wtorek, 29 października 2013

Pierwotny Stwórca – o Wzniesieniu

Witam ponownie!

Myślę, że nie wszystkim czytającym spodoba się ta kontynuacja zapowiedzi na rok 2014 channelowana przez Kathryn May. Więc nie będę komentował, aby nie sugerować i pozostawię ocenę czytelnikom.
Jednak warto spokojnie przeanalizować ten materiał, bo zawiera istotne zagadnienia.


Pierwotny Stwórca – o Wzniesieniu

Gdzie mamy zacząć? Wiadomości na rok 2014 są tak dramatyczne, więc tak zmieniające życie dla ludzkości, dla planet, gwiazd i wszystkich istot kosmosu, że słowami nie da się tego opisać. Jestem zachwycony, publicznością w Sedona Journal, która jest bardzo zaawansowana duchowo, tak, że mogę podnieść poziom dyskursu tutaj z przekonaniem, że będzie on odebrany i zrozumiany.

Po pierwsze, powiem wam, że droga do Wzniesienia jest teraz wypełniona pracowitymi mistrzami, którzy chcą wykonać kolejny krok w wyższe wymiary. Mamy dylemat, tutaj jednak. Opiszę go wam. Rady, które mają swoje palce na przyciskach, by tak rzec, martwią się jednym stałym problemem ludzkości. Ze względu na tysiące lat braku i psychologiczne zaprogramowanie, które przekonało większość, że brak jest trwały, nieodwracalny i nienaprawialny, jest nieokreślony, ale wszechobecny nurt rozpaczy, beznadziei i urazu pod wszystkimi innymi emocjami, nawet u tych, którzy próbują pilnie podnieść swoje wibracje.

Te podstawowe uczucia, które były tak znane dla Lightworkers w ciągu wieków stały się częścią waszej psychiki do tego stopnia, że myślicie o nich jako nieodłącznych w waszym wyrazie hojności i życzliwości dla innych. Wasza troska o cierpienie innych zawiera w sobie szczep niecierpliwości i zazdrosną niechęć do tych, którzy uciskali całą ludność przez tysiące lat. Oczywiście wydaje się to naturalne dla was, ponieważ wypływa z waszej mentalności wojownika i chcecie się bronić i chronić tych, którzy doznają nadużyć. Z perspektywy 3 -wymiarowej, ma to sens.

Teraz, gdy Nowa Złota Era wschodzi, proszę was, aby odwrócić się o 180 stopni od uczucia desperacji, nawet jeśli ta desperacja dotyczy losu innych. Spójrzcie na słońce, Umiłowani, i znajdźcie je w swoich sercach, aby zaoferować przebaczenie dla tych, którzy wcześniej byli niesprawiedliwi, bo w waszych poprzednich wcieleniach wielu z was grał rolę silnych przywódców, którzy nadużywali swojej mocy. To była część waszej umowy z Nami, że będziecie doświadczali każdego możliwego rodzaju życia, w celu rozwijania empatii do innych. To zrobiliście, a teraz jest czas, aby rozwiązać to wszystko, porzucając każdy strzęp urazy i obwiniania innych za każdy stan, jaki obserwujecie na świecie.

Całkowicie nie zrozumiecie zawiłości tej aranżacji zawartej ze swoim Wyższym Ja i Nami aż się Wzniesiecie, ale nie będziecie w stanie wznieść się, dopóki nie będziecie w stanie zostawić za sobą wszystkich niżej wibracyjnych uczuć. Spójrzcie wewnątrz siebie, Ukochani, i zidentyfikujcie uczucie zniecierpliwienia, frustracji, żalu, lęku lub depresji, wobec tych rzeczy, które będą was powstrzymywały przed dołączeniem do pierwszej fali Wzniesienia, która ma się rozpocząć natychmiast i trwać przez pierwsze miesiące 2014.

Oto dylemat, który powstrzymuje pierwszą falę w tym czasie :frustracja, którą czujecie, której winą jest cierpienie wokół was, trzyma was zamkniętymi w niższej wibracji, co jak mówicie zostanie uwolnione przez uwolnienie Funduszy Prosperity. Z naszego punktu widzenia, widzimy, że nie jest to wysoką wibracją konieczna dla Wzniesienia, bo widzicie swój stan emocjonalny związany z warunkami ekonomicznymi. To jest 3 – cio wymiarowa pułapka, która utrzymywała w niewoli planetę od wieków, odbijana przez oczy empatycznego stanu lightworkers.

To nie dylemat jajko, czy kurczak. Prosimy Was, abyście się postawili we Wzniesionym stanie uczuć. Tylko to samo uczyni możliwym, abyście podnieśli siebie do 5-go wymiaru. Ten Wzniesiony stan, o którym mówimy jest jednym z tym, w którym wiecie, że nawet umrzeć z głodu lub cierpieć ból fizyczny nie jest kłopotliwym problemem dla duszy we wzniesieniu, bo to są tylko warunki zewnętrznego stanu ciała. Podobnie, utrata domu lub mieszkania, nawet jeśli miałbyś mieszkać w schronisku, nie jest ważna, ponieważ jest to tylko kwestia komfortu fizycznego, a nie prawdziwego przeżycia, bo twoja dusza żyje wiecznie, niezależnie od tymczasowego stanu tego ciała.

Jest to trudne wyzwanie, zapomnieć niepokój o stan fizyczny siebie i rodziny wokół. Pozostawienie za sobą niepokoju nie oznacza, że nie obchodzi mnie, czy chcę pomóc, to po prostu oznacza, że jesteście świadomi większego obrazu, którym jest rozwój waszych dusz. A więc prosimy, drodzy, żebyście odwrócili swoje myśli, od dobrobytu i wygody, jaką on przyniesie dla Matki Ziemi i wszystkich jej stworzeń, i włączyli się zamiast tego w zadania stojące przed wami. Pomagajcie, gdzie możecie podnieść swoje energie Światła, i dołączcie do nas w obchodach triumfującego podniesienia dusz tych wszystkich, którzy żyją teraz w ludzkich ciałach.

Nie ma komfortu fizycznego lub ulgi, która zapewni wasze przejście. Fundusze Prosperity były jedynie zamierzone dla wytchnienia dla tych śpiących, którzy koncentrują się na ich kłopotach finansowych, aby umożliwić im złapanie oddechu i spojrzenie wokół siebie i zacząć budzić się do Nowego Początku. Cierpienie, jakiego doświadczacie na planecie było częścią umowy podpisanej przez Was, zanim przyszliście tutaj, a nie coś, co koniecznie musi być zmienione lub usunięte. W rzeczywistości, jest to warunek, który pobudzał was do większego współczucia, tolerancji i służby dla innych. Zamiast przeklinać ciemności, jak wam powiedziano, zapalcie swoje świeczki, i niech się palą jasno, bez strachu i w kompletnej i nieograniczonej Miłości.

Tylko Wiara, Miłość i Przebaczenie dadzą wam skrzydła, aby podnieść swoje serca i osiągnąć wielkie Przesunięcie 2013-2014, który jest waszym przyrodzonym prawem. Mogę wam powiedzieć, Ukochani, że jeśli możecie to osiągnąć, i te inne dziesięć przykazań dla Wzniesienia, które wam dałem jako wytyczne, jako część Nowego Pisma Świętego Sanandy, to każdy z was, kto to czyta będzie obejmował waszych Braci i Siostry w wyższych wymiarach przed pierwszą równonocą wiosenną 2014 roku, a wielu z was ukończy Wzniesienie przed przełomem tego historycznego roku kalendarzowego.

Wierzę w Was, i wspieram wasz wspaniały wielki plan dla Wzniesienia Ziemi i wszystkich jej mieszkańców. Będzie on triumfalnym sukcesem w przyszłym roku, a cały kosmos będzie radować się z wami. Jesteście dziećmi mojego serca, i daję wam moją nieskończoną Miłość.

Zapisane przez Kathryn E. May PsyD,
16 października 2013
www.whoneedslight.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz