czwartek, 24 października 2013

Historia Stworzenia - część 6 (Manuskrypt Przetrwania)

Witam wszystkich!

Szósty odcinek Historii Stworzenia nadal dotyczy naszego tworzenia, warunków itd. Przy okazji dowiadujemy się, że właśnie wyposażono nas w "nowe oczy" - jak nazywają zestaw różnych czujników - oczywiście działający poza fizyczną świadomością. Są w tym tekście jeszcze bardziej kontrowersyjne momenty, o których mówią.

Historia Stworzenia - część 6

Dajcie nam wniknąć głębiej w tajemnice stworzenia, bo to jest coś, jak odbieramy, że wszyscy jesteście więcej niż chętni, aby dowiedzieć się więcej na temat. Cóż, pozwólcie nam tylko powiedzieć, że nie wiele tajemnic pozostało, jednak chcielibyśmy podać kilka "technicznych", szczegółów. Widzicie, podstawy zostały już dobrze opisane dla was, i jako tacy, jesteście bardziej niż gotowi wejść w ten magiczny wyczyn samemu, ale my rozumiemy potrzebę uczenia się nieco więcej o tym, co się dzieje.

Jak już wiecie, mówimy o procesie, w którym pole możliwości  zostaje wzbudzone przez świadomość w taki sposób, że umożliwia rozpoczęcie manifestacji. Innymi słowy, w polu cząstek, zamówienie jest wysyłane do zebrania się w taki sposób, że  coś się STAJE, i kiedy to robi, to wypływa dalej i zaczyna wchodzić w interakcje z resztą Kreacji, gdyż żadna rzecz, nie może działać samodzielnie. I tak też jest z wami, ponieważ jesteście połączeni z powrotem do tego ogromnego pola, z którego raz przyszliście, i jako tacy, jesteście w stałym kontakcie z nim. Więc to, co wydaje się być ważnym krokiem dla was, to rzeczywiście nie ma czegoś takiego. To po prostu oznacza, że dla was, aby móc świadomie tworzyć, wszystko co musicie zrobić, to ponownie otworzyć, ten stary i wierny kanał, który już tam jest. Bo Jesteście częścią Stworzenia, w tym samym czasie, jak jesteście Twórcą, i wiemy, że ta dwoistość może wydawać się nieco myląca dla ludzkiego mózgu. Mimo tego, jest to w rzeczywistości nie bardziej skomplikowane niż to, co już robicie 24/7, każdego dnia. Bo JESTEŚCIE, właśnie TWORZYCIE w zdumiewającym tempie, i jako tacy, robiliście to zawsze, ale wasze kreacje mają zamiar zrobić zwrot.

Bo ludzkość była zajęta tworzeniem różnego rodzaju rzeczy, które nie służą im już z więcej, i jako taka, konieczność ponownego odtworzenia nie tylko waszego środowiska, ale także was samych staje się pilna, i zostaliście wyselekcjonowani jako pionierzy, który zapewnią, że ten proces współtworzących sił zostanie wykorzystany w sposób,  w jaki zamierzano. Pamiętajcie, Cała Kreacja jest stworzona, aby manifestować aspekt potencjału, który jest w tym wielkim polu wibracyjnej energii, które czeka na polecenia od świadomości i jako takie, wszystko co jest stworzone nosi taką samą wartość. Wiemy, że to uniesie więcej niż kilka Piórek, ale faktycznie, to jest taki przypadek. Tak więc, nie ma światła bez ciemności, nie ma radości bez przynajmniej odcieniem smutku, i tak dalej. Innymi słowy, musi istnieć równowaga, i żeby ta równowaga mogła zaistnieć, czasami musi być brak równowagi, chaos, jeśli chcecie, a więc poprawka musi wystąpić.

Nie popełnijcie błędu, wy, planeta stała się niewiarygodnie niezrównoważona z powodów już dobrze wam znanych i tak, to zadanie ponownego równoważenia zostało przekazane Wam wszystkim na srebrnej tacy. Tak, to jest rzeczywiście obowiązek, który może wydawać się bardziej, niż trochę trudny, w rzeczywistości nawet zbyt przytłaczający, nawet aby to kontemplować przez wielu z was. Ale ponownie, zostaliście wyselekcjonowani do podjęcia tej misji z ogromnej liczby podmiotów, walczących o tą samą możliwość zejścia na tą planetę i ponownie włączenia światła, jak to było. Bo to, o co w tym wszystkim chodzi, to ogromny manewr, który odtworzy cuda tej planety, poprawiając błędną nierównowagę, która nagromadziła się w ciągu lat, gdy masy negatywności pchały was wszystkich w ciemny kąt, z którego nie mieliście szans nigdy wyjść, gdyby nie interwencja z zewnątrz.

Znowu jest to temat, który będzie miał więcej niż kilka głosów podniesionych w proteście, ale teraz, zostawmy tą dyskusję za sobą i po prostu stwierdźmy oczywiste: ludzkość potrzebowała pomocy, jak również wspaniały podmiot, na którym wszyscy mieszkacie, wasza Matka, Wasz Partner, który został stworzony, aby stać się laboratorium dla ludzkości. Bo to, co  to było pierwotnie, to inkubator, w którym zasiano nasiona, które z kolei stworzyły ludzkość, a dalej, to do należało ludzi, aby przenieść dalej wzdłuż kreacyjnej ścieżki tworząc siebie i ich środowisko. Ale jak wszyscy wiecie tak dobrze teraz, pasożytnicze siły interweniowały i zburzyły równowagę w kierunku, który był szkodliwy nie tylko dla Was, ale dla Wszystkiego, co Jest. A więc, zewnętrzna interwencja w postaci dekretu została wydana, a więc postanowiono ponownie przywrócić równowagę, która tak niesłusznie została zachwiana, i to jest sytuacja, gdzie wy wchodzicie w obraz.

Bo jak mówiliśmy o tym tyle razy, jesteście żołnierzami piechoty, tymi, którzy tworzą most między wymiarami. Ale do niedawna, tylko widzieliście siebie jako ludzi, jako istoty pozbawione jakiejkolwiek realnej mocy, na zawsze uwięzionymi w tym cyklu życia i śmierci pomiędzy waszymi braćmi na ziemi. Ale gdy się obudziliście wobec faktu, że jesteście o wiele więcej niż tym zwykłym człowiekiem, jak z zewnątrz sugerują, to również obudziliście się wobec faktu, że jesteście tutaj, aby to zmienić to, co się stało i obrócić to w całkiem nowe. Bo status quo nie jest już opcją dla nikogo z was, i razem, parcie waszej siły twórczej będzie służyć, aby przeciągnąć resztę ludzkości w ślad za wami, w wasze przebudzenie, gdyż już zaczęliście współdziałać z magnetyzmem, który otacza was wszystkich. Mówimy w przypowieściach, jak widać, ale to jest w rzeczywistości bliższe prawdy, niż być może przewidywaliście.

Wróćmy do tego pola możliwości nazywając tak, tego morza energetycznych cząstek, które czeka na wasze polecenia. To morze jest już pod wpływem waszych "poleceń", a te polecenia te nie są niczym więcej, niż międzygalaktyczną emisją informacji w postaci pól elektromagnetycznych lub kapsułek, jeśli chcecie. Nawet mimo tego, że nie jesteście świadomi tego, to już emitujecie stały strumień tych kapsułek, wszystkie skierowane do tego rozległego pola kreatywnych cząstek gotowych stać się tym, czym polecono im BYĆ. A więc już rozmawiacie z tym polem, cicho (spokojnie) na początku, ale nadal w sposób, który już ma wpływ na wasze otoczenie, jak i na was bezpośrednio. Bo wy już przygotowaliście do działania ogromną operację, która staje się już widoczna dla nas wszystkich. Być może nie bezpośrednio dla ludzkich oczu, ale gdzieś wewnątrz możecie już usłyszeć pomruki z tego ciągłego ruchu do i z waszego własnego bytu i reszty Stworzenia. Bo macie plany dobrze i prawdziwie pod skórą - tego, jak to było przedtem, i jako tacy, jesteście właśnie świadomi tego, jaka jest wasza rola w tym wspaniałym projekcie. I tak, już wysyłacie swoje kawałki, a raczej, bity i bajty, w eter, a przez to, już widzicie, jak wasza część tego planu przynosi owoce. A więc bądźcie pewni, że to wszystko jest dobrze w drodze, nawet gdy mieliście mniejsze lub większe uczucie jakby odłączenia od wszystkiego, a nawet jeszcze bardziej od siebie.

Bo jak powiedzieliśmy, jest rzeczywiście aktywność ula w toku, a wasze wysiłki w tym wszystkim nie przeszły niezauważone. A teraz, możecie wszyscy zacząć dostrzegać, jak rzeczy zaczną się zmieniać, gdy wasze kreacje rzeczywiście zaczynają wychodzić otwarcie bardziej i bardziej. Bo zaczniecie WIDZIEĆ, bo teraz zostaliście ustawieni z całym szeregiem nowych "oczu", którymi to  zobaczycie. I nie mylcie tych "oczu" z tymi w otworach już w głowie, gdyż mówimy o czujnikach bardzo innego rodzaju niż te fizyczne, których już używacie do zapoznania się z terenem wokół. Nie popełnijcie błędu, wszystkie ludzkie zmysły będą nadal odgrywać istotną rolę w tym, ale będziecie teraz także włączać tak wiele innych aspektów, czy talentów, jeśli chcecie, które zostały już ponownie otwarte w was wszystkich i będziecie używać ich wszystkich w tandemie, aby lepiej być w stanie czytać w tym nowym świecie, który właśnie zestawiacie w działalności.

Bo jak już mówiliśmy, jesteście już zajęci wysyłaniem instrukcji do tego ogromnego obszaru żyznej energii, gotowej i czekającej na wprawienie w ruch przez interwencję w postaci tych inteligentnych kapsułek zawierających części tego ogromnego planu. Można to porównać do zabawek, które niektórzy z was budują z obiektów sklejając je według szczegółowej wydrukowanej instrukcji. Cóż, bo będziecie wszyscy zajęci produkcją poszczególnych części i kawałków, które wchodzą w tą ogromną budowę, i jako takie, to czasami będzie bardzo trudne dla każdego z was, aby uzyskać jasny obraz tego, z powodu powoływania do życia jakiej "części" jesteście tak zajęci. Tak więc będziecie w regularnych odstępach czasu proszeni, aby dostroić się do tego całego pola działalności w sposób, który pomoże wam zobaczyć "obraz w pudle", jak to było. Innymi słowy, zostaniecie poproszeni o połączenie się z kolektywem w taki sposób, że będziecie mogli lepiej uzyskać szczegółowy obraz zaawansowania budowy, końcowy wynik, realizację swoich marzeń, jakie były : Matkę ziemię w całym jej splendorze, żywy, oddychający raj, w którym będziecie ważnymi, a nawet niezbędnymi członkami.

Jak mówiliśmy, też ważne jest, aby pamiętać, aby wziąć czas, aby wycofać się trochę z tego procesu od czasu do czasu, aby nie zgubić się w tych wszystkich "śrubkach" i nakrętkach" gdy budujecie cały ten projekt. Bo musicie być w stanie uzyskać dobry widok tego wszystkiego ze skończonej perspektywy. Innymi słowy, wziąć trochę czasu, cofnąć się i dostroić się do "gotowego produktu", jaki już jest tam dla was, aby sprawdzić, jeśli ustawicie swoje serce na niego. I spróbujcie to robić w regularnych odstępach czasu, w przeciwnym razie może stać się tak, jakbyście ugrzęźli przez wszystkie skomplikowane części, które są tak dezoerientujacą częścią całego procesu. Bo potrzeba odważnego serca, aby być w stanie podjąć udział w tym procesie, i jako tacy, proponujemy dać sobie wystarczająco dużo czasu, aby spróbować WIDZIEĆ, do czego wynik końcowy będzie podobny. Bo to rzeczywiście jest tak, jak w waszych snach, ale jeszcze bardziej, niż to, bo to,  co możecie przewidzieć dzisiaj jest tylko małym smakiem prawdziwego "produktu końcowego". Więc gdy chodzi o tworzenie w waszym codziennym życiu - to pamiętajcie, tworzycie z każdym Oddechem, który Bierzecie (tytuł znanej piosenki – tł.) - starajcie się skupić na tym, co staje się światłem tuż przed wami. To zajmie wam trochę czasu, aby uświadomić sobie to wszystko, więc teraz, po prostu skupcie się na drobnych szczegółach, które mogą niezauważone lub przeoczone przez wszystkich. Bo wiele rzeczywiście dzieje już teraz, ale może być uznane za nieważne, a nawet pominięte całkowicie, jeśli nie otworzycie swoich "nowych oczu" na to. A kiedy mówimy "nowe oczy", mamy na myśli oczywiście te nowiutkie "czujniki", w które Wy wszyscy zostaliście wyposażeni, które pozwolą wam zauważyć nawet najmniejsze ślady tej magicznej zmiany. Na razie, to jest więcej niż lekki powiew zmian w powietrzu, to już zaczął manifestować się wokół was, w najbardziej nieoczekiwany sposób. Bo pamiętajcie, ludzkość ma zwyczaj myśleć w sposób bardzo ograniczony, a jako tacy, gdy mówimy, zmiany, automatycznie zaczynacie to definiować w kategoriach ludzkich. Ale tym razem, spróbujcie przekroczyć te granice ograniczeń i otwórzcie się na magię, która jest już TUTAJ, bo Wy jesteście rzeczywiście tymi, którzy ją stworzyli, i robicie to w stałym tempie, każdego dnia teraz. Tak więc rozejrzyjcie się i użyjcie waszej całej istoty, aby poczuć, że to, o czym mówiono przez tak długi czas w końcu  się STAJE.

https://aishanorth.wordpress.com/2013/10/24/a-history-of-creation-part-6/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz