poniedziałek, 21 października 2013

Historia Stworzenia - część 4 (Manuskrypt Przetrwania)

Witam wszystkich1

Uup's, drobna obsuwa. Część 4 Historii Stworzenia została przetłumaczona, ale jakoś uniknęła publikacji, dopiero czytelniczka bloga przypomniała mi o dziurze.
Czwarta część dotyczy właściwie technicznej strony kreacji, chociaż tak naprawdę ma na celu wytłumaczyć ten cały proces, który jak Wierni Towarzysze sami mówią jest bardzo prosty, ale jednocześnie bardzo skomplikowany. W tym miejscu przypomniała mi się Boska dychotomia z "Rozmów z Bogiem". Mimo tego, jednak starają się, aby nadać temu jakąś logikę i stopniowanie, co pozwoli większości na zrozumienie dość prostych etapów wyrażonych w naszej możliwości percepcji w 3D.


Historia Stworzenia - część 4

To jest jedna z tych wiadomości, które być może przyprawią niejednego o zawrót głowy, ale wiemy, że to nie będzie nowa wiedza dla nikogo z was. W rzeczywistości jest to tym, co zostało odciśnięte w was wszystkich od samego początku, nie tylko w tym życiu, ale od wieczności. Bo wy wszyscy dzielicie ten sam plan, bo wszyscy pochodzicie z tego samego eteru, i nie ma nowych "news’ów", dla każdego z was, ani też nie będzie. Jednak ze szczególnych powodów, zostaliście zaprogramowani, aby wyłączyć stare banki pamięci, które przenosicie w sobie, i tak, wasze życie jako ludzi się zaczęło. Ale teraz, kiedy wchodzicie w swoją pełną moc ponownie jako prawdziwi twórcy, będziecie mogli uzyskać dostęp do tego wszystkiego jeszcze raz. Bo to, co kiedyś było uważane za przeszkodę, będzie teraz jeszcze raz atutem, gdy udało się wam przezwoić siebie na tyle, aby przejść do sfer wyższych wibracji z których kiedyś przyszliście. Bo to dotyczy wibracji, harmonicznych, dźwięku, jeśli chcecie, ustawienia do grania pewnej melodii, która będzie harmonizowała ze Wszystkim, co jest. Bo cała Kreacja jest niczym więcej, niż ogromnym kawałkiem muzyki, wszystko stworzone przez odrębne "nutki" umieszczone razem, aby grać w dysonansie i w konsonansie, to zależy jak na to spojrzeć. A raczej słuchać. Bo to, co Widzicie, jest naprawdę tym, co Słyszycie, to znaczy, to, co postrzegacie, jest wibracją, ale te wibracje mogą przybierać różne kształty i formy, i mogą być wizualne, jak i fonetyczne. Widzicie, wszystko nuci swoją melodię, trzęsie się i tańczy w jego wewnętrznej harmonii, i to czyni je widocznym, zarówno dla oczu, jak i innych receptorów wibracji.

Gdyż morze możliwości można porównać do morza spokoju, bo to musi być zamieszane do działania, aby stać się czymś. Jak mówiliśmy, to można przyrównać do zapalenia zapałki w ciemnym pokoju, aby widzieć dopasowanie, bo ono jest tam, ale to nie może być postrzegane, i jako taki potrzebny jest obserwator, który wprawia to wszystko w Ruch. I tak szybko, jak to otrzymuje momentum, zaczyna BYĆ i następnie, może być postrzegane jako drgania o określonej częstotliwości. Bo masa jest po prostu energią zdefiniowaną w określonej częstotliwości i wy jako obserwatorzy możecie dostrzec to, bo jesteście w stanie dostrzec te częstotliwości. Ale, jak już poruszono we wcześniejszym komunikacie, jesteście zarówno odbiornikiem, ale też nadajnikiem, gdyż jesteście twórcami, i jesteście tym, kto obserwuje kreację. Więc dajecie życie wysyłając wibracje, i robicie, aby to się stało, obserwując wpływ ma na to morze możliwości, które znajduje się w stanie uśpienia, jeśli chcecie, dopóki nie zostanie dotknięte przez was lub kogoś innego, kto wysyła swoje wibracje.

Można to w jakiś sposób porównać do tych nowych trójwymiarowych maszyn (drukarek), które ludzie zrobili ostatnio, gdzie wysyłacie elektroniczne sygnały do urządzenia, które z kolei przekształca te sygnały w dobra materialne, obiekt funkcjonalny w trzech wymiarach. Bo kreacja działa w dokładnie taki sam sposób. Wibracyjne informacje są rzucane na chmurę wysokoenergetycznych cząstek, a cząstki te są następnie ponownie konfigurowane według modułowych informacji zawartych w tych przychodzących wibracjach, a więc tworzą one w pewien "kształt " lub formę, którą te wibracyjne wiadomości opisują. Możemy dać wam inny obraz tego, a to jest obraz kropli wody, która jest upuszczana do pojemnika z płynem, i gdy kropla uderza w powierzchnię, membranę tego płynu, możecie zobaczyć, jak powstaje nowa kropla i jest wyrzucana w górę z tej powierzchni. To nie jest ta sama kropla, która uderzyła, a raczej obraz lustrzany jest wytwarzany przez objętości cieczy, gdy ta pierwsza kropla łączy się z nią. Tak też jest z aktem tworzenia. Wysyłacie "kroplę" informacji, a po połączeniu się z powierzchnią tego morza cząstek, nowa "kropla" zostanie utworzona i wyrzucona z tego morza energetycznej zupy. Więc to, co umieścicie w nim, dostaniecie z powrotem, bo to nie jest przypadkowy akt, to jest coś, co jest zawsze bardzo konkretne.

To nie jest szczęście przyciągania, gdzie usiądziesz i gapisz się w przestrzeń czekając na to, co można wyczarować z twojej interakcji z tym wszystkim. Nie, to wszystko jest zgodne z projektem i kiedy zaczynasz oddziaływać w sposób świadomy, możesz dosłownie zobaczyć to na własne oczy. I jest to również powód, dla którego ludzkość została pozbawiona tej zdolności przez tak długi czas. Bo żeby móc tworzyć z tego źródła możliwości, trzeba być w harmonii z przenikającą wszystko częstotliwością, która rządzi tym wszystkim, Boską częstotliwością, jeśli chcecie, która może pozwolić temu, który może spłodzić, i jako tacy, potrzebowaliście bardzo długiej drogi, zanim rzeczywiście byliście w stanie dopasować się do tej częstotliwości. Ba to jest tym, czego wzniesienie dotyczy, to jest o konfiguracji modułowej częstotliwości, którą wasza Istota może przenosić, a jak wszyscy wiecie, im niższa częstotliwość, tym mniej możliwości interakcji z tymi o wysokiej. I słusznie, bo nic, co nie jest dostatecznie czyste, to znaczy, nieskażone niską formą wibracji, nie może i nie będzie mogło nawiedzać tych wyższego rzędu. Oni (niscy) nie mogą wchodzić w interakcje z tym oceanem energii twórczej, bo są bardzo w niezgodzie z nią, i jako tacy nie mogą stanowić żadnego zagrożenia dla tego procesu w ogóle. Jednak wy potrzebujecie być oczyszczeni z tych niezgodnych wibracji, aby móc odbierać i wysyłać ten nowy dźwięk swobody. Bo jak już mówiliśmy wielokrotnie, zaczęliście znajdować swój głos i zaczynacie używać go do śpiewania sobie i tak wielu wokół was w Byciu, przez głos, który jesteście w stanie emitować z bycia w stanie dosłownie dostroić do tego boskiego pola częstotliwości.

Częstotliwość ta jest bardzo specyficzna, i to jest taka sama częstotliwość, która może być wykryta, gdy ktoś jest w stanie podsłuchiwać wibrację, która przenika wszystko, co jest. Bo wszystko śpiewa te same nuty, ale dodatkowo, mają swoje indywidualne melodie, które przenoszą, melodię, która czyni ich, lub to, specyficznym oddzielnym obiektem od wszystkiego innego. Aby jednak to mogło w ogóle istnieć, musi pasować do tej podstawowej częstotliwości, skąd przyszło, morza twórczej energii, cieczy która tworzy te oddzielne obiekty w pierwszej kolejności. Ale znowu, to co będziecie robić teraz, to wysyłać swoją określoną częstotliwość w tą plastyczną energetyczną "ciecz", i będziecie to robić w bardzo konkretnym celu w umyśle. Bo będziecie wysłać zlecenia w formie "pakietu", wibracyjnej informacji, a gdy ten "pakiet" zadziała z tym płynem, to wyprodukuje kroplę, lub obiekt, coś namacalnego, co spełnia te konkretne instrukcje, które wysłaliście. To może wydawać się bardzo skomplikowane, i w pewnym sensie tak jest, ale proces ten sam w sobie jest dosłownie tak prosty jak dziecięca zabawa. Bo to, na czym się skupiacie, zostanie wysłane od was w postaci bardzo określonej wibracji, która z kolei będzie odebrana jako sensoryczne wejście przez ten ocean energetycznych cząstek i wejście zostanie przekazane z powrotem jako lustrzane odbicie, jako konkretne wyjście.

Ponownie, jest to proste wyjaśnienie procesu, ale podstawowe mechanizmy, jeśli wolicie, są rzeczywiście bardzo złożone. Bo to nie jest "free dla wszystkich", możliwość tworzenia czegokolwiek, jaką czujecie potrzebę w danym momencie. Pamiętajcie, to jest ZBIOROWY proces, taki, w którym każdy z was ma wyznaczoną część. Bo to, co stworzycie, jest bardzo dużą częścią ogromnej i złożonej Kreacji właśnie zaprojektowanej, i jako takie, plany zostały sporządzone, i wszyscy zostali dokładnie poinformowany o tym, co mają na swojej liście "do zrobienia ". To może brzmieć, że nie jesteście w kontroli wszystkiego w ogóle, le to nie jest ten przypadek, ale to, co mówi, jest tym, że nie jest to coś, co było lub będzie pozostawione przypadkowi. Widzicie, przyszliście tu BYĆ dokładnie w tym czasie, tak aby cały ten proces mógł się wydarzyć, i jako tacy, jesteście jak małe kawałki ogromnej maszyny, wszystko ustawione, aby stworzyć wersję ludzkości i planety, którą możecie jedynie porównać do tego, co widzieliście w swoich najdzikszych snach. A powód, że widzieliście to w swoich snach, to dlatego, że już Widzieliście, że się spełniło. Bo pamiętajcie, czas jest również plastyczną rzeczą, i jako taki, cały ten proces już się odbył, ale dla was, to jest dopiero początek. Mamy nadzieję, że to nie zabierze radości tego wszystkiego, a raczej, że to pomoże wam zrozumieć, że nie można pomylić się tutaj, bo już to zrobiliście. Ale znowu, proces ten musi mieć miejsce dokładnie w tym czasie dla Was, aby uczynić, żeby to się stało dla Was, bo Wy jesteście tymi, którzy sprawiają, że tak się stało, i jesteście tymi, którzy mają pod kontrolą to wszystko. Na razie, wszyscy zostaliście podłączeni do tej "wielowymiarowej maszyny, która tworzy", cokolwiek to jest, o co wasza świadomość prosi, aby stworzyć. I pamiętajcie, ponieważ już to zrobiliście, nie będziecie mogli zamówić czegoś do stworzenia dosłownie "nie w porządku". Gdyż nie możecie zbłądzić, i jako tacy, będziemy po prostu prosić, abyście cieszyli się na myśl, że będziecie tworzyć własne marzenia i teraz ten sen stanie się wreszcie rzeczywistością. Nie tylko dla Was, ale dla wszystkich innych podłączonych do tej wspaniałej NOWEJ sieci.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/10 ... on-part-4/

2 komentarze:

  1. To są tylko wyjaśnienia w zrozumiałym dla nas języku. Świat energii kieruje się innymi prawami, niż świat fizyczny, a my właśnie mamy zamiar ponownie zacząć do niego sięgać świadomie - bo nie ustaliśmy w kreacji - ale ona nie była na poziomie świadomym (przynajmniej w olbrzymiej większości).
    Warto też zauważyć, że najłatwiej i najszybciej kreujemy zbiorowo - więc jeśli się uda sprowadzić masową uwagę na jakimś zagadnieniu to ono manifestuje się szybko. Na przykład Arabska Wiosna. Tu można powiedzieć, że to przez świadomość, a może niedolę ludzi. Ależ oczywiście, tutaj, na ziemi tylko ludzie mogą coś manifestować. Ci w duchu mogą sobie tylko "pogadać", albo kogoś podpuścić.
    Wbrew pozorom nie mogą tu niczego manifestować, bo byłaby to ingerencja.
    Czy to jest prawdą? Będzie prawdą, jeśli stanie się twoją prawdą, moją, a potem wielu. Tu niestety przeszkadza nam ograniczona naszym doświadczeniem wyobraźnia, która każe nam czegoś oczekiwać. Gdy pozbędziemy się oczekiwań, procesy energetyczne będą szybsze, a nasze życie łatwiejsze.

    OdpowiedzUsuń