wtorek, 22 października 2013

Krótka aktualizacja na temat energii - część 2

Witam wszystkich!

Aisha otrzymała następną aktualizację dotyczącą energii od Wiernych Towarzyszy. Krótko mówiąc mamy chwilę spokoju dla intensywnego jej wykorzystania.


Krótka aktualizacja na temat energii - część 2


Drodzy przyjaciele! Ta dziwna mieszanka spokoju, ale intensywnego trwa. Czuję się trochę jak kaczka spokojnie pływająca po stawie, ale moje stopy wiosłują jak szalone pod powierzchnią. A w tym samym czasie, ta "ukryta działalność" jest odczuwana jako właściwa, jakby to wszystko przychodziło razem, nawet jeśli nie mam pojęcia, co się dzieje. Wiem, że wielu z was również ma ciężki czas próbując dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi, bo to, co czujemy bardzo różni się od tego, z czym mieliśmy do czynienia wcześniej. Oto co CC powiedzieli o tym:

"Może to nie wydaje się wiele w tej chwili, ale aktualnie wchodzicie w całkiem nowy przepływ jaki jest, i tak najpierw będziecie się jakby wahać trochę na krawędzi, próbując temperaturę i przepływ czubkiem palucha, ale wkrótce znajdziecie się beztrosko w tych nowych i dość szybkich, ale ciekawych wodach. Widzicie, jesteście obecnie pomiędzy dwoma bardzo różnymi etapami, i jako tacy, możecie być nieco oszołomieni, ale wkrótce to się rozproszy, i wszyscy będziecie w stanie poruszać się po tych nowych wodach w znacznie lepszy sposób, niż byliście w stanie do dzisiaj.

Więc nie rozpaczajcie, nawet jeśli znajdziecie się patrzącymi w ścianę mgły, nie mogąc dostrzec nawet najmniejszych szczegółów po drugiej stronie. Po prostu wiedzcie, że ta mgła rzeczywiście rozproszy się bardzo szybko, a potem, będziecie mogli wziąć to wszystko. I mamy na myśli WSZYSTKO, ponieważ tym razem wiele tego, co było wcześniej pozostawione niewidocznym - nie będzie już takie, i nauczycie się całkiem nowego sposobu połączenia i obcowania rzeczywiście z tym wszystkim nowym. Więc do tego czasu, bądźcie bezpieczni wiedząc, że to pozorne rozłączenie, to nic takiego, to jest po prostu cisza, ale rzeczywiście bardzo potrzebna. A raczej dla Was, to będzie postrzegane jako przerwa, ale dla reszty z nas, to jest bardziej jak ul działalności. Bo ponownie, tak wiele dzieje się za sceną i chociaż wynik tej działalności u was wszystkich budzi bardzo dużo obaw, na tym etapie, waszym zadaniem jest po prostu BYĆ, a my zajmiemy się całą resztą.

Tak więc miejcie pewność, że wszystko jest dobrze, nawet jeśli niektórzy z was są gotowi krzyczeć z frustracji w tej chwili. Wybierz się na spacer w naturze, śpiewajcie lub tańczcie lub po prostu skaczcie w górę i w dół, jeśli czujecie potrzebę, aby to robić, bo to uczucie bycia w zbyt małej ramce może być oczywiste dla wielu z was, a najlepszym sposobem radzenia sobie z nim, jest rzeczywiście się poruszać. Ale co do reszty, odpuszczenie jej sobie będzie działać jeszcze lepiej, gdy poczujecie ochotę po prostu usiąść i połączyć się z jedną z warstw, która znajduje się poza tą, którą wcześniej uważaliście za ostatnią. Bo rzeczywiście jest wiele więcej do odkrycia, gdy idziecie wewnątrz, znajdziecie siebie wchodzących dalej do komór, które ujawnią więcej z tych ukrytych skarbów.


Więc jeszcze raz powiemy, wykorzystajcie ten czas dobrze i użyjcie go, aby znaleźć niektóre z tych kawałków Was, o których nawet nie wiedzieliście, że ich brakowało. Bo WY jesteście tam, abyście się odnaleźli, i to jest rzeczywiście tylko teraz, że te kawałki stały się dostępne dla was wszystkich ponownie. Więc nie przegapcie niczego, skupiając się na swojej niecierpliwości, wobec tego, co się dzieje - czy się nie dzieje - na zewnątrz. Bo wewnątrz (jest teraz miejscem), gdzie będziecie mogli znaleźć to teraz. Więc strząśnijcie to, co luźne, jeśli chcecie zrobić to najpierw, aby być w cichym i odbiorczym trybie, bo wtedy, będziecie znacznie lepiej wyposażeni, aby odbierać wiadomości, które wysyłacie sami sobie, wiadomości, które na was czekały, abyście je odkryli ponownie po tak długim czasie bycia na ich drodze do was.

Dużo miłości ode mnie, Aisha


https://aishanorth.wordpress.com/2013/10/22/a-short-update-on-the-energies-part-2-2/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz