wtorek, 29 października 2013

Maria Magdalena : Ludzkość Jedna w Sercu

Witam ponownie!

Dawno nie mieliśmy nic "na tapecie" od Ute. Ten przekaz, jak i wiele innych wskazuje, że "rzeczy" przyspieszają. Maria Magdalena z naciskiem wskazuje co jest najważniejsze w najbliższych dniach. Oczywiście te zasady są istotne przez cały czas, jednak szczególny jest nacisk na "najbliższe dni". Gdzie indziej było powiedziane, aby spodziewać się nieoczekiwanego, a wiadomo, że to co niepodziewane, zwykle powoduje zamęt - stąd nawoływania do zrównoważenia, działania z serca - z czego należy domniemywać, że rozum nie przyniesie rozwiązań. Fizycznie patrząc mieliśmy flarę klasy X1, która dotrze do ziemi chyba jutro, być może więcej tego jest w zanadrzu, tym bardziej, że przebiegunowanie słońca jest możliwe w każdej chwili. Uważam, że warto uważnie zapoznać się z tym przekazem, jest tam sporo istotnych stwierdzeń, czasami oczywistych, czasami mniej.


Maria Magdalena : Ludzkość Jedna w Sercu,

channelowane przez Ute Posegga - Rudel,
26 października 2013
http://radiantlyhappy.blogspot.co.uk


MOI drodzy,
Wy, którzy tu pracujecie dla światła, jesteście teraz w miejscu, w którym wasze usługi są potrzebne, jak nigdy dotąd.

Zobaczycie, jak wiele rzeczy powstaje i zmienia się, co pokaże waszym jeszcze śpiącym braciom i siostrom, że ta rzeczywistość nie jest ciągła lub sztywna i nie na zawsze.

Będzie to wyzwaniem dla nich, aby zmienić swój punkt widzenia, który nadal spoczywa na iluzorycznej powierzchni siebie i świata i szukać w sobie siły i wieczności, którą oni wyświetlają w świecie zewnętrznym.

Dla wielu będzie to nowe doświadczenie, którego nigdy nie mieli okazji poznać, kim naprawdę są, i będą oni bardzo zdezorientowani. Tymi, którzy mogą pomóc i wspierać ich i pokazać im drogę – jesteście wy, którzy poświęciliście swoje życie Prawdzie swojej Boskości, Boskości waszego Prawdziwego Człowieczeństwa.

Ważne jest - i nic nie jest więcej (ważne) w tych nadchodzących dniach - że stoicie w swoim sercu, domenie, uczuć i współczucia. Że pozostaniecie stabilnie w sobie, pomimo wielu zmian i wyzwań, z którymi wszyscy będziecie się mierzyć.

Tylko miłość i współczucie liczą się w tych dniach, i mądrość, i światło, które jest podstawą do znalezienia kreatywnych rozwiązań dla nowego życia, aby mogło się wyłonić.

Jedynie z punktu zerowego Nowe może się materializować i nie może być tworzone z tego, co już jest, w szczególności, jeśli nie jest oparte na Boskich Zasadach.

Punkt Zerowy najpierw musi być znany w Swojej Jaźni, aby zaakceptować zewnętrzne zmiany.

Punktem Zerowym jest Serce, które nie trzyma się starych sposobów, czyli promiennie puste, a tym samym pełne pozwolenia dla drogi miłości i wolności, obfitości, zaufania i prawdy dla Nowego i Boskiego tworzenia.

To jest wasze serce, które budzi w serca tych, którzy nigdy nie żyli stamtąd. Zwykłe życie z mózgu skończy się i to, co się wyłoni będzie ludzkość Jedno w sercu. I to serce króluje nad mózgiem.

Kochani, jeśli nie zrobiliście tego jeszcze, to jest już nieuniknione, że podróżujecie z powrotem do waszego serca, aby pozostać tam jako esencja i centrum waszej istoty. To jedynie pełnia Boskich Emocji, ma moc, żeby ogarnąć świat i zmienić go od środka, aby zainspirować zdezorientowanych do powrotu do Jedności.

Ta Moc Serca nie może być "stworzona", trzeba pozwolić jej powstać z Głębi waszej Boskiej Istoty, która zawsze tam była. To jest wasz udział w tej Boskiej Mocy, która wymaga poddania się waszej odseparowanej jaźni.

Ona nie zna technik, ponieważ jest większa niż one wszystkie, ona nawet nie zna "struktury", ona jest poza i wcześniejsza od ludzkiego hologramu. Ona po prostu jest. Obejmuje ona wszystkie istoty i rzeczy, ponieważ jest Jednością Wszystkiego.

Kochani, to nie może być tylko myśl. To musi być doświadczone, musi być przeżywane. To musi stać się Rzeczywistością, waszą własną Rzeczywistością, waszym sztywnym zakotwiczeniem, aby być na usługi w czasach, które nadchodzą.

To, co jest jedynie oparte na mózgu nie może wytrzymać burzy. Ale to, co jest oparte na sercu stoi pewnie i jest uziemione w waszej Matce Ziemi, Jednością z Nią. Gaia jest duchowo rozwiniętym stanem świadomości i wasza Jedność z Nią chroni i otacza tych, którzy rozumieją Jedność ze swoją planetą jako źródłem ich życia.

Umiłowani bracia i siostry, jestem tutaj z wami w tych czasach rosnących wyzwań. Moja miłość równo obejmuje was wszystkich. Jest Jedna Siła Miłości, która jednoczy nas wszystkich. Ta Siła jest teraz zbawcą waszego świata, gdy pozwolicie jej na to, aby ocaliła was i abyście żyli nią z całą ludzkością.

Moje błogosławieństwa są z wami!

Jestem Maria Magdalena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz