czwartek, 12 września 2013

AA Michał 09,09 Skoncentrujcie się na wynikach, których pragniecie dla wszystkich istot

Witam ponownie!


Ten przekaz Michaela jest wyjątkowo krótki, ale jest też zwięzłą formą informacji już zaprezentowanej.

Skoncentrujcie się na wynikach, których pragniecie dla wszystkich istot. - Michael

Kontynuujemy naszą dyskusję o dobrych wiadomościach.

To jest nasz odczucie, że o wiele więcej z was widzi wzrost wielu bardziej pozytywnych sygnałów, które są coraz bardziej widoczne w waszych wiadomościach, które czytacie, słuchacie i oglądacie. Jest prawie niemożliwe wyłączyć wszystkie wiadomości i my to wiemy. Ale to jest OK, bo będzie teraz zaczynacie otrzymywać coraz więcej pełnych nadziei informacji. I będziecie nadal zwiększać swoje umiejętności, aby otrzymywać od nas możliwe pozytywne zwroty sytuacji, które nie są tak oczywiste.

Komunikat ten będzie krótki i na temat. Jak stwierdzono wcześniej w dłuższej formie. Być może proste stwierdzenie będzie bardziej przejrzyste.

Bóg ogłosiła zakończenie tej sytuacji, w której byliście pogrążeni przez tak długi czas. Wynikiem tego jest to, że wszystkie zmiany spowodują ruch w stronę tego celu, bez względu na jego intencje, i bez względu na jego postać. Więc spójrzcie poza pozory, moja droga rodzino i cieszcie się, gdy postrzegacie, co tam leży.

Skoncentrujcie się na wynikach, których pragniecie dla wszystkich istot. Stoimy obok was i zachęcamy do trzymania się waszych marzeń.

Zaakceptujcie naszą miłość i bezwarunkową miłość Stwórcy. Dobrego dnia.

9 września 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz