sobota, 5 października 2013

Sanat Kumara : Wchodźcie łagodnie w to Dobre Światło

Witam wszystkich!


Mistrz Sanat Kumara dał duży wykład, pełen bliższych i dalszych zapowiedzi różnej magii i nie tylko.
Jest tego tak dużo, że streścić się nie da. Zresztą można to przeczytać dla poprawy nastroju, ale nie tylko to było celem mistrza.


Sanat Kumara : Wchodźcie łagodnie w to Dobre Światło

Channeler; Tazjima,
03 października 2013
bluedragonjournal.com

Umiłowani bracia i siostry, pozdrawiam was. JESTEM Sanat Kumara, teraz planetarny logos dla Gai. Ja i moi koledzy wzniesieni mistrzowie, znajomi i krewni, zebraliśmy się tutaj, aby złożyć wam gratulacje za dobrze wykonaną pracę. Planeta wzniosła się do piątego wymiaru.

Prosimy, wchodźcie łagodnie w to Dobre Światło, światło, które teraz obejmuje wasz świat i każdego z was. Zostańcie świadomymi tego, czym się stajecie, kim jesteście i zawsze byliście w światach, w których większa część z was istnieje jednocześnie. Nadszedł czas, aby się obudzić i zobaczyć i poczuć cuda stwarzania.

" Co ? " możecie powiedzieć. Rozglądając się wokół, i widząc, że wiele się nie zmieniło, wielu zastanowi się nad naszymi słowami. A jednak, jeśli jednak zatrzymacie się na chwilę w swoich napiętych dniach, istnieje różnica w tym, jak to odczuwacie. Nagle wielu z was czuje się lżejszymi, mniej pod presją... a jeśli czujecie się pod presją, to pochodzi ona z oporu w was i tych, którzy są wokół was, w pracy i w domu. Wielu z waszych rodaków, członków rodziny i przyjaciół opiera się uwolnieniu blaknących pozostałości struktur trzeciego wymiaru. Ale przyjdzie czas i to niedługo, gdy oni uwolnią i z ich własnej woli.

To nawrócenie serca przyjdzie, tak, jak już przyszło do tych, którzy są drogowskazami i lightworkers. To jest nieuniknione, bo struktury towarzyszące trzeciemu wymiarowi usunięto w grudniu ubiegłego, 2012 roku. Tylko poprzez ociągające się wasze przyzwyczajenia w ten sposób stary świat dalej się toczy. To się skończy, też, ze względu na zmiany w waszych własnych ciałach emocjonalnych, gdy ciągłe otrzymywane aktualizacje energetyczne zrywają lepką materię przechowywaną w nieświadomości indywidualnej i zbiorowej.

Ponieważ te elektryczne formy myślowe oraz ich odpowiednie magnetyczne emocje są rozbijane przez napływ promienioqwania kosmicznego i światło promieniowane w waszym kierunku przez Wielkie Centralne Słońce, będzie w was mniejsza zdolność do reagowania na zdarzenia i ludzi. Kiedyś gdy byliście obrażeni przez czyjeś działania, to kiedyś osądzaliście, teraz znajdziecie, że nie będziecie reagować, tylko zatrzymywać się w zdumieniu, że nie czujecie starego żądła emocjonalnej zazdrości, gniewu, zwątpienia i strachu.

Zostaliście uwolnieni od starego paradygmatu i chociaż większość ludności nie zdaje sobie z tego sprawy, to ci "czuciowcy" między wami czują. Nasza pisarka niedawno poczuła dziwny moment radości, triumfu i szczęścia. Czuła, jakby Jej serce świeciło i rzeczywiście tak jest. Odczuwała rezonujący oddźwięk w niektórych z jej przyjaciół i wiadomościach od innych osób, takich jak ona. Wreszcie nadzieja jest odczuwana przez wszystkich, którzy zmagali się tak długo z ich modlitwami indywidualnymi, uzdrowieniem i oczyszczeniami. Wreszcie siła Światła pokryła cienie i przynosi swój blask do zakamarków, odsłaniając więcej tego, co zostało ukryte przed wzrokiem, aby było przemienione i przekształcone.

Tak, będą wyzwania, aby sprostać w najbliższych dniach, gdyż struktury fizyczne i społeczne oczekiwania mogą potrzebować czasu do zmiany. A jednak, będziecie zaskoczeni, gdy w nadchodzących latach poświęcicie chwilę, aby spojrzeć wstecz na wszystkie zmiany, to będzie wydawało się, że zostały dokonane w jednej chwili.

Spodziewajcie się pokoju, oddychajcie pokojem i odnajdźcie pokój w sercu, a będziecie przechodzić przez te potencjalnie chaotyczne czasy z łatwością i wdziękiem. Uwolnijcie swoje obawy. Uwolnijcie swój własny osąd i wątpliwości ; uwolnijcie stare blokady, które nie pozwoliły wam stworzyć życia, którego chcecie i pragniecie. Uwolnijcie wypowiedzi rodziców, przyjaciół i wrogów, które mówiły, że jesteście w błędzie, że nigdy nie osiągniecie wiele, że nie jesteście godni lub wystarczająco dobrzy, aby być pisarzem, być artystą..., że nie będzie w stanie spełniać tego, o czym marzyliście, co mieliście wewnątrz jako młodzież.

W przeszłości, jako dzieci i młodzież, wielu z was było wstrząśniętych oświadczeniami lub uwagami poczynionymi przez innych, że nie jesteście wystarczająco dobrzy, aby odnieść sukces i osiągnąć cokolwiek z marzeń, jakie mieliście. Powiemy Wam, że jesteście i zaczynacie odczuwać prawdę, jesteście silni, możecie tworzyć. Istnieje wiele do nauczenia się o procesie świadomej kreacji, ale to będziecie mogli osiągnąć w dużej mierze bez zewnętrznych nauczycieli, książek i klas. Lekcje, których będziecie się uczyć przyjdą do was za pośrednictwem połączenia serca ze swoimi przewodnikami, z waszym Wyższym Ja i tymi wielowymiarowymi częściami waszej duszy, które istnieją w wielu czasach i miejscach. Nie ma ograniczeń co do Waszych marzeń. Nie ma ograniczeń co do Waszej jaźni, tylko wasza nieustająca wiara w ograniczenia utrzymuje was przygniecionymi, ale nie na długo, kochani.

Obciążenia zostały odcięte. Wasze ciała są przekształcane w krystaliczne Światło. I chodzicie po świętym gruncie Ziemi. Magia wraca do świata. Gdy coraz więcej części waszej większej Istoty jest zintegrowane w waszym ciele fizycznym, zaczniecie dostrzegać kolory, wibracje, fale i wzory, światła i uczuć. Wszystkie zmysły rozszerzą się, aż zobaczycie, inne światy i wymiary. Będziecie zdolni zobaczyć żywiołaki w ich pracy, aniołów, którzy was otaczają, i istoty, które prowadzą was i chronią. Zaczniecie widzieć siebie w zupełnie innym świetle, bo wy jesteście zrobieni ze światła, jesteście świadomością opakowaną w falach dźwięku – czym wyższa częstotliwość, tym bardziej piękne światło.

Jest tak wiele dla was na półkach, w najbliższej przyszłości, ale bierzcie każdy dzień, każdą chwilę, tak, jak przychodzą. Starajcie się żyć w teraźniejszości. Jeśli chcecie, zacznijcie uwalniać potrzebę planowania przyszłości. Możecie zachować pewną strukturę, jeśli to sprawia, że czujecie się komfortowo, ale pozwólcie sobie grać czasem, tak że zarówno wasze męskie i żeńskie natury będą spełnione. Zawieracie obydwie te energie wewnątrz i one zaczną dochodzić równowagi, gdy inne części was będą zintegrowane.

Męskie energie zdominowały świat na długi czas, to jeden z powodów niedopasowania i oddalenia się od natury. Nigdy więcej, święta kobiecość powróciła, ale obie te energie muszą się zintegrować i wejść w równowagę, aby wszystko się rozwijało. Męska część waszej istoty tworzy strukturę i stabilność, aby umożliwić swobodny przepływ żeńskiej wewnątrz, tworząc i upiększając. Zwizualizujcie mistrzowski gobelin. Najpierw jest podstawowa struktura (osnowa), na którą przychodzą dekoracyjne akcenty haftu, kolory i wzory.


Odpoczywajcie, oddychajcie, medytujcie, bawcie się, spędzajcie czas na łonie natury, czy na twórczych projektach, ale przede wszystkim uwolnijcie się od konieczności spełniania oczekiwań innych. Jako indywidualność skupiaj Boże światło, jesteś wolny, aby otworzyć się w swojej twórczej mocy. Poczuj ją, eksperymentuj, uwolnij osądy, uwolnij porównania swoich wyników z drugimi. Każdy z was jest inny i spełnia wyzwanie z innego kierunku. To miało być tak dla życia w wyższych częstotliwościach, które są bogate w różnorodność. Nie będziecie się nudzić.

Energie nadal będą się wzmacniać, aż nikt na tej planecie nie będzie mógł pozostać w zaprzeczeniu, jak mogą i lubią robić. Kabała i ci, którzy pracują nieświadomie dla swoich celów nie będą już sprawowali władzy nad ludźmi. Ludzie budzą się, z dnia na dzień coraz więcej budzi się i przypominają sobie, że są oni potężni, że działając razem, mogą uczynić życie lepszym dla wszystkich.

Jesteście potężni sami i jesteście potężni razem. Poznajcie sposoby, kiedy wasza energia i kreatywność mogą działać w synergii, aby stworzyć świat wolności, obfitości, pokoju i miłości. Wyjdźcie z dawnych nieświadomych barier i odkrywajcie nowe sposoby działania. Wiele rzeczy musi się zmienić i zmieni się, gdy ludzie nagle zrozumieją, że nie są już związani sztywnymi pomysłami, jak coś zrobić, wtedy ich kreatywność nagle „złapie ogień”.

Naukowcy będą odkrywać wiele rzeczy w najbliższych latach, gdy duchowość i nauka się zbliżą. Stare przesądy i wierzenia wielu religii będą zastąpione podejściem bardziej płynnym i elastycznym. Po prostu nie ma jednego sposobu, aby osiągnąć niebo. A wy jesteście w procesie sprowadzania nieba na ziemię. Nie potrzebujecie, aby cokolwiek umierało, oprócz waszych starych przekonań i schematów, które już nie przynoszą wam rezultatów. Uwolnijcie stare i latajcie na nowych, pełnowymiarowych skrzydłach. Wznoście się na wyżyny bez opuszczania ziemi, jesteście wolni!

Cieszymy się, widząc trochę więcej blasku w oczach naszych lightworkers, tych, których długi trud przyniósł wielkie zmiany i możliwości tej planecie i całemu życiu tutaj. Wiedzcie, że jesteście kochani i cenieni za co i kim jesteście naprawdę, światłem i miłością, i za wasze wielkie oddanie się tej pracy wieków, wzniesieniu tej planety, które również służy jako wyzwalacz do uruchomienia przejścia tej galaktyki i wszechświata w wyższe wymiary.

Idziemy teraz w przestrzeń między cząsteczkami, które tworzą wasze ciała. Wzywajcie zastępy anielskie, aby pomogły, jeśli czujecie się zablokowani lub w wyzwaniach; one są na zawołanie, w służbie dla was z miłością i oddaniem. Każdy z was ma anielskie ciało światła w wyższych światach, więc wzywajcie swoich przyjaciół i bliskich, aby pomogli. Nie ma potrzeby, aby czuć się zakłopotanym lub obawiać się konsekwencji prośby o pomoc.

Wzywajcie też wzniesionych mistrzów i archaniołów na pomoc, podczas swojego czasu snu, aby instruowali, aby uzdrawiać, prowadzili i inspirowali. I nie zapomnijcie o tych ciężko pracujących istotach, które utrzymują ziemię, powietrze, wodę i siły ognia, które tworzą świat, przez który idziecie... ukochanych żywiołakach. Niektórzy z was już wkrótce zobaczą te istoty wokół siebie, zwłaszcza w dzikich miejscach, ale także w miejscach nieoczekiwanych. Są to mali pracownicy, którzy współpracują z wielkimi architektami za kulisami, jak zestaw budowniczych na scenie, tworząc świat, przez który przechodzicie każdego dnia. Zmieńcie swoje myśli, uwolnijcie swoje serce, a wasz świat zmieni się w odpowiedzi na to, bo jesteście bogami stwórcami, którzy pracują z żywiołami, choć jeszcze w sposób najczęściej nieświadomy. Wkrótce jednak będziecie w pełni świadomi i bardziej żywi niż kiedykolwiek w każdym życiu spędzonym na tej planecie.

Jest wiele rzeczy przed wami i jeszcze wiele do ujawnienia, ale wasz świat porusza się stale w górę, w jego poziomach częstotliwości. Większość ludzkości obecnie rezyduje w punkcie środkowym pomiędzy 4D i 5D. Niektórzy wayshowers skoczyli naprzód do 6D i poza nią. Idźcie we własnej prędkości, uwolnijcie strach i osąd i poczujcie siebie w waszych staraniach. Przekonacie się, że każdy z was ma wiele ukrytych talentów i darów, które tylko czekają, aby być podlewane i pielęgnowane w nowej energii. Zanim się zorientujecie, nasiona marzeń wyrosną w pięknym ogrodzie i wszyscy wpadną tam w wielki zachwyt i zdumienie.

Zatrzymamy teraz ten przekaz, aby oszczędzić naszą zmęczoną pisarkę. Wiedzcie, że jesteśmy zawsze obok każdego z was kiedykolwiek w zawsze obecnym teraz. Jesteście światłem. Jesteście miłością. Jesteście pięknymi i potężnymi istotami, wszyscy.
Namaste.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz