piątek, 18 października 2013

Możecie budować arkę, albo możecie czekać, aby zobaczyć, czy deszcz przestanie padać. - Noe

Witam wszystkich!

Tym razem poprzez Rona Head swoje przesłanie zaprezentował Noe. Wprawdzie dotyczy ono aktualnej sytuacji w USA, ale motto jest uniwersalne i dotyczy wszystkich. Krótko mówiąc Noe wytyka Amerykanom niską frekwencję na głosowaniu i ciemność, a właściwie zaślepienie, co powoduje, że nie widzą przyszłych skutków swego postępowania, właściwie bezpośrednio oddając swoją moc na ślepo.
Wydaje mi się, że to ostatnie może nawet bardziej dotyczy naszego społeczeństwa niż ich.


Możecie budować arkę, albo możecie czekać, aby zobaczyć, czy deszcz przestanie padać
. - Noe

Proszę dać wiadomość teraz i rozpocząć mówiąc mi, z kim mówię.

Nasza nazwa to jest ten, którego nazywacie Noe. Jesteśmy świadomością grupową, jak większość z tych, których channelujecie w tym czasie. Przychodzimy dziś po prostu tylko trochę rozjaśnić rzeczy dla was.

Znajdziecie się dziś wzdychając z ogromną ulgą, po uniknięciu, nawet jeśli chwilowo, tego, co wydawało się być główną gospodarczą katastrofą, która miałaby konsekwencje wszędzie w waszym świecie. Zdawało się wam, że to byłoby tak straszne, jak katastrofa, którą my przeżyliśmy. I w pewnym sensie, możemy przypuszczać, to mogło być tak.

To, co zrobiliście, w rzeczywistości, zapobiegło nieuniknionym zmianom powodując smutek, gdzie smutek nie był konieczny. I to jest oczywiście rzeczą dobrą. Nie pozwalajcie sobie jednak myśleć, że zmiany te nie potrzebują się wydarzyć. Brak równowagi w świecie musi być, i będzie, naprawiony. Znacznie lepiej jednak, że tak się stanie, z powodu oświeconego myślenia i zamierzonej poprawy niż z jakiegoś egoistycznego powodu i wstecznej niechęci do zmian, czy nie jest tak?

A więc wydaje się, że po raz kolejny uniknęliście przysłowiowej kuli. Zalecane, wydaje się, będzie dla was zaakceptować, że problem został spowodowany jakiś czas temu przez brak przyjęcia odpowiedzialności za zrozumienie efektu swojego głosowania, lub jego brak, jaki będzie on miał na waszą przyszłość, a następnie skorygowania tej sytuacji jak najszybciej, jak będziecie w stanie. Zbyt wielu, którzy mogli głosować nie zrobili tego. I jest zbyt wielu ludzi, którzy są w katastrofalnej ciemności, wobec tego, jaki naprawdę proces tu zachodzi. I oczywiście, to trafia bezpośrednio do rąk tych, którzy pojawiają się w waszej świadomości jako wasi manipulatorzy.

Widzicie teraz, jak te karty są grane. Czy na pewno chcecie zrezygnować z władzy grania własną ręką o wszystko, co ma znaczenie? Oczywiście my możemy mówić z punktu widzenia wszystkich kart przy stole. I nie zakładamy angażowania się w jakiekolwiek rzeczywiste zabiegi. Ale powiedzmy, że macie to w swojej mocy, aby teraz posuwać się naprzód znacznie szybciej w przyszłość, którą wybraliście, niż mogliście wcześniej. Nie mówimy, że potrzebujecie rzucać się w każdego rodzaju działania. Tylko mówimy, że to jest dla was czas, aby być bardzo klarownym, co do waszej własnej odpowiedzialności i kształcić się jak możecie w prawdziwym funkcjonowaniu waszego społeczeństwa. Wtedy nie pozwolicie sobie myśleć, że wszystko będzie OK, jeśli nic nie zrobicie.

Koniec zostanie osiągnięty. Jedyną rzeczą jest pytanie, kiedy i jak. Wskazujemy możliwość, to wszystko. Możemy powiedzieć, że możecie zbudować arkę albo możecie czekać, aby zobaczyć, czy deszcz przestanie padać.

Dziękujemy wam za to, że mamy trochę zabawy. Podjęliśmy naszą rzadką szansę dzisiaj. Czy wy teraz podejmiecie swoje?

17 października 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz