czwartek, 31 października 2013

Krótka aktualizacja o energii - część 2 (Manuskrypt Przetrwania)

Witam ponownie!

Pierwsza aktualizacja dotycząca energii, powiedziałbym była standardowa i długa, dotyczyła flar i wyrzutów słonecznych oraz bieżących zjawisk astronomicznych - ostatnie w tym roku pełne i koronalne zaćmienie słońca.
Natomiast druga jest krótsza i bardziej "odlotowa" i tłumaczy wpływ nadchodzących energii na postrzeganie i manifestowanie.Krótka aktualizacja o energii - część 2

Dzisiaj będzie ważny dzień, gdyż on przyniesie dużo jasności dla tak wielu z was. Nie mówimy o rzeczach błahych, które nadal mogą mieszać wam w codziennym życiu, nie, mówimy o wspanialszych rzeczach, rzeczach, które pomogą wam wszystkim zobaczyć ten wasz świat w zupełnie nowym świetle. Bo macie zamiar wejść w korytarz światła, który przyspieszy każdą waszą myśl, a wraz z nią, prędkość, z jaką możecie zobaczyć, jak to zaczyna przychodzić do manifestacji. I nie, to nie jest tak, jak od zera do milionera, to jest coś o wiele głębszego, coś, co pomoże wam wszystkim sięgnąć coraz głębiej w siebie i znaleźć klucz, którego poszukiwaliście cały czas.

Bo wy, ludzie macie tendencję do komplikowania wszystkiego przez interakcję z tym, ale jak już mówiliśmy wcześniej, prostota jest kluczem tutaj. I tak, jak dzieci odkładają na bok wszelkie dawne idee w ich dążeniu do czegoś całkiem nowego, co znajdują tak kuszącym, tak też wy musicie się nauczyć zrzekać wszelkich gotowych wniosków i obniżyć swoją osłonę, dzięki czemu będziecie bardziej zdolni stworzyć to, co potrzebuje być tworzone. Bo wy nie tworzycie rozpoczynając wpatrywać się uważnie w to, co zostało wykonane wcześniej, Wy tworzycie, dając swoją moc do potęgi chaosu. Innymi słowy, tworzycie coś, co musi być stworzone, gdy uwalniacie wszelkie wyraźne oczekiwania, jak, kiedy i dlaczego rzeczy będą się działy. Wtedy i tylko wtedy będziecie działać jak prawdziwi bogowie, którymi jesteście. Więc usiądźcie i uwolnijcie wszelki opór i zacznijcie dosłownie nasączać się promieniami światła, które będą przybywać, gotowe i chętne, aby zdmuchnąć pajęczyny i uwolnić waszego ducha, więc będzie mógł zrobić to, do czego został zaprogramowany do : tworzenia NOWEGO, nie tylko bladej imitacji życia. Więc rozluźnijcie się i zacznijcie latać, drodzy, bo skrzydła was swędzą, aby polecieć, gotowe do użycia w pełni teraz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz