piątek, 11 października 2013

Manuskrypt przetrwania - część 363

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek manuskryptu, bardzo krótki. Zapowiada dostępność nowej formy komunikacji pozazmysłowej. Jak zwykle omawiają to dość dokładnie, ale tym razem nie rozwlekle.


Manuskrypt przetrwania - część 363

Symboli sukcesu może być wiele, ale teraz, pozwólcie nam po prostu skupić się na kilku, które pojawią się dla wielu z was. Macie i chcecie zacząć łączyć się w sposób, który pozwoli wam zacząć widzieć rzeczy, ale kiedy mówimy o tym, to nie musi odnosić się do materialnych rzeczy, które możecie jednocześnie dotykać gołymi rękami. Odwołujemy się do symboli i kształtów, które mogą nie zawierać żadnych istotnych informacji, które moglibyście zrozumieć z ludzkiego punktu widzenia, ale symbole, które same w sobie zawierają istotne informacje, też pozostawią swoje piętno na was w sposób, który będzie wielką pomocą. Oczywiście, cała ta wiadomość, a w rzeczywistości, każda wiadomość, która możecie odebrać w tego rodzaju sposób, także przekazuje wiele z jej informacji w ten sposób.

Bo to, co Widzicie nie zawsze jest Wszystkim co otrzymujecie. Zobaczycie, te słowa, i odbierzecie ich znaczenie, ale poza tym powierzchownym poziomem informacji, istnieje wiele, wiele innych, a teraz one zaczną stawać się oczywiste dla was coraz bardziej. Bo będziecie mogli Widzieć to, czego nie widzieliście wcześniej, ale tu nie odnosimy się do małych zielonych ludzików w latających spodkach. Nie, to, co mamy na myśli, to są niewerbalne formy komunikacji, komunikacji, która jest procesem ciągłym, w każdej chwili, ale wy możecie nawet nie być świadomi tego. Bo wy jesteście stale wyeksponowani na tak wiele informacji, a ta informacja została ukryta, jak to było. Niemniej jednak, zawsze to było tam, a teraz wielu z was zacznie być w stanie rozróżnić ją.

Pojawia się one tak, jakby się znikąd, i będziecie "widzieć" je na wiele sposobów. Może nie jako projekcję na ścianie i nie przez te zewnętrzne otwory, wasze oczy ludzkie. Nie, zobaczycie je wewnątrz, ale będą one tak oczywiste dla was, jak rzeczy, które widzicie na własne oczy. Nie musicie koniecznie "dostać" ich znaczenia jako takich, ale nadal będziecie w stanie rozróżnić wibracyjną informacje tych symboli i kształtów, jaką posiadają i zauważycie, że mają wpływ na was. Bo ta forma komunikacji jest niezwykle skuteczna i potężna, a nawet jeśli nie jesteście tego świadomi, to również wysyłacie tego typu informacje, nie tylko otrzymujecie. Więc pozostańcie dostrojeni, jak mówią, i zobaczycie, czy możecie zacząć słuchać tej toczącej się rozmowy w jakiś sposób, i możemy zagwarantować, że będziecie w stanie to zrobić. Nie spodziewajcie się, że będziecie mogli zapisać te wszystkie informacje, tak, jak możecie zrobić w języku ludzkim. Bo nie potrzebujecie słów, aby je w jakikolwiek sposób opisać. ponieważ jesteś w stanie wziąć to wszystko w bez konieczności przechodzenia przez to centrum językowe, które jest nieodłączną częścią ludzkiego mózgu. Bo wy jesteście o wiele więcej niż waszym mózgiem, nie ważne jak bardzo skomplikowane to jest, a teraz, możecie zacząć na nowo odkrywać to na dobre.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/10/11/the-manuscript-of-survival-part-363/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz