czwartek, 3 października 2013

Manuskrypt przetrwania - część 362

Witam wszystkich!


Mamy już kolejny manuskrypt, tym razem rodzaju pocieszającego, jako, że zaczęły się góry i dołki następnej serii energetycznych dostaw z nieba. Więc Wierni Towarzysze próbują na swój sposób podtrzymać ducha tych, którzy odczuwają to, często boleśnie.


Manuskrypt przetrwania - część 362

Jak już zauważyliście, „kolejka górska” rzeczywiście podniosła prędkość, a wielu, będzie czuć się jakby byli oni miotani w tą i z powrotem w tej nieprzewidywalnej jeździe. Ona może wydawać się bardzo chaotyczna, ale proszę nam wierzyć, gdy mówimy, że nawet jeśli wam tak nie wydaje się, to wszystko jest pod kontrolą.

Bo widzimy to, czego nie robicie, i wiemy, w co jeszcze macie być wtajemniczeni, i jako tacy, zawsze będziemy pod ręką, aby na bieżąco informować was o przebiegu procesu. Wiemy, że może to być więcej niż frustrujące, walcząc z tym uczuciem pozostawienia was na mrozie, jak to było, ale jeszcze raz, że nie jesteście pozostawieni poza czymkolwiek przez złą wolę. Raczej jesteście w pętli w wszystkiego, czego potrzebujecie, aby być w pętli w temacie, a reszta jest nie tylko poza waszą kontrolą, jest to po prostu pod zarządzaniem osób odpowiedzialnych za nadzór nad całą tą operacją.

Jak mówiliśmy wam wielokrotnie, operacja ta jest bardzo złożona i nie jest podawane każdemu uczestnikowi, aby był w wiedzy wszystkiego, co dzieje się w tym samym czasie. Nie jest to oznaka braku zaufania, czy nawet zlekceważenia, to jest po prostu środkiem bezpieczeństwa, aby wprowadzać na miejsce we właściwym porządku każdą część tego ogromnego planu uruchomić tak gładko, jak to możliwe, bez zbędnych przerw. Widzicie, wasz udział w tym jest rzeczywiście niezbędny, i jako tacy, to jesteście chronieni jak najwięcej od wszystkiego, co może dodać jakiekolwiek obciążenie do tego już trudnego przedsięwzięcia. Dlatego chcemy skorzystać z tej okazji, aby po raz kolejny przypomnieć, że rzeczywiście jesteście chronieni na wiele sposobów, a nawet jeśli w czasach takich jak ten możecie czuć się bardziej kruchymi, niż trwałymi, wiedzcie, że tak nie jest w istocie. Jesteście coraz bardziej w stanie wytrzymać obciążenie tych podwyżek wibracji, które utrzymują występowanie w coraz szybszym tempie teraz, więc proszę spróbować umieścić w swój umyśle łatwość, nawet gdy ciału wyraźnie nie jest łatwo. Bo jesteście wykonani z mocnego materiału, kochani, i mocniejsi jeszcze się staniecie, nawet ci, którzy ukrywają podejrzenia, że zostali pozostawieni ze wszystkim. Bo pamiętajcie, to nie jest jednolity proces, w którym każdy z was przechodziłby poprzez dokładną, taką samą konfigurację, zarówno fizycznie jak i inaczej. Nie, to jest dokładnie dopasowany i bardzo indywidualny proces, który bierze pod uwagę każdy aspekt każdego z was.

Więc wiedzcie, że nawet jeśli po raz kolejny czujecie się rzucani pomiędzy jakieś ekstremalne wzloty i upadki, to pokazujecie szybko rosnącą krzywą na wszystkich waszych wykresach, które szczegółowo ukazują wasze postępy. Wiemy, że to będzie, jak zwykle małym pocieszeniem dla niektórych z was, ale znowu powiemy, że jesteśmy tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku tej magicznej podróży, a kiedy czujecie potrzebę dotarcia do znalezienia pomocnej dłoni, wiedzcie że jesteście otoczeni przez wiele z nich po każdej stronie. Nawet w dni, kiedy czujecie się samotni i pozbawieni wszystkiego, co kiedyś było wami, wciąż jesteście zanurzeni w blasku wspierającej miłości nie tylko emanującą z tego spotkania oświeconych dusz nazywających się Pond (sadzawka), ale również przez nas, jak i wielu takich jak my. Bo W jesteście specjalni, magiczni, ci, którzy robią (umożliwiają), aby to wszystko przyszło do skutku, i jako tacy nigdy, przenigdy nie będziecie chodzić samotnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz