sobota, 26 października 2013

AA Michał 24,10 Lecicie razem wspaniale

Witam wszystkich!


Kolejny "odlotowy" przekaz Michaela, nawet mówi o lataniu. Jednak temat dotyczy energetycznych zmian i odczuwania energii, czego w pierwszym rzędzie świadomi są channelerzy. Dla nas chyba to zjawisko, jest mniej zauważalne, niż Michael sugeruje, nie mniej jednak zmiany tonu niektórych przekazów są ewidentne.

Lecicie razem wspaniale. - Michael

Chcemy wrócić dzisiaj do jednego z naszych ulubionych tematów, zjawiska channelowanych wiadomości. Zauważyliście wyraźną zmianę rodzaju, jasności, a nawet w niektórych przypadkach ich źródeł. Co się zmieniło? Pomyśleliście o tym? Więcej niż kilka osób zaangażowanych w przynoszenie wam tych wiadomości to uczyniło. Mówimy to już dziś, aby zilustrować różny, ale relatywny punkt. Więc spędzimy trochę czasu wyjaśniając i wtedy połączymy kropki, jak mówicie.

Zmiany, których posłańcy doświadczają są zaskakujące nawet dla nich samych, gdyż stają się oni wypełnieni informacjami, które znajdują jako bardziej szczegółowe, słowa i ton, do których nie mieli wcześniej dostępu, a w niektórych przypadkach całkowicie nowe uczucie otaczającej ich energii.

Odzwierciedla to dokładnie to, co my tak często omawiamy przez jakiś czas. Odzwierciedla dokładnie zmianę otaczającej ich energii i was wszystkich. Odzwierciedla to również zmiany w waszych możliwościach wyczuwania tych energii, choć mogą oni być w tym nieco bardziej wyćwiczeni od innych. To odzwierciedla waszą zdolność zawarcia w sobie więcej energii waszych wyższych Jaźni, które piszemy z dużej litery tylko, aby odróżnić to, o czym mówimy. Dla ilustracji mówimy o jaźni i Jaźni. I to nie wydaje się dziwne dla was, być może. Ale proszę zrozumieć, że naszym celem, Waszym celem jest zrozumienie braku różnicy między nimi.

I tak, moi drodzy, właśnie połączyliśmy kropki. To co możecie zauważyć w ewolucji channelowanych wiadomości jest odbiciem zmian channelerów a także w was samych. Jesteście tam jeszcze? Odpowiedź zawsze będzie brzmiała „nie”. I odpowiedź będzie zawsze brzmiała „tak”, jesteście bardziej tam dzisiaj, niż kiedykolwiek wcześniej.

Jest to podróż, drodzy. I lecicie razem wspaniale. Gdy każdy z was nauczył się części, pamięta część, czuje część, więc to zmienia każdego i wszystkich. I te zmiany promieniują na zewnątrz - we wszystko. Gdy kontynuujecie nadal "wykonywanie pracy", jak to nazywacie, my będziemy kontynuować, aby zapewnić, że otrzymacie całe wsparcie odpowiednio do miejsca, gdzie jesteście. To jest nasza funkcja i jak już powiedzieliśmy, nasza radość.

Weźcie radość z tego sami, bracia anioły, siostry anioły. Zamknijcie oczy i zobaczcie, jaki wspaniały świat budujecie. Zaakceptujcie naszą miłość teraz, gdy życzymy wam dobrego dnia.

24 października 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz