poniedziałek, 21 października 2013

Krótka aktualizacja na temat energii

Witam ponownie1

Wierni Towarzysze (w skrócie Aishy - CC) dali krótką aktualizację na temat rodzaju i efektów działania obecnych energii.


Krótka aktualizacja na temat energii

Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby zagłębić się trochę w obecnych energiach. Jak wielu z was już zauważyło, to nie są wasze regularne wybuchy energii, raczej tak, jakbyście zostali odłączeni od tego wszystkiego, tak jakbyście pływali, prawie jak astronauta zatracony w przestrzeni kosmicznej. To może dawać poczucie samotności tam, ale uwierzcie nam, kiedy mówimy, że nie zostaliście pozostawieni tam na dobre i to jest bardzo ważny, etap przejściowy, który pomoże Wam ponownie wejść w SIEBIE, a nie obdzieranie was z czegokolwiek, co może być jeszcze interpretowane jako starzy Wy.

Bo ten stary proces demontażu jest rzeczywiście zakończony, ponieważ wszyscy przesunęliście się poza próg tego, co było i zaczynacie zaglądać ponad i w całkiem nową przestrzeń nazywaną "CO się STANIE". Ale w międzyczasie, będziecie skierowani w szczególny rejs, taki, który zabierze Was przez całą drogę do waszych najdalszych horyzontów i poza nie. Odnosimy się oczywiście do tej wewnętrznej przestrzeni, sanktuarium, świętego dziedzińca waszego bytu, gdzie będziecie mogli wreszcie zacząć odkrywać każdy chwalebny szczegół siebie. Ale żeby się tam dostać, potrzebujecie odwagi, aby odwrócić się plecami do zgiełku i pokus, aby krążyć swobodnie. A, co mamy na myśli przez to? Wystarczy fakt, że każde zaburzenie z zewnątrz może być zbyt wielkim dla niektórych z was na tym etapie, a więc, słuchajcie głosu, który mówi, bądźcie spokojni, BĄDŹCIE świadomi i zbliżcie się do prawdziwego kogoś, kim naprawdę jesteście. Więc pozwólcie odejść jakimkolwiek pojęciom rzucania swojego umysłu daleko i szeroko w tym momencie, i starajcie się słuchać głosu, który mówi "niech nadal moje serce bije i mój wałęsający się umysł będzie, i przejdzie do wewnątrz i zobaczę siebie samego". I tak, to, co znajdziecie w ciemności, WASZYM cichym łonie, będzie warte więcej niż ta samotna podróż w nieznane.

Drodzy przyjaciele !

Obudziłam się z pierwszym małym smakiem zimy rano, gdy Matka Natura odbiła echem CC i powiedziała "idź do wewnątrz". Mam bardzo dużo nadal poczucia bycia w próżni, ale nawet jeśli wydaje się, że to jest "ciemne, ciche łono", ja też czuję się napędzana do przodu przy prędkości prawie niemożliwej. Tak wiele się dzieje, ale nie mogę nawet spróbować tego opisać, bo to jest tak, jakby to miało miejsce na wielu poziomach jednocześnie. Czuję, że sięgam próbując uchwycić to w posiadanie, ale teraz, wszystko, co mogę zrobić, to BYĆ, podczas, gdy jednocześnie wiem, że się STAJĘ. Jak mówią CC, to jest bardzo samotna podróż w tej chwili, ale jest również taką, którą podejmujemy razem. Więc sięgam i obejmuję was wszystkich, gdy będziemy podróżować poza granice.

Dużo miłości ode mnie, Aisha

https://aishanorth.wordpress.com/2013/10/21/a-short-update-on-the-energies-7/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz