środa, 30 października 2013

Sanandy Przewidywania na 2014r.

Witam ponownie!

A więc mamy uzupełnienie owych zapowiedzi przez inną energię, ale tą samą channelerkę. Prawdziwych zapowiedzi jest jeden, góra dwa akapity i dotyczą lądowania Galaktycznych w 2014r. A reszta jest w tonie poprzedniego "proroctwa" wskazując pozytywne strony kiepskiej egzystencji i tu faktycznie, trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że niedola łączy ludzi.
A'ha jest też ciekawostka o zabraniu wszystkiego z powierzchni ziemi w następnych latach w celu oczyszczenia ziemi.Sanandy Przewidywania na 2014r.

To wielka przyjemność przynieść tą wiadomość do takiej oświeconej publiczności. Współpracujemy, aby stworzyć te specjalne informacje dla czytelników Sedona Journal, ale oczywiście będzie to istotne dla tych wszystkich, którzy chcą podnieść swoje wibracje w tym czasie.

Jest to moment w historii, który zostanie zapamiętany na wieki, te dni balansowania na zakręcie monumentalnej zmiany. Wielu, którzy przygotowywali się od lat, ma trudności, aby zrozumieć, dlaczego to trwa tak długo dla was wszystkich, aby być skierowanymi na drogę startową do podniesienia. Zapewniam was, Ukochani, to wszystko jest istotne, wszystko rozwija się w dobrym czasie.

Wielu z was narzeka, że czasy są trudne, że jest tak wielu w opałach, tracą swoje domy, mają do czynienia z chorobą, trudno jest dalej tak żyć. Mówiono wam też, że Wzniesienie przyniesie doskonałe uzdrowienie, nieograniczony dobrobyt i zdolność do manifestowania tego, co wam potrzeba. Poczujcie waszą drogę przez stare myślenie do prawdy, za tym, co dzieje się teraz na planecie. Dla każdej osoby w potrzebie, jest możliwość służenia tym wokół niej, dla każdego, kto jest chory, jest okazja dla znajomych, członków rodziny i tych w służbie miłości do wystąpienia. Nigdy środowisko nie było bardziej sprzyjające podnoszeniu się poziomu wibracji przez akty dobroci i miłości bezwarunkowej.

Nowe sposoby oferowania pomocy i nowe organizacje społeczne do opieki dla osób starszych, chorych i ubogich wyrastają wszędzie. Nie potrzeba więcej, co jest niezbędne to ustanowienie organizacji non-profit i zrobienia zbiórki pieniędzy, aby pozyskać uwagę tych wokół siebie. Gdy bogactwo przesunęło się w górę do kilku procent ludności, coraz więcej z was jest w tej samej łodzi razem, próbujących trzymać się swoich domów, zastanawiając się, w jaki sposób moglibyście zapłacić rachunki. To już nie jest prowincją kilku najbiedniejszych wśród was, jest niewielu którzy nie nauczyli się balansować budżetu starannie i ważą swoje priorytety, gdzie pieniądze są rozważane. Teraz dzielicie się poczuciem życia na krawędzi, które było odczuwane tylko przez nielicznych.

To upokarzające doświadczenie dla tych, którzy byli przyzwyczajeni żyć dobrze i nagle znaleźli się bez środków do zadbania o siebie. Członkowie rodziny gromadzą się razem, dzieci wracają do domów rodziców i wszystko zaczyna działać na nowo w relacjach, które mogły być problemami w przeszłości. Wielu znajduje wspólną płaszczyznę, większą tolerancję i nowe sposoby oferują życzliwość i wsparcie, gdzie kiedyś niechęć zakłócała spokój. To czas pojednania, przebaczenia. Przede wszystkim uczycie się odczuwać głęboką empatię dla siebie.

Na całym świecie, jest nowe przebudzenie, które przybiera na sile z dnia na dzień. Wszyscy jesteście zaznajomieni z koncepcją punktu zwrotnego. Cóż, moi Drodzy, osiągnęliście wspaniały punkt krytyczny, który będzie prowadził was w nowy rok w triumfu i radości. Podnosicie swoje wibracje z dnia na dzień, tak, jak Matka Ziemia z radością podnosi jej. Razem wszyscy wejdziecie w Nową Złotą Erę w nowym stanie umysłu - po podniesieniu swojego poziomu pokory, dobroci i empatii. To jest naprawdę nowy dzień, który nadchodzi dla ludzkości.

Nie bójcie się doniesień o chaosie i katastrofach. Mimo że będą jakieś wstrząsy, gdy Matka Ziemia rozciąga się i rozszerza, nie będzie ogromnych strat w ludziach, nawet jeśli będą wyzwania. Gdy serca rosną coraz bardziej kochającymi, wspólnoty będą współdziałać w celu ochrony i schronienia dla siebie wzajemnie, a życie potoczy się dalej.

Będzie czas w przyszłych latach, kiedy wszystko zostanie usunięte z planety, aby umożliwić Matce Ziemi, aby całkowicie oczyściła i odnowiła się, a w międzyczasie wy będziecie mieli okres wzrostu, uroczystości i radosnej komunii.

Koniec wojen, przylot waszych Braci i Sióstr z gwiazd, a także wprowadzenie nowych form zarządzania będzie tym wszystkim, co nadejdzie w 2014 roku. Zostaniecie przygotowani teraz do nowego wieku pojednania, współpracy i zakończenia gospodarczego cierpienia. Światło Miłości, Harmonii i Przyjaźni rośnie, w miarę gdy kraje wszędzie są pobudzane we wspólnym poczuciu własnej godności i respektu, co nie pozwoli tyranii w jakiejkolwiek formie, aby kontynuowała.

To była długa ewolucja, z wieloma zakrętami po drodze, ale ludzkość dojrzewa, a czas próby i wyzwań zakreślił pełne koło. Wielu z was wie, że ja, Sananda, byłem jednym z oryginalnych Kumarów, którzy przybyli tu z Wenus, aby pomóc ratować Planetę Ziemia z uścisku Ciemnych, z powodu naszej wiary i wielkiej miłości do ludzi.

Ta miłość wzrosła w ciągu wieków, chociaż warunki stały się bardzo ciężkie w ostatnich pokoleniach. Teraz widzimy was, jako zdeterminowanych, zdecydowanych i odważnych, którzy ukończyli swoje mozolne zadanie pozostając w Wierze i Miłości pomimo mozolnego zadania odpierania Ciemności na każdym kroku.

Wam się udało, Ukochani. Zrobiliście to możliwym dla nas, waszych kochających przyjaciół, abyśmy powrócili do chodzenia wśród was, aby przyłączyć się do Was w obchodach Nowego Początku, który przyjdzie wspaniale i bezbłędnie do skutku w 2014 roku. Jesteśmy na statkach czekając na nasze spotkanie. Nasze ukochane Bliźniacze Płomienie są wśród was, pracując, aby przynieść nasze przesłanie i szerzyć światło. Wiele z nich to potężne kobiety, które wyjdą na pierwszy plan, jako przywódcy nowej epoki, wielkiego czasu na wzlotu Kobiecej siły i przywództwa. Ja dołączę do mojej ukochanej Lady Nada i będę z wami, tym razem w pokoju, harmonii i świętowaniu.

Jestem waszym Sanandą, tym, którego znaliście, jako Jeszua ben Josef.

Zapisane przez Kathryn E. May,
14 października 2013 roku.
http://www.whoneedslight.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz