czwartek, 24 października 2013

Rozdział 20 Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Jezusa / Sanandę

Witam ponownie!


Rozdział 20 Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Jezusa / Sanandę

To jest czas, aby spojrzeć do przodu nowymi oczami. Żyliście w najciemniejszym z czasów na Ziemi. Chmury zaczynają się podnosić. Będziecie wszyscy uczyć się śpiewać i tańczyć ponownie. Będziecie doświadczali beztroskiej zabawy nawet lepiej, niż gdy byliście młodzi. Będziecie pamiętali, jak trudno było w ostatnich latach i kontrast, który stworzy taką ulgę i radość, że nie będziecie mogli przestać się uśmiechać. Widzicie, stąd, gdzie jesteśmy w wyższych wymiarach, możemy widzieć wszystkie linie czasowe prowadzące w waszą przyszłość i wszystkie one wskazują na Wzniesienie.

Zaczynacie rozumieć głębsze znaczenie tego, co Wzniesienie naprawdę opisuje. Oczywiście oznacza to, wznosić się, podnosić, przesuwać w górę, ale to odnosi się nie tylko do fizycznego zdarzenia, ale również emocjonalnych i duchowych uczuć, jakich będziecie doświadczali, gdy podniesiecie swoje wibracje na wyższy poziom. To jest ważna część - stan waszego serca.

To był długi, suchy okres dla ludzkości. Straciliście  swoje połączenie do waszego uwielbiającego Stwórcy, który jest Miłością. Straciliście  szczęśliwe połączenie do Matki / Ojca Boga, ponieważ tak wielu zostało nauczonych bać się osądu i kary, gdyż czuliście, że była nieunikniona za wasze "grzechy". Jak na ironię, idea "grzechu" została stworzona przez Gady, które chciały zaszczepić strach w sercach wszystkich ludzi, aby zdobyć kontrolę nad uczuciami ludzi. Gdy człowiek żyje w strachu, to jest on łatwy do manipulowania. Wtedy ciężko pracuje, aby uniknąć bólu i kary.

Ironią tej sytuacji jest to, że rzeczy, które zdecydowali się określić jako "grzechy" były tak bardzo częścią normalnego stanu każdego człowieka, że wyprodukowały dylemat, który był nie do pokonania. Do niedawna w świecie zachodnim, i nadal wszechobecny na Wschodzie, jest niefortunny, strach i przerażenie, które młodzi ludzie czują, kiedy doświadczają pociągu seksualnego do siebie. Zamiast świętować swoje głębokie odpowiedzi na siebie nawzajem, bali się potępienia tego, przez wszystkich starszych, którzy przewidywalnie oferowali straszne ostrzeżenia i spojrzenia dezaprobaty. Miłość została oddzielona od ekspresji seksualnej miłości, a nowa dychotomia powstała w związkach. Stało się powszechne dla ludzi doświadczać miłości bez seksu i seksu bez miłości, ale rzadko obydwu połączonych.

Inne dylematy zostały stworzone, gdy ludzie zostali przekonani, że gniew i potępienie wszelkiego rodzaju powinny być całkowicie wygnane, nawet do tego stopnia, gdzie samoobrona została uwikłana w "grzeszną" agresję. To był wygodny chwyt, który został wykorzystany przez nieuczciwą Moc, która Była, która chciała pozbawić mocy każdego, kto mógłby być skłonny walczyć, aby spróbować odzyskać swoją wolność. Jest to pokrętna sztuczka umysłu -  przekonać kogoś, że jest złem bronić siebie, powstając przeciwko oprawcy.

To była duża część moich nauk, aby pomóc ludziom nauczyć się wyrażania Miłości w swoich związkach, i nadal jest celem naszej pracy w kierunku Wzniesienia. Jednak zaczynacie jako dziecko, które potrzebuje czułego kierowania i akceptacji, zanim będziecie mogli nauczyć się akceptować wszystkie swoje uczucia, wszystkie impulsy jako część swojej wspaniałej ludzkiej istoty. Tylko wtedy będziecie mogli nauczyć się zarządzać normalnymi reakcjami na życie, które dla dziecka zawierają frustrację, gniew, zazdrość i strach. Uczucia te mogą zostać doprowadzone do stanu równowagi ze stałym wsparciem i czułym kierowaniem - zwłaszcza jeśli chodzi o osoby dorosłe, które jednocześnie modelują cierpliwość, sentymenty i dalekie perspektywy.

Ten rodzaj nauczania prawie nie istnieje w kulturach sfery Ziemi. Tutaj mamy nadzieję poprawić tradycję potępienia, nietolerancji i osądów wobec tych samych rzeczy, które czynią was genialnie kreatywnymi i potężnymi ludźmi, jakimi jesteście. Ci, którzy pozostają w osądzie innych udają, że wykonują pracę Boga. Musimy zacząć z koniecznością uśmierzenia uczucia wstydu i poczucia winy dla małych występków i dziwactw, które, zapewniam was, nie są w zakresie tych, którzy stoją u bram Nieba.

Wstyd jest toksyczną, niszczącą emocją. To nie jest to samo, co żal i wyrzuty sumienia, które są oparte na uczciwości, głębszym echu Wyższej Jaźni. Wyrzuty sumienia odzwierciedlają świadomą troskę o bycie w zgodzie z większym Dobrem. Wstyd, z drugiej strony, jest tworzony przez strach, wobec tego, co inni pomyślą o tobie, i może być w dużej mierze nieświadomy. Ci inni, którzy określają ciebie mogą lub nie mogą być dokładni w ich wizji świata i oni w większości źle rozumieją, co Bóg oznacza.

Przychodzę jako nauczyciel, przyjaciel i brat, aby głosić Słowo Boże, tak, jak ja to czuję w moim sercu, jak to słyszę w moim uchu i jak widzę to na własne oczy. Tak, jestem synem Boga, ale nie jestem jedynym Synem. Wszyscy narodziliśmy się z miłości naszego Stwórcy, nie ma innego początku. Wszyscy będziemy żyć razem przez wieczność, w jedności JEDNEGO. Jedności wymaga nie rozpoznawania ze strony tych, którzy są połączeni, to po prostu jest, nie może być w inny sposób.

Czy pociesza was świadomość, że Bóg was kocha ? Jeśli nie produkuje w was uczucia euforii i pokoju, to nie pozwalacie Miłości wpłynąć do waszego serca. W waszym sercu jest komora która posiada sekret całkowitego spełnienia; nazwaliśmy to waszym „umysłem serca”. Tam w głębi waszego serca są inteligentne komórki wykonane z tego samego materiału genetycznego co wasz mózg, które pozwalają czuć Prawdę, głęboko rejestrować elektryczny podpis, którym jest Miłość. Niektórzy nazywają to intuicją, ale to jest o wiele głębsze i pełniejsze niż zjawisko, które nazywacie "przeczuciem" lub "poczuciem w trzewiach".

Pracujcie ze mną teraz, aby aktywować receptory w swoim sercu, które pozwolą wam otrzymywać Miłość, a wraz z nią głęboką wiedzę, która pochodzi z bycia całkowicie w kontakcie z Wyższym Ja. Widzicie, taka konfiguracja daje całkowite doświadczenie. Obejmuje ona serce, umysł i ducha i to jest struktura neurologiczna, która może być identyfikowana przez instrumenty naukowe, jeśli wasze instrumenty będą bardziej wrażliwe. Wasze obecne urządzenia pomiarowe są w stanie pokazać przepływ energii w człowieku, którego receptory są w pełni aktywne, ale wasi naukowcy jeszcze nie zrozumieli znaczenia tej subtelnej energii.

Teraz powiedziałem, że połączycie się z waszym Wyższym Ja. To jest to, co możecie nazwać trzecim punktem w połączeniu elektrycznej energii. Rozpocznijcie z waszym sercem. Poczujcie potężną energię emanującą na zewnątrz ze swojego centrum serca. Zwróćcie uwagę na bezpośrednią linię, podobnie jak przewód zasilający, do centrum waszego mózgu. Tam w centrum, poczujecie moc bycia Obecności JAM JEST – przytomnej świadomości bycia obecnym, żyjącym i dowódcą całego swojego doświadczenia życiowego.

Następnie doświadczycie świadomości, że Wasza Obecność JAM JEST,  jest aktywowana przez połączenie z waszym Wyższym Ja, istotą waszej duszy, które znajduje się tuż nad waszą głową. Jest to istotne połączenie, które pozwala wam żyć w wielowymiarowej świadomości. To jest wasze bezpośrednie połączenie z Bogiem, do wiedzy swoich wielu doświadczeń poprzednich żywotów, oraz do stałego przepływu Miłości, która jest podstawową esencją Wszechświata.

To, moi drodzy, jest  mapa drogowa do oświecenia. Ćwicz za każdym razem, gdy czujesz nowy oddech wchodzący do ciała. Ćwicz podczas spaceru po pokoju. Ćwicz kiedy siadasz na posiłek. Ćwicz kiedy się uśmiechasz, gdy patrzysz na dziecko, jeśli bierzesz prysznic, gdy czujesz słońce na twarzy. To jest droga do tego, co nazywacie uważność. Ćwicz, a będziesz czuł moją obecność obok ciebie, moją dłoń na twoim ramieniu, dopingującą cię.

Może się okazać, że łatwiej jest zacząć od uznania energii swojego Wyższego Ja, przenosząc je w dół do centrum twojego mózgu, podążając za przepływem światła, które wylewa się na ciebie od Pierwotnego Stwórcy, z centrum Wszechświata, Wielkiego Centralnego Słońca. Pozwól, niech płynie bezpośrednio przez twoje Wyższe Ja w dół do mózgu, wzdłuż szlaku twojego wewnętrznego kanału Światła. Śledź energię, gdy przepływa przez ciebie, w dół przez gardło, wzdłuż kręgosłupa i  w twoją okolicę serca. Tam zapala ogień twojej istoty, mądrość wieków i esencję twojej Obecności JAM JEST. Jesteś w Domu.

Kiedy poczujesz, to trzyczęściowe połączenie, doświadczasz teraz Prawdy i mocy swojej ludzkiej egzystencji - zdolność do życia w pełnej harmonii ze środowiskiem, ponieważ twoje wewnętrzne środowisko jest z Miłości, Światła i Jedności. Cieszę się, gdy obserwuję tak wielu z was, jak pracujecie, aby to było waszą rzeczywistością. Posuwajcie się naprzód, Ukochani. Uczycie się lekcji wieków i wchodzicie w swoje Przeznaczenie, Swoje przyrodzone prawo.

Sięgnijcie w głąb siebie i idźcie coraz głębiej, aż znajdziecie miejsce w sobie, w którym możecie poczuć nieskończoną miłość do młodego dziecka, jakim jesteście, dla świadomej jaźni, jaką zawsze byliście, i dla rozwijającej się istoty, jaką jesteście w tej chwili -rosnąc, ucząc się, rozwijając się i doskonaląc w swojej zdolności do zmiany. Cały Wszechświat jest w procesie rozwoju i zmian. Rozszerzacie się wraz z waszą drogą Matką Ziemią, bo to jest wasza droga, aby być odkrywcą, twórcą i wynalazcą. Bądźcie odważni. Zostawcie stare idee i stare wzorce w tyle. Sięgnijcie gwiazd, a gwiazdy osiągną was.

Czas na Jedność, spotkanie i radość jest tutaj. Wkrótce dołączycie w chwalebnej uroczystości z braćmi i siostrami z Gwiazd. Zaalarmujcie znajomych - nawet sceptyków i niewierzących. Powiedzcie im, aby obejrzeli setki filmów w internecie, które pokazują światła i ruch statków kosmicznych. Oni sygnalizują wam czerwonym, zielonym i białym światłem, ze są chętni do zaoferowania swoich pozdrowień. Wkrótce spotkamy się ponownie.

Wysyłam wam  błogosławieństwa i miłość. W wielkim oczekiwaniu na genialny koniec roku znacznie lepszy niż fajerwerki i obietnice.
Jestem wasz Jezus / Sananda.

Zapisane przez Kathryn E. May,
20 października 2013 roku.
www.whoneedslight.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz