czwartek, 26 września 2013

Dosyć cierpienia. - Jeszua

Witam ponownie!

Dziś zamiast Michaela mówi Jeszua. Tytuł jest dość wymowny.


Dosyć cierpienia. - Jeszua

Mówię z wami dzisiaj w radości z połączenia jeszcze raz z przyjacielem i radości z możliwości rozmowy z każdym z was.

Teraz czytacie lub słuchając moich słów, spisanych na tej stronie przez tego (channelera), i na razie jest on potrzebny dla Was w tej chwili. Proszę jednak wiedzieć, że czas jest teraz dla niektórych z was, i szybko zbliża się do wielu innych, w którym nie będzie trzeba czytać lub słuchać kogoś innego niż waszych własnych serc.

To nie jest to, że nie mówię do was bezpośrednio teraz. To nie jest to, że nie jesteście zdolni mnie usłyszeć, kiedy to robię. Naprawdę teraz zadajcie sobie pytanie, czy uważacie, że jesteście w stanie mnie usłyszeć. Czy uważacie, że zasługujecie na usłyszenie mnie? Czy zaprzestaliście osądzania siebie i wybaczyliście sobie wszystko, co popełniliście lub mogliście popełnić w przeszłości ?

To nie jest tak, że ktoś utrzymywał was w przewinie, drodzy przyjaciele. To są wasze własne uczucia, które stoją na drodze. Nadszedł czas, aby poszukać prawdziwych uczuć w waszych sercach i znaleźć sposób, aby uwolnić ich z waszej istoty. Sugeruję, jeśli mi pozwolicie, że podziękujecie im za ochronę przed swoimi obawami spotkania Boga jakim jesteście, zrozumienie, że nie ma osądu, które będą spadały na was, wyślijcie te obawy i uczucia do Boga dla uzdrowienia, i zaakceptujcie przebaczenie od swojego Stwórcy i od siebie.

Nie jesteście naganni teraz i nigdy tak nie było. Poszliście dalej, aby nauczyć się tego, co było możliwe do nauczenia się, doświadczyć wszystkiego, co było możliwe, i to zrobiliście. Dużo mądrości zdobyto przez wasze podróże. Nie jest konieczne, abyście dłużej cierpieli rozłąkę z waszą najwyższą i najlepszą Jaźnią.

Czas szybko się zbliża, kiedy będziecie wiedzieli to, ale to jest nasze życzenie, że, jeśli sobie tego życzycie, będziecie wiedzieli to nawet wcześniej. Dosyć cierpienia. Możecie je uwolnić, jeśli tak wybierzecie.

Stoimy z otwartymi ramionami czekamy na rozmowy oraz pomoc wam w działaniach. Dziękuję wam za wszystko, co zrobiliście i robicie w kierunku uzdrowienia tego świata. Jesteście kochani.

26 września 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz