niedziela, 20 października 2013

Sfinks mówi o strachu

Witam wszystkich!


Tym razem Sfinks postanowił nawrzucać więcej kamieni do ogródka, głównie galaktycznych, ale naszego też. Teraz zamiast ogródków będziemy mieli skalniaki. Temat zaczyna się od strachu, obaw, lęków, ale to ta najgrubsza warstwa, w/g niego są również bardziej subtelne formy.
Jednak głównym tematem jest system kontroli, co jest związane z matrixem i wieloma poziomami kontroli. Tłumaczy jak kontrola odbywa się na poziomie energetycznym, a nawet genetycznym. Implanty energetyczne, o których tu mowa, przez innych są nazywane pieczęciami.
Wyjaśnia też, jak łatwo można się stać jadłodajnią istot duchowych, jak z tego korzystają i że, mimo wszelkich deklaracji nie mają wpływu na świat fizyczny, ale na nas tak. Sceptycznie też wyraża się o naszym tworzeniu, które jest ukierunkowane kontrolą i przede wszystkim tworzy pozory.
Na koniec jak zwykle, kilka niewygodnych pytań i przyczyny dla których nie chcemy ich sobie zadawać.
W sumie to olbrzymi materiał i trudno, przynajmniej w części odmówić Sfinksowi wiele racji.
To może tyle w ramach "niedzielnych" rozmyślań.


Sfinks mówi o strachu


Strach jest postrzegany jako jeden z winowajców kontroli, ale strach jest o wiele więcej, niż tym i bez strachu, że nie bylibyście ludźmi, którymi jesteście i nie mielibyście wielu doświadczeń, jakie mieliście w tym życiu i poprzednich życiach.

Strach jest prostym i podstawowym systemem zarządzania dla ludzkiego umysłu, aby znaleźć swoją drogę w ludzkim świecie na wiele sposobów.

Strach nie jest po prostu obawą, nie jest byciem przerażonym wobec czegoś, jest to również tylko takim małym uczuciem, że coś jest nie w porządku, coś jest nie tak, takim głosem w głowie, który ostrzega, że coś się zbliża, co nie jest w porządku.

Strach jest na wiele sposobów, systemem ostrzegania, gdyż ludzki umysł jest ciągle rozproszony przez wszystko, co nadchodzi z zewnątrz was przez wasze otoczenie.

Strach jest nie tylko byciem kontrolowanym przez innych, czy brak strachu będzie oznaczać, nic nie może was kontrolować? Istnieje wiele rodzajów kontroli i strach jest tylko jedenym z nich, który jest bardziej oczywisty dla wielu z was.

Macie lęk być może w tym, co inni moga o was powiedzieć, wasze działania, macie lęk przed utratą bliskiej osoby, strach przed śmiercią, strach przed ogniem, i tak wiele więcej, bo to wszystko jest obawą ale daje tylko trochę różne uczucia i emocje.

One są ludzkimi emocjami, tymi, które sprawiają, że jesteście człowiekiem i jesteście częścią ludzkiego doświadczenia.

Uwolnienie strachu, stanie się nieustraszonym nie zamierza pomagać w utracie (pozbyciu się) systemu kontroli, który został umieszczony na ziemi, to nie będzie was chronić przed systemem kontroli na ziemi. To nie znaczy, trzeba poddać się systemowi kontroli, poniewaź możecie znaleźć inne sposoby, aby być i trzymać się samemu.

Kiedy mówimy o duchowych i energetycznych systemach kontroli, strach nie jest bardzo zaangażowany, jako, że strach jest ludzką emocją i czy masz strach, czy nie masz strachu na wiele sposobów, nie chroni cię od energetycznej kontroli.

Energetyczna kontrola dzieje się na wielu poziomach, a ciało, które nosicie jest w wielu rodzajach energetycznej kontroli, więc dlaczego nie mieć strachu usuniętego z tych energetycznych kontroli ?

Kontrola przez istoty energetyczne odbywa się na różnych poziomach i na różne sposoby, a świadomość tego jest ważniejsza niż brak strachu.

W rzeczywistości nie mając strachu, możecie uczynić siebie bardziej podatnymi na kontrolę, gdyż braknie wam części systemu kierowania, chcąc zapobiec przed kontrolowanie was energetycznie.

Najprostszym sposobem, aby was kontrolować, jest mieć was nieświadomymi jakiejkolwiek możliwej kontroli. Każda istota, która przychodzi do was, a wy umożliwiacie jej interakcję z wami, to ta istota może kontrolować was na wiele sposobów. Automatyczne zasysanie energii jest czymś, co może nastąpić, gdy dacie pozwolenie na połączenie się z waszą energią.

Energetyczne istoty pracują w inny sposób i myślą inaczej niż wy jako ludzie, nie oddziaływują one w słowach inaczej, tylko energetycznie, w momencie, kiedy dajecie pozwolenie na połączenie, łączą sie i linie energetyczne zostały wykonane. Daje to każdej istocie zgodę, jakiej potrzebuje, aby wykorzystać waszą energię, ale również poruszać się i kontrolować waszą energię.

Jako ludzie uważacie, że dajecie specyficzne pozwolenie w słowach, ale one nie używają słów, tylko pozwolenia na łączenie, mówiąc i używając ich nazw, a wiele razy w rzeczywistości, fałszywych nazw, które dają im pozwolenie.

Łączycie się z ich energią, jesli mają pozwolenie do łączenia się z waszą energią, nawet jeśli nazwa jest fałszywa, połączenie jest nawiązywane.

Channeling i ludzie, którzy chcą channelować są łatwym sposobem, aby dostać się do ich ciał energetycznych, chcąc połączyć się z istotami tam jest prostym sposobem, gdyż wielu z was myśli, że tylko z pytanie, czy oni są światłem i zabezpieczenie siebie światłem uczyni, że połączenie energetyczne nie będzie możliwe. To, co zapominacie jest momentem podłączenia się do ich wiadomości, ich energii, w których oni są.

Sami robicie otwór w swojej ochronie, sięgacie przez ten otwór i podłączacie się.

To nie znaczy, że lęk lub gniew nie może być używany do kontrolowania was, są istoty, które również używają tego typu emocji.

Istnieje wiele istot tam i z czasem stały się silniejsze, bardziej zdolne do korzystania z ludzkiej duchowej energii dla własnej siły i kontroli człowieka.

Implanty to kolejna forma kontroli - jak moglibyście pomyśleć, gdy zwiększycie waszą częstotliwość, staniecie się bardziej swiatlem – to one znikną, to zazwyczaj nie jest ten przypadek i im dłużej implant tkwi w waszej energii, tym bardziej staje się częścią waszej energii i coraz trudniej jest go usunąć.

Implanty były umieszczane wewnątrz ludzkiego ciała energetycznego i struktury genetycznej organizmu ludzkiego przez długi czas, miliony lat manipulacji ludzkiego umysłu, ludzkiej świadomości.

Onenie znikają przez śmierć, ponieważ są one w ciałach energetycznych, części, którą zabieracie ze sobą po śmierci i przynosicie ze sobą, aby wcielić się w nowe ciało człowieka.

Proces wcielania jest częścią tych manipulacji i wielu, którzy widzą światło, kiedy mają doświadczenie śmierci tylko będzie przechodzić przez tunel do miejsca, gdzie dusze czekają, aby się wcielić ponownie.

Widzicie swoich bliskich, może nawet zwierzęta, które mieliście i tak się nie stanie, jeśli przesuniecie się poza ludzką rzeczywistość śmierci.

Jako istota źródła doswiadczacie tego tylko w ludzkiej rzeczywistości, w rzeczywistości niecie ma żadnego związku z innymi duszami, z wyjątkiem umów i niektórych dusz wcielających razem jako grupy.

Istnieje wiele dezinformacji poruszając się poprzez historię, która jest częścią kontroli tego systemu wcieleń i śmierci.

Matrix, welony pomiędzy wymiarami, w ramach ciał energetycznych i sieci ziemi, z implantami w systemie Ziemi - są bardzo wydajnymi systemami kontroli, które są nadal obecne w tej chwili.

Jest to ewidentny systemu, ponieważ byliscie zajęci ciemną kabałą, stawaniem się barziej światłem i podnoszeniem waszej częstotliwości w ogólnych wiadomościach, ponieważ one głównie koncentrują się na zmianach ludzkich działań, reakcji i dają iduchowe przewodnictwo, ale próbują utrzymać was z dala od widzenia poprzez rzeczywisty system kontroli, którego niektórzy są świadomi.

W rzeczywistości jest to naprawdę proste, można kontrolować poprzez kontrolowanie energecznego, duchowego istnienia, kontrola fizycznej rzeczywistości jest używana do utrzymywania wielu zbyt zajętymi, aby nawet mogli pomyśleć o jakiejkolwiek rzeczywistości duchowej, a jeśli nawet trafią w te okolice, wszystko jest przygotoane, aby również kontrolować tą część ludzkiego doświadczenia rzeczywistości.

Może to wydawać się nie realne i wielu trudno jest w to uwierzyć, że kontrola może odbywać się w wielu różnych formach i widzą zmiany w sobie i innych. I oczywiście widzicie zmiany, znajdujecie nowy system wierzeń, znajdujecie trochę swobody w waszej rzeczywistości, gdyż wydaje się, że kontrola jest mniejsza w tej duchowej rzeczywistości.

Pamiętajcie, kiedy wszyscy mówią, że jesteście twórcami, tak – tworzycie to poczucie wolności w was, tworzycie doświadczenia wolności w duchowej rzeczywistości, tworzycie system wierzeń w tej rzeczywistości i ludzkiej rzeczywistości na wiele sposobów.

Czy to oznacza, że wszystkie kanały są dezinformujące, no nie, ale przez wiele systemów wierzeń są one ograniczone w tłumaczeniu informacji, akie one przyjmują i jakie są w stanie odbierać wiadomości.

Doświadczenia są pod wpływem systemów wierzeń i tak, implantów, a także wpływów istot, z którymi łączą się.

Kiedy pomyślicie o tym, miliony lat, może tysiące wcieleń, a jednak wciąż jesteście tutaj na ziemi przeżywajac doświadczenia, które przeszliście wcześniej, gdy byliście tu przedtem.

Ludzie mówią, Galaktyczni przyjdą, oni są wstrzymani, ponieważ ludzie nie wierzą, media ukrywają ich istnienie, rząd ukrywa ich istnienie.

Oni Są już tutaj, spacerują wśród was, tak, oczywiście, że są, ale dlaczego oni nie ukazują się, dlaczego, jeśli są one tak silni, to czekali przez miliony lat. Dlaczego tak wiele wniebowstąpionych istot czekało przez miliony lat ?

Może dlatego, że są silni w ich duchowej formie, ale jeszcze nie mogą zmienić niczego, co dzieje się na ziemi jako, że zmiana musi pochodzić od ludzi, którzy muszą uświadomić sobie wszystko, nie tylko dobre części, ale również złe części.

Tak znacie, niektóre z nich, a niektóre znacie ze złych części. Jednak zdolność widzenia jasno w duchowej rzeczywistości jest trudnym zadaniem dla wielu.

Te zakłócenia są na miejscu wewnatrz prawie każdego człowieka i większość w nic nie wierzy lub nie chce w to uwierzyć. Dlaczego oni, wiele istot dają wiadomości, jak potężni jesteście w duchu, jak potężni i piękni jesteście w duchu, mówią wam, jakich zmian dokonali, gdy oni wspierają was, w jaki sposób oni wysyłają nowe energie do was, jak oni robią zmiany w was. Większość unika trudnych odpowiedzi, twardych części, w jaki sposób oni nie są w stanie zmienić czegokolwiek dla was. Jak oni nie są w stanie ciągle was chronić.

Kiedy byli tam od milionów lat, pozwolili, aby wszystko to się stało, implanty i więcej było ingerencją, a jednak są tam, byli tam, i pozwalali, aby to się wydarzało od milionów lat. Ale teraz są gotowi do pomocy, wsparcia, aby dokonać zmian, i tak dalej.

Naprawdę?

Co oni robili przez miliony lat ?

Jaka jest różnica tym razem?

Były czasy, gdy ludzie byli bardziej otwarci na świat duchowy, oni wiedzieli o tym, dlaczego oni weszli z powrotem w sen, stan zombie.

Istnieje wiele pytań, których zadawania wielu z was unika, a wielu z was naprawdę nie chce wiedzieć, ponieważ mogłoby się okazać, że część z tego, co wam powiedziano w rzeczywistości nie jest prawdą.

Kiedy zaczynają swoje wiadomości "przychodzimy w prawdzie ", to nie znaczy, że jest to naprawdę prawda. Kiedy zaczynają swoje wiadomości "ukochane istoty światła" lub w końcu z " kochamy was poza waszą wyobraźnie" i tak dalej, czy to znaczy, że naprawdę to robią, a jeśli to jest prawda, to gdzie byli oni przez miliony lat ?

Kolejnym elementem jest to, że wielu z was czuje energię niektórych komunikatów, gdy łączycie się z energią niektórych wiadomości, znajdujecie się wspieranymi przez energię niektórych komunikatów.

Czujesz to, łączycie się z tym i co się dzieje ?

Dlaczego potrzebujecie trochę innej energii niż wasza własna energia, aby Wam pomóc ?

Jest tak dużo więcej na ten temat, ale uważamy, że to jest wystarczająco dużo, aby pomyśleć dla tych, którzy są chętni do eksplorowania innej strony tej historii, która jest opowiadana.


Z jednego źródła do drugiego
18 października 2013
Petra Margolis
www.thesphinxspeaks.org
www.ascendedmasters.org

1 komentarz:

  1. Mysle, ze to.prawda. Tylko czuje wyjatek, jesli ktos, przykladowo ludnosc zyjaca w swiecie tylko materii lub kosciola, religii czuje wszystko, odbiera poprzez umysl, to mysle, ze jest ten system kontroli nad rzeczywistoscia ich na roznych planach. Osoby ktore sie Wznosza poprzez wewnatrz, swoja Esencje Stworcza, jest o wiele mniejsza kontrola, pewnie jak wybija zycie z rytmu, brak przebaczenia. Jesli istota ma w sobie prawdziwa milosc boska, to wtedy wszystko ciemne zostaje znikome, unicestwione. Nad Bogiem nikt nie ma kontroli. Luckosc sama wybrala ten system, poprzez wlasna wole i nikt nie moze tego zmienic, jak kazda jednostka zyjaca na Ziemi, nawet Wniebowstapieni Mistrzowie, bo kazdy ma wolna wole. Nikt z 3W nie zaywaza tej kontroli, bo dali sobie wmowic, ze sie roznimy. Roznimy sie tylko poprzez swiadomoc i nieswiadomosc, czestotliwosc....

    OdpowiedzUsuń