czwartek, 10 października 2013

Wszystkie choroby są psychosomatyczne – Boska Jaźń

Witam ponownie!


Jest to przekaz, w sumie dość ogólny, ale pokazujący mechanizmy.
Nie zawiera sposobów leczenia, ale zwraca uwagę na fakt naszej kreacji choroby i to udowadnia. Niestety dla nas, wiele z tego procesu dzieje się jeszcze na poziomie poza świadomym, stąd sugestie analizowania przyczyn gorszego samopoczucia, kopania głęboko, bo to, co przynosi nam radość i dobre samopoczucie, ponoć nie może nam szkodzić, więc należy iść nie tylko po linii najmniejszego oporu, ale bez oporu w ogóle.


Wszystkie choroby są psychosomatyczne – Boska Jaźń

Umysł jest twórcą, manifestującym osobistą rzeczywistość. Natura osobistej rzeczywistości jest taka, że świadomość jest czynnikiem zarządzającym wszystkimi rzeczami. Nic nie istnieje poza świadomością, i nic nie może być poza świadomością. W rzeczywistości, nie ma podziałów w Uniwersalnym Umyśle, a z powodu prawa " Jak na górze, tak na dole" naprawdę nie ma separacji nawet w przejawach podziałów, które istnieją w rzeczywistości ludzkiej. Wszystko jest Jednym.

Z tego powodu choroby nie są rzeczywistością w niebie, Boskim stanie. Jednak jest tutaj uznane, że są tu przejawy i doświadczenia separacji i braku w ludzkiej świadomości, i dlatego JAM JEST dostarcza wam większego wglądu w naturę waszego własnego zdrowia. Pomaga to w pełni zrozumieć, że wasza medycyna i nauka są na ogół bardzo wąskie i o zamkniętym umyśle wobec prawdziwej natury jak funkcjonuje umysł, a do tego, jak świadomość wpływa na stan ciała. Na pewno to zmienia się na lepsze, a więc JAM JEST bierze za pewnik, że wszyscy wzrastacie i się rozwijacie, bo to jest nieuniknione. Jednak dla lepszej nauki wymagane jest od czasu do czasu, że ponowne zbadać "braki", które istnieją w waszej głowie, w waszej rzeczywistości ludzkiej i jej strukturach wiary, a zatem w tej wiadomości JAM JEST wskazuje różne błędy w ramach medycznych nauk ( oraz ogólnej ludzkiej wiary ), które muszą, bedą i są korygowane i uzdrawiane.

Jeden wielki błąd, który jest robiony w generalnym ludzkim założeniu, że tylko "niektóre" przypadki są tworzone przez umysł. Ten błąd jest robiony po prostu z powodu określania siebie jako częściowo umysłu, a głównie ciała, a nie całkowicie jako umysł. W tym przypadku, przez „umysł " JAM JEST ostatecznie mówi o Uniwersalnym Umyśle, Boskim Umyśle, a nie w odniesieniu do ograniczonego ludzkiego umysłu. Jesteście Czystą Świadomością, chociaż każdy z was z pewnością musi to odkryć dla siebie, a wy wszyscy jesteście rzeczywiście na tej uniwersalnej ścieżce oświecenia, czy zdajecie sobie sprawę z tego teraz, czy nie. :)

To jest, gdzie musisz zobaczyć to oczywiste, jeśli bierzesz na siebie odpowiedzialność jako mistrz osobistego umysłu i jego spraw. Widzisz, to jest podstawowy fakt natury, że nic nie może istnieć bez świadomości, bez UMYSŁU. Żadna *rzecz* nie może pojawić się i istnieć bez czynnika zarządzającego (umysłu), aby ją stworzył. To jest podstawowa fizyka w rozumieniu waszego Wyższego Ja. Co ludzki umysł często postrzega jako "przypadkowe" i "chaotyczne" jest wyraźnie postrzegane i znane Wyższej Jaźni jako należące do idealnego porządku, Boski Projekt, jeśli chcecie, i obejmuje również wszystkie przejawy choroby, gdyż każdym przejaw choroby jest tylko odbiciem ludzkiego umysłu, i służy jako wiadomość od Wewnętrznej Jaźni, że Twoje własne postrzeganie siebie, twoja postawa, potrzebuje pozytywnego dostrojenia, tak abyś mógł czuć się lepiej i być w ściślejszego dostrojeniu do tego, Kim – Jesteś - Naprawdę.

To Służy ci dobrze, abyś zobaczył absurdalność przekonania, że tylko niektóre rzeczy są psychosomatyczne, w które większość lekarzy (i ludzie w ogóle) wierzą. Dlaczego kreślić wyimaginowaną linię między jedną dolegliwością ciała, a innymi ? Nie ma prawdziwej logiki w tym. Ego lubi poderwać i wybrać, gdy to przychodzi, to, co ono akceptuje jako samo-zrobione, np. akceptuje, że wrzód może być stworzony przez stres, który jest wnoszony przez umysł, ale to coś "poważniejszego", takiego jak rak jakoś pojawia się w organizmie ze względu na czynniki poza naszą kontrolą, często powołując się na genetykę jako przyczynę, co w rzeczywistości nie ma sensu. Jeśli geny mogą być traktowane "przyczyna" wszystkiego, dlaczego zatrzymują się na tym ? Dlaczego jest tak, że większość ludzi uczciwie nie zadaje to pytania : " Co powoduje programowanie genetyczne ? " " Co powoduje DNA ? " Obwinianie "genów" w każdym przypadku jest robieniem niedojrzałego wyboru, i jest zasadniczo taki sam błędem jak obwinianie Boga lub "diabła". W rzeczywistości, każdego rodzaju wina jest pod wami, bo wina, to nie jest to samo, co podejmowanie prawdziwej odpowiedzialności.

Świadomość jest odpowiedzialna za to, w co wierzy, sobie wyobraża i osiąga, bez wyjątków. Bóg nie czuje się źle z powodu dowolnej kondycji człowieka, ponieważ Bóg nie wierzy w separację. Wy musicie Wierzyć w separację ( do jakiegoś stopnia ), abyście postrzegali chorobę jako "prawdziwą". A ponieważ Bóg nie czuje się źle, to jest, że Bóg ma Doskonałe zrozumienie Bezwarunkowej Miłości, gdyż Boska Miłość nie zna żadnych "warunków ". Warunki zawsze oznaczają iluzję, bo ostatecznie nie ma poziomów, stopni, ani stanów Bycia, jest tylko Czysty Byt, który po prostu JEST. To nie jest to warunek. Jednak do celów dydaktycznych możecie zakładać, że Czysty Byt jest Idealnym Boskim Zdrowiem poza wyobraźnią. Nauczcie się czuć się komfortowo z "abstraktem" natury Boga. Przecież macie medytacje, aby pomogły wam w tym. Boskość nie jest obiektem samym w sobie, ale może z pewnością być postrzegana jako "podstawowa esencja" wszystkich rzeczy.

Boska Jaźń honoruje wasze przekonania i nigdy nie radzi, żebyście szli "przeciw" swoim przekonaniom w jakikolwiek sposób, bo opór nie jest sposobem na dobre samopoczucie. Jesteście proszeni spojrzeć głębiej wewnątrz dla poszukania Prawdziwej Przyczyny wszystkich waszych warunków (przypadków), ale nigdy nie jesteście potępiani za to, że macie przekonania, które mogą być bardzo ograniczające, takie jak ogólne przykłady podane w tym komunikacie. Musicie i oczywiście chcecie wybrać to, co osobiście czujecie, że jest dla was właściwe, w rzeczywistości zawsze robicie to byle jak. Rozeznanie :) nie jest opcją. ZAWSZE rozeznajecie, co oznacza po prostu, że zawsze wybieracie, zawsze decydujecie, nie ma wyjątków. Nawet tak zwany "brak decyzji" lub "nic nie robienie" jest rzeczywiście Wyborem, Działaniem. Tylko dlatego, że możecie mieć szczególnie nieszczęście lub stan bycia nie oznacza to, że na pewnym poziomie, nie byliście i nie jesteście aktywnie zaangażowani w jego tworzenie. "Ja nigdy nie prosiłem o to. Nigdy nie wybrałem tego." Jest to powszechne wołanie, ale czy to prawda? Spójrzcie głębiej ! Nie trzeba prosić o coś z nazwy w odniesieniu do konkretnych myśli i słów, aby manifestować to w jakiejś formie, a większość z tego, co manifestujecie nie jest dosłownie poproszone w kategoriach konkretnych myśli, pragnień i wyborów, które macie i robicie. Wiele z waszego myślenia / tworzenia jest wciąż "nieświadome" i to jest tym, że odpowiadacie za to, czego nie postrzegacie jako zrobione przez Was. Gdy zrobicie "nieświadome" Świadomym, czyli gdy będziecie bardziej osobiście świadomi podstawowych "poziomów" swojej psychiki, i zawartości tych "poziomów", zdobędziecie praktyczne doświadczenie w byciu bardziej świadomym, rozważnym twórcą.

"Anioły" i " demony " waszego umysłu i waszego doświadczenia, które postrzegacie ( z waszego osobistego punktu widzenia ) są WASZYM dziełem. Manifestujecie osobistą rzeczywistość poprzez wykorzystanie Siły Energii Uniwersalnego Życiowej, która jest przekazywana poprzez waszą duszę z Boskiej Głowy, i kształtujecie swoje kreacje we współpracy z osobistymi przekonaniami, swoją "podświadomością", i " Wyższym Ja". Wszyscy jesteście mistrzami Reiki, postrzegane przez Boski Umysł. Najwyższy czas, żeby wielu z was czytających to naprawdę się otworzyło na tą Boską Uzdrawiającą Moc, która może być symbolicznie postrzegana jako dostrojenie do waszej 8-mej czakry.

Dlaczego jest tak, że większość "uzdrowicieli " ( i ludzie w ogóle), wciąż wierzy, że tylko " niektóre" warunki mogą być uzdrowione przez umysł, lub Ducha, ale nie wszystkie z nich ? Dlaczego jest tak, że większość lekarzy medycyny (i ludzie w ogóle), wciąż wierzy, że tylko " niektóre" kuracje istnieją, że tylko "niektóre" warunki można wyleczyć? To dlatego, że ego nie było konsekwentnie podporządkowane Wyższemu Umysłowi w taki sposób, aby pozostawić trochę , albo brak miejsca na zwątpienia. Zwątpienie jest wynikiem identyfikacji z ciałem, widząc siebie jako głównie ciało "z" w umyłem, a nie na odwrót. To odwrócone myślenie ego, które generalnie postrzega w opozycji do Wyższego Ja. Byliście proszeni tutaj, żeby KOCHAJĄCO KWESTIONOWAĆ WSZYSTKIE WIERZENIA, w tym wierzenia tego nadawcy, które znajdują odzwierciedlenie w tym komunikacie. JEDYNIE WY jesteście wyborcami waszych osobowych rzeczywistości, a kiedy zdacie sobie sprawę, że jesteście naprawdę Czystą Świadomością, będziecie się delikatnie śmiać ze wszelkich myśli o separacji, ograniczeniach i braku.

Nie jesteście "częściowo" umysłem i ciałem. Jesteście CAŁKOWICIE UMYSŁEM, Boskim Umysłem, chwilowo śniącym siebie jako zamkniętego wewnątrz ciała i kości. Proszę was poddajcie Bogu wszelkie wyobrażenia i uczucia „bycia ofiarą”, które zawiera wszelkie przekonania, że każdy stan może być "karą". Nigdy, przenigdy nie jesteście karani. "Kara", "zemsta", jest jednak wysoce zniekształconym postrzeganiem bilansu karmicznego, który sam w sobie jest neutralny.

Często uważa się, że stres jest "przyczyną" niektórych dolegliwości. Ale wtedy, dlaczego nie dowiedzieć się, Co powoduje ten stres ? Dlaczego po prostu nie przestać używać często powtarzanego frazesu, który po prostu skopiowaliście wysłuchując wielu innych ludzi mówiących to? Dlaczego nie być oryginalnym i odkryć Prawdziwą Przyczynę wszystkich manifestacji ? Większość z was, którzy mówią: "Ja tworzę własną rzeczywistość " w rzeczywistości nie wierzy w 100%, że umysł jest twórcą. Jak wszyscy w duchu wiecie, jest jedna rzeczą, coś powiedzieć, a zupełnie inna sprawa faktycznie być TYM i żyć TYM w wielkiej uczciwości i prawości. Nie odkryjecie przyczynowości przez same intelektualne poszukiwania. Odkryjecie Pierwszą Przyczynę poprzez poddanie ego "zrozumieniu" tego, co ono nazywa "rzeczywistością", akceptując bez słowa, bez koncepcji, bez warunków Prawdziwe Zrozumienie Boskiej Jaźni ( chociaż Bóg, Absolut, jest naprawdę bezprzyczynowy ).

Bez względu jakie osobiste przekonania o uzdrowieniu mogą być, rzeczywiście pracujcie z tym, co Czujecie jako Najlepsze dla Siebie, oczywiście, na wszelkie sposoby szukając tych postaci i tych terapii, które czujecie, że mają najlepsze kwalifikacje, aby pomóc Wam Poczuć się bardziej dostosowanymi do waszego radosnego, Boskiej Wewnętrznej Istoty. Chociaż jedynym uzdrowicielem jest Duch Święty, Uzdrawiający Pełnomocnik Boga od dobrego samopoczucia, to nie znaczy, że ego nie ma cenny udziału w uczeniu i nauczaniu jego ekspresji Sztuki Uzdrawiania, a tym samym wszyscy ludzcy "uzdrowiciele" są doceniane i honorowani przez Mnie. Jesteście wszyscy katalizatorami uzdrawiania, innymi słowy. :)

Namaste.

08 października 2013
Channeler : Simon NightStarr
http://lightworkers.org/channeling/189600/all-dis-ease-psychosomatic-divine-self

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz