wtorek, 24 września 2013

Kosmiczna Świadomość – Wojenne Bębny

Witam wszystkich!


A tutaj trochę polityki. Świadomość wykonała update wcześniejszej wersji. Warto zauważyć, że Obama jest tu wprost nazwany marionetką, której sznurki pociągają inni. Tutaj skutki wielopoziomowego działania opozycji wobec wojny są ładnie tłumaczone zmianami linii czasowych.

Kosmiczna Świadomość – Wojenne Bębny

22 września 2013
Channeler : Will Berlinghof

Wojenne Bębny 2

Ta świadomość wybrała, aby dostarczyć komunikat otwarcia, który będzie dostępny dla wielu, którzy mogą później słuchać tej telekonferencji, zapisu tej konferencji. To ta świadomość przedstawiła niedawno wiadomość, która została nazwana " Wojenne Bębny" ( http://rainbow-phoenix.com/Blog/blog.html) ( Audio) i to ta świadomość mówiła o zamiarach i konstrukcjach niektórych będących w mocy, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, gdzie obecny prezydent Barack Obama naciska na to, co on i jego koledzy nazywają "ograniczone uderzenie". Jest pełne zrozumienie i świadomość, że "ograniczone uderzenie" osiągnie prawdziwe cele tego planu Kabała inicjując i eskalując konflikt w regionie Bliskiego Wschodu z nadzieją, projektem i chęcią, że to rzeczywiście przeistoczy się w konflikt, który wciągnie Rosję i Chiny i eskaluje konflikt poza granice Syrii w inne regiony Bliskiego Wschodu i inne regiony całego świata.

Jednak od czasu, jak ta Świadomość wydała komunikat, kilka dni temu doszło ruchu pod względem Syrii, Syria zgodziła się na plan, w którym oddałaby jej chemiczną broń w ramiona inspektorom ONZ i że to jest tym, co nieco rzuciło na podłogę, to co wyszło spod prezydenta i spod kabały. To jest bezpośrednim wynikiem działania wielu, którzy nie są w zgodzie z projektem i planami prezydenta i tych, którzy go kontrolują. Oni powiedzieli głośno i wyraźna wiadomość jest wysyłana do osób kierujących, które rzeczywiście planują stworzyć globalne militarne wydarzenie, wojnę na całym świecie.

Pamiętajcie, że plany Kabała są w celu stworzenia dla siebie sytuacji, w której nadal będą przewodzić i kontrolować po tym, nawet jeśli po przejściu tych planów ogromna część ziemskiej populacji zostanie zdziesiątkowana. Oni oczywiście nie uważają siebie za ludzkość, bo zawsze byli oddzieleni od ludzkich warunków, od samej ludzkości.

To są to ci, którzy początkowo wiele, wiele tysięcy lat temu zmanipulowali pewne rozumne istoty lub stwory, aby stworzyć nowoczesnego Homo Sapiens Sapiens, w którym, oni zawsze widzieli ludzkość jako ich własność, podobnie do postawy tych, którzy posiadają bydło, którzy hodują bydło z intencją korzyści z ich stad, dla ich uboju, kiedy jest odpowiedni czas dla żywności i zysku. Taka jest postawa osób kierujących. Oni też widzą ludzkość jako ich zasoby, zasoby, które ich żywią, zasoby, które oni wykorzystywali przez tysiąclecia. A jednak teraz, to osiągnęło punkt, w którym masowa zmiana zaczyna występować i zaczyna się przejawiać. Jak ta świadomość wyjaśniała w przeszłości, oni nie mają w tym czasie zdolności widzenia poza pewien punkt. Dlatego też, mimo że pochodzą z czwartego wymiaru, gdzie mogą widzieć wiele linii czasowych i widzieć wyniki wzdłuż drogi niektórych działań, na tym etapie nie mogą wyraźnie zobaczyć wyników ich działań. Dlatego idą w tej kwestii nieco na oślep i mogą tylko mieć nadzieję, że ich machinacje, ich plany, ich projekty będą owocować na końcu tego, że będą oni nadal w mocy i nadal mieć kontrolę, mimo że nie są oni już pewni, czy to tak będzie.

To jest natura tych wszystkich którzy są ukryci, tych pozaziemskich, raczej zniszczyć niż stworzyć. To jest jedyna forma rodzaju twórczości, którą mają : kreatywność destrukcji i dlatego oni dążyli do zniszczenia tak wielu, niszcząc tak wiele. To również pokazuje, dlaczego jest to, te marionetki, które mają pod swoją kontrolą mają ich sznurki ponaciągane w celu promowania tajnych planów Kabała z zamiarem stworzenia sytuacji, w której, wraz z upadkiem świata, oni mogliby nadal kierować. Oni wiedzą, że większość linii czasowych pokazuje, że jest to apokryficzny czas, czas zmian masowych, zmian w ludzkiej świadomości, zmian w ludzkich warunkach, gdzie będą zmuszeni do porzucenia władzy.
Ale wybierają raczej spojrzeć na tę sprawę inaczej i założyć, że jeszcze mogą rzeczy zmieniać, rzeczy kontrolować, stworzyć scenariusz poprzez swoje plany zniszczenia, który będzie im służył. Ale to po prostu nie jest już ten przypadek i dlatego ta Świadomość, mimo, że mówi o tych sprawach, że eksponuje pewne rzeczy Kabały i ich służących, takich jak Barack Obama, to w tym samym czasie, ta Świadomość musi również powiedzieć, że plany im nie wychodzą już, tak chcieli.

To właśnie było ich zamiarem, aby inne narody, takie jak Wielka Brytania, Francja, Kanada, Australia i inna elita grupy mocy, będą wspomagać ich w ich planach, ci jednak zostali ograniczeni. Premier, David Cameron był wyraźnie zdenerwowany, gdy Parlament zagłosował przeciwko jego planom ataków na Syrię. Tak, że był czerwony na twarzy ze złości, a jednocześnie ze względu na sposób, w Parlamencie, gdzie nie może postępować do przodu, jak Barack Obama planował nawet jeśli nie dostanie poparcia Kongresu. Ale to, co stało się w Stanach Zjednoczonych jest tym, że on jest teraz bez uzasadnienia, i dla niego postępowanie według jego planów rzeczywiście całkowicie go obnaży i jego skorumpowany Gabinet i narazi na bezpośrednią obserwację prawdy, której wielu nadal nie chce zaakceptować : że ten człowiek na tym etapie w tej chwili nie pracuje dla ludzi w Stanach Zjednoczonych, lecz raczej przeciwnie.

Co ta świadomość jednak doda to, że była interwencja. Tak że nastąpiła eskalacja, lecz nie na wojnę, ale na rzecz pokój. To wielu tych, którzy sprzeciwiają się, zaczęło mówić, nie pozwalając ich prezydentowi, aby poszedł do przodu, tak łatwo, nie pozwalając tym w kontroli po prostu pociągać za sznurki, żeby wystąpiło to, czego chcą.
To ta Świadomość pragnie poinformować, że nowa linia czasu się zaczęła i że ci, wielu, którzy stali w opozycji, czy poprzez wyjście z plakatami, czy będąc częścią marszów protestacyjnych, czy po prostu przez myślenie "nie", uznając, że "nie jest to mój zamiar zobaczyć ten naród w wojnie", a tym samym projektując to do świadomości Amerykanów i Unii globalnej. To jest siła, która interweniowała wobec tego, jakie są plany Kabała. Ponadto ta Świadomość mówi, że dla tych wielu, którzy nie chcieli, aby naród pogrążył się w wojnie, że jest to dowód, że jeśli chcecie, to osiągniecie wasz własny sukces w wyborze linii czasowej doświadczeń, w której rozpoczęcie wojny nie jest tym, co wystąpi.

Istnieje jeszcze wiele dywersji przed wami, wiele ścieżek, które mogą być stosowane. Ale to, co jest najsilniejsze, o czym ta Świadomość mówi to wprowadzenie tej linii czasu, gdzie To wydarzenie się nie stanie, a ci, którzy teraz doświadczają tego jako ich rzeczywistości poprosili, żeby naprawdę to zrozumieć, jak to działa. Że gdy ktoś wybiera alternatywną rzeczywistość, jego własna rzeczywistość zgina się i wpływa w to, w czym bierze on udział, w to w co wchodzi. Tak więc ta Świadomość powiedziałaby, że nawet jeśli „wojenne bębny” nadal biją, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, a także wśród niektórych z ich sojuszników, to moc bębnienia została mocno wyciszona i że jest możliwość dalszej energetyzacji linii czasowych w których to zdarzenie nie występuje. Zatem indywidualnie, jak również naród zbiorowo i na całym świecie nie chcą mieć doświadczenia trzeciej wojny światowej. To ta świadomość gratuluje każdemu i wszystkim pomyślnego wejścia w linię czasową, gdzie inna przyszłość jest widziana i energetyzowana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz