poniedziałek, 30 września 2013

Arkturianie – uwalnianie, oczyszczanie i życie duchowe.

Witam ponownie!


Kolejny z comiesięcznych przekazów grupy Arkturian. Wraca, a właściwie jest stałą już pozycją temat oczyszczania i uwalniania. Potem Arkturianie próbują skierować nas na właściwe tory w zakresie pojęć: życie duchowe, ewolucja i świadomośc w warunkach codziennego życia. Można powiedzieć, że zachęcają nas do działania, nie tylko mówienia. W sumie spory kawał solidnej , choć często podstawowej informacji, ale zapewne widzą powody takiego, a nie innego kształtu wiadomości, których my z naszej perspektywy nie zauważamy.
W sumie jest w tym przekazie wiele głębokich rzeczy i przy jednokrotnym czytaniu można wiele przeoczyć, dlatego proponowałbym czytającym, aby tym razem spróbowali na raty, lub wrócić do całości kilka razy, naprawdę  warto.


Arkturianie – uwalnianie, oczyszczanie i życie duchowe.
Channeller: Marilyn Raffaele,
wrzesień 28, 2013,
http://www.onenessofall.com/newest.html

Pozdrowienia Drodzy.

Dajemy wam nadzieję i pocieszenie, bo wiemy, że wielu cierpi w tych czasach wielkiej zmiany. Jesteście w procesie uwalniania starych energii z waszych fizycznych, emocjonalnych i psychicznych poziomów, które mogą być - i często - są nieprzyjemne i stresujące. Zrozumcie, że oczyszczanie i uwolnienie mają swoje poziomy. Możecie myśleć, że usunęliście doświadczenia i emocje, a potem nagle pojawiają się one ponownie.

Wiele z tego głębszego oczyszczania ma do czynienia z dawnymi żywotami, przeżywanymi w strukturze obrzędów i rytuałów. Proces oczyszczania przebiega w tempie, które wasze Wyższe Ja zna, i wie, że jesteście gotowi na nie. Te bardziej głębokie doświadczenia waszych poprzednich wcieleń często mają głębsze poziomy, które do tej pory były zakopane wewnątrz i są dopiero niedawno gotowe, aby je usunąć.

Proszę nie oczekiwać, że zwykłe życie, będzie kontynuowane, jak było w przeszłości, ponieważ codziennie życie do dziś było oparte na uniwersalnych pojęciach – jakieś dobro i jakieś zło ( dualizm i separacja ), z których większość jest teraz rozpuszczana. Nic nie pozostanie takie samo - nie może - choć ogólny wygląd nadal może wydawać się bez zmian.

To ludzie jako całość, zdecydowali dłużej nie akceptować status quo, to znak duchowego wzrostu. Gdy częstotliwości energii Gai zmieniają się i gdy wy stajecie się bardziej oświeceni, pojawi się energia wyższej częstotliwości w nowych i większych sposobach robienia tego, co robicie każdego dnia. Jesteście twórcami i wasz stan świadomości zamanifestuje się na zewnątrz.

Wszystko jest duchowe, bo nic innego nie ma - Jedna Wszechobecna, Wszechmocna, Wszechwiedząca Świadomość manifestuje SIEBIE jako... To była ignorancja ludzkości o tym i jej wiara w dualność i separację stworzyła świat, który przyszliście poznać i uwierzyć w niego - ten wypełniony parami przeciwieństw.

Świadomość jest celem podróży duchowej i jest tym, do czego budzicie się teraz. Jesteście gotowi. Gdy świadomość budzi się indywidualnie i globalnie do prawdy Bycia, to błąd dualności i separacji, zewnętrzna scena - musi - automatycznie się zmienić. Każde zrozumienie prawdy dodaje się do Uniwersalnego Światła i pomaga rozpuścić te fałszywe pozory stworzone w ignorancji i z ignorancji.

Uwolnijcie wszystko, co wam nie służy drodzy. Dlaczego nadal trzymacie się tych rzeczy, ludzi, miejsc, przekonań, które już nie rezonują z wami? Szczerze zadajcie sobie to pytanie. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że to robią, nawet gdy ich intuicja szturcha ich, aby uwolnili wszystko, co nie służy ich wyższemu dobru. Przywiązanie do idei i sposobów życia, poza które ewoluowaliście, z przyzwyczajenia lub jakiejś niesłusznej lojalności spowalnia rozwój duchowy i trzyma was w niewoli do przeszłości.

Tam, gdzie istnieje niemożność uwolnienia, to zawsze jest zaangażowany strach. Ludzie zostali zaprogramowani życie po życiu (i często z dobrego powodu ) bać się nieznanego. Strach jest narzędziem używanym przez moc, głodną dominacji, więc strach przed popełnieniem błędu jest powszechny. Strach wynika z wszelkich intensywnych doświadczeń poprzednich żywotów i dla większości pozostaje mocno zakorzeniony w ramach pamięci komórkowej (szczególnie w czakrze korzenia ), dopóki świadomie nie zostanie uwolniony.

Uwolnienia i oczyszczenia wydarzają się na kilka sposobów. Często zaczyna się, gdy poziom energii studenta zacznie rosnąć dzięki medytacji lub pracy energetycznej wykonanej przez oświecone osoby. Oczyszczenia mogą być generalne, ale głębsze kwestie muszą zazwyczaj przyjść i być rozpoznane w jakiś sposób ( fizycznie, emocjonalnie lub psychicznie ). Wszystkie oczyszczenia są prowadzone przez Wyższe Ja i studenci nie muszą obawiać się, że nie są gotowi na doświadczenie oczyszczania.

Wiele z tych intensywnych doświadczeń przeszłych żywotów nadal jest przechowywane w pamięci komórkowej i aktywowane, gdy osoba zbliża się do dokonywania wyboru, podobnego do tego, co mogło mieć miejsce w czasie pierwotnego przerażającego doświadczenia. Aby temu zapobiec, ciało powołało reakcje ochronne - lęk wysokości, lęk przed wodą, strach przed psami itd. itp. - Strach. Wysyłajcie często Światło do komórek organizmu, szczególnie podczas medytacji. Oświadczcie intencję, że wasza pamięć komórkową ma uwolnić tą starą energię i pozwólcie na to w świetle Bożego odcisku. Poinformujcie swoje komórki, że nigdy nie doświadczą tej rzeczy ponownie, nawet jeśli w rzeczywistości nie wiedzą, jakie było to doświadczenie.

Kiedy irracjonalne lęki przedstawiają się wam, weźcie trochę czasu, aby zadać sobie pytanie: " W Co ja wierzę, co zmusza mnie, aby to poczuć? Czy to prawda ? " W ten sposób możecie określić, uwolnić i odejść od strachu poprzez zwiększenie świadomości i intencji, aby usunąć i wyjść poza strach. Intencja jest bardzo ważna we wszystkim, co mówicie lub robicie. Poproście swoje Wyższe Ja i przewodników, aby pomogli wam w tym, bo są tam, aby wam pomóc i kochać was bardzo. Jednak, jak wszystko, jest to Wasz wybór.

Ewoluująca Dusza odważnie zaczyna ufać nieznanemu, kiedy przyjdzie do zrozumienia, że wszystko, co jest prawdziwe odbywa się w Boskim porządku, przez prawo pomimo wszelkich pozorów, że jest inaczej - bo nie ma nic innego. Ludzkość nauczyła się znajdować jej rozwiązania na poziomie mentalnym, wierząc, że mózg jest najważniejszym organem ciała. Mózg jest tylko narzędziem, a świadomość jest aktywatorem tego narzędzia.

Dzieci uczą się od najmłodszych lat, aby myśleć i planować i wykreślać każdy aspekt życia w porządku, że wszystko będzie płynąć bez żadnych problemów (na podstawie trzeciowymiarowych koncepcji, jak rzeczy mają być ). Uświadomcie sobie, że podczas pracy ze świadomością dwoistości i separacji, będą zawsze pary przeciwieństw - bez względu na to, jak dobrze zaplanujecie - bo tworzycie idealnie w tej energii dualności i separacji. Jest to trzeciowymiarowe doświadczenie.

Planowanie jest konieczne przy rezerwacji biletu lotniczego i dbaniu o codzienne sprawy. Nie mówimy, że nie można planować, ale mówimy, że to jest czas, aby nauczyć się najpierw słuchać swojej intuicji, potwierdzić prawdę każdego objawu, a następnie podjąć wszelkie ludzkie kroki, jakie są potrzebne. Ludzi nauczono to robić na odwrót, spiski, planowanie i intrygi przez życie, a następnie w drugiej kolejności, a może w niedzielę w kościele, brać pod uwagę duchowe aspekty sytuacji. Duchowa świadomość jest bardzo praktyczna. Kompletność i harmonia zawarte w Boskiej Świadomości ( i was ), gdy uświadomicie sobie, zamanifestuje się w sposób, który jest idealny dla was, który nie może być taki sam, jaki byłyby dla kogoś innego.

Życie duchowe musi być przeżywane w każdej chwili każdego dnia i nocy. Prawda musi stać się stanem świadomości - obiektywem, przez który postrzegacie wszystko w waszym życiu. Wasza prawdziwa tożsamość jest taka, że jesteście Istotami Duchowymi, a więc konieczne jest, że poważny duchowy student uznaje i zaczyna żyć tą świadomością. Wybraliście się być w gęstszych trzeciowymiarowych energiach Ziemi, aby obudzić się mimo wszelkich pozorów, że jest inaczej.

Wielu zna prawdę na poziomie intelektualnym i nie idą dalej. Prawda nie może być doświadczana na poziomie intelektualnym, nie ma znaczenia do ilu klas chodziłeś lub ile książek przeczytałeś. Prawda utrzymywana na poziomie intelektualnym po prostu utrzymuje duchowego ucznia w miejscu i dodaje się do trzeciowymiarowej energii świata.

Bóg nie może być zrozumiany w mózgu, to jest zbyt głębokie, zbyt uniwersalne i zbyt święte. Prawda stopniowo rozwija się od wewnątrz, gdy człowiek jest duchowo gotowy, intelektualne poznanie prawdy jest tylko pierwszym krokiem dziecka.

Każdy, kto jest poważny w wyborze, aby ewoluować musi zacząć działać, Drodzy, zamiast tylko mówić. To jest czas - i to już czas dla wielu. Pamiętajcie, że ludzkość nie jest na Ziemi, aby po prostu cieszyć się scenerią, ale, aby się obudzić. Wszyscy czytający te wiadomości są gotowi, i wiedzą to, ale wielu waha się, aby aktualnie tym żyć.

Życie duchowo przebudzonym życiem nie znaczy, stać, z rękami złożonymi w pozie do modlitwy 24/7, ani nie oznacza, mówienia : "O Boże to wszystko, wszystko jest iluzją, więc pozwolę temu głodującemu dziecku po prostu umrzeć ". Życie z prawdy, nie oznacza bycia czyjąś wycieraczką, jak jedna z wielu koncepcji na temat duchowości, zmusza was, by wierzyć. Życie z Centrum oznacza życie, przenoszenie i posiadanie waszej Istoty na fundamencie prawdy, w każdym czasie, pomimo zewnętrznych pozorów. Wtedy będziecie prowadzeni przez wszystko, co potrzeba zrobić na poziomie ludzkim.

Zrozumcie, że niezgoda i dysharmonia nie mają prawa do utrzymywania się ich na miejscu, ale są po prostu iluzoryczną interpretacją uniwersalnej, bezosobowej i nieoświeconej światowej świadomości wplątanej w wierzenia dualności i separacji.

Wysyłajcie Światło i Miłość do wszystkich tych, których widzicie zmagających się, zawsze uznając ich prawdziwą Boską naturę.

Dużo nadchodzi tego, co będziecie postrzegać jako chaos, ale nie idźcie w strach, bo wszystko jest po prostu usunięciem starych i skończonych energii z Gai, jak również od osób prywatnych.

Nie wątpcie, że jesteście Boskimi Istotami o ludzkich doświadczeniach. Ci, wyewoluowani, którzy dojrzeli do czytania wiadomości, takich jak te są na najlepszej drodze, w pełni zdolni do dodawania wiele Światła dla świata w tym czasie - jeśli tak wybierzecie.

Jesteśmy Grupą Arkturian

2 komentarze:

 1. Wspominałem we wstępie o głębi tego przekazu. Zauważył to też Steve Beckov i "walnął" artykuł na swoim blogu.
  Znającym nieco język polecam, choć oryginał macie po polsku, ale już Steve'a pewnych przemyśleń nie.
  Tekst jest łatwy, w Google tłumaczu też nie powinien wypaść źle.
  Link:
  http://goldenageofgaia.com/2013/10/making-the-jump/#more-195751

  OdpowiedzUsuń