niedziela, 27 października 2013

AA Michał 27,10 - Prosiliście o nowy świat...

Witam ponownie!


AA Michał przez Rona Head czasami bywa bardzo bezpośredni. Jednak przekaz dotyczy obecnej przerwy w napływie energii i uczuć z tym związanych.Przerwa jednak "wkrótce" się skończy, a chwila spokoju skłania do refleksji i trudno Michaelowi nie przyznać racji w jego wywodach,


Prosiliście o nowy świat. Jak możecie oczekiwać, że on będzie zawierał wasze stare życie? - Michael


Mówimy dzisiaj o pozornej ciszy, której doświadczenie tak wielu czuje w tym czasie. Wielu z was czuje się odłączonymi, czujecie, jakbyście zgubili drogę, czujecie jakby nagle cel się przesunął i nie możecie go postrzegać.

Przychodzimy, aby powiedzieć wam, że rzeczywiście macie rację, w pewnym sensie. I powiedzieć wam, że nie ma się czym martwić. Otrzymujecie krótki odpoczynek, przerwę, jak to było, po kilku miesiącach zwiększonych wewnętrznych zmian, z których wielu nie jesteście nawet świadomi... jeszcze. A było ostatnio kilka tygodni jeszcze większego stresu w waszych systemach. Potrzebny był wam ten czas odpoczynku i potrzebujecie też skorzystać z niego przez zabawianie się czymkolwiek, co znadujecie najbardziej satysfakcjonującym.

Szybko zbliża się kolejny przypływ, kolejna fala zmian, więcej energii dla was do podjęcia, które będą kontynuowały zmiany w was, a tym samym w waszym świecie. Gdy wy się zmieniacie, tak samo wasze otoczenie. Gdy zmiany w was staną się bardziej wyraźne, tak też będzie z tymi wokół was. Jeśli nie widzieliście jeszcze zbyt dużo do zrobienia , to chcecie rozpocząć swoje ciche wewnętrzne uroczystości, pozwólcie nam zapewnić was, że wkrótce będziecie. Niestety, wiemy, jak bardzo kochacie to słowo "wkrótce". To, co obserwujemy, jest faktem, że coraz więcej z was się zmienia, zmiana dociera do coraz więcej z was. Wasze słowo na tą okoliczność, brzmi "eksponencjalnie".

A dla tych, którzy wciąż czują się pewne zniecierpliwienie... uśmiechamy się tutaj, bo wiemy, że nikt z was nie jest niecierpliwy, prawda?... Do tych, którzy czują się pewne zniecierpliwienie, mówimy, róbcie jak najlepiej, aby zwiększyć zmianę w sobie, jako, że będzie to wypełniało resztę świata, więcej i więcej.

Ponadto, odnosiliśmy się powyżej do zmiany celów. To, co się dzieje, jest tym, że wielu z was teraz utrzymuje o wiele więcej energii waszych największych i najlepszych jaźni, dlatego jesteście bardziej w stanie zobaczyć i poczuć umiejętności i możliwości, których nie mogliście pojąć wcześniej. Gratulujemy. Być może, wam to wydaje się trochę mało prawdopodobne, wręcz niemożliwe, w chwili obecnej. To jest w porządku. Więc ustawcie je na mentalnej półce i nie wykluczajcie ich jeszcze. Po tym wszystkim, nie spodziewaliście się być tam, gdzie jesteście teraz, zaledwie kilka lat temu, prawda ?

Prosiliście o nowy świat. Jak możecie oczekiwać, że on będzie zawierał wasze stare życie? Zobaczcie siebie tam jako wasze najwyższe i najlepsze wersje, jakie możecie sobie wyobrazić, ponieważ, moi drodzy, to jest dokładnie tym, kim tam będziecie.

Teraz, ponieważ niektórzy z was jeszcze nie czują nas wokół siebie, lub nie nauczyli się rozumieć tego uczucia, wyobraźcie sobie pocałunek na swoim czole i przytulenie, jakie wam wysłaliśmy, gdy życzymy wam miłego dnia. Będziemy mówić wkrótce.

27 października 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz