środa, 9 października 2013

Smok - Będziecie wycofywać swoją energię z systemu

Witam wszystkich!

Smok jest aktywny, tym razem zajmuje się sprawami energetycznymi, nie, nie rozdaje "domowych generatorów energii", jak kiedyś GFL zapowiadała. Poważnie, to dotyczy oczywiście naszej osobistej energetyki i niektóre stwierdzenia mogą być nieco szokujące. Ale zasada jest ciągle ta sama - gdzie twoja uwaga tam twoja energia wędruje. Świadomość populacji wzrasta, więc ludzie nie będą już chcieli wysyłać swojej energii temu, co z nimi nie rezonuje. Smok zagłębia się też nieco we właściwości systemu, przez innych nazywanego matrixem.


Będziecie wycofywać swoją energię z systemu

08 października 2013
Channeler : Brian,smok

Cześć wszystkim,

Tu smok. Mamy kolejną wiadomość i mamy nadzieję, że będzie krótka. Oczywiście, nie mówimy w waszym języku (polskim). Możemy, jeśli chcemy, ale to nigdy nie było konieczne, ponieważ istnieją ludzie na Ziemi, którzy tłumaczą nasze wiadomości dla nas. Możemy poczuć energię czytelników channelingu i poczuć jakie energie zostały przywołane i sprawdzić, czy odpowiadają naszym oczekiwaniom. Energia przychodzi do nas jako pakiet i nie jest zaskoczeniem, że możemy poczuć tak wiele rzeczy, w tym, czy komunikat był zwięzły. Rozumiemy, że jako inżynier wasz Brian nie zawsze jest najbardziej lakonicznym prezenterem informacji. Lubi się dostać do śrub i nakrętek tych rzeczy. Jednak to także oznacza, że może być całkiem dokładny. To zwykle jest kompromis i różni czytelnicy lubią różne style. Dokładamy wszelkich starań, aby pracować z nim pośrodku tego, co preferujecie.

Wasz System pobiera dużo energii. Istnieją pięciowymiarowe istoty, które możecie powiedzieć, że są „śnią" ten świat, przy wsparciu ze strony istot bez formy. To wymaga ekstremalnych ilości skupienia. Niektóre pięciowymiarowe istoty skupiają całą swoją uwagę na jakiś czas na tym. Większość z nich nie, ale niektóre tak. Istnieje wiele rzeczy, które mogą robić zamiast tego. To wymaga dużo energii. Czasami możecie określić świadomość jako energię. Każde źdźbło trawy, który jest w rzeczywistości "obserwowane" ma swój podpis w nim. Ten podpis wymaga energii do utrzymania. To może być trudne do zrozumienia, ale wasza rzeczywistość wymaga więcej energii niż Słońce. Potrzebuje więcej energii niż fizyczna galaktyka ma.

System, w którym jesteście miał być kontrolujący. To był wybór dokonany przez was wszystkich. Zamierzaliście mieć to doświadczenie. To nie był przypadek. Powiedzieliśmy to wiele razy.

Wasze intencje się zmieniają, jednak system nie jest tak łatwo zmienić. Został ona zaprojektowany, jako odporny na zmiany. Ma inteligencję. Można nazwać to AI, czy nazwać to prawdziwą wrażliwością. To nie ma znaczenia. Ma inteligencję. Ta inteligencja nie jest z 3D. Jego celem jest wspieranie doświadczeń, które wybraliście. Gdy wasze intencje się zmieniają, jest powolny, aby się dostosować, ale to robi. Najpierw próbuje utrzymać was zamkniętymi w waszym wyborze, ale gdy otrzymuje wystarczająco dużo "woli" skierowanej na to, to zaczyna działania wspierania nowego wyboru. Nie ma dokładnego progu. To masa krytyczna, jest tym, co określa to, co jest jako zbiorowe, i to nie jest nawet liniowy wybór. To jest bardzo złożona sprawa, aby omawiać i omówiliśmy ją w różny sposób wcześniej.

Niemniej jednak, macie odpowiedzialność. Niektórzy z was mają dzieci. Niektórzy z was mają rodziny. Niektórzy z was mają pracę. Macie domy, za które macie płacić. Macie jedzenie trzeba jeść i dostarczać. Niektórzy z was mają role przywódcze. Jeśli zrezygnujecie z tych obowiązków, wydaje się, że ludzie będą cierpieć. To nie jest duchowe powodować cierpienia. Jednakże w rzeczywistości wydajecie się nie spełniać samych siebie. To jest oznaka zachodzącej ewolucji, jak mówiliśmy. Bóg -Wszystko- Co - Jest nie osądza. Bóg uważa, wszystko za piękne i warte, wszystko dobre. Jednakże fakt, że nie widzicie tej rzeczywistości jako spełniającej już więcej, nawet na swoim poziomie duszy, pokazuje, że nie uważacie jej już za konieczną. Zrobiliście to, co przyszliście tutaj zrobić i dla was to jest czas, aby przejść dalej.

Więc tu, mamy dobre wieści. To nie ma sensu w tej chwili, jednak rzeczy będą przychodzić w waszych snach, aby pomóc wam to zrobić. Wyobraźcie sobie, że śpicie i jesteście na jawie w tym samym czasie. Rodzaj życia w oszołomieniu. I sen zaczynacie czuć bardziej realnym niż na jawie. Jednak nadal uczestniczycie w rzeczywistości do pewnego stopnia. Po prostu nie wkładacie nią tak wiele energii.

I to jest nasze przesłanie na dziś. Macie zamiar rozpocząć wycofanie waszej energii, w sposób naturalny, z systemu jako grupy ludzkości. Powoli będziecie wyciągać filary nie powodując nagłego wypadu, zmagań, czy cierpienia. Co się staje, gdy stopniowo wyciągacie filary. Wyobraźcie sobie megalit z czasów starożytnych. Ostatecznie struktura upada, ale w bardziej kontrolowany sposób, prawda ? Być może, gdy wyciągniecie filary prawidłowo, cały dach po prostu spadnie na podłogę w jednym gigantycznym kawałku, całkowicie nietknięty. To metafora, jednak jest to tym, co macie zamiar zacząć robić w najbliższym czasie.

Przykładem jest budzenie się i zamiast robić tylko jedno wyjątkowe zadanie tego dnia, podejmujecie decyzję, że to "nie ważne", i drzemiecie te dodatkowe 30 minut. To jest to, o czym mówimy. Zajmiemy się tym bardziej w przyszłości.

Jako ćwiczenia, chcielibyśmy, abyście pomyśleli o tym, gdzie energia wspiera rzeczywistość na pierwszym miejscu. Czy to jest z zewnątrz, czy to wasza własna zbiorowa świadomość ?

Podsumowując, zaczynacie wycofywać energię z rzeczywistości, a ona potrzebuje dużo energii do wsparcia, więc stopniowo wyciągacie swoje poparcie.

http://lightworkers.org/channeling/189601/you-will-withdraw-your-energy-system

1 komentarz:

  1. dokładnie tak to odbieram jak w tekście

    OdpowiedzUsuń