poniedziałek, 28 października 2013

"Czy duchy są realne?"

Witam wszystkich!

Zbliża się Święto Zmarłych i Halloween więc Anielscy Przewodnicy postanowili nam trochę przybliżyć zjawisko duchów i zjaw. W języku angielskim określenie jest precyzyjne, ale w polskim słowo duch ma więcej znaczeń. Tutaj cały czas mówimy o energiach zmarłych osób, które w taki czy inny sposób próbują przyciągnąć naszą uwagę w naszej rzeczywistości.


"Czy duchy są realne?"


25 października 2013
Channeler : Taryn Crimi

http://angelicGuides.wordpress.com
www.Facebook.com/AngelicGuides

Zgodnie z tematem tego nadchodzącego święta Halloween, jak również Święta Zmarłych zostaliśmy poproszeni, aby podzielić się naszą perspektywą na duchy. Z pewnością jest wielu, którzy zaprzeczają ich istnieniu, a my z przyjemnością poświęcimy ten czas dla rzucenia nieco światła na ten temat, pod ręką. Wielu chętnie chce wiedzieć, "czy duchy są w rzeczywistości prawdziwe? Czy są one dobre czy złe? Kim one są ? Czego one chcą ? Dlaczego są tutaj?” To tylko niektóre z pytań, których dotykamy w tej wiadomości w tym czasie.

Jest wielu, którzy kwestionują zasadność istnienia duchów, którzy zaprzeczają samej ich obecności. Pod wieloma względami tajemnicze są legendy i opowieści o tych istotach. Zacznijmy to przesłanie, stwierdzając, że duchy w rzeczywistości istnieją. One są tak samo prawdziwe, jak każdy z was. Nie uważamy wszystkich istot w świecie nie- fizycznym za duchy, ani nie możemy zdefiniować wszystkich dusz, które odeszły ze świata fizycznego do wyższych sfer, jako duchy.

Pozwólcie nam podzielić się z wami naszą definicją tego, czym "duch" jest, gdyż zazwyczaj obejmuje dość dużą kategorię dusz. Z naszego punktu widzenia, duch jest po prostu istotą, która wciela się w fizyczną rzeczywistość, jednak po śmierci one decydują się pozostać raczej przywiązane do fizycznego życia, zamiast powrócić w pełni do wyższych sfer nie- fizyczności. Tak jak wy możecie tworzyć swoją rzeczywistość za pomocą myśli w rzeczywistości fizycznej, również nadal tworzycie swoją rzeczywistość poprzez myśli, lęki i przekonania w przypadku śmierci w braku świata fizycznego. Te istoty mają takie przywiązanie do świata fizycznego, że odmawiają uwolnienia ich świadomości od tego konkretnego życia. Teraz, tak jak wszyscy z was mieli wiele wcieleń, zarówno tutaj, jak i poza tym światem, tak i te istoty, które nazywacie "duchami".

Teraz w odniesieniu do tego, dlaczego one są tutaj, dojdziemy do tego za chwilę. Widzicie, każdy z was jest wieczną boska istotą, która zdecydowała się na chwilę odgrywać rolę istoty fizycznej wcielonej w rzeczywistości dualizmu. Wspomnieliśmy wcześniej wiele razy, że z naszego punktu widzenia wszystkie życia przebiegają jednocześnie. Co oznacza, że wszystko dzieje się teraz. Nie ma przeszłych i przyszłych żyć, tylko życia, które mają miejsce w różnych okresach czasu w tej chwili Teraz. Zdajemy sobie sprawę, że z waszego punktu widzenia nadal postrzegacie czas, jakby był liniowy i w rezultacie wasz umysł czuje się najbardziej komfortowo umieszczając każde życie w porządku chronologicznym. Teraz powód, dlaczego to wspominamy, to dlatego, że te "duchy" stały się tak przywiązane do konkretnego życia, że nie chcą, uwolnić siebie z roli, którą odgrywali, ich wyższe Ja i dusza nadal jest również w stanie poświęcić sporą część nadświadomości i globalnej świadomości na wiele innych wcieleń. Każde życie tylko wykorzystuje niewielki fragment całkowitej wyższej Jaźni lub świadomości duszy. Choć zdajemy sobie sprawę, że jesteście tylko świadomy tego jednego życia zwłaszcza w tej chwili, wasza dusza jest więcej niż zdolna do kierowania i nadzorowania wielu różnych wcieleń na raz. Proszę pamiętać, że to nie dlatego, że nie jesteście w stanie skupiać się na więcej niż jednym życiu na raz w tym życiu, to tylko zasady gry, które wybraliście, aby brać w nich udział. Tak więc, mimo że istota nie chce "puścić" lub uwolnić przywiązania, które ma do konkretnego życia, to dusza nie jest bynajmniej uwięziona lub zablokowana przed doświadczaniem wielu innych wcieleń jednocześnie.

Teraz z tym powiedziano, teraz krótko wyjaśnimy, dlaczego dusza może stać się tak przywiązana do konkretnego życia, że nie chcą pozwolić mu odejść. Oczywiście istnieje wiele powodów, jednak będziemy dzielić się z wami kilkoma najczęściej spotykanymi, których jesteśmy świadkami. Z pewnością jednym z najczęstszych jest z powodu, że dusza (wcielona część) staje się tak pochłonięta aspektem materialnym fizycznego życia i nie mamy na myśli tylko pieniędzy, ale wszystkie dobra materialne świata fizycznego, że czują, że nie są gotowe pozwolić mu odejść w wyniku czego, decydują się utrzymywać się wokół domu, czy miejsca, w którym żyli, aby pozostać z ich posiadłościami. Innym bardzo częstym powodem jest to, ze względu na silne poczucie niesprawiedliwości, lub zemsty, którą ta szczególna osobowość duszy miała w tym życiu. Ponieważ te dusze odmawiają większej perspektywie wyższych sfer, aby ponownie weszła w ich świadomość, to nadal koncentrują się na niesprawiedliwości, która ich zdaniem została popełniona w tym życiu. Innymi słowy osobowość wciąż trzyma się perspektywy, jaką miała jako fizyczny byt i nie udało się jej odzyskać stanu pełnej świadomości ponownie. Jeszcze innym powodem jest to, aby dzielić się informacjami z tymi, którzy pozostali w fizyczności, których nie były w stanie udostępnić, zanim odeszły przez swoją fizyczną śmierć. Czują ogromną potrzebę, aby upewnić się, że ich przekaz jest odbierany, zanim spokojnie pozwolą ich świadomości, aby powróciła do wyższych sfer. Są też dusze, które obawiają się śmierci tak bardzo, że gdy doświadczają śmierci fizycznej decydują się przylgnąć do świata fizycznego, z obawy, co się z nimi stanie. Oczywiście te dusze dostają pomoc od zastępów Aniołów, w momencie, gdy zaakceptują, że w rzeczywistości są one naprawdę wieczną istotą i że tam faktycznie jest rzeczywistość, która istnieje po śmierci fizycznej.

Teraz należy również zwrócić uwagę, że istnieje wyraźna różnica między komunikacją z tymi, którzy odeszli i tymi, którzy są określani jako duchy. Każda i każdy z was ma wrodzoną zdolność do łączenia się z każdą duszą, która przeszła do sfery poza-fizycznej. To nie oznacza wcale, że wasi bliscy nie są w pokoju lub uwięzieni tylko dlatego nadal możecie łączyć się z nimi. Chociaż wielu widzi Śmierć jako koniec, my po prostu widzimy ją jako przejście z jednej postaci w drugą. Zawsze jesteście w stanie połączyć się z wyższą Jaźnią każdej duszy. Ważne jest również, aby pamiętać, że chociaż dusza wybrała reinkarnację w innej roli, nadal jesteście w stanie połączyć się z najbliższymi, tak, jak znaliście ich, jako rolą i osobowością, którą dzielili z wami. Energia nie zna czasu.

Duch z drugiej strony najczęściej kontynuuje jego codzienne życie tak samo, jak w świecie fizycznym, a nawet pilnuje miejsca, w którym żył, ponieważ nadal uważa, że jest w jego posiadaniu. Duchy często próbują angażować się w codzienne życie tych, którzy pozostają w świecie fizycznym, często tęsknią do powrotu do fizyczności. To znowu jest bardzo różne od waszych bliskich, którzy odeszli, którzy chcą po prostu, abyście wiedzieli, że nie naprawdę "pozostawili" was, a raczej tylko się zmienili. Oni spokojnie wrócili do wymiarów niefizycznych i po prostu chcą podzielić się swoją wieczną miłością do was i nadal wspierać i kochać Was długo po tym, jak zdecydowali się odejść. Mogą one łączyć się z wami poprzez znaki, zapachy, uczucia, elektryczność lub wiadomości. Wasi bliscy zawsze mogą być osiągnięci.

Wielu pytało nas o postrzeganie "kul światła". Obrazy te są najczęściej złapane na cyfrowych filmach, przez kamerę, lub wideo, i niektórzy są w stanie wykryć te światła ich zmysłami. Choć najczęściej są wykrywane przez technologię tylko dlatego, że technologia cyfrowa działa na innej długości fali. Kule światła może być wieloma rzeczami, aniołami, duchami, zjawami, wróżki, żeby wymienić tylko kilka. Wy po prostu wykrywacie wysoką koncentrację energii.

Ludzie zdają się obawiać tego, czego nie mogą wykryć przez ich 5 zmysłów. Nauczono was wierzyć, że na waszych pięciu zmysłach możecie polegać tak mocno, że nic innego nie istnieje, co nie może być przez nie wykryte. Wielu z was zaczyna powoli odzyskiwać swoje intuicyjne zmysły, a z czasem znajdziecie, że to może być dużo bardziej niezawodne niż cokolwiek, co wasze zmysły mogą wykryć. Najczęściej, gdy fizyczna istota wchodzi w kontakt z duchem lub zjawą jest pełna obaw, a nie wobec samej istoty, ale nieznanego. Często jest to niepewność co do intencji ducha, pytanie, czy jest on w stanie przynieść szkodę dla was i dlaczego zdecydował się dotrzeć do was i wydaje się być tak natarczywy. Wielu obawia się nawet pomyśleć, lub zobaczyć lub mieć jakąkolwiek interakcję z "duchem". Zobrazowania, które są często grane w scenach filmowych są zbytnio udramatyzowane. Jest to obraz ludzkiego kolektywu - strachu przed nieznanym, śmiercią i tego, co pojawia się po waszej śmierci fizycznej. Możemy was zapewnić, że śmierć jest najczęściej znacznie mniej traumatyczna niż narodziny, jeśli moglibyście tylko pamiętać o tych dwóch.

Jeśli kiedykolwiek poczujesz się tak, jakbyś miał kontakt z "duchem lub zjawą", z którym nie rezonujesz, wszystko, co musisz zrobić, to poprosić go cię opuścił. Możesz wezwać Archanioła Michała specjalnie, aby pomógł w oczyszczeniu energii lub obecności, w której nie czujesz się komfortowo. Najczęściej te dusze po prostu pragną połączyć się ze światem fizycznym i nie chcą, aby cię skrzywdzić. Pamiętajcie, że nie przyciągacie negatywnych podmiotów, jeśli nie jest waszym zamiarem lub chęcią tego. Jak we wszystkim, zawsze przyciągacie to, z czym rezonujecie.

Oczywiście możecie zawsze wezwać nas, a my chętnie pomożemy w każdy sposób, w jaki możemy. Mamy nadzieję, że wam służymy.

W miłości i świetle, jesteśmy waszymi Anielskimi Przewodnikami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz