niedziela, 6 października 2013

Michael i rodzina Jeszuy - Wybierzcie to, czego wasze serce potrzebuje

Witam wszystkich!


Ten krótki chanenling jest zawiadomieniem, że Ron Head rozszerza swoje usługi na rodzinę Jeszuy.
Tematem na dziś jest uzdrawianie - i tu po raz kolejny pada stwierdzenie, że uzdrowienie jest możliwe jedynie poprzez ciało i umysł zainteresowanego. Kropka.


Wybierzcie to, czego wasze serce potrzebuje. - Michael i rodzina Jeszuy

Jesteśmy tutaj z Michaelem w tym dniu, aby oświadczyć, nasz zamiar komunikowania się z wami za pośrednictwem tego channelera w przyszłości. Jesteśmy wdzięczni za tę możliwość. Zajęło mu to trochę czasu, aby rozpoznać naszą obecność. Cieszy nas, że w końcu to zrobił.

Potrzebowaliśmy kanału dla naszej komunikacji grupowej i jesteśmy szczęśliwi, że mamy właśnie ten. Michael zbudował wspaniałych odbiorców i jesteśmy bardzo zadowoleni, że będzie nam tak łatwo komunikować się z wami wszystkimi. Każdy z nas ma oczywiście swoich własnych channelerów, i wspaniałe, że oni są. Ale będzie to również mile widziany kanał, i to będzie udana współpraca.

Było powiedziane za pomocą tego kanału, że zrobiliście zakręt niedawno, i tak jest w istocie. A skoro tak, to pomówmy trochę o czymś, czego będzie coraz więcej i więcej. Mówimy o uzdrowieniu. Istnieje wiele, tutaj do zrobienia, czy nie jest tak? A wy zauważyliście, oczywiście, że jest teraz więcej metod uzdrawiania wokół was, niż kiedykolwiek wcześniej. I to będzie nadal wzrastać, gdy nauczycie się więcej i więcej możliwości.

Konieczne jest, aby tam były metody, które przemawiają do was i są skuteczne dla każdego z was. Ale zrozumcie, że wszystkie prawdziwe uzdrowienia dokonuje się przez Jedynego Prawdziwego Uzdrowiciela – poprzez wasze własne ciała i umysły. Uzdrowiciele jakiegokolwiek rodzaju są tymi, którzy nauczyli się pomóc wam w ten sposób. Jesteśmy pewni, że będą oni pierwszymi, którzy zgodzą się, że to tak jest. Najlepsi z waszych lekarzy rozpoznają to również.

Nie odczuwajcie, że warto pomyśleć o jednym rodzaju uzdrawiania jako dobrym, a drugim, jako nie dobrym. Każdy z nich posiada wspaniałe możliwości dla Was. Wybierzcie po prostu to, co czujecie w sercu, że możecie przyjąć i uwierzyć w to. Wybierzcie to, co wasze serce wie, czego potrzebuje. Wierzymy, że znacie te słowa "Powstań. Twoja wiara cię uzdrowiła". Bez tej wiary, moi drodzy przyjaciele, nic was nie uzdrowi. Więc, gdy szukacie, co to będzie, szukajcie tego, co uważacie, za najbardziej rzetelne.

Ta krótka wiadomość wystarczy na dzisiaj. Trzymajcie się dobrze, drodzy. I bądźcie w radości.

06 października 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz