poniedziałek, 7 października 2013

Adnotacja od Saint Germain - REWALUACJA

Witam wszystkich!

Właśnie pani dr Kathryn May ( ta od Nowego Pisma Sanandy) opublikowała ostatni channeling Saint Germain'a. Tym razem przepowiednia jest konkretna. W tym tygodniu ma nastąpić (w/g St. Germain) rewaluacja walut! Jak wiemy jest to zapowiadany pierwszy etap reformy systemu finansowego całego świata, gdzie NESARA jest jednym z kolejnych etapów. Biorąc pod uwagę różne dywagacje tutaj, to oczywiście pieniądze nie mają znaczenia ... dla tych co je mają. Jednak, gdy ktoś walczy o przetrwanie w lepszych lub gorszych warunkach to mają one zasadnicze znaczenie - na tyle żeby zablokować myślenie o jakiejkolwiek drodze duchowej. Więc faktem jest, że nawet drobne wsparcie w niektórych przypadkach miałoby i ma zasadnicze znaczenie. Nie musi to być od razu wspominane 10 000 000 dolarów dla każdego, bo wygenerowałoby całkowitą anarchię, a siła nabywcza spadłaby adekwatnie.
Jednak pozbycie się mechanizmów handlu pieniędzmi, dałoby niesamowitego kopa tym krajom, które wdepnęły ostatnio, jak choćby Grecja.
Oczywiście można żyć bez pieniędzy i myślę, że do tego wrócimy, jednak na razie nie may szans się od nich wyzwolić, a przejście musi być łagodne, bo inaczej oznacza to duże straty w ludziach.


Adnotacja od Saint Germain

Pozdrowienia, Ukochani,

Wiadomością dnia jest dziś przeszacowanie walut. Stanie się to w tym tygodniu z tego, co widzimy. Wstrzymujący ją stwierdzili, że nie mają już wyboru, tylko iść do przodu. Na przykład, ich opcja obejmuje uzgodnienie, że będą mieli ich długi spłacone, albo zbankrutują w ogniu skandalu i wstydu. Jeden wybitny gracz jest naszym starym znajomym, JP Morgan. Jest to stopniowa zmiana warty, gdy niektóre z dawnych bastionów władzy są opanowywane przez nowe, oświecone przywództwo. Inne przestaną istnieć i znikną z pamięci tak szybko, jak to zrobiły Enron i WorldCom. Brak ośrodków chciwości i wyłączności pozostanie, gdy dowody ich niszczycielskich efektów zostaną całkowicie ujawnione.

Jesteśmy ciągle na spotkaniach. Amerykański sekretarz skarbu, Jack Lew, Obama, Putin i inni światowi liderzy pracują gorączkowo. Przy okazji, Ben Bernancke jest na swoim miejscu, ale nie ma mocy teraz. Zdecydowano, utrzymać go w biurze przez krótki czas, aby wszystkie decyzje były przepchane przez niego bez oporu z jego strony, bo jest teraz całkowicie nieskuteczny w tej roli. On teraz robi, jak mu powiedziano, i nie ma uprawnień do działania na własną rękę.

Fundusze Prosperity są na miejscu, zaczną powoli mieć wpływ, gdy zaczniemy finansować organizacje, o których mówiliśmy wcześniej - te, których zadaniem jest naprawdę Większe Dobro. Wiemy, kim są, więc nie ma potrzeby, aby ktokolwiek ubiegał się o dotacje. Będą dawane dowolnie, kwestie głodu, wody i podstawowych potrzeb mieszkaniowych mają najwyższy priorytet.

Słyszymy prośby Lightworkers aby ulżyć ich obciążeniom, co uwolni ich - dla wykonywania swojej prawdziwej pracy. Tak się stanie, gdyż rewaluacja walut pozwoli tym spośród was, którzy mieli trochę pieniędzy na inwestycje, aby stali się beneficjentami środków, aby podzielić się z innymi. To będzie wspaniały dzień dla tych, którzy lubią pomagać. Znajdą się w sytuacji bycia w stanie przynieść prawdziwą ulgę potrzebującym.

Proszę Lady Portia o przyjęcie obowiązków dystrybucji funduszy. Ona stworzyła podstawy dla tego celu, i będzie w stanie zatrudnić osobę do pracy w pełnym wymiarze czasu, aby pomóc rozdzielać fundusze, dając niewielkie dotacje dla osób potrzebujących. Ona będzie w stanie działać jako biuro dla darowizn od osób, które będą chcieć wspierać jej Fundację i którzy woleliby, aby dary ich dobroci były rozdawane przez Fundację. Skupieniem pierwszej fali pomocy, będzie pomoc Lightworkers i ich rodzinom. Będzie to jedyna organizacja w swoim rodzaju, specjalnie zaprojektowana, aby pomóc tym, którzy oddali swoje serca pracy Ducha.

Jest to z wielką miłością w naszych sercach, że dajemy tę wiadomość wam teraz. Wiemy, w jaki sposób wasze przewidywania utrzymywały was w niewoli przez wiele miesięcy, czekając, żeby obiecane dobre nowiny, stały się namacalne. Mogę was zapewnić, że ta monumentalnie złożona układanka, którą jest system gospodarczy na świecie w końcu została wniesiona pod nasz bezpośredni nadzór. Chociaż istnieją jeszcze Ciemne Kapelusze ( ale nie Gady ) na miejscu, ich moc stopniowo zanika, gdy nasza wzrasta. Napisane to jest na ścianie, jak lubicie mówić. Równowaga zostanie osiągnięta, przewaga nigdy nie wróci na ciemną stronę.

Podjęliśmy wiele trudu, aby umożliwić, żeby to skomplikowane rozwiązanie globalnego problemu rozwijało się stopniowo, aby nie stworzyć chaosu, który zaprasza anarchię. Macie przykład tego w rządzie USA, co może się zdarzyć, gdy najgłośniejsze łobuzy mają wolną rękę w ich sztucznie skonstruowanych partiach politycznych. To jest dobry katalizator zmian, ten etap - gry, który stał się tak oczywisty w jego fałszu. Oczywiście, impas, który zamyka część rządu jest niewygodnym scenariuszem w krótkim terminie, ale stanie się jasne dla wszystkich, jak mało realnej mocy tzw rząd rzeczywiście ma.

System wasz działa na zasadzie dobrej woli i pamięci demokracji, którą ludzie wciąż noszą w sercach. To nie zależy od egzekwowania z każdego polityka, lecz jedynie wymaga, aby ludzie utrzymali ducha demokracji w ich sercach jako szablon, który stworzy prawdziwy system zarządzania, do którego macie prawo, od założenia swoich narodów Ameryki Północnej.

W następstwie wolności gospodarczej, prawdziwa wolność polityczna będzie podążała. A ludzie, którzy mogą swobodnie działać z pragnienia serc, nie wybiorą uciskania innych. Może to zająć wam trochę czasu na dostosowanie się do pełnego efektu tej zmiany, w której zostaniecie zatopieni, ale jesteście elastyczni, a ci, którzy żyli w prawdziwej nadziei demokracji i tego, co ona obiecuje już mają możliwość wejść w wolność z radością i pewnością siebie, gdy będzie ona wam przedstawiona.

Chciałbym dodać wyjaśnienie tutaj do dyskusji, którą zacząłem w czasie zeszłotygodniowej rozmowy, co wielu uważa za sprzeczność lub wyzwanie dla poprzedniej informacji podanej przez mnie i przez Boga Ojca. Zapewniam as, że nie. Ja wyjawiłem w tym momencie wrażenie, które zawsze miałem o niebezpieczeństwach handlu walutami i obrzydzeniu jakie miałem wobec jakiegokolwiek obrotu mocą, który może stanowić zagrożenie dla kraju i jego mieszkańców.

Tutaj jest podstawa mojego filozoficznego stanowiska : Pieniądz sam w sobie, a handel walutą w szczególności był wyrazem chciwości i instrumentem władzy, który został ustanowiony przez Ciemne Kapelusze w celu zdobycia władzy nad całymi państwami i ich narodami. Manipulacja walutami pomyślnie doprowadziła kilka krajów na kolana w ostatnich czasach. To nie jest dobrze znana lekcja ekonomii, tego, co znacie, jako "ekonomia", a co jest w istocie umocowaniem budowania gadziej potęgi. Sam handel walutami powinien być nie do przyjęcia w żadnej formie. Nie ma dobrego powodu, w realnym świecie, aby waluty były kupowane i sprzedawane, ten sposób, właśnie pozwala na zakup i sprzedaż całych krajów. Handel rzeczywistymi produktami i usługami nie wymaga handlu walutami, a żadna transakcja nie musi być wykonywana z udziałem pieniędzy, jeśli nie ma zaangażowania prawdziwej pracy lub produktu. Sama ta zmiana przywróciłaby siłę klasy sprzedawców – tradycyjnej lokalnej średniej klasy – zastępując bankierów, którzy mogą manipulować całymi branżami, a ostatecznie całą światową gospodarką, na dystans.

Ja nie zamierzałem wrzucać do jednego worka lihtworkers, którzy inwestują w dinary podżegani chciwością przeszłości. Ja tylko chciałem podkreślić, że jest rozsądne, aby być ostrożnym, bo używając narzędzi handlu walutami Ciemnych Kapeluszy, trzeba być bardzo ostrożnym i zrozumieć, że to jest właśnie taka - taktyka, w której korzystamy ich własnych metod przeciwko tym Ciemnym inicjatorom. Nie powinno to być traktowane jako naprawa czegokolwiek innego niż do krótkotrwałego ubóstwa, które ci Ciemni spowodowali. Chcę podkreślić, że będzie to pułapka dla niczego nie podejrzewających lightworkers, aby byli pochłonięci ideą, po raz kolejny, że pieniądz jest niezbędnym i skutecznym rozwiązaniem dla problemów w ich życiu. Tak nie jest. Teraz, gdy Gady odeszły, manifestowanie tego, co wam potrzeba będzie znacznie łatwiejsze niż to było tylko krótki czas temu, a wielu z was będzie w sytuacji dawania i otrzymywania, co jest prawdziwym lekarstwem na stare problemy.

Z wielką przyjemnością informujemy, że jestem w stanie ogłosić wam, że lata ciężkiej pracy wszyscy przetrwaliśmy opłaciły się sowicie, teraz, gdy mamy swobodę prowadzenia działalności na otwartym polu, gdzie kiedyś kołysały się Gady. Zrobiliśmy już ogromne postępy - i pamiętajcie, to jest tylko teraz 6 tygodni od czasu ich odejścia. Reedukacja rządzących zajmie nieco więcej czasu, ale gdy stracą swoje wpływy, to ich działania będą przejrzyste pierwszy raz, nagrody za manipulacje, oszustwa i chciwość są coraz szczuplejsze. Trzymajcie się mocno swojej miłości i światła, drodzy. Moc waszej wysokiej energii wibracyjnej dosłownie przenosi góry. To jest tym, co sprawia, że nasze postępy idą do przodu tak szybko i pewnie. W tym tygodniu zaczniecie czuć przesuwający się grunt pod waszymi stopami, a niebo będzie naprawdę uśmiechało się do was wszystkich.

Ja wysyłam wam nieskończoną Miłość. Jestem waszym sługą zawsze, tym już znanym jako St Germain.


Via Kathryn May,
6 października, 2013
http://whoneedslight.vpweb.com/apps/blog/entries/show/33544112-a-note-from-saint-germain

3 komentarze:

 1. No i znów okazało się że zapowiedź była fałszywa...

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalka, nie pamiętam z channelingów, żeby jakaś konkretnie datowana zapowiedź się sprawdziła. Dlatego absolutna większość "nadających" bytów nie daje się zmusić do prezentacji konkretnych dat, czy nawet charakteru wydarzeń.
  To było tłumaczone wielokrotnie i zwykle nie wynika z chęci przyciągnięcia uwagi przez nadawcę, ale on widzi potencjał energetyczny w chwili przepowiadania.
  Jednak najczęściej w grę wchodzą inne czynniki, energie, które te prawdziwe wówczas potencjały zmieniają i coś się przesuwa w czasie, albo w ogóle nie zaistnieje, choć w tym przypadku mam nadzieję, że to tylko opóźnienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodam jeszcze, że ja odczuwam to zamkniecie rządu USA, jako kłodę w tym temacie i pewnie nie będę samotny w tym stwierdzeniu. Więc rewaluacja w/g mnie w czasie tego zawieszenia nie jest możliwa.

  OdpowiedzUsuń