sobota, 26 października 2013

Manuskrypt przetrwania - część 365

Witam ponownie!

W dzisiejszym Manuskrypcie Wierni Towarzysze trochę przesadzili z tym masłem maślanym, więc tekst jest trudny w odbiorze. Jednak jest to kolejna zapowiedź "urozmaiconych" dni i tygodni przed nami, jak i łańcucha wydarzeń, ale na poziomie nie widzialnym. Mimo wszystko jest to odcinek nietypowy, dużo się mówi o widzeniu i odczuwaniu, co już było wielokrotnie. Jednak tym razem proszą aby OBSERWOWAĆ i nawet notować swoje spostrzeżenia - a także się nimi dzielić! Dotyczy to również zakresu pięciu zmysłów, więc chyba chodzi o to, co większość channelingów nazywa "wydarzeniem".
Położono również nacisk aby spodziewać się nieoczekiwanego, po prostu odrzucić oczekiwania, bo to, co nadchodzi jest poza zakresem pojmowania umysłu.Manuskrypt przetrwania - część 365


Jak być może już widzieliście, rzeczy zdecydowanie przyspieszyły teraz, i jako takie, dni i tygodnie przed wami będą więcej niż urozmaicone dla wszystkich. Ponownie, będziecie ustawieni, aby oczekiwać pewnego łańcucha zdarzeń mających nastąpić, ale proszę pamiętać, że ten plan jest dokładnie rozpracowany i nawet jeśli mieliście wcześniej jakąś wiedzę o tym, to nie wszystkie szczegóły, i jako taki, ludzki umysł nie jest nawet w stanie zobrazować wszystkiego szczegółowo w pełni i chwale. Bo zostaliście zadbani w tym, ale nadal jest dużo tego, co utrzymywane jest w ukryciu, a więc zachowajcie ostrożność, aby spodziewać się nieoczekiwanego. Bo to, czego macie być świadkami nie będzie niczym, co spodziewacie się obserwować i jako tacy, my ostrzegamy, abyście rzucili każdą wcześniejszą wiedzę na wiatr i zaczęli od nowa z czystą kartą, jak to było, jeśli chodzi o oczekiwania.

Rzeczy zostaną wprawione w ruch teraz, i to będzie dla wielu z zaskoczenia, i jak zwykle, jest tak dużo więcej tego, niż to, co będzie widoczne na powierzchni. Bo pamiętajcie, że wszyscy zostaliście ustawieni na zupełnie nowy sposób WIDZENIA rzeczy teraz, i jako tacy, to, co możecie postrzegać z tych nadchodzących wydarzeń różni się znacznie od tego, co wasz najbliższy sąsiad zrozumie z tego. Bo kolejny raz powiemy: spodziewajcie się niespodziewanego i oczekujcie, stać się bardziej niż trochę przytłoczonymi tym, co czujecie, że będzie się działo poza zakresem percepcji człowieka. Bo to, co ZOBACZYCIE, będzie zupełnie inne od tego, co będzie miało miejsce przed waszymi oczami, a gdy to mówimy, to rzeczywiście chodzi o to, aby przypomnieć wam wszystkim, aby patrzeć poza oczywiste, i wziąć rzeczywistość, która kryje się za tą zasłoną iluzji, która jest obecnie położona przed wami wszystkimi. Na razie wszyscy jesteście więcej niż zdolni widzieć przeszłość tej iluzji, i znowu, odnosimy się do waszych umiejętności, aby połączyć się z tymi prądami, które idą daleko, daleko głębiej niż tylko iluzja na powierzchni rzeczy. Wiemy, że mówimy dość zawile, jak zwykle, ale to jest rzeczywiście konieczne, abyście wszyscy zaczęli wychodzić poza słowa i obrazy, które były przedstawione jako wartość nominalna i zaczęli łapać z tego ogromnego źródła informacji, które leży poza tym. Bo to jest, gdzie prawda mieszka, i jesteście bardziej niż zapraszani, aby WIDZIEĆ tą prawdę dla siebie już teraz. Rzeczywiście, wszyscy potrzebujecie to zrobić, gdyż w inny sposób, możecie utknąć we wszystkich machinacjach, które stara iluzja zaangażuje, aby ponownie odwrócić wasz zamiar od tych głębokich warstw rzeczywistości, które będą zasłaniane przez krzyk, który wkrótce wydadzą ci starzy strażnicy tej samej iluzji.

Bo pamiętajcie, że nauczono was patrzeć w inny sposób, gdy część informacji, będzie zrywać kawałki tej zasłony rozczarowania i możecie natknąć się na nie na horyzoncie. Ale tym razem, ci, którym udało się w pełni otworzyć serce na tą prawdę, będą bardziej niż gotowi, aby w końcu zacząć widzieć te przebłyski prawdy tym, czym one naprawdę są. Bo oni nie będą już w stanie ich odrzucić jako zwykłe głupoty, myślenie życzeniowe, a nawet dowody złudzenia. Nie, teraz te skrawki Źródła, które będą dostępne dla was, będą mówiły prawdę do ludzkości po raz pierwszy, a więc zachęcamy was do otwarcia się i rozpoczęcia dostrajać się do tego całkiem nowego kanału informacji, która zamierza się otworzyć. I będziecie bardziej niż mile widzianymi, aby być pierwszymi, którzy będą dokładnie raportować to, co jest tym, co odebraliście z tych nowych "audycji", które zaczną przychodzić waszą drogą. Bo pamiętajcie, jesteście wszyscy więcej niż w stanie, nie tylko dostroić się do tych całkiem nowych poziomów wibracyjnych informacji, możecie również zostać poproszeni o dzielenie się tym, co odebraliście z nich. Bo informacja, która będzie wysyłana za ich pośrednictwem, jest takiej wielkości i zakresu, że potrzeba więcej niż jednego odważnego serca, aby wziąć to wszystko, i tak, to po raz kolejny odkryć podstawowy czynnik, którym jest to rzeczywiście dla wszystkich zamiarów i celów ogromnego zbiorowego wydarzenia, i tym razem, wy jesteście tymi, którzy będą proszeni, aby nie tylko uczestniczyć, ale także, aby dodać swój głos do tego chóru i uczynić, żeby śpiewał głośno i wyraźnie wszystkim poprzez cały wasz świat.

Bo usłyszycie i zobaczycie i będziecie odczuwać, a więc prosimy, aby nie trzymać tego w spokoju, ale upewnić się, że ktoś inny zostanie wprowadzony w tą "tajemnicę" w jakikolwiek sposób, jaki możecie. Bo to już nie jest tajemnicą, to wszystko ma na celu stać się powszechnie znane, i jako takie, pierwsze kroki, jakie należy podjąć, to jest uwolnić wszelkie zahamowania, które możecie mieć, co do tego, jaka wasza rola w tym wszystkim powinna być. Wszyscy bowiem jesteście tutaj, aby OBSERWOWAĆ, a przez to TWORZYCIE, ale jesteście też tutaj aby RAPORTOWAĆ to, co zaobserwowaliście, czy będzie to przez wasze "zmysły ludzkie", czy to będzie przez jeden z tych, o dalszym zasięgu. Więc jeszcze raz powiemy, usiądźcie i zwracajcie uwagę na wszystkie rzeczy, które zaczną wkraczać w waszą strefę wpływów w te nadchodzące dni i noce, i wiedzcie, że nie ma nieważnego szczegółu. Tak, róbcie notatki i uważajcie, i upewniajcie się, że to, co "widzicie" nie przejdzie nieudokumentowane. I pamiętajcie, że ta wymiana informacji może być również przeprowadzana na różne sposoby, więc nie prosimy o stawanie na pudle na rogu ulicy jak kaznodzieja i wykrzykiwanie tego. Nie, wszyscy znajdziecie sposoby, aby ujawnić te "tajemnice", które nie mogą już być tajemnicą więcej.

Bo tym razem kot będzie dobrze i prawdziwie wypuszczony z worka - a może powinniśmy powiedzieć pudła - i teraz nie będzie sposobu, aby można było skusić go ponownie. Bo stara iluzja ma zamiar pękać w szwach, a wasza wola bycia świadkiem, obserwatorem, jest tym, co sprawi, że to wszystko się stanie. Bo gdy zaczniecie WIDZIEĆ zmiany, również przyśpieszycie cały proces, i jako tacy, jesteście tymi, które sprawiają, że to wszystko się staje. Więc znowu mówimy w imieniu Całej Kreacji: dziękujemy za wszystko, czym jesteście i wszystko, co robicie, i wiedzcie, że bez was, nie będzie zmiany, co najmniej, nie będzie na lepsze. Ale z wami, nic już nie będzie takie samo i jedyną rzeczą, która może być pewna, jest, że tym razem, światło oświetla drogę dla was wszystkich, aby wyjść z tego małego, klaustrofobicznego, ciemnego pudła, które było waszym jedynym miejscem zamieszkania. Lecz nie będzie już dłużej, gdyż tym razem, nie tylko pokrywa, ale każda ściana zostanie usunięta w taki sposób, że nie pozostaną żadne ślady. I tak powiemy: wyjdźcie i świećcie, drodzy i zacznijcie WIDZIEĆ te zmiany, i wiedzcie, że czym więcej patrzycie, tym więcej znajdziecie, a przez to jeszcze bardziej zmiana będzie tworzona w jeszcze szybszym tempie.

http://aishanorth.wordpress.com/2013/10/26/the-manuscript-of-survival-part-365/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz