zobaczyli. To jest sens bycia Lightworker’em.

Jest delikatna równowaga między chęcią poprawienia warunków dla innych, a respektowaniem również faktu, że są tutaj, aby nauczyć się własnych lekcji. Odpowiedzią jest tylko jedyna oferta, która pomaga temu, co pozwoli innym pomóc sobie. W ten sposób wspieracie niezależność i kompetencje, które stanowią podstawę szacunku dla samego siebie. Nauczaliśmy, że zdolność do kochania siebie jest pierwszym krokiem w nauce kochania innych. Pozwala wam doświadczyć, jak ważne jest, czuć się szanowanym, aby zaakceptować niekończącą się miłość, i prosperować w wielkim świetle pielęgnacji, którym jest Boska Miłość.

Uczycie się, że jesteście Boscy, że każdy z was jest Boski, i że wszyscy nosimy iskrę Boskości, która jest Bogiem. Pamiętajcie, aby powtarzać mantrę, która wzmacnia i odżywia was: Ja Jestem zarządcą mojego życia, Ja Jestem silny, Ja Jestem pewien, Ja Jestem dobry, Ja Jestem żywy, Ja Jestem kompetentny, Ja Jestem Światłem, Ja Jestem Bogiem. Dodajcie to, co charakterystyczne, co czujecie, że jest najważniejsze, co rozpoznaliście teraz.

Cieszcie się waszymi dniami, drogie siostry i bracia. Cieszcie się waszym doświadczeniem bycia w tym ciele, w tym miejscu i czasie, bo nigdy nie będzie tego samego dnia ponownie. Dołączcie do mnie radując się zmianami, które są już dzieją się na powierzchni Waszej drogiej Matki Ziemi. Jesteście otoczeni przez anioły, przewodników i przyjaciół. Wkrótce będziemy widoczni dla Was i rozpoznacie nas, ponieważ rozwijaliście relacje z nami cały czas.

Kocham was poza słowami, drodzy Ludzie.

Wasz brat, Sananda.

Zapisane przez Kathryn E. May,
12 września 2013

Uzdrawianie dla grup Wzniesienia spotkacie na: www.BlogTalkRadio.com/ChannelPanel

1 komentarz:

  1. Dziękuję Jezu, za te cudowne słowa, które do nas kierujesz i za WIELKĄ MIŁOŚĆ, którą nas otulasz. Kocham Cię braciszku :-)

    OdpowiedzUsuń