poniedziałek, 30 września 2013

AA Michał 30,09 Ścieżka zaczyna się wyrównywać teraz

Witam ponownie!

Kolejny przekaz AA Michała próbuje nam uświadomić zwiększenie naszych możliwości, ja powiedziałbym potencjałów. Krótki przekaz przypomina, że wraca nam pamięć różnych umiejętności.


Ścieżka zaczyna się wyrównywać teraz. - Michael


Wracamy teraz do omówienia, co dzieje się dla wielu z was w tym czasie.

Wasze cele, wasze umiejętności i wasze postrzeganie możliwości zlewają się w coś co wydaje się dla was bardziej możliwe niż wcześniej. To, co nie było nigdy nawet pomyślane wchodzi w ostrość dla was.

Wielu z was czuje niespodziankę, gdy to się wam przydarza. Nie dziwcie się. Przed zmianami, które zostały wam dane, wiele z tych rzeczy, nie było możliwe. Ale teraz bierzecie narzędzia, które wasze doświadczenia z przeszłości i obecne zamiary dają wam. Wszystkie talenty, jakie macie, tak mozolnie zarobione wracają. Wizja może wciąż być rozmyta nieco jeszcze przez chwilę, ale to się wyklaruje. Okoliczności, w które weszliście w waszym życiu dbając, możliwości, które przewidzieliście, pojawią się wokół Was. Będziecie przygotowani.

Niektóre z nich mogą wydawać się ogromne i trudne, niektóre mogą po prostu wydawać się przyziemne, ale każda z nich, każde z waszych żyć, jest teraz i będzie niezbędne do uzupełnienia całości. To zawsze było prawdą i wciąż jest dziś. Tak więc dajcie krok dalej, drodzy przyjaciele, wiedząc, że każdy uśmiech, miłe słowo, i kochająca myśl buduje, szybciej niż kiedykolwiek, świat, który sobie wyobrażacie. A jeśli teraz zaczynacie odczuwać przyciąganie, aby rozpocząć coś nowego, zróbcie to z całego serca.

Pomożemy wam na każdym kroku waszej drogi. Tylko poproście. Kontynuujcie, wejścia wewnątrz i słuchanie spokojnie tego, co wasze serce mówi, że jest waszą drogą, waszą ścieżką, waszą radością. To jest wasz czas.

To była trudna wspinaczka dla wielu z was do tego punktu. Ścieżka zaczyna się wyrównywać teraz.

Będziemy mówić wkrótce. Dzień dobry.

30 września 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz