środa, 23 października 2013

Sfinks mówi o wielkim niezrozumieniu dotyczącym channelowania istot energetycznych

Witam wszystkich!

Ten stary przekaz Sfinksa w zasadzie powinien być przeznaczony dla channelerów i tych, którzy chcą posiąść tą sztukę. Jednak przy okazji zawiera sporo informacji, które będą przydatne dla innych, np. dotyczącej połączeń z tymi co odeszli.


Sfinks mówi o wielkim niezrozumieniu dotyczącym channelowania istot energetycznych

To jest coś, czego wielu nie będzie dyskutować, gdyż boją się oni, że będą kwestionowani, jeśli istoty ujawnią wiadomość, że nie są w rzeczywistości tymi, za których się podają.

Channeling, kontakt z innymi istotami obok waszych własnych jest czymś, co było robione przez miliony lat. Jednak, te miliony lat gromadziły również istoty, które nie są tym, co możecie nazwać światłem, a niektóre nawet są z innych wszechświatów.

Aby oczekiwać, że każda istota jest z tzw. światła, nawet jeśli przywołujecie miłość Boga, światło Chrystusa lub uważacie, że nie jesteście podatni na wszelkie tzw mroczne istoty, jest wielkim niezrozumieniem i możecie również zobaczyć wpływy tego pośród milionów lat komunikacji między światem fizycznym i duchowym.

Portal do innych wymiarów jest łatwo otworzyć, bez zwykłego kwestionowania, co i kto może przyjść przez ten portal.

Wielu uważa, że gdy otworzą się na komunikację istnieje ochrona przez ich przewodników, aniołów, mistrzów oraz innych istot.

Jeśli prosicie, aby komunikować się z istotą duchową, zwłaszcza pracując z tzw ciała trzeciowymiarowego to jest w rzeczywistości to samo, co otwarcie portalu. Możecie uważać swoją świadomość za będącą z wyżej wymiarowej częstotliwości, to jednak nie zawsze odnosi się do ciała fizycznego.

Wielu z was nie myśli o użyciu tabliczki Ouija, ale nie mają żadnych problemów z komunikacją bez niej, albo przynajmniej nie myślą o tym.

Komunikacja, czy korzystacie z pomocy planszy Ouija, czy nie, jest wciąż otwarciem portalu.

Dajesz istotom z innych wymiarów, innych przestrzeni, uprawnienia do łączenia się z wami. Możesz używać światła, specjalnie przygotowanych inwokacji i jeszcze, tak naprawdę nie macie kontroli, kto i co może przyjść za pośrednictwem portalu.

Wasza wewnętrzna wizja i rozumienie rzeczywistości duchowej w taki sposób, nie jest na tyle zaawansowane, aby decydująco rozróżnić między tym, co nazwacie dobrym i złym.

W rzeczywistości, wiele istot, które przychodzą przez (portale) przedstawia się wam jako pomocni wam, kochający was, i gdye raz się bardziej ściśle połączą, dajecie im w rzeczywistości więcej pozwoleń na to, jak mogą się połączyć, znajdziecie być może jeden punkt, że istota nie jest tak naprawdę tym, o kim myśleliście, że będzie.

To jest dobra rzecz, aby ustalić zasady połączenia i komunikacji przed i w trakcie waszego czasu, kiedy rozmawiacie z tymi istotami.

Jednak to nie zawsze zapobiega ich kontrolowaniu was w jakiś sposób i ich wpływaniu na was w jakiś sposób.

Istnieje wiele form kontroli, a niektóre z nich mogą stać się bardzo fizyczne, co jest powodem, że Kościół katolicki nadal ma wielu egzorcystów pracujących dla niego.

Bo dla każdego, kto tak naprawdę nigdy nie doświadczył istoty w formie fizycznej, mimo że znajduje się w jego duchowej formie, to może być trudne do zrozumienia.

Jednak jest wiele miejsc na Ziemi, które stały się portalami do nieznanego i wiele z nich stało się zagrożeniem dla ludzi obciążając ich.

Czasami możecie uzyskać pomoc od aniołów i przewodników, ale wiele razy są oni w ramach innych wymiarów i nie mają rzeczywistej mocy w wymiarach, w których wiele z tych istot mieszka.

Proponujemy zapoznać się nieco więcej z tymi okolicznościami, gdyż możecie je spotkać i najbardziej z pewnością napotkacie je, gdy zaczniecie się budzić jeszcze bardziej i uzyskacie większą wiedzę o świecie duchowym.

Naprawdę po drodze nikt nie jest odporny na to, gdyż to jest częścią rzeczywistości i nie tylko fizycznej, ale także duchowej.

W pewnym sensie może to być zabawne, aby zobaczyć, co może się zdarzyć, gdyż wiele filmów w tych dniach wyjaśnia i pokazuje wam to, co jest i może się dziać w ramach wszystkich innych wymiarach, a w istocie w innych rzeczywistościach, z którymi łączycie się, gdy otwieracie komunikację.

Wielu jednak odkłada te filmy na bok, jako fantazję, że to nie może być prawdziwe, to tylko opowieść i myślą to, że wygląda gorzej niż jest w rzeczywistości.

Niektóre z nich, niektóre są jednak sa tym, co jest i może się zdarzyć w rzeczywistości.

To może przynieść wam strach, i tak , lubimy, gdy macie trochę stracha, ponieważ to jest tym, co będzie trzymało was na palcach, aby znaleźć sposoby, aby zawsze wiedzieć i dowiedzieć się więcej o tym, czym naprawdę jest duchowość i fizyczność, aby sobie pomóc.

Nie tylko poprzez pytania łączycie się z istotami, gdyż to jest bardziej coś podobnego... , no cóż, mówią coś o was, jest to prawda?

Jak myślicie, co każda istota wam powie ?

Nigdy nie należy nalegać na istotę, aby powiedziała wam prawdę, ponieważ może to doprowadzić do czegoś, od czego w pewnym momencie trudno wam będzie się odwrócić.

Zrozumienie duchowej rzeczywistości i jej obecność wśród waszej fizycznej rzeczywistości jest bardzo ważne.

Wielu znajdzie to pocieszające, aby połączyć się z członkami rodziny, którzy odeszli, i myślą, że wiele z tych istot są w rzeczywistości członkami ich rodziny. Jako ludzie czasami macie smutek, który przyciąga te istoty, a ludzie mają tendencję, zwłaszcza, jeśli są oni duchowo bardziej świadomi połączenia lub próbują połączenia z bylymi członkami rodziny.

Czasami możecie, a czasem nie, trzeba też sobie zdawać sprawę, że byli członkowie rodziny, jeśli połączycie się z nimi – mogą być powstrzymywani przez wasze połączenie się z nimi, jest krótki czas zaraz po śmierci, gdy są jeszcze nieco przywiązani do 3-cio wymiarowej rzeczywistości fizycznej ziemi gdzie są w stanie komunikować się nadal.

Gdy są oni w sposób w pełni odłączeni od 3- wymiarowej rzeczywistości fizycznej to jest czas dla nich, aby przejść dalej, bardziej z powrotem do ich źródłowej jaźni, w tym momencie nie są już członkami rodziny i już pracuje nad nowym wcieleniem w innej rodzinie w większości przypadków.

Wasze łączenie się z nimi może utrzymać ich przywiązanymi do tej ziemskiej rzeczywistości, a ponieważ wielu z nich ma uczucie miłości wciąż dla was i innych członków rodziny staje się trudniejsze, aby się rozłączyć i przejść dalej.

Jest dużo więcej tego, co chcielibyśmy wyjaśnić, ale to na inny czas, ponieważ to wymaga posiadania większego zrozumienia niektórych pojęć czasu i rzeczywistości wymiarów, jest to kolejny temat, który omówimy w przyszłości.

Wielu z was myśli, że może już macie to zrozumienie, ale nie widziałem go w żadnym z was, więc wrócimy, gdy będziecie gotowi do tego w przyszłości.

Z jednego źródła do drugiego
30 sierpnia 2013
Petra Margolis
www.thesphinxspeaks.org
www.ascendedmasters.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz