wtorek, 29 października 2013

David Wilcock : komentuje post Bena Fulforda

Witam wszystkich!

Wprawdzie ten blog ma charakter głównie ezoteryczny, ale też musimy stać nogami twardo na ziemi i wiedzieć, co naprawdę się dzieje w świecie. Te zebrane komentarze Davida Wilcocka przetłumaczyłem ze względu na bardzo istotne informacje, jakie one zawierają. Są to komentarze do kolejnego artykułu Bena Fullforda, który przejrzę później.
Warto zauważyć: potwierdzenie stwierdzenia Bena, że JP Morgan sprzedano Chińczykom - to jeden z 4 największych banków w USA! - ostatnio ma wiele problemów prawnych, łącznie zapłacił chyba 19 miliardów USD kar, z tego ostatnio 11 miliardów - i to jeszcze nie koniec dochodzeń!
Druga, moim zdaniem jeszcze ważniejsza kwestia, że Kabał będzie próbował wygenerować coś w USA na dużą skalę. Może nie będzie to projekt Blue Beam, ale jeden z nieprawdopodobnych pomysłów David omawia. Trzecie, że Obama "odciął się" od czapy Kabała i próbuje szukać współpracy z Putinem - prawdę mówiąc ostatnie zatwardzenia z zamknięciem rządu mogą o tym świadczyć, że próbują mu rzucać kłody pod nogi na każdym krokuDavid Wilcock : komentuje post Bena Fulforda

28 października 2013
Channeler : David Wilcock

[ Myślę, że to musi być przeczytane przez lightworkers.... David otrzymuje channeling w jego snach..... flippyone ]

Kliknij w link, aby przeczytać wiadomość Fulforda (po angielsku):
http://jhaines6.wordpress.com/2013/10/28/ben-fulford-this-halloween-will-haunt-the-cabalists-for-a-long-time-october-29-2013/

Komentarz przez dwilcock na 29 października 2013 @ 00:35

Cieszę się, że jestem w stanie niezależnie potwierdzić, przez niezależnych informatorów, to, co Ben powiedział w ubiegłym tygodniu o JP Morgan, że został sprzedany Chińczykom. Bardzo istotne zdarzenia zachodzą teraz, i wydaje się, że w końcu zbliża się moment, na który my wszyscy czekaliśmy. Jest napisane na ścianie (powiedzenie).

Kabal planuje stworzenie mega – wydarzenia gdzieś w listopadzie, wcześniej niż później. Oczekują oni, że "będzie miało wpływ na 83 procent Amerykanów" przez to, dramatycznie, i że gdziekolwiek będziecie, kiedy to się stanie, to tam będziecie nadal - przez długi czas, który nadejdzie.

Biorę wszystkie te ostrzeżenia z łyżką ubitej soli, ale potem znowu, Słyszałem to samo, z trzech różnych niezależnych źródeł teraz. Mój informator powiedział to może być zapowiedź, że USA jest całkowicie w stanie upadłości. Kabal ma nadzieję, że może to zachęcić do "wojny rasowej", gdzie czarni powstaną przeciwko Latynosom i ich zetrą, a następnie czarni przejdą do białych, co umożliwi kontroli wojskowych wkroczyć i wyeliminować Murzynów.

To myślenie odpływa całkowicie w obliczu rozumu i zdrowego rozsądku. Nigdy bym nie wymyślił czegoś takiego na własną rękę - to jest tylko to, co usłyszałem. Dla mnie, to pokazuje, że te plany są mocno oderwane od rzeczywistości. Głównym punktem jest to, że mamy do osiągnięcia jakiś rodzaj finału. To jest "ostatnia, rozpaczliwa pozostałość mocy" , która może wystapić.

Ben również nie powiedział, że w Fukushima Niedawne trzęsienie 7.3 nie wydaje się być przypadkowe, ale prawdopodobnie zostało wywołane ponownie przez Kabała w nadziei na znacznie gorsze uszkodzenia. Na szczęście, to się nie udało. Nie wierzę, że ich inne plany raczej się powiodą.

Miałem wiele przeszkód w moim harmonogramie pracy, ale planuję zapisanie tego wszystkiego - i więcej - na mojej stronie w tym tygodniu. Ostatnia mowa Russell’a Brand’a jest dość znacząca. Jest pierwszym celebrytą, który w pełni zwerbalizował to, co dzieje się w takich jasnych i zwięzłych określeniach.

Jestem naprawdę ucieszony tym i będę zwracał bardzo baczną uwagę w następnym i pół tygodnia na to, co się dzieje. Ponownie, choć słyszałem te pogłoski z trzech różnych źródeł, nie sądzę, żebyśmy by zobaczyli poważny upadek społeczeństwa i zachęcam, aby nie wpadać w panikę, ale by mieć wiarę w dobroć człowieka i pozytywne zmiany, które to przyniesie.

Kabal nie wie, jak ta seria wydarzeń, którą mają nadzieję wygenerować odwróci się na nich. Oni najwyraźniej podejmują duży hazard, próbując to zrobić, czymkolwiek to jest. Ogłoszenie upadłości może być jedną rzeczą. Jeśli postarają się zrobić atak nuklearny, to nie powiedzie się, ponieważ ludzcy ET (obcy) są bardzo realni i blokowali każdy większy wysiłek wojenny, jaki Kabal próbował rozpocząć na dużym poziomie. To niesamowite, że oni wciąż myślą, że mogą wyciągnąć każdy rodzaj operacji na dużą skalę jeszcze w tym momencie, ale mam nadzieję, że wyskoczą z tego na wieczność.

Bądźcie dobrze - i spoglądajcie na post jeszcze w tym tygodniu. Cieszę się z powrotu na ring !
- David
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Komentarz przez dwilcock 29 października 2013 @ 00:37
Oh... Pragnę również powiedzieć, że kiedy byłem w Boulder (Kolorado), filmujac sześć nowych odcinków moich występów telewizyjnych, nauk mądrości, (wisdomteachings.com ), mężczyzna podszedł do mnie w sklepie ze zdrową żywnością. Słyszał. że wspomniałem o Drudge Report. On powiedział mi, że któregoś następnego dnia, "Cały Kongres wpadnie na Florydę, aby wziąć udział w pogrzebie jakiegoś faceta, który jest tak naprawdę bez znaczenia, i czy nie jest to ciekawe, że mają ćwiczenia katastrofy zaplanowane na ten sam czas w obszarze DC (Waszyngton). "
Byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem, że Ben również wspomina o tym. Z trochę kopania i powinno być łatwo odkryć więcej o tej historii.
- David
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Komentarz przez dwilcock 29 października 2013 @ 00:42
Jednym z obszarów, w których są ostre rozbieżności między tym, co usłyszałem i co załoga Bush’a powiedziała Benowi jest to, że podobno Obama współpracuje z Putinem – nie z Kabałem. On jest bardzo uwięziony w środku katastrofalnej sytuacji. Chciałbym powiedzieć, że jeśli Bush’owe powiedzieli Benowi jedną rzecz, to coś odwrotnego jest prawie na pewno prawdą - w tym przypadku miałem niezależne potwierdzenie, że Obama rozpoczął współpracę z Putinem, aby pokonać Kabał. To tylko plotka, i mam nadzieję, że zobaczymy rezultaty.
- David
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Komentarz przez dwilcock 29 października 2013 @ 01:09
Klasyczna gra Cabal to jest stworzenie wyborów, w których mogą winić ludzi za to, co sami robią. Bush był wyraźnym wyjątkiem od tej reguły, ze względu na to, jak potężnym był.
Niemniej jednak, gra zawsze było taka, że wprowadzali osby w biura, które były mocno ograniczane przekupstwami, szantażem, groźbami, morderstwami, wymuszeniami i tym podobne. Aby uzyskać dobre wyniki wyborów z Obamą, żeby on naprawdę wierzył w to, co robi i miał szansę na wygraną, nigdy nie powiedzieli mu, w co on się pakuje. Tak się nie stało, aż do spotkania, które miał ze wszystkimi byłymi prezydentami.
Wróćcie do archiwum i poszukacie tego spotkania. Przekonacie się, że Bush Senior usiadł z Obamą na 25 minut, jeden na jeden, w prywatnym pokoju. To było wtedy gdzie, oczywiście, Bush zaczął krzyczeć na niego, nazywał go słowem na N wielokrotnie, i powiedział: " Słuchaj, F..N N...ER, pracujesz dla NAS i będziesz robić, co ci F... mówimy ! Jeśli kiedykolwiek NAWET pomyślałeś, że mógłbyś próbować być F...ING BOHATEREM będziemy gwałcić i mordować twoje N...ER CÓRKI, a ty będziesz musiał to oglądać! "
Obama oszołomiony wyszedł z pokoju na końcu załamał się łzami i powiedział: " Mój Boże, zrobili ze mnie N...ER kozła ofiarnego. " Mamy dwóch różnych informatorów, który poinformowali, że byli świadkami tego wydarzenia.
To są bardzo niepokojące rzeczy, i przykro mi, że musiałem to powiedzieć, ale gra, ponownie, polega na zwaleniu całej winy na kogoś, kogo oni podpuścili do myślenia, będzie on robił wielkie usługi, ale tylko dowie się, że jest użyty jako kozioł ofiarny.
Jeśli wrócicie do nagrania wiadomości z dnia, gdy wyznaczyli termin tego spotkania, kobieta pyta Bush’a seniora, jak się czuje. On wydaje się być bardzo zdenerwowany, mówi: "W porządku" w sposób przypominający kogoś o ekstremalnym niepokoju, a kiedy dochodzi do podania rąk, miał chusteczkę w dłoni. To było dla zmniejszenia potu. Jeszcze gdy ktoś na jego poziomie był tak mocno zdenerwowany z powodu "operacji" jaką miał wykonać, ponieważ istniała możliwość, że Obama może wpaść we wściekłość, wskoczyć na stół, zacząć go dusić i ewentualnie uszkodzić go - jak wybić mu oko - lub nawet go zabić. To oczywiście się nie stało.
Jestem zawsze bardzo podejrzliwy wobec jakiegokolwiek źródła wiadomości, które próbuje powiedzieć Obama jest na i jednym z "Dobrych Starych Chłopców" w świetle tego i innych fragmentów danych, które otrzymałem od bardzo bezpiecznego, wysokiej klasy źródła poufnych informacji.
- David
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Komentarz przez dwilcock 29 października 2013 @ 01:23
To nie są zabawne rzeczy do oglądania, gdyż wchodzimy w wiele negatywnych aspektów, ale ogólnie przechodzimy poprzez ogromny proces uzdrawiania planety i wszystko będzie znacznie lepiej.
Wszyscy myślą, że te rzeczy będą stopniowane, aż Najważniejsze Wydarzenie będzie miało miejsce. Wydaje się, że jesteśmy teraz na granicy, i nie jednego, ale serii Wydarzeń.
Wyglądam ich.
- David

http://lightworkers.org/channeling/190605/david-wilcock-responds-ben-fulford

2 komentarze:

  1. Sam fakt ,że David włączył się w dyskusję na blogu Bena ,świadczy o napięciu w jakim żyją amerykanie .. to jest już tsunami .. ale zauważamy zmiany w postrzeganiu rzeczywistości .. już jawnie się mówi ,że nie Obama jest wrogiem narodu amerykańskiego ale " ciemni" ze swoim programem NWO. Najciekawsze jest potwierdzenie iż "kongres" wyjechał na pogrzeb - i dotychczas nie powrócili ...Kiedy wrócą , czy już mają bransoletki założone? to jest ciekawe.. bo cała walka Obamy cały czas toczy się z przekupionymi parlamentarzystami .. to oni dali amerykanom legislacyjne prezenty takie jak NSA, FEMA, GMO.... i inne ..

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tym wyjazdem Kongresu wyszło nieco inaczej. W efekcie poleciało 35 osób (mniej niż 10%), bo wszyscy otrzymali "ostrzeżenie" z którejś agencji o "planowanym" zamachu na samolot. Nie mam informacji, czy ktoś z Kongresu poza tymi, co polecieli jeszcze się tam udał.

    OdpowiedzUsuń