niedziela, 13 października 2013

Rozdział dziewiętnasty, Nowe Pismo Święte

Witam ponownie!


Rozdział dziewiętnasty, Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Sanandę / Jezusa


To ekscytujący czas, prawda ? Wszyscy z was, którzy czytaliście to, co było opublikowane w październiku 2013 czekacie na globalną rewaluację walut, która zapewni efekt wyrównywania w gospodarce światowej i wyniesie te kraje, które były uznane za narody "Trzeciego Świata" z ich stanu drugiej klasy. Wielu nie zdaje sobie sprawy ze zmian jakie dzieją się za kulisami.

Wydaje się, jakby planeta przechodziła, kulejąc wzdłuż, cierpienia w rękach bogatych i potężnych władców, którzy zniewolili tak wielu, wszczynając wyniszczające wojny i czerpiąc korzyści z coraz większego bogactwa i władzy. To jest tylko najbardziej powierzchowny obraz, taki jak widać w mediach. Sprawozdawczość goni za sensacją, starannie wybierają odsłony najbardziej wywołujące strach reprezentacje wydarzeń. Sianie strachu jest ulubionym sportem na tej planecie, to karmi ćpunów adrenaliny, jak są nazywani, i wypełnia kuferki firm farmaceutycznych, przemysłu rozrywkowego, oraz producentów broni.

Ja stwierdziłem, że jestem tu, aby uczyć przesłania Miłości, Współczucia, Prawdomówności i Światła. One Są przeciwieństwem strachu. Kiedy wypełnicie swoją świadomość, swoje ciało i umysł Miłością i Światłem, nie ma w nich miejsca dla niższych uczuć wibracyjnych - lęku, depresji i rozpaczy. One Nie mogą istnieć w tym samym świecie, a wy, Drodzy, jesteście wszechświatem. Każdy z was jest gwiezdnym pyłem i tęczą, słonecznym światłem i biciem serca swojego Stwórcy, tak jak ja. Jesteśmy stworzeni, aby być ekstrawaganccy, hojni i mili.

Pomyśl o reakcji śmiechu dziecka. Dziecko zaczyna się śmiać, ruszać, krzyczeć z rozkoszy, w odpowiedzi jego całe ciało dzieli wspólną radość. Dzieci nie są jedynymi, którzy są w stanie dzielić się i być w stanie wielkiej radości. Każdy z nas ma śmieszne kości; każdy wzrasta w naszej wibracji, gdy śmiech wzrasta w nas. Jest to w istocie "dobre lekarstwo", jak rdzenni Amerykanie mawiali.

Każde dziecko, w każdej kulturze na Ziemi, jest zdolne do dobrych i wspaniałych rzeczy. Każdy z was zaczął z nadzieją i wiarą. Żadne życie nie jest zmarnowane, nie ma duszy bez wartości. Waszym przyrodzonym prawem jest wzrastanie w mądrości i duchowej mocy z każdym doświadczeniem, i wznieść się na koniec każdego życia, aby wrócić do Stwórcy, aby być powitanym z zadowoleniem w domu z Miłością i Współczuciem, niezależnie od osiągnięć, czy zbrodni, sukcesów, czy tzw niepowodzeń.

W oczach Boga, nie ma żadnych błędów, tylko szanse na rozwój na swojej drodze, bo po każdym życiu jest następnie rozległy przegląd, dogłębna eksploracja wszystkich meandrów na waszej drodze. Żadne potknięcie nie jest osądzane, ale tylko wyświetlane. Żadne wykroczenie nie jest karane, tylko ujawniane i zbadane, zrozumiane i wybaczone. Jak widzicie, to życie jest laboratoratoryjnym eksperymentem własnego działania, które może być później przeanalizowane dla pełnego zrozumienia. Jedynym celem jest zwiększenie waszej zdolności do Życzliwości, Przebaczenia i Wewnętrznego Światła. Jeśli życie złego postępowania jest najpotężniejszą lekcją, być może zorganizowaliście to dla siebie, tworząc warunki, które sprawią, że upadek z Łaski jest nieunikniony. Nie ma lepszego sposobu, aby nauczyć się pokory.

W czasie, kiedy żyjemy długim życiem jako dusza - niektórzy z nas byli wcześniejszą Kreacją z większym doświadczeniem w sposobach wcielania się na Ziemi - doświadczaliście życia przez każdy możliwy pryzmat. Gruntowna edukacja zawiera życie jako księcia i nędzarza, królów i królowych, niewolników i właścicieli niewolników. Nie ma hierarchii Nieba innej niż uznanie mocy i mądrości zdobytej na drodze wznoszenia się, na Ziemi, czy gdzie indziej.

Teraz jest czas przyspieszonego uczenia się. Otrzymaliście możliwość podnoszenia siebie z Ciemności, w której byliście zanurzeni w całym wcieleniu tutaj. Zaledwie kilka tygodni temu cała rasa Reptilian opuściła ją dobrowolnie lub zostali usunięci z planety. To, co pozostało dla was teraz, aby pracować z tym, to pozostałości ciemnych myśli i uczuć. Wzorce te stały się osadzone w kulturze, w dużej części grupowej świadomości, tak, że ledwo je zauważacie. Uczucie braku, niepokoju o swoje przetrwanie i wszechogarniające uczucie niegodności są częścią resztek energii, którą potrzeba będzie całkowicie usunąć, aby przygotować się do Wzniesienia.

W tych wiadomościach, które dam wam w ciągu najbliższych kilku tygodni, będę oferować propozycje usuwania starych wzorców myślowych i zastąpienia ich światłem. To był proces trwający cały czas - osiągając każdą przeszkodę, jedną na raz, rozwiązywani nieścisłości i Ciemnych uczuć - stwarza i podnosi wasze wibracje - aby wyeliminować Ciemność całkowicie. Teraz pracujemy w kierunku całkowitego uzdrowienia, pełnego zrozumienia własnych prac wewnętrznych, swoich myśli, uczuć i działań.

Pozwólcie nam zająć się jednym z pojęć, które spowodowały ogromne trudności na tej planecie. Jest to idea, że wszyscy ludzie są z natury agresywni i terytorialni. Będziemy przeciwstawiać ten pomysł naprzeciw rzeczywistości życia w różnych regionach świata. Istnieją kultury, na przykład, w wysokich Andach, w Oceanii, w Himalajach, w których społeczności żyły przez tysiące lat bez wojny, bez waśni, choć wiele z nich jest tymi, co można by uznać za bardzo biednych przez zachodnie normy. Są to starożytne kultury, oparte na zasadach hojności, wzajemnego szacunku i wiedzy, że gdy zasoby są ograniczone, każdy korzysta poprzez dzielenie się.

Te ludzkie społeczności są w bezpośredniej sprzeczności do idei promowanych przez Gady, że niedobór prowadzi do wojny, a zasoby naturalne muszą wyć wywalczone i przeniesione na własność najsilniejszych ( i najlepiej uzbrojonych ) zdobywców. Wy byliście zachęcani do zaakceptowania tych pomysłów (jak Darwin zrobił ) jako nieuniknionych – bo taki jest ludzki sposób. To jest po prostu nieprawda. Ludzie, którzy są pozostawieni samym sobie najczęściej będą próbować handlować, negocjować, oferować dary i pracować, aby rozwiązywać problemy, spokojnie, chyba że są przedmiotem stałej zapory propagandy zachęcającej ich, żeby się bali, a zatem byli przygotowani do ataku na najmniejszy ślad ruchu ze strony "wroga".

To była często używana strategia ze strony rządzących, aby zaaranżować incydenty pod "fałszywą banderą" (atak, w którym głodni ataku przywódcy organizują agresywne działania przeciw swoim ludziom, którym następnie obwiniają cel ich wojny – pożądania). Ostatnie przykłady to spalenie Reichstagu przez nazistowskich żołnierzy przebranych za żołnierzy polskich i podziemne rządowe ataki na World Trade Center w USA 9/11, o które zostali obwinieni muzułmańscy terroryści. W obu tych przypadkach, światowa dominacja poprzez wojnę przeciwko rzekomym napastnikom, a nie samoobrona lub przeżycie, było celem.

Ponieważ wojna lub bankowość, a najlepiej obie, to dwa najbardziej dochodowe działania na planecie, jedyną potrzebą jest stać się producentem broni lub bankierem, by stać się bajecznie bogatym, gdyż zasada "przetrwają najlepiej przystosowani" stała się samospełniającą się przepowiednią. To przesączyło się w języki i do systemu wartości wszystkich kultur zachodnich. Pomysł, że "możliwość czyni prawo", przeniknął w układ nerwowy i psychikę planety, tworząc akceptację dla przemocy i egoizmu, który był bezprecedensowy w dawnych czasach.

Teraz jest to wasza praca, aby wykryć wszystkie pokutujące Ciemne myśli i uczucia, w celu przygotowania się do waszego Wzniesienia. Musicie strząsnąć je w taki sposób, jak pies otrząsa wodę z jego pleców. Bądźcie zdeterminowani w poszukiwaniu korzeni i wąsów starego myślenia. Pozostańcie połączeni z waszym sercem cały czas, testujcie każdy pomysł i każdą tradycję, każde popularne pojęcie, każdą opinię lub osąd naprzeciw uczuciu czystej Miłości i Światła. Czy idea, nawyk, tendencja lub stan umysłu podnosi waszą wibrację na wyższy poziom miłości ? Jeżeli nie, należy ją wyrzucić bez chwili wahania za siebie.

To jest trudny proces, Drodzy, bo ja właśnie powiedziałem, że macie zostawić za sobą wszystkie ulubione wytyczne - systemy wierzeń, które łączą was z waszą rodziną i waszą kulturą. Spójrzmy na proces. Słyszycie siebie myślących negatywne myśli : "Ta osoba jest ubrana w poszarpane ubranie. Ja nie mogę patrzeć na nią, ponieważ będzie chciała coś ode mnie, a ja się spieszę, aby dostać się do pracy", lub " Mój szef jest w złym nastroju dzisiaj. Muszę go unikać, bo zawsze krzyczy na ludzi, kiedy jest w złym nastroju". Teraz, spójrzcie na te przypadki ( lub inne, które pasują do waszej sytuacji lepiej ). Obie reakcje są oparte na strachu. Strach obniża wasz poziom wibracji. Coś musi odejść. Co jest nie tak z tymi reakcjami? Pochodzą one od pomysłów, które generują lęk, jak "Nie mam wystarczająco dużo" lub "Jestem w niebezpieczeństwie upokorzenia, i to byłoby katastrofalne".

Teraz, odetchnijcie w swoim umyśle serca, połączeniu pomiędzy centrum serca a centrum mózgu. Rozpoczynajcie zawsze od uczuć serca, pozwólcie im wzrastać, aby was pouczyć i poinformować wasz umysł. Wróć na róg ulicy do żebraka, i poczuj to, co serce ci mówi : "Oto człowiek z historią za nim. Być może chciałby porozmawiać Może mógłbym być pomocny dla niego, może kilka dolarów.., ponieważ mam tak dużo. Zastanawiam się... "Z szefem, możesz zacząć: "Zastanawiam się, dlaczego Szef ma taki zły dzień. Może uda mi się go pocieszyć, jeśli przyniosę mu filiżankę herbaty i zapytam go, jak się czuje. On musi czuć się całkiem źle, jeśli on zachowuje się tak agresywnie".

Widzisz, gdy usuniesz myśli o braku i zignorujesz problemy wartości ego / jaźni, to trudne momenty w życiu, dostają się szanse przynieść promień światła i nadziei dla innych, którzy są w trudnej sytuacji finansowo lub emocjonalnie. Szkolenie Ciemnych nauczyło was dbać o własny interesy, unikać ludzi, którzy są w bólu, albo winić cierpiącego za brak ambicji i lenistwo. Nauczyliśmy was tego, że każdy wybiera swoją drogę dla celu ewolucji jako dusza. Wręcz przeciwnie - to nie jest przypadek lenistwa. Żebrak na ulicy może miał przeszłe życie jako bogaty król i pragnie doświadczyć losu, w którym nie ma nic. Szef lub inna osoba, która jest w pozycji władzy nad innymi i nadużywa tej mocy, prawdopodobnie nauczył się zachowywać w ten sposób z rąk jego / jej rodziców, i musi uczyć się na nowo, jak traktować innych z życzliwością. Daj mu przykład do naśladowania.

Wy, Drodzy, jesteście nosicielami pochodni, tymi którzy będą inspirować zmianę ludzi wokół siebie poprzez sposób, w jaki reagujecie z chwili na chwilę, gdy przechodzicie przez cały dzień. Macie ogromny wpływ na wszystkich, których życie dotyka waszego, nawet w sposób najbardziej przypadkowy. Twoja energia emanuje na zewnątrz od ciebie, wypełniając przestrzeń wokół ciebie wibracją miłości lub strachu, cokolwiek wybierzesz. Nie zapominaj, że lęk jest strachem i musi być całkowicie wyeliminowany z życia. Po zaakceptowaniu naszej Miłości, będziesz w stanie wypełnić swoje serce uczuciami życzliwości i hojności które czujemy do was. Stanie się częścią tego, kim jesteście, jak oddychanie. W tym stanie Miłości, nie ma strachu, bo znasz, Miłość Boga i ochronę, i jesteś w stanie zrozumieć, że wszystkie doświadczenia, bez względu na to, jak trudne mogą być odczuwane w tej chwili, są dla naszego większego dobra.

Nawet moje własne doświadczenia potępienia i ukrzyżowania były źródłem rozwoju i ekspansji na mojej ścieżce duszy. Tak, wiedziałem, kiedy wybrałem się na Ziemię uczyć słowa Bożego, że spotka mnie traumatyczny koniec, ale było warto. Wielu z was było wybranych do testów, zwłaszcza w tym ostatnim wcieleniu na płaszczyźnie Ziemi w rzeczywistości 3 – cio wymiarowej. Niektórzy są w procesie "wkuwania", ponieważ czas do końca tego semestru waszych najtrudniejszych lekcji życia szybko maleje. Nie będziecie mieli drugiej takiej szansy, drodzy. Nie spieszcie się, aby opuścić tą ostatnią możliwość szybkiego rozwoju, cieszcie się każdą chwilą, rozważajcie każdy dylemat, sięgnijcie waszej najwyższej jaźni, gdy wchłaniacie te głębokie lekcje w wytrzymałości, wytrwałości i Wierze.

Ten czas, Drodzy Bracia i Siostry, może być waszą najlepszą godziną. Jest to czas decyzji, ważnych wyborów, a przede wszystkim, to jest czas, aby nauczyć się prawdziwego znaczenia Miłości. Czysta Miłość jest naturalnym wyrazem serca, które jest dziełem Boga i domem Boga. Żyjcie w swoim sercu, jak nigdy wcześniej. Odważcie się być kompletnymi, absolutnie w Miłości. Niech uczucia wylewają się z was, wokół was z aurą dobroci, przebaczenia, akceptacji i radości. Zobaczcie Miłość w drzewach, w gołębiach na ulicy, w muchach na oknie. Spójrzcie w oczy dziecka, odbijcie ich spojrzenie z uwielbieniem. Jesteście najlepszą kreacją Życia. Obejmijcie ją ze wszystkich sił i woli, a będziecie rosnąć coraz wyżej w Miłości i Świetle. Wznosicie się.

Obejmuję was. Jestem Sananda / Jezus, wasz brat.

Zapisane przez Kathryn E. May,
11 października,
http://whoneedslight.vpweb.com/apps/blog/entries/show/33833690-chapter-nineteen-the-new-scriptures-as-written-by-sananda-jesus

1 komentarz:

  1. "spalenie Reichstagu przez nazistowskich żołnierzy przebranych za żołnierzy polskich" - ?!? dziwnej wersji historii nauczyli Jeszue w Niebie... ale poza tym klopsem jest to swietny przekaz. podobnie jak i cala strona - wielkie dzieki dla admina za wspaniala robote i rozpowszechnianie budujacych przekazow. oby byly to perly prawdy w mozu apokaliptycznych debilizmow zwiazanych z 2012

    OdpowiedzUsuń