wtorek, 15 października 2013

Smok - "Obcy".

Witam wszystkich!

Mieliśmy niedawno przekaz na temat ujawnienia, a ostatnio, jakby na zamówienie, smok walnął sporą dysertację na temat istot pozaziemskich. Nie da się tego streścić, ale omawia nasze interakcje z obcymi w przeszłości i w przyszłości, biorąc pod uwagę różne ich nastawienie do nas. Oczywiście omawia w tym kontekście zmiany, jakie sami generujemy. Jak zwykle rzecz jest rzecz poukładana i logiczna, czyżby smoki tak miały?


Obcy

14 października 2013
Channeler : Brian, smok

Tu smok. W przeszłości, rozmawialiśmy o tym, co nazywacie rasy "ET" (extra terrestrial – pozaziemscy) które miały interakcje z ludzkością. Oni są naprawdę waszymi braćmi i siostrami, ponieważ wy jesteście po prostu tacy jak oni na więcej sposobów, niż możecie sobie wyobrazić. Waszą jedyną różnicą jest forma, która nie ma znaczenia w wyższych wibracjach. W innym życiu, może byliście nimi i vice-versa. Większość z was, zwłaszcza tych, na Ziemi teraz, było tym, co nazywacie poza ziemskimi co najmniej raz, a często wiele razy więcej niż byliście na Ziemi.

Jednak niektórzy z was nadal nie ufają swoim braciom i siostrom. Niektórzy mają strach, niektórzy mają nieufność. To nie jest bezzasadne. Przede wszystkim, każda istota powinna mieć rozeznanie. Jest to ważne narzędzie, naprawdę z uniwersalnej perspektywy, aby zabezpieczyć się przed sobą - aby upewnić się używasz zdolności twórczych w odpowiedni sposób w tym, co starasz się robić, ponieważ macie wpojone zdolności do tworzenia czegokolwiek - nawet jeśli czasem nie jest to łatwe dla istoty 3D zrozumieć jak. Wszechświat jest zrównoważony. Dlatego też, jeśli mówicie o jakichś cechach, które uważacie za pozytywne, będzie równy potencjał negatywnych alternatyw we wszechświecie, ze zrozumieniem, że Bóg -Wszystko- To - Co Jest, jest polaryzowane w kierunku miłości. Wreszcie, niektórzy z was mieli inne życie, w którym rządziliście i posiadacie intuicyjną pamięć tego w swoim obecnym życiu.

Tak więc, ta dyskusja jest - ponieważ niektórzy zdają się nie akceptować dyskusji na temat istot pozaziemskich, dopóki nie jest zrównoważona dyskusja o tych "złych" tam. Ponieważ zazwyczaj niższe wibracje mają więcej z tych rodzajów rzeczy, ten channeling będzie bardziej skoncentrowany na 3D niż normalnie.

Być może dlatego, że intuicyjnie wiecie, że jest ten potencjał tam, daje to waszemu instynktowi przetrwania powody do niepokoju. Po pierwsze, chcemy powiedzieć, jak niesamowite jest to, że macie taką wyobraźnię, że możecie sobie wyobrazić rodzaj różnorodności tam, gdy jesteście tak za zasłoną. To bóg -wszystko- co jest - przychodzi przez was. A jednak, to jest dużo większe i bardziej wspaniałe niż możecie sobie wyobrazić. Nie widzieliście nawet 1% z 1% z 1% wieloświata. My oczywiście zazwyczaj nie chcemy rozmawiać o tych sprawach, ponieważ jesteście w świecie negatywnie - spolaryzowanym - tym, co uważacie za negatywne doświadczenia - i po prostu zaczynacie wychodzić z tego. Wasze zdolności twórcze mogą doprowadzić do manifestacji rzeczy, których się boicie, i to może zakłócić wasze postępy.

Jednak warto dać krótkie podsumowanie tego, co to dla was znaczy, że może być "ciemna strona" z "obcych". Nie będziemy rozmawiać o konkretnych formach lub "rasach", ponieważ wszystkie formy przenoszą potencjały do robienia rzeczy, które uznajecie za "dobre" i robienia rzeczy, które uważacie za "złe", więc lista naprawdę byłaby nieskończona. Ta sama forma w dwóch różnych częściach wszechświata może mieć dwie różne grupy dusz i działać zupełnie inaczej. Wystarczy spojrzeć na wasze własne społeczeństwo. Macie możliwości robić zarówno wspaniałe rzeczy i rzeczy, które uważacie za straszne.

Aż do teraz, byliście nieco chronieni przed własną ignorancją z pomocą waszej duszy. Wyobraźcie sobie scenariusz, że Ziemia jest gigantyczną latarnią, która przyciąga wszystkie istoty dobre i złe ze wszystkich punktów we Wszechświecie. Ziemia nie jest taka. Bo jako istoty 3D, wasz własny welon czyni to, że nie sięgacie na zewnątrz i nie przyciągacie uwagi. Wasze fizyczne oddziaływanie, Wasze pole, w waszej obecnej rzeczywistości kończy się o sto tysięcy lat od waszego świata. Zajmie ponad sto tysięcy lat zanim wasza audycja dotrze do widocznej krawędzi galaktyki. Oczywiście, w galaktyce, będziecie przyciągać trochę uwagi w 3D, nawet długo po zaprzestaniu wysyłania przez was transmisji, od wielu dziesiątek pozaziemskich ras 3D, jednak albo będą one zwykle mieli możliwość już wiedzieć o was lub nie będą w stanie osiągnąć Waszego świata. Plus, to obejmuje tylko podzbiór rzeczywistości waszej galaktyki. Nie będziemy mówić "jedna" rzeczywistość, bo kiedy dostaniecie się do tych skal, nie będziecie mogli podzielić rzeczywistości w ten sposób.

Zasadniczo chcemy wpoić wam, że wasza fizyczna wizytówka nie jest bardzo głośna. Nie jesteście latarnią. Teraz wasza dusza również poprzez welon utrzymuje pewną ochronę dla was tylko dlatego, że zasłona ma działać w obie strony. Powstrzymuje, żeby istoty 3D wewnątrz zasłony nie widziały wszystkiego na zewnątrz, ale może również pracować, abyście byli ukryci przed pewnymi 3D, a nawet wyżej wibrującymi istotami, których nie chcecie, aby ingerowali na Ziemi. Większość istot 3D nie może was nawet zobaczyć. Mogą oni przechodzić przez wasz system słoneczny, patrząc na Ziemię z urządzeniami bardziej zaawansowanymi niż cokolwiek, co wy macie, i nadal was nie widzieć. Oni po prostu widzą Ziemię, którą moglibyście nazwać prymitywną tylko z prymitywnymi formami życia. Mogą wylądować tam i nie będą was widzieć. Oni widzą inną rzeczywistość Ziemi, jej szablon, jak moglibyście powiedzieć.

Ale niektórzy wiedzą, że jesteście tutaj, z jakiegoś powodu. Większość stosunkowo wyewoluowanej galaktyki nie chce Wam zaszkodzić. Niektórzy z nich są na waszej planecie teraz albo w waszej rzeczywistości , albo w połączonej. Niektórzy byli na Ziemi dłużej niż wy. Ci zazwyczaj po prostu nie współdziałają z wami. Niektórzy nie ufają wam z powodu wcześniejszych doświadczeń i trzymają się z dala od was. Inni są z poza Ziemi i zarówno przybysze względnie nowi, lub są od wieków. Niektórzy są 3D i 4D, więcej jest 5D. Niektórzy są złośliwi, a niektórzy są życzliwi. Niektórzy z nich są rozproszeni i mają zarówno negatywne, jak i pozytywne elementy w ich społeczeństwie, tak jak wasze własne. Niektórzy z nich są tutaj studiując życie na Ziemi i nie chcą wam zakłócać. Inni doświadczają bycia częścią naturalnego życia i "docierania go" i nie biorą pod uwagę interakcji z "nienaturalną" rasą taką, jak wy. Niektórzy z nich są wyżej wibrującymi istotami ciekawymi waszych energii. Niektórzy starają się wam pomóc. Inni są po prostu "obojętni". Istnieje wiele, wiele powodów, dla których te istoty są wokół. Bardzo niewielu z nich myśli o jakichkolwiek zakłóceniach.

Jednak Wy zakładacie, że większość ma na myśli wasze szkody. W rzeczywistości to może to być wasze własne odbicie w historii społeczeństwa, która daje wam największe obawy. Możecie być może widzieć wasze odbicie w niektórych bardziej wrogich grupach istot pozaziemskich. Były czasy, w waszej przeszłości, w których pozwoliliście niektórym istotom o wyższej wibracji przyjść i bawić się z wami jak zabawkami, nie żeby zniszczyć, ale dla zabawy trochę na wasz własny koszt, jak dziecko może wejść na kopiec mrowiska, gdy on lub ona chce nadać swój własny wpływ mrowisku w sposób nieinwazyjny, ale dość uciążliwy. To nie byli wasi niszczyciele. Teraz, to nie jest już wasz wybór, więc te rodzaje istot są trzymane w ryzach, a zamiast tego muszą się wcielać przez urodzenie, a nie przez zwykłą manifestację ciała, aby mieć wpływ, ale ten wpływ jest ograniczony, ponieważ mają "wkupić się" w system, aby wcielić się w niego.

Więc te istoty, których interakcje w historii były wrogie, lub dobroczynne, lub neutralne, ale interakcje więcej z figlarnej perspektywy. Ponieważ ingerowali, a to jest psotne. I oni o tym wiedzieli. Jednak to także było twórcze. To było ich wykorzystywanie swoich umiejętności twórczych, a ludzkość współtworzyła w zasadzie oddając swoje zdolności twórcze im. Jednak, oni nie zniszczyli was. Ani te istoty, które wiedziały, że jesteście tutaj. Gdyby chcieli was zniszczyć, a wy na to pozwolilibyście, to oni już by to zrobili. I możemy powiedzieć na pewno, że w pewnym momencie w waszej historii, to na to pozwoliliście, bo jesteście czasami autodestrukcyjni.

Jednak znowu, nie wybraliście tego na teraz. Patrzyliście, aby nie ingerowano. Odgrodziliście się murem. To spowodowało ból, bo czujecie rodzaj samotności, której nie możecie opisać. Nie jesteście przyzwyczajeni do bycia poza kolektywem, do samotności, jako gatunek, jak i osoby indywidualne. Nawet ta samotność zrodziła współczucie istot o wyższych wibracjach, które nie mogły rozwiązać tego dla was. Mogą one jedynie pomóc tym, którzy mogą rozmawiać z nimi, aby czuli się mniej samotni.

Pozwólcie nam jeszcze raz wrócić do tych, najbardziej wrogich i waszego własnego zabezpieczenia waszej duszy i zasłony. Jak powiedzieliśmy, istnieje potencjał do nieskończoności. Kategoryzowanie ich nie ma sensu, w końcu oczywiście w przypadku, gdy przy braku szczęścia zaprosicie ich tutaj. Teraz, gdy zaczęliście się rozwijać, ten welon się rozpadnie. Nagle, przynajmniej z perspektywy wieków, macie zamiar być bardziej widocznymi. Nie będziecie w stanie kontrolować tego, co ludzie robią na świecie i do jakich pozaziemskich oni dotrą. Wasza latarnia jest włączona. Już nie będziecie tak ukryci.

Nie chcemy was straszyć, ale również nie chcemy was zwodzić. Będzie kilka wrogich ras, tych, które przybędą na Ziemię. Ale zależy od was, jak to pójdzie, zdecydowanie czujemy, że jest znacznie więcej życzliwych rodzajów i obojętnych typów, które staną się świadomi Was. Często ci wrodzy są ślepi i mają mniejszy potencjał zobaczenia was. Ale niektórzy tak. Możecie to nawet uznać za test. Test, jaki dacie sobie - jak zareagujecie. Wrodzy nie będą chcieli zasobów. Mają je, w dowolnym miejscu. Pomyślcie z własnej historii. Oni raczej będą zazwyczaj chcieć kontroli, lub użyć was jako zasoby lub skolonizować. Oni mają swoje motywy. Jak zareagujecie na nich, określi, jak przeszliście test. Uważamy, że zrobicie dobrze i będziecie mieli pomoc.

Ta pomoc nie będzie najprawdopodobniej w postaci statków strzegących waszej planety lub technologii. Będziecie na własną rękę tam, i nawet nie będziecie ich potrzebować. Pomoc będzie w formie przewodnictwa z częstymi kontaktami z życzliwymi istotami pozaziemskimi, które podpowiedzą wam, jak radzić sobie w tymi mniej przyjaznymi istotami. Naprawdę nie chcecie oddawać energii do ich rzeczywistości. Lepiej za pomocą duchowego podejścia zniechęcić ich przed większymi zakłóceniami. Będziecie w procesie ewolucji, a poza tym częste kontakty z tymi, który będą dawać wam porady, macie czas po swojej stronie. Gdy wasza zasłona się zmniejsza i stajecie się bardziej widoczni w całej galaktyce dla wszystkich rodzajów istot, również rozpoczniecie przypominać sobie, kim jesteście i jakie możliwości macie. Staniecie się bardziej samodzielni jako cywilizacja i jako jednostki. Wasze zdolności twórcze powrócą. Wasze wspomnienia powrócą. Będziecie wiedzieć, co robić. To będzie dla was naturalne.

Wierzymy, że ostatecznie ze względu na ramy czasowe tego z waszą ewolucją, że wpływ kilku "tych złych", którzy przybędą będzie raczej bez wydarzeń. W rzeczywistości, będziecie w stanie widzieć nawet w ich sercach i ich rozumieć. To nie oznacza, że możecie ich zmienić. Prawdopodobnie nie. Oni po prostu nie będą zagrożeniem dla was. Wiem, że to trudne do zrozumienia. Czujecie się tak wrażliwi i słabi, ale tak naprawdę nie jesteście tacy. Jesteście bardzo silną grupą istot, i macie wielkie zdolności twórcze. A nastawienie w kierunku pozytywnym, także wam pomoże.

Ponadto, mamy nadzieję, że gdy zaczniecie być zdolni podróżować do gwiazd, będziecie neutralni lub życzliwi, a nie wrodzy, w ogóle. Widzimy to jako duży potencjał, i nie uważamy, że jako grupa będziecie złośliwi. Oczywiście, ludzie będą wolni, aby robić swoje, ale spodziewamy się, że będziecie mieć silne zbiorowe połączenie i będziecie zdolni szerzyć miłość i współczucie w swoim społeczeństwie i utrzymywać perspektywy na to, jak współdziałacie, a wspomnienia z poprzednich wcieleń i kim jesteście naprawdę dadzą wam mądrość i poczucie umocnienia, a wyższe wibracyjne istnienie uczyni to, że nie będziecie czuć potrzeby kontrolować rzeczy, w ogóle. Tak więc poza kilkoma drobnymi problemami, oczekujemy, że będzie bardzo dobrze, gdy zaczniecie odkrywać.

Tak więc, w końcu, nie bójcie się. Nie ma się czym martwić, naprawdę. Macie trochę nauki przed sobą, ale nic niebezpiecznego. Opuszczacie najbardziej niebezpieczny czas dla waszej cywilizacji. Reszta powinna być bardziej zabawna. To mamy na myśli :)

Z miłością,
smok

http://lightworkers.org/channeling/189913/others

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz