niedziela, 27 października 2013

AA Rafael - Boska dyspensa zostanie uchwalona teraz

Witam ponownie!

To drugi ze wspomnianego poprzednio cyklu przekazów. Rafael rozwija temat i prezentuje więcej szczegółów "rozwoju sytuacji". Jest to bardzo optymistyczny przekaz pod wieloma względami w kontekście naszego życia tu na ziemi. To są wspaniałe zapowiedzi, jednak stwierdzają, że wszystko będzie przychodziło stopniowo i w tym nie powinno być nic dziwnego. Nie będę tego streszczał, sami  poczytajcie, tłumaczę ten cykl aby zapewnić poprawność informacji zawartej w przekazach, której nie oddają automatyczne tłumaczenia tłumacza Google. 
Następny odcinek za tydzień.


Boska dyspensa zostanie uchwalona teraz - Archanioł Rafael przez Marc Gamma ~ 26.10.2013

AARaphael -II [ Oryginalny język niemiecki, przekład (na angielski)( Contra ) Mary ]

Moi drodzy ludzie, to jest Archanioł Rafael mówiący do was.

To jest nowa wiadomość, którą Ja przynoszę wam, a która jest następstwem szeregu komunikatów z przeszłości, w których informowaliśmy wielokrotnie o wzniesieniu, zdrowiu i waszych działaniach dotyczących tych tematów.

Teraz powinniśmy wybrać jakiś nowy kierunek. I to zostało już wyjaśnione trochę przez mojego brata Archanioła Michała w jego przesłaniu tego tygodnia.

Ja jestem tutaj, aby kontynuować tę nową linię.

Jak wiecie, tymczasem rodzaj ludzki tutaj na ziemi poczynił wielkie postępy, tak że możemy teraz skierować naszą uwagę w stronę innych spraw. Naszym celem jest jak zawsze wzniesienie, jest wciąż wznoszący się człowiek, ale dodamy jeszcze jeden element do naszych wysiłków, które dadzą całemu przedsięwzięciu nawet jeszcze trochę bardziej interesujący akcent.

Jak właśnie ogłoszono uzyskacie pewną dyspensę od naszego Stwórcy wszystkiego. Zostało to właśnie ogłoszone i teraz chcę wyjaśnić wam tą informację w trochę bardziej szczegółowy sposób.

Dzięki tej dyspensie będziecie uwolnieni od wszystkiego, co było zrobione dla was specjalnie w celu uczenia się waszych lekcji na ziemi. To znowu zawiera wszystko to, co zdecydowaliście sami - np. jakie lekcje chcecie mieć do nauki - zanim wcieliliście się tu na ziemi.

Aby nauczyć się wszystkich tych lekcji w jakiś optymalny sposób i trybie zostaliście obdarzeni różnymi ograniczeniami, przeszkodami, w rodzaju choroby, waszej sytuacji rodzinnej itp., tak, że mogliście być w stanie nauczyć się odpowiednio w otaczającej was dualności.

Czas nauki minął już i teraz przyjdzie taki okres, w którym możecie być w stanie, cieszyć się życiem w pełni sposobów!

I mam na myśli to, co następuje: Wszystkie te ograniczenia i problemy opisane powyżej, w bardzo krótkim i prostym trybie, po prostu będą pominięte w najbliższych dniach i tygodniach – jak jeden, czy kilku innych, jak ten channeler, już tego doświadczyli.

A wszystko to będzie obejmować trudności, niejednokrotnie choroby lub dolegliwości i inne sprawy, z którymi tak długo żyliście, poprzez doświadczenia, a tym samym będziecie mogli odzyskać swój pełny potencjał zasobów i siły. Będziecie postawieni w takiej pozycji, aby żyć beztroskim życiem znowu i przejdziecie do "przedsionka" Wzniesienia.

I tam, w tym miejscu otrzymacie jakiś przedsmak tego, co czeka was po wzniesieniu. Więc od tego czasu naprzód spodziewajcie się proszę spraw, takich jak pokój, szczęście, sukces, bogactwo i wiele innych korzyści z waszego dobrego samopoczucia.

Bądźcie ustawieni i przygotowani do odbioru tych wszystkich prezentów i cieszcie się tym bardzo nowym uczuciem życia. Jednak, powinniśmy wziąć to wszystko, jako działalność w niektórych przypadkach stopniową, ponieważ wszystkie te dyspensy nie mogą być rozwiązane nagłym naciśnięciem ale będą przychodziły stopniowo mądrze na waszym poziomie rzeczywistości ziemi.

Gdyby było inaczej, byłoby za dużo dla was do strawienia wszystkich tych wydarzeń i takiego procesu, nie byłoby dokładnie sensu w tym. A ponadto ktoś chciałby prawidłowo korzystać z nowo zdobytej wolności, jeden po drugim i wszyscy w tym samym czasie.

To będzie wasze doświadczenie teraz krok po kroku i staniecie się świadomi tego w taki sposób! Jeśli chodzi o te nadchodzące zmiany proszę was pilnie, aby akceptować wszystko z wdzięcznością i będę wam towarzyszył, gdy poprosicie mnie o to. Moi bracia i siostry, i ja - wszyscy jesteśmy przy waszym boku, jeśli zapraszacie nas do siebie. Będziemy wspierać i pomagać wam cieszyć się i dokonać właściwego wykorzystania wszystkich tych nowych, ponownie zdobytych swobód w odpowiednim czasie.

Bądźcie przygotowani na wszystkie te zmiany i czy wiecie, dlaczego ? Ponieważ wszystkie te zmiany nie odbędą się jedynym z was w jakiś sposób bezpośredni i osobisty, ale rozprzestrzenią ich dynamiczny efektu w całym waszym świecie. Karma grupowa i karmy osób będą również rozwiązane, prowadząc do samego wyniku, że uzdrowienie nastąpi na wszystkich poziomach. To będzie dla nas wszystkich takie najcudowniejsze doświadczenie, kiedy będziemy mogli obserwować, jak światło będzie rozprzestrzeniało się na wszystkie obszary Gai i zmyje nawet te ostatnie resztki wszystkich ciemniejszych plam !

Wrócę do was w przyszłym tygodniu i dostarczę wiele więcej szczegółów na temat powyżej. Istnieje wiele doniesień, które wciąż należy wam dostarczyć i będziemy mogli wspólnie doświadczać wszystkiego krok po kroku z wami.

Bo Światło dotarło do jego celu - wróciło do domu, a teraz nadszedł właściwy czas, aby przejść o krok naprzód w procesie wznoszenia się człowieka i jego pięknej planety Ziemi !

Z tak wielką miłością do was wszystkich ludzi.

Wasz Archanioł Rafael

http://soul4free.wordpress.com/2013/10/26/divine-dispensation-will-be-resolved-now-archangel-raphael-through-marc-gamma-26-10-2013/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz