niedziela, 27 października 2013

AA Michał - Zacznijmy naszą podróż i będziemy wam towarzyszyć

Witam wszystkich!

Marc Gamma zaczął channelować  cykl przekazów AA Michała i Rafaela dotyczących "dni i tygodni przed nami". To kolejne zapowiedzi i spojrzenie pod innym kątem, co powinno ułatwiać nam zrozumienie większego obrazu. Dlatego postanowiłem tłumaczyć także ten cykl przekazów.
Żeby wszystko było jasne, zaczynam od pierwszego (z cyklu).


Zacznijmy naszą podróż i będziemy wam towarzyszyć - Archanioł Michał przez Marc Gamma ~ 23.10.2013

Archanioł Michał [ Oryginalny język niemiecki, przetłumaczone (na angielski) przez ( Contra ) Mary ]

Moi drodzy ludzie, to jest Archanioł Michał mówiący do was.

Nadszedł czas, aby ponownie przedstawić wam kolejną nową wiadomość. Znowu jakiś cudowny tydzień przeminął w międzyczasie i wiele się wydarzyło. Mój brat, Archanioł Rafael zrobił odniesienie do tego, jak to ja robię podobnie tutaj.

W najbliższym czasie my, mój brat Rafael i ja, będziemy łączyć nasze wiadomości w pewien sposób tak, że będziemy mogli przekazać wam coraz więcej informacji, niż gdybyśmy robili wszystko na własną rękę - każdy dla siebie.

Zawsze staram się dawać wam wiadomości, które nie są zbyt długie, aby nie rozpraszać was zbyt wieloma ich treściami i przez nas. Znamy tych wszystkich, kiedy nieco wyrażają swoją frustrację mrucząc : "Wow, to znowu jest trochę długie!", W wyniku czego rezygnują z przeczytania takich wiadomości w ogóle. Ja czy lepiej się wyrażając, my wszyscy zalecamy w związku z tym, żebyście podarowali sobie trochę więcej czasu na przeczytanie tego do końca !

Skupić się tylko na kilku wiadomościach i przede wszystkim skupcie się na tych, które są w rezonansie z wami. Wszystko, co nie wpada w wasz rezonans - po prostu zostawcie w spokoju - i tak może być też w przypadku tych channelingów tutaj! To dzięki wiedzy waszej duszy, wiecie, które ze wszystkich wiadomości są bardzo właściwe dla Was.

Jeśli mówię "właściwe", to nie oznacza, że wszystkie te, zostawione z boku, nie są właściwe, czy bezużyteczne - wręcz przeciwnie - musicie uznać, że tak wiele wiadomości Światła, które osiągają was w "Czasie Teraz", mają różne i odmienne cele, ponieważ wy, moi kochani ludzie, też jesteście różni.

Zejdźcie w głąb swojego serca, ponieważ wszystko, co ma pierwszeństwo teraz zostało przeznaczone dla waszego serca. Wszystko z tego jest przeznaczone wyłącznie dla tej wiecznej waszej części. I ta wasza wieczna część będzie teraz doświadczała całej energii, która prowadzi do pewnego przyspieszenia waszego procesu przebudzenia. Idźcie - idźcie w głąb siebie i poczujcie, jak wasze serce rozszerza się ogromnie. Poczujcie, jak serce rośnie i poczujcie głęboko, jak wasze serce i odpowiednio jego energia otacza całe wasze pole aury.

Uświadomcie sobie, jak całe ciało zaczyna wibrować i poczujecie, że wspinacie się po drabinie wznoszenia coraz bardziej - i wraz z każdym nowym krokiem będziecie zbliżać się do waszego celu. Zauważycie, że robicie to tak dobrze i że możecie powtórzyć to zawsze ponownie. Ponownie możecie wielokrotnie przeczytać ten fragment lub całość tego i będziecie zdolni wspinać się po drabinie wznoszenia coraz bardziej.

Wasze serce jest bardzo kluczową z waszych części umożliwiających wam się wznieść. Przyjmijcie ten fakt i że podaliśmy Wam te wieści tak wiele razy wcześniej. Również zdajcie sobie sprawę z faktu, że jedynie WY możecie przyśpieszyć procedurę, a tym samym możecie przyspieszyć wszystko w tym kontekście. To Wy się wznosicie i to Wy musicie przekroczyć przez wszystkie portale wznoszenia !

Jak już potwierdziliśmy wam. my damy wam całe nasze wsparcie oraz będziemy wam towarzyszyć odpowiednio. Jesteśmy zawsze przy waszym boku i cieszyć się podążając za waszym zaproszeniem - bo w ten sposób może to być robione przez nas z uwzględnieniem waszej wolnej woli i musimy robić to w taki sposób, a nie żaden inny.

To jest już koniec tej wiadomości. Proszę, wróćcie do tej części, gdzie opisano drogę w dół do swojego serca. Powtórzcie wszystkie kroki, jakie wam przedstawiłem – cieszcie się głęboko tym stanem swojej istoty i powtarzajcie tyle razy, ile tylko możliwe. Zobaczycie i doświadczycie, że jest to jedna z najpiękniejszych i cudownych możliwości, w której możemy też wam towarzyszyć moi ukochani ludzie.

Wrócę do was i będę kontynuować pozostawione końce wiadomości Rafaela, którą on zaprezentuje wam w najbliższy weekend. Ta wiadomość tutaj była jedynie przedsmakiem wszystkiego, co przyjdzie następnie. Czy dołączycie do nas w naszej podróży z Rafaelem i mną ? Więc Zapraszam Was z obydwu naszych serc! Obydwaj wyglądamy naprzód i wyrażamy to w ten sposób : "podróż może się rozpocząć!".

Z tak wielką miłością do was wszystkich !

Wasz Archanioł Michał

http://soul4free.wordpress.com/2013/10/23/lets-start-with-our-journey-and-we-shall-accompany-you-archangel-michael-through-marc-gamma-23-10-2013/#more-1475

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz