niedziela, 22 września 2013

Kryon: 2013 - trudny rok

Witam wszystkich!


Dawno nie zaglądaliśmy do Kryona. jego channelingi są rzadkie więc dość długie. Ten ma dość znamienny tytuł. Kryon szczegółowo omawia sposób channelowania przez Lee, a potem odnosi się do trzech aspektów tematu. Tłumaczy też w jaki sposób powstają jego zapowiedzi i dlaczego nie wszystko było / jest możliwe do przewidzenia. Zaznacza, że z przesileniem letnim minęliśmy punkt zwrotny idziemy wolno, ale w dobrym kierunku. Wszystko to pod kątem obecnie panujących energii. Trudny rok wcale nie oznacza, że trudny dla wszystkich, ale dla większości, niestety tak.


Kryon: 2013 - trudny rok

Channeler: Lee i Kryon

Niedziela, 14 lipca 2013 w Laguna Hills w Kalifornii (post 08 sierpnia 2013)

Pozdrowienia, drodzy, jestem Kryon z Magnetycznego Serwisu. W tym momencie, w tym pomieszczeniu, wydaje się, że jest przełączenie lub zmiana energii. Ci, którzy będą siedzieć i słuchać może nie będą świadomi głębi tego, co stało się z moim partnerem, cieleśnie, jako channelerem. W tej chwili, wszystkie komórki w jego ciele rozpoznały stan, w jakim on jest i zawiesiły wszystkie niepotrzebne procesy cielesne.

One zawiesiły starzenie, trawienie, a nawet ból. One zawiesiły wszystkie te rzeczy tak, że mogą one słuchać i być gotowe na energię szyszynki. To jest otwarcie z tak małą ilością filtrów, jak to możliwe, i to pozwoli głosowi, który one znają, który jest w nich, aby przychodził. Głos jest tym z domu. To jest tym, co się dzieje.

Więc jest kooperayjna energia tutaj i ona jest nowa, w starszej energii jeśli mówiłeś (byt) do niektórych, którzy wchodzili w trans wtedy, oni wychodzili z niego i mówili, że to męczące doświadczenie. Mogli powiedzieć: "To wyssało mi energię! Jestem zmęczony". Jednak, gdy mój partner skończy channeling, mógłby tańczyć! (Gdyby wiedział, jak to zrobić). Rzeczywiście, energia jest wielka i wspaniała, a on nie bedzie zmęczony na końcu.

To dlatego, że w tych kilku chwilach, on jest w tym zmienionym stanie wielowymiarowym, jest on pojony nie tylko informacją, ale też siłą życiową. On jest w stanie, w którym większość ludzi nie pozwala sobie być. Jest to stan, w którym jest w pełni i całkowicie otwarty na energię "Boskiej części " człowieka. W tym stanie, jest uzdrawianie i pozwolenie zmian. Więc daję wam informacje, które są znacznie bardziej osobiste niż tylko wiadomości z drugiej strony zasłony. One mówi do waszej Boskiej części! To jest interaktywne.

To jest trudny rok (2013) i mamy zamiar wyjaśnić więcej o tym za chwilę. Ale teraz, chcę wam powiedzieć raz jeszcze, że nie jestem tu jako odizolowana świadomość. To, co słyszycie to zwięzłe, liniowe przekazanie w waszym języku, który jesteście w stanie zrozumieć. Przez 23 lata, mój partner to praktykuje. Zajęło mu to cztery lata, aby po prostu otworzyć usta i spróbować. Zajęło mu kolejne trzy, zanim faktycznie popłynęło w zdaniach, bo to, co zaczęliśmy w nim jest mostem, który musiał zrozumieć i przekroczyć.

Zaczął grupami myśli, które nie miały liniowości. To wszystko było koncepcyjne. Wkrótce dostał te myśli dostarczane w większej liniowości, ale nie mógł sobie przypomnieć, co to było, bo przychodziło zbyt szybko. Wtedy nie było interakcji z jego własną świadomością, a wiadomości były po prostu dostarczane do niego, aby były zapamietane, a następnie wypowiedziane z powrotem do publiczności. To było prawie tak, jakby przechowywał myśli, a następnie wyrażał je w języku.

To były początki jego nauki channelingu. Pamiętam czas, kiedy powiedział: "Poddaję się. To jest zbyt trudne! Dlaczego druga strona nie może być bardziej liniowa? Zwolnijcie i dajcie mi sposób,w jaki mogę to dostarczyć." Kiedy zaczął ten dialog, otworzył sobie drzwi dla odpowiedzi. Powiedzieliśmy: "Dlaczego nie możesz jako człowiek być bardziej wielowymiarowy?" Więc między tymi dwoma pojęciami, mój partner rozwinął zdolność otwarcia jego liniowego boksu i wyeliminował strukturę. On restrukturyzował sie sam i to pozwoliło nam to dopasować się do miejsca, które stworzył dla nas w jego procesie. Potrzebował wrodzonych zdolności jego ciała bycia intruzem i pomógł strukturę wielowymiarowych komunikatów przełożyć na język, w którym były dostarczane i doświadczane w czasie rzeczywistym. Właśnie podałem wam historię jego channelingu.

Więc teraz to, co słyszycie mówione przez niego jest w czasie rzeczywistym, interpretowane najlepiej, jak może to zrobić w trójwymiarowym ciele. To, co on czuje z mojej strony zasłony jest również dostępne, więc zna Akash’ę każdego z was, w tych momentach. Zna, trudności, które doprowadziły was tutaj, aby słuchać. On wie to, co ja wiem, w tych momentach. On zna okoliczności i synchroniczności, które pozwolą wam być tam, gdzie jesteście w świadomości i żyć tam, gdzie się znajdujecie.

On widzi to, czego wy nie widzicie, to, co my widzimy. Widzi konfigurację w waszym życiu, bez względu na wasz wiek, aby umożliwić rozwój kolejnego etapu waszego życia. On widzi rzeczy, które przyprowadziły was do tej sali, lub słuchania (i czytania) tego, czy macie doświadczenia "aha" lub pozwolenie, aby zrozumieć siebie trochę więcej. Dyrektywą dnia jest: "Znajdź wspaniałość w środku." Teraz mamy puzzle! Więc chcę o tym mówić krótko.

Dlaczego rok jest tak trudny?

Gdy mówię o tym, i tak samo gdy mój partner mówi o tym, jest jeszcze część mózgu starej duszy, która mówi: "Czy to naprawdę konieczne?" I odpowiedź brzmi: tak. Rzeczywiście jest. Zwrot strony ludzkości jest dokładnie pomiędzy starą energią i potencjałami nowej. Różnica jest naprawdę w bilansie ciemności i światła, a co się dzieje, kiedy wystawicie ciemne rzeczy na światło, które nigdy nie widziały go. Mogę korzystać z wszystkich metafor, lecz chciałbym podać wam kilka atrybutów, których być może nie spodziewacie się. Mam zamiar zacząć najpierw od najtrudniejszego.

Odejście niektórych nauczycieli

Jak możemy wyjaśnić to wam, moi drodzy, żeby to miało sens? Postaramy się. Przed 2013 r., układaliście inne puzzle. Nie było absolutnie, 100% szans lub całkowitej pewności, że wykonacie to przesunięcie. Wolna wola jest właśnie taka, i Duch może wam tylko dać informacje w oparciu o potencjały. Daliśmy wam informacje, które widzimy przed nami, które reprezentują teraz, w tej chwili. Nie możemy przewidzieć, co macie zamiar zrobić, ale zamiast tego dajemy wam potencjał tego, co może nastąpić w oparciu o to, co myślicie i robicie w tej chwili.

Zawsze dajemy wam większy obraz, więc możecie zobaczyć dla siebie, bo my obserwujemy wszystko. Mamy przegląd, którego wy nie możecie mieć i ten przegląd zawsze wskazuje, że jesteście w ruchu w kierunku, który jest bardziej pozytywny, niż wy możecie zobaczyć. Chociaż nie możecie zobaczyć przeglądu potencjałów tak wyraźnie, jak to możliwe, rzeczywistość wokół was krzyczy, że to się dzieje! Ale to idzie tak wolno. Jednak wszystko to może się odwrócić am, ze względu na wolą wolę. Tak więc nigdy nie jest absolutne.

To jak oglądanie zegara. Naprawdę nie można zobaczyć ruchu wskazówki zegara, prawda? Ale jeśli spojrzeć na nią po chwili, to rzeczywiście się przeunęła. Oglądacie wzrost roślin, to tak samo. Wiecie, że wzrost ma miejsce, ale jest to zbyt trudne, aby widzieć go w czasie rzeczywistym. Więc ludzie biorą wycinek, i zakładają w oparciu o to, co widzą, a nie mierzą w pełni w ich umysłach, przez które energia może przecodzić. Jest dużo tego, co dzieje, co ludzie widzą i co jest mylące. Wydaje się to nie na miejscu, do tego, czego mogli spodziewać się w tym czasie.

Można powiedzieć, że niektórzy z was tracą przyjaciół z powodu ich śmierci, i wydaje się to, nie zsynchronizowane z tą nową obiecaną energią. Wiem, kto tutaj jest, kto tego słucha i to czyta, i wydaje się niestosowne, że tracicie przyjacół lub bliskie osoby w tej chwili. Teraz są tacy w tej sali, którzy niedawno stracili tych, których kochali, i to wydawało się szczególnie bolesne, ponieważ ci drodzy jeszcze nie wydawali się być "gotowi". W przypadku mojego partnera, stracił członka zespołu w pracach Kryona, i pamiętam, chwilami, kiedy dowiedział się o tym, to był na mnie wściekły.

Powiedział do mnie: "To niesprawiedliwe, nie poprawne, i niestosowne! Ten człowiek był Lightworker robił dobre rzeczy. Potrzebowaliśmy go! On był uzdrowicielem. Inni go potrzebowali. Wydawało się, że tak wiele lat mu zostało, a teraz go nie ma". Dwa tygodnie temu, mój partner stracił jeszcze innego przyjaciela. Nie jest sam, bo wiel się wokół niego, w tym w pokoju doświadcza tego samego.

Dla niektórych jest to rok strat. Chcę więc podać kilka wyjaśnień. Chciałbym wam powiedzieć wyraźnie, tego, co widzimy teraz, nie mogliśmy wam powiedzieć wcześniej. Istnieje wielka nieopisana przyszłość, która zaczyna budować się teraz. O tej przyszłości nie możemy wam powiedzieć, bo nie przybyliscie na miejsce, gdzie byłyby potencjały przesunięcia tak silne. Teraz jesteście tam, w 2013 roku. Przekroczyliście znacznik punktu środkowego precesji równonocy, i to naprawdę był punkt graniczny, Który widzieli również rdzenni (tubylczy) mieszkańcy. Jest to fraktal czasu, ale oni tegi tak nie nazywają. Jednak to było dla nich tak jasne, że w ich duchowej drodze, zbudowali swoje kalendarze i proroctwa wokół tego. Teraz możemy powiedzieć o nim, i tam zaczynają się jakieś plany po drugiej stronie z udziałem was wszystkich.

Są stare dusze, które musiały (was) opuścić, pozornie przed czasem, aby mogły przybyć na moją stronę zasłony teraz. One potrzebują odświeżyć się i wrócić szybko, dosłownie w ciągu lat, jako noworodki na tej planecie. To jest tak, że oni będą starsi, kiedy będzie wasz czas, aby przejść do następnego życia. Będą one wtedy tym, które już tam są, i oni zaczną was uczyć tego, co musicie wiedzieć. Są zaawansowaną drużyną dla pokoju na Ziemi.

Tak, teraz możecie zobaczyć, gdzie to idzie. Musieli opuścić was i wracać szybko. Musieli dostroić siebie w odpowiednich miejscach, oczekując tam, gdzie będziecie następnie, moi drodzy. Drogie stare dusze, oni potrzebowali być dla was katalizatorem, aby obudzić was do następnego czasu i do pracy, którą wybraliście tu do zrobienia. Kiedy więc wcielicie się w następnej ekspresji, będą tam i znajdą się tam i będą zsynchronizowani jako wasi nauczyciele i tymi, którzy przekonają was najbardziej i których będziecie słuchać. Niektóre z nich mogą być rzeczywiście związani z wami w ten sam sposób, jak są oni związani z wmi tym razem, lub blisko tego, i ich rozpoznacie.

Nic z tego przez was może nie być odczuwane jako właściwe, i wiemy, to. Niektórzy z was są zranieni. Więc chcieliśmy podzielić się z wami systemem, który szanuje to, co tworzycie. Sadzenie nasion przyszłości wymagało od niektórych dusz, aby były tam wcześniej, aby rozpocząć swój wzrost. Wy przyjdziecie później. Niektórzy z was dotrą tam znacznie później, ale oni będą tam. W jakiś sposób, niech to "stępi" waszą frustrację i smutek i sprawi, że lepiej zrozumiecie. To jest duchowy cel tego wszystkiego, i to zostało zamanifestowane właściwie w miłości. To był pierwsze.

Rok Rozwiązań

Drugim elementem jest to, że jest to rok, który mamy zamiar nazywać początiem rozwiązań, i tego nie odczujecie jako dobre. Rozwiązania mają być bardzo pozytywne, uczciwe słowo w waszym języku, które oznacza zgodę, równowagę i atrybut, w którym każdy wygrywa. Ale nie jest to sposób, jak my widzimy. Rozwiązanie dla nas to jest rozwiązywanie nierównowagi. Wyobraźcie sobie coś, co balansuje na pokładzie z podparciem na środku. To zawsze balansuje w jedną lub w drugą stronę i nigdy nie upada w pełni jednym kierunku lub drugim. To się waha i po prostu pozostaje w zawieszeniu przez rok i lata. Może porusza się trochę, ale nie w pełni w jednym kierunku lub drugim. W tym roku może.

Więc jeśli macie nierównowagę myśli, może to być czas, który może rozwiązać to w jedną lub w drugą stronę. Ludzkość zaczyna czuć to i zaczynacie widzieć, jak psychiczna nierównowaga rozwiązuje się sama. Jeśli ktoś jest niezrównoważony, może w końcu przenieść się w pełną asymetrię. Wielu będzie trzaskało w tym roku i już widzicie to we własnej kulturze.

Człowiek wchodzi do klasy i strzelając zabija dzieci. Wiecie, to nie jest w porządku. Godzi to intuicyjną moralną świadomość i ludzkie wartości, jeszcze widzicie tego zbyt wiele przez jeden rok. Będziecie widzieć więcej i jest to niefortunne, ale to jest rozwiązanie. To rozwązanie osadza się na rodzaju nierównowagi, bo nie może istnieć w takeij postaci, jak Teraz albo do obecnego stopnia i ilości. Nie może istnieć w energii, którą tworzycie. Musi się rozwiązać, a wy też zobaczycie to samo w niektórych innych rodzajach systemów.

Wszystko, co znajduje się w punkcie środkowym, co balansowało przez lata w nierozstrzygniętym konflikcie lub niestosowności, rozpocznie drogę do rozwiązania. Teraz niektóre z tych rozwiązań okażą się pozytywne, a wiele nie. To dlatego energię tego roku odczuwacie tak dziwnie. Dlatego istnieje tak wiele szaleńców [jak ich nazywacie] i wychodzą naprzód w tej chwili. To dlatego jesteście tak ostrożni w tej chwili, jakbyście chodzili po jajach. Ten rok pełni księżyców jest bardzo odpowiednio nazwany!

Teraz, pozwólcie mi dać wam inny atrybut tego wszystkiego, on może być inny dla niektórych z was, a niektórzy z was, co słuchają tego wszystkiego mówią: "Dobrze, że to mnie nie dotyczy, Kryon. To jest dobry rok i rzeczy idą razem całkiem dobrze. Mam wreszcie pewne rozwiązania rzeczy, które w przeszłości były trudne. Teraz same się rozwiązują. " Dokładnie! Witajcie w rozwiązaniach. Dla niektórych jest to rok, w którym wszystko zbiega się razem. Wynika to z wielu czynników, ale jednym z nich jest to, że energie wokół nich są tak różne, że stare negatywne cechy, które służyły do blokowania drogi, zostały rozpuszczone. To jest rozwiązanie.

Jak już powiedziałem wcześniej, są przyszłości, które zostały pokazane wielu z was, że czuliście je, jak wasze, ale potem próbowaliście ich w przeszłości i nie działało. Teraz jednak są one w energii, która jest idealna na rozwiązanie i sukces. Niektórzy z was zamanifestowali te rzeczy sami i rozwiązali w sposób, w którym w końcu wszystko łączy się w całość. Więc dla was, ten rok jest dobry, na który czekaliście długo, aby niektóre rzeczy zamanifestować. Ale dla większości z was, to nie jest ten przypadek. Każda droga każdego człowieka, zwłaszcza starej duszy, jest zupełnie wyjątkowa. Nie może być jednego podręcznika dla wszystkich, lub jednego zestawu reguł, które działają dla każdego. Tak więc niektórzy będą w tym punkcie pozytywnego rozwiązania, ale dla większości z was to nie jest dobry rok.

Instrukcje, aby przejść przez to wszystko są takie same jak podaliśmy wcześniej: wytrzymać; być ostrożnym; odpoczywać. To nie jest dobry rok na rozpoczynanie rzeczy na zimno, ponieważ dużo wokół was jest rozwiązywane i nie jest jeszcze zrównoważone. Możecie powiedzieć, że to jest jak z atrybutem cofania się rtęci (zlepiania) przez cały rok, i jest to uczucie, dla niektórych z was. [Śmiech] Tak więc nie bójcie się tych rzeczy, ale zobaczcie w nich korekty, którymi są. Spójrzcie na nie, jako głębokiee puzzle, które stworzyliście, przez które obecnie przechodzicie.
Wyobraźcie sobie, że walka wieków jest skończona. Wyobraźcie sobie, trójwymiarowe pole bitwy, gdzie dym opada, a ciała leżą na innych. Abyście mogli wrócić do domu, musicie przejść przez pole bitwy i zobaczyć je wszystkie, każde. Musicie czuć ból i zobaczyć ich zniekształcone twarze i zrozumieć, że każdy z nich był czyimś dzieckiem. To potrwa przez cały rok, aby przejść przez pole bitwy, i to nie będzie dobre samopoczucie. Bedziecie się budzić w nocy i myśleć o tym. To najlepsza metafora, jaką mamy.

Jest to niewygodne, przesunąć tą energię znacznie. Trenerzy życia i czytelnicy, którzy pracują w tym samym budynku pracują na tymi puzzlami każdego dnia, i oni wam powiedzą, że mają ludzi przychodzących z nich, którzy nie podchodzili do czytania tego nigdy przedtem. To dlatego, że są oni na ich na końcu ich rozumu. "Co się dzieje?" będą pytać: "Dlaczego ja? Dlaczego teraz?" Wielu z nich ma tendencję do represji i obwiniania siebie i myślą, że wszystko obraca się wokół nich w brzydki sposób z powodu czegoś, co zrobili.

Możesz zobaczyć to w News’ach

Ostatni punkt jest taki: Wszystko wokół was, moi drodzy, jest dowodem na to, co wam mówię. Macie dwa kraje obecnie z zamieszaniem w tej chwili, a trzeci dojdzie. Wszystkie trzy były stabilne przez bardzo długi czas. Kto by pomyślał, że Egipt będzie częścią tego? Egipt wydawał się być w równowadze od dziesięcioleci - czy tak nie było? Syria rządzi się żelazną ręką i stworzyła stabilności władzy, która była absolutna. Co spowodowało w niej wybuch i sposób w jaki to zrobili, i w tym czasie? Jeśli przyjrzycie się, dlaczego i dlaczego teraz, zobaczysz czas jest wokół 2013 i 2012. I to jest o Ludzkiej świadomości, która zaczyna być bardziej przejrzysta i mówi: "Nie chcemy, aby to, co teraz zrozumieliśmy i zobaczyliśmy, kontynuowało niezrównoważenie w naszym kraju. Widzimy to nigdy nie idzie coraz lepiej, i teraz chcemy zakończenia i chcemy rozwiązania . " To jest to, na co patrzycie.

Jest bolesne patrzeć na to, bo jest tam śmierć, cierpienie, smutek i zamęt. Jest frustracja, a rozwiązanie tego wszystkiego może potrwać dłużej niż tego chcecie. Ale pewnego dnia spojrzycie wstecz i zobaczycie wyniki wyraźnie. Masowa Ludzka świadomość zaczyna się zmieniać i żądać tego, czego spodziewa się w sposób uczciwy. Rządy często chcą starych sposobów mocy, ale ich ludzie chcą szkół, szpitali, bezpiecznych ulic i parków i pokoju z sąsiadami.

Tak więc spodziewajcie się więcej tego, szczególnie w tym roku. Cym więcej zamieszania widać, tym więcej puzzli jest układanych. Więc zamykamy ten komunikat w sposób, w jaki go zaczęliśmy. Wiem, kim jesteście, wspaniali. Siedzę przy waszych nogach w zachwycie. Nie przegapcie tego punktu! Stare dusze były tutaj przez wszystkie przejścia ludzkości. Rozumiecie to? Cztery razy byliście bliscy tego przesunięcia, którego dziś doświadczacie i cztery razy się wam nie udało. Cztery razy zmarliście w trakcie próbowania. Tym razem tak nie będzie.

Nie przegapcie tego: Jest coś w waszej Akash’y, "przycisk pamięci", który został naciśnięty i odtwarza emocje, które mówią "My czuliśmy to wcześniej i nie wyszło nam dobrze". Nie pozwólcie, aby ta energia was zdefiniowaął. To jest przycisk dualizmu i strachu, który mówi, że rzeczy zawsze są takie, jakie są i będą się powtarzać, bo to jest właśnie sposób działa życie. Nie, tak nie jest! Jesteście wspaniali i macie możliwość w tym miejscu, aby w końcu zacząć ją zobaczyć, i porzucić wszystkie obawy i głosy z tylnego siedzenia życia i powiedzieć im, że wy jesteście odpowiedzialni i teraz jesteście tymi, którzy kierują samochodem waszej rzeczywistości. To jest wiadomość dnia.

Jestem Kryon, zakochany w ludzkości za to, co zrobiła, na przekór wszystkiemu.

I tak to jest.

Kryon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz