wtorek, 1 października 2013

Mateusz 30,09 Pytania i odpowiedzi.

Witam wszystkich!


Mateusz tym razem odpowiada na pytania czytelników bloga, z niewielkimi komentarzami, Można powiedzieć, że całość jest mocno polityczna i oczywiście dotyczy USA. W dużej mierze post dotyczy schematów działań Iluminatów, co uważam w tym przekazie za najważniejsze, choć jak będziemy się mogli przekonać niekoniecznie wszystko, co złe od nich pochodzi, inni też się "starają".
Być może odniesiecie wrażenie, że odpowiedzi nie noszą znamion odpowiedzi lub krótko mówiąc są na inny temat, ale czasami Mateusz tak ma.


Matthew Ward

jak otrzymane przez Suzy Ward,
30 września 2013 r. –
http://www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew.

Prawdą jest, że dominujące wibracje były korzystne dla uzasadnionej dyskusji dla uspokojenia sytuacji w Syrii, ale była również moc niezliczonych modlitw, które doprowadziły do złagodzenia napięcia. Modlitwa nie jest tym, czym jest powszechnie uważana, podziękowaniem lub prośbą do Boga, lub czegokolwiek, co nazywacie Najwyższą Istotą tego wszechświata, za coś lub o coś, czy kogoś. Jak wszystko inne w kosmosie, modlitwa jest energią, energią waszej każdej myśli i uczucia przez całe życie. Wiele milionów skierowało obfitość energii w kierunku negocjacji, a Wszechświat odpowiedział w naturze.

Nasza ostatnia wiadomość o Syrii wywołała niezwykle dużą liczbę wiadomości e-mail i kilka pytań lub komentarzy, które chcemy omówić. Zaczynamy od opinii obywateli Stanów Zjednoczonych, która jest wspólna dla wielu innych, którzy żyją w krajach, w których jeden z następujących warunków jest spełniony:

Wierzę, że prawdziwa broń chemiczna działa w naszym kraju poprzez nasz system medyczny, który wpycha toksyczne składniki we wszystkich, zamiast naturalnych alternatyw. Nasze jedzenie stało się toksyczne, nasze powietrze jest zanieczyszczone przez Chemtrails, woda ma fluor i są szczelinowania (fracking – gaz łupkowy), który ruinuje wody gruntowe. To dzieje się w naszym kraju pod pozorem zysków i zubożenia ludności w fałszywej propagandzie.

To jest godne pożałowania, ale prawdziwe, że wiele praktyk i produktów jest szkodliwych dla Was i waszej ojczystej planety, ale nadal jest tam w obfitość. Wizualizacja Ziemi w złoto- białym świetle i skupianie swoich myśli i uczuć na tej czystości jest modlitwą, znacie, moc modlitwy! Działania takie jak podpisywanie petycji, dotacje dla organizacji działających w kierunku wyników, jakich chcecie, lub aktywnie uczestniczenie w tych wysiłkach wspiera wasz zamiar pomóc stworzyć świat z waszych wizji.

Czy Illuminati stoją za masakrą Syryjczyków ?


Mimo, że jest tak, że przez dwa stulecia lub więcej agenci Illuminati rozpoczęli powstania w wielu krajach, w szczególności, aby rozpocząć wojnę domową, wibracyjny poziom płaszczyzn energetycznych, przez które Ziemia przechodziła umocnił obywateli en masse, aby powstali przeciwko nieznośnym warunkom. A, gdy bunt trwa, nie ma potrzeby dalszego udziału Illuminati. Z jednej strony jest głęboko zakorzenione poczucie obowiązku pomścić to, co zostało zrobione wobec ich przodków, albo obrona swoich przekonań religijnych lub kulturowych jest wystarczającym powodem, aby walczyć z pasją wobec tego co czują, i co jest istotną przyczyną.

W przypadku konfliktów międzynarodowych, Iluminaci wzniecali ważne wydarzenia, aby rozpalać ludność, a "obrażony" naród chętnie chce wojny przeciwko deklarowanemu "przestępcy". Ostatecznie stanie się znane, że jednym z takich wydarzeń było powszechnie nazywane " 9/11". To było wezwanie do "patriotyzmu", ale zawsze bazowym zamiarem było wzbogacenie producentów maszyn wojennych i zachowanie lub rozwinięcie kontroli Illuminati.

Czy Assad jest Illuminati ? Co z dyktatorami w Afryce i krajach Ameryki Łacińskiej i Korei Północnej ? Czy byli Hitler, Mussolini i Stalin Illuminatami ?


Z różnych powodów, żadni z nich nie są, lub nie byli. W niektórych przypadkach, dyktatorzy zostali wprowadzeni na pozycję przez Iluminatów, ale gdy obrośli mocno w siłę, że nie potrzebowali pomocy, aby zachować kontrolę nad swoimi obywatelami.

Illuminati wymagają energii strachu, aby utrzymywać uzupełnianie się nią; systemy tyranii generują ogromną ilość strachu, tym samym służąc potrzebom Illuminati bardzo dobrze, bez żadnego wysiłku z ich strony. Wysoka śmiertelność w krajach z brutalnymi władcami jest zgodna z celem Iluminatów, celem zmniejszenia populacji na świecie, a wszystkie wojny służył temu samemu celowi.

Ponieważ chciwość, a nie tylko bezwzględność, jest siłą motywującą wspólnie despotów i Iluminatów, jest druga strona tego medalu. W krajach o obfitości zasobów naturalnych, dyktatorzy mogą współpracować chętnie z Iluminati - właścicielami międzynarodowych korporacji, które mają to, czego dyktatorzy nie - sprzęt, doświadczenie i wiedzę techniczną, aby odkrywać i oceniać i eksploatować i obydwaj partnerzy mają sowite zyski w tego rodzaju umowach.

Jeśli władca danego kraju opiera się propozycji Illuminati lub próbom obalenia jego twierdzy, ich agenci wzbudzają powstanie i instalują chętne marionetki jako nowego lidera kraju. Pozwólcie nam dać przykład z obecnego odniesienia: wrogość między USA i Iranem rozpoczęła 30 - kilka lat po tym, jak Illuminati odsunęli odpornego lidera i zainstalowali ich brutalną marionetką, Shaha Pahlawi. Kiedy Irańczycy obalili go, najpierw dano mu azyl w Panamie na zlecenie rządu USA, a później został przetransportowany do Stanów, mimo wniosku Iranu, że Shah ma być odesłany do tego kraju, aby stanąć przed sądem za swoje zbrodnie przeciwko ludowi.

Historia Stanów Zjednoczonych jest zaznaczona przez egoistyczne interwencje w sprawy innych narodów, które rzeczywiście są dziełem Iluminatów, których wpływy w tym kraju rozpoczęły się z kilkoma osobami w powstającym rządzie po tym, jak kolonia wygrała swoją niezależność od rządów brytyjskich.

Rozstrzygniecie, że tak powiem, przyszło później za pomocą Systemu Rezerwy Federalnej, prywatnego bankowego konsorcjum Iluminatów i jego ramienia ściągania podatków, I R S, które wspólnie doprowadziły gospodarkę USA na kolana, ładnych kilka lat temu. Przekupstwo, szantaż lub groźby wobec członków Kongresu i innych agencji rządowych stały się powszechne, i tak robili lobbyści dla Illuminati kontrolowanych organizacji i korporacji.

Czy prezydent USA Obama grozi Syrii uderzeniem, bo jest w zmowie z Wielką Ropą ?

Nie prezydent Obama potrzebuje dźwigni, aby przekonać reżim Assada do zaprzestania używania broni chemicznej, ale on nigdy nie chciał sytuacji, aby osiągnąć punkt „uderzenia”. W przeciwieństwie do reklamy o mroźnych relacjach między nim a Władimirem Putinem, jak jeden z czytelników napisał : "Nowej zimnej wojny" – poza sceną rozmowy o Syrii były rozmowami pomiędzy USA i rosyjskimi dyplomatami, na długo przedtem, zanim bardzo nagłośnione negocjacje się rozpoczęły. Żaden z przywódców tych krajów nie chce być militarnie zaangażowany, nie chce, aby broń chemiczna była dostępna dla każdej grupy, a obydwaj są wrażliwi na humanitarny aspekt wojny w Syrii.

Sercem i duszą, prezydent Obama jest poświęcony misji, którą najwyższa Rada wszechświata poprosiła go podjąć, przynieść jedność i pokój na świecie. Wiemy, że wiele osób postrzega go znacznie inaczej od tego, co wam powiedziałem, a dla korzyści nowych czytelników, oferujemy bardzo krótkie przypomnienie, co się wydarzyło.

Kiedy Rada opracowała Plan dla Złotego Wieku Ziemi, oczekiwała, że wszystkie wyewoluowane dusze, które chciały być głównymi graczami w procesie wznoszenia się – ewolucyjnym przedsięwzięciu o unikalnej prędkości i zasięgu w tym wszechświecie, będą trzymały się swoich umów. Niektórzy zgodzili się grać "ciężkie" role w celu zapewnienia warunków umożliwiających większości ludzi, aby zakończyli wybrane doświadczenia i zakończyli karmę trzeciej gęstości. Kiedy misje dusz „zakończono” ponad dziesięć lat temu, nie chciały one honorować reszty ich umowy, przyłączenia się do sił Światła. Stali się zauroczeni ich mocą na szczycie sieci Iluminatów i kontynuowali podsycanie niepokojów i cierpienia, kiedy i gdzie się dało.

Zatem dusza ucieleśniona jako Barack Obama odziedziczyła poważną, niepokojącą krajową i globalną sytuację, do której nigdy by nie doszło, jeśli tamte dusze przestrzegałyby swoich umów. Ale tego nie zrobiły. W związku z tym, że wszedł w prezydencję w szczycie niekorzystnych warunków środowiskowych i gospodarczych, wojen, przypadkowych przemocy oraz zapasów śmiercionośnej broni i przez cały czas jego kadencji, Iluminati zwalczali jego starania, aby odwrócić sytuacje.

Podczas gdy on dokonał wielu decyzji pod przymusem, nigdy nie pracował w zmowie z Illuminati. Jest odwrotnie - on poczynił wszelkie starania, aby doprowadzić do końca resztki ich globalnej kontroli. Tak więc to jest naturalne, że ich agenci rozpowszechniają kłamstwa o Obamie i jego intencjach jako część ich kontrofensywy, aby udaremnić wszelkie reformy, które są bardzo potrzebne w kraju i na świecie. Wysyłanie światła dla prezydenta Obamy i całej Ziemi pomoże w szybszej realizacji korzystnych zmian, które są niezbędne do zjednoczenia waszego świata w pokoju i szacunku dla wszelkiego życia.

Co się dzieje w USA, kraju, który ma być modelem demokracji, wolności i "Amerykańskim Marzeniem" ? Populacja biednych rośnie i jest tak wiele przemocy. Zaraz po wyborach, zaczęli rozmawiać o tym, kto będzie rządzić następnym razem i rząd walczy w sobie zamiast zajmować się problemami kraju.


To, co się dzieje w Stanach Zjednoczonych nie jest unikalne dla tego kraju - to dzieje się na scenach całego świata. Jesteście w trakcie przywracania równowagi dla Gai, duszy Ziemi, dla jej ciała planetarnego i jej mieszkańców. Jak wspomniano wcześniej, wasz świat jest około dziesięć lat opóźniony poza czas, gdy sytuacje takie jak wojna, wielkie rozbieżności między bogatymi i zdesperowanymi, i targujące się rządy miały być zaprzestane. Absolutnie pojednanie "stron" we wszystkich sprawach, w których panuje konflikt nadchodzi, ale w tej chwili, wibracje, które wywołują "najlepsze" i" najgorsze " postawy i zachowania nadal są nadal powszechne.

Dlatego polityczni ekstremiści są w ich zenicie w rządzie USA i, niestety, jest dużo przemocy. Część jest zakorzeniona w nietolerancji i strachu, na bazie różnic religijnych, etnicznych, rasowych i filozoficznych, niektórych ze względu na emocjonalne i psychiczne szkody poniesione przez wojennych weteranów, a wiele osób, działa pod kontrolą umysłu, albo programowaniem Iluminatów lub negatywnym wpływem wszechobecnej przemocy w "rozrywce". To samo gdzie indziej – świadczy o tym ostatnie wzięcie zakładników w Nairobi, samobójcze zamachy bombowe, przypadkowe masowe strzelaniny i inne pozornie bezsensowne morderstwa i wybuchy przemocy.

Mainstream media zapewniają to, że wiecie o tych wszystkich sensacyjnych wydarzeniach bez względu na miejsce, ale nie mówią wam o niezliczonych udanych dokonaniach, od wiosek w górę do globalnych, które są niezwykle sympatycznym i zachęcającym dowodem, że reformy są w toku. Jednak media dają fragmenty wielkiego obrazu, mówiąc wprost, więc, że są efekty"najlepszego", takie jak złagodzenie napięć w Syrii, staje się coraz bardziej powszechne. Papież Francis jest szczery w swoich zapowiedziach, rząd Iranu - zamiast wojowniczości jest odwilż, a Narody Zjednoczone, zrobione praktycznie bezsilnymi przez Iluminatów, zaczynają robić postępy w organizacyjnych celach.

Nie cała, wiele lat temu wytworzona przez mieszkańców Ziemi przewaga energii była oparta na strachu. Teraz, miliardy "dobrych" ludzi - tylko trochę nie - reagują zgodnie z ich pasją, aby pomóc naprawienie krzywd, gdziekolwiek są. Zmiana rzadko zaczyna się na górze i idzie do dołu, to rozpoczyna się od dołu i płynie w górę i dzieje się tak w całym świecie. E-maile do mojej matki dają nam znać, że wielu z was poczuło otuchę z naszych ostatnich wiadomości, w których wymieniono niektóre z licznych sposobów, że miłość - światło doprowadzają do zmian dla dobrobytu ludzi na całym świecie.

"Minusem", jeśli chcecie, jest to, że wraz z cudownymi skutkami tej obfitości energii przychodzi niecierpliwość dla dramatycznych różnic. Nasza ukochana rodzino ziemska, to Wy zmieniacie swój świat ! Nawet z bieżącą pomocą naszej wszechświatowej rodziny, przedsięwzięcie tej wielkości można osiągnąć tylko stopniowo. W polu potencjału energii Ziemi, wszelkiego rodzaju życzliwe zmiany nabierają tempa zgodnie z myślami, uczuciami i działaniami, w coraz większym stopniu koncentrującymi się na kierunkach wypełnionych światłem. Wasze światło otwiera serca i umysły, pomaga leczyć tych, którzy są strapieni, przybliżając dzień, gdy Ziemia znów będzie rajem.

A to prowadzi nas do wiadomości e-mail od czytelnika w Ra Kendra Centrum na Filipinach, które podajemy za zgodą :

Sposobem, aby rozwiać mrok jest pozwolić światłu przechodizć.... Światło, Światło, Światło w Akcji.
Negocjowanie z serca, promieniując światło, miłość i pokój czynicie motywy przejrzystymi i możecie doprowadzić do spotkania umysłów dla wspólnego dobra ( to jest z bezpośrednim odniesieniem do pokoju w drodze negocjacji w celu rozwiązania konfliktu w Syrii ).


Pokój nie jest związany z wojną, jak to rozumiemy i wyrażamy. Pokój to stan Bycia, istniejący Samoistnie wewnątrz każdego z Nas wszystkich, choć wydaje się, że nie miał on szansy wypowiedzenia się jakoś perswazyjnie. Podczas, gdy zróżnicowane perspektywy i wyrażenia ludzkich tendencji mogą dawać impuls i wyrażać się jako wojny, zniszczenia, itp., wśród niektórych z nas, to mogą stać się bezsilne lub ponownie zogniskowane jako kreatywna dobra siła - pragnienie pokoju w wielu z nas...... Pokój królujący w sercach wszystkich ludzi jest naszym celem, a nie zatrzymanie przemocy i okrucieństwa wobec innych i samych siebie, co na pewno zatrzyma się lub zostanie transmutowane / transformowane, gdy pokój zapanuje.

Pamiętajmy nasze podstawy.... że wszyscy są wyrazem Świadomości, jako Energii; zmiana leży w tym, w jaki sposób odnosimy się do niej i dajemy jej ostateczny wyraz.

Tak, kochani, gdy tylko poczujecie impuls naszej pasji dla pokoju przyciągnięty w kierunku oburzenia i innych form, które będą fanem pożogi zakłóceń, pooddychajcie głęboko kilka razy i przekierujcie swoją uwagę na źródło naszej pasji.... głębię Serca, gdzie mieszka pokój, miłość, wola Dobra. To może doprowadzić nas do negocjacji na rzecz pokoju spokojnie zamiast walki o pokój.

Mimo to, dziękuję wam wszystkim i jak nasza piosenka mówi, „niech będzie pokój na ziemi i niech zaczynie się ode mnie....”

Honorujemy te dusze w Centrum i niezliczone rzesze innych, którzy wysyłają nadal miłość - światło. Według prawa powszechnego, energia pokoju w sercach i umysłach przyspiesza dzień, gdy wszystkie dusze w waszym świecie będą żyć w harmonii ze sobą i z naturą.

Wszystkie istoty światła w tym wszechświecie są z wami, dopingując was coraz mocniej i obejmując was w bezwarunkowej miłości.

Miłości i pokoju
Suzanne Ward

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz