piątek, 25 października 2013

Rozdział 21 - Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Jezusa / Sanandę

Witam wszystkich!


Rozdział 21 - Nowe Pismo Święte, jak napisane przez Jezusa / Sanandę

"Gdy stają na drodze ludzkich zdarzeń (dziejów), staje się konieczne dla ludzi, aby rozpuścić polityczne zespoły łączące ich z innymi" - duch tych słów dzwoni w świadomości wszystkich ludzi na Ziemi w roku 2013. Czy to jest echo w sercach Amerykanów, których Deklaracja Niepodległości inspirowała tymi elokwentnymi słowami, czy też podnosi się w inspirujących wezwaniach do wolności na Bliskim Wschodzie, lub podsyca doświadczenia nadziei dla powstańców w krajach afrykańskich, gdzie pokój i godność pozostają iluzoryczne, duch wolności wzrasta. Jest to rok Nowego Początku, Ukochani. To jest rok, który zostanie zapamiętany jako początek nowej wolności, zrzucania z siebie jarzma ucisku, czy to społecznego, politycznego, ekonomicznego, czy psychologicznego.

Gdy wydarzenia rozwiną się w ciągu najbliższych tygodni, zyskacie nowe uznanie dla połączenia pomiędzy tymi pozornie odrębnymi obszarami życia. Są to sztuczne podziały, na przykład, pomiędzy dziedzinami nauki w waszych szkołach, gdzie nauczanie problemów społecznych było w jakiś sposób oddzielone od polityki, i jak gdyby ekonomia była ezoterycznym Polem istotnym tylko dla profesorów uczelni i sekretarzy skarbu światowej mocy. Nic nie może być dalsze od Prawdy. Cała ludzkość będzie zaskoczona, gdy odkryje, jak czyjeś życie rodzinne i dzień po dniu w dobrobycie zostały na przykład głęboko dotknięte wartością waluty obcych państw. Szczegóły dotyczące międzynarodowych umów handlowych mogą was nie interesować, ale wasza praca, wasze jedzenie i stan zdrowia są jednak tym głęboko dotknięte.

Welon zapomnienia opada. Wielu z was już zaczyna pamiętać poprzednie wcielenia, i wyczuwa echa poprzednich relacji w kontaktach z ludźmi w bieżącym życiu. To będzie dla was odkryciem, kiedy zaczniecie uczyć się, poprzez własne przebudzenie i przez nadchodzący kontakt ze swoimi Galaktycznymi przyjaciółmi, że wasza historia nie jest wcale taka, jak was uczono. Pomimo zaskakujących odkryć, takich jak podwodne piramidy Atlantydy, wasi naukowcy w dalszym ciągu ignorują jakiekolwiek rewelacje, które nie zgadzają się z ich ograniczonym rozumieniem, którego się trzymają. To jest ironia losu, czyż nie, że Rasa Twórcy może być tak konserwatywna w myśleniu, że jesteście tacy niechętni zmianie swojego zdania, nawet jeśli dowody są przedstawiane w przejrzystych zdjęciach przez ludzi doskonale renomowanych. To może być trudne zostawić wasze zwierzęce nauki za sobą.

Jednym z mitów, który jest obecny w umysłach ludzkości, jest przekonanie, że ktoś nie z waszej planety i nie dokładnie z waszego gatunku ludzkości musi z definicji być dziwny, obcy i niebezpieczny dla was. "Obcy" to brzydkie słowo w leksykonie. Czy kiedykolwiek zatrzymacie się, aby pomyśleć o tym, co te istoty w statkach, które tak doskonale latają po waszym niebie myślą, kiedy obserwują was? Kto ma więcej powodów, żeby się bać - Wy, którzy bombardowaliście siebie nawzajem od wieków i którzy opracowaliście wyrafinowane bronie, aby wymazać wszystko, co znajdzie się w zasięgu waszej technologii Gwiezdnych Wojen, czy istoty, które po cichu obserwują was z daleka w ich niezwykle zaawansowanych technologicznie cudach techniki ?

Wielu z was czytających to podejrzewało, że każda cywilizacja, która może podróżować tysiące lat świetlnych przybywając tutaj, może być również emocjonalnie, społecznie, politycznie i duchowo bardziej zaawansowana niż wasza własna planeta, choć ta oczywista prawda jest trudna dla wielu do zaakceptowania. Widzicie zaawansowane technologie, i wasze pierwsze myśli zwracają się ku wojnie. Widzicie, to jest pozostałość Gadziej ideologii nadal aktywna w waszych umysłach. To byli gadzi przywódcy którzy zlecili zestrzelenie nielicznych nieosłoniętych statków, które pojawiły się w ich zasięgu. Oni przybyli dla nawiązania kontaktu i spokojnie oferować swoje technologie dla większego dobra. Co spowodowało to ogromne zatajanie programami wartymi wiele miliardów dolarów odwrotnej inżynierii, która została wykorzystana do budowy bardziej zaawansowanych broni, niż możecie nawet sobie wyobrazić, i trwa do teraz przez więcej niż 50 lat.

Jeśli nie byłoby prania mózgów, abyście bali się "kosmitów" poprzez ciągłą propagandę, to byłoby zupełnie oczywiste dla każdego z was, że wasi kosmiczni bracia i siostry są tu w trosce o Was i dla bezpieczeństwa całego Wszechświata. Strach zaślepił was przed prawdą, że próby jądrowe stworzyły ogromny ból i zniszczenie dla Matki Ziemi i wszystkich jej stworzeń. Gdybyście nie byli przeszkoleni, aby czuć podejrzenia, nieufność i strach wobec swoich bliźnich, powinniście wszyscy płakać i demonstrować na ulicach, gdy pierwszy grzyb atomowy pojawił się w niebie, a nie z dumą bić brawo waszemu rządowi za "Super" osiągnięcie. Podobnie, gdybyście nie byli celowo zagrożeni głodem, nigdybyście nie zgodzili się na bezbożny rozwój i patentowanie sztucznie stworzonej "Frankenfoods" (skrót od Frankensztajna i żywności).

Wysoko rozwinięte cywilizacje, w całym wielo wszechświecie przyjęły za pewnik, że wszystkie źródła utrzymania, cały dostęp do opieki medycznej, całe nauczanie młodzieży i wszystkie zasoby naturalne mają być udostępniane wszystkim, opracowywane wyłącznie dla Większego Dobra i nigdy nie gromadzone, czy posiadane prywatnie. Ale, oczywiście, to jest wyrazem Świadomości Jedności cywilizacji, które osiągnęły wyższy poziom rozwoju duchowego. Jest to pracą Wzniesienia, aby podnieść samych siebie do przytomnej świadomości, w której moglibyście uchwycić dający charakter Miłości i Światła, co istnieje we wszechświecie w większości. Tylko tu, na Ziemi, a także kilku innych miejscach, które doświadczają 3 –cio wymiarowego życia, są inteligentne istoty, tak związane z doświadczeniem pięciu zmysłów.

Pomyślcie o tym, drodzy. Gdy wzniesiecie siebie do świadomości wyższych wymiarów, wejdziecie do świata zamieszkanego przez miliardy innych – Istot o wszystkich kształtach i rozmiarach, które przebyły ich własną drogę do świadomości Jedności poprzez własne wysiłki, aby wznieść się, tak jak wy robicie to teraz. Są przyjaciółmi, nauczycielami i ekspertami w tych samych kwestiach, których stajecie się świadomi teraz. Nie tylko nie chcą was skrzywdzić, podróżowali przez galaktyki, przez wymiary, aby być tutaj, aby obserwować i pomóc wam, jak tylko mogą. Niektórzy z nich są bliżej Was genetycznie i doświadczalnie niż inni, ale to nie jest ważne. Wszyscy są życzliwi, wszyscy istnieją w Miłości i Świetle.

W rzeczywistości Ziemia ma uprzywilejowaną pozycję - jest otoczona i chroniona przez Dowództwo Ashtar’a. Nasz drogi brat Ashtar jest Naczelnym Dowódcą organizacji, która nadzoruje statki kosmiczne z Intergalaktycznej Federacji Światła, która jest tutaj, aby upewnić się, że żadne negatywne energie, żadni najeźdźcy z zewnątrz nie będą mogli przeszkadzać we Wzniesieniu. Tak, istnieje kilka uciążliwych grup w kosmosie, podobnych do Gadów, który spowodowały takie spustoszenie tutaj w przeszłości. Są to bez wyjątku podmioty z niższych wibracyjnie wymiarów, które rozwinęły zaawansowane technologie bez zdobycia mądrości i dojrzałości, aby wiedzieć, jak przyłączyć się do kooperującej i kochającej wspólnoty kosmicznej rodziny Światła.

Widzicie, to jest zawsze lekcją do nauczenia się przez podmioty w niższych wymiarach, że bardziej rozwinięte istoty, również są bardziej życzliwe niż oni sami, i że współpraca i przyjaźń są zawsze bardziej zadowalające niż brutalna siła. Zawsze z nimi współpracujemy, aby nauczyć ich cierpliwości, tolerancji i Miłości, ale gdy planeta jest we Wzniesieniu, nie może być zakłócana. Nasza Matka Ziemia jest w końcu wolna, aby rozciągać się, oczyścić się z eonów toksyn i zniszczenia, jakie ona tolerowała, i cieszyć się nowo powstałą więzią wysokiej wibracji Jedności z innymi planetami. Ona rozkoszuje się doświadczeniem Miłości i Światła, które 5-ty wymiar oferuje.

Tak jak wy, Matka Ziemia pragnie poczuć kompletność, którą zaczynacie odkrywać. Ona jest hojna w jej prezentach dla jej ludzkich mieszkańców, ale ona ma swój własny rozum, jak moglibyście powiedzieć. Ona czekała cierpliwie, gdy wy powoli budziliście się do konieczności usunięcia niebezpiecznej broni i destrukcyjnej polityki energetycznej, które spowodowały takie uszkodzenia jej powierzchni. Każdy wybuch, każde wiercenie w głąb jej ciała jest odczuwalne tak jak wy byście to czuli, to rozdzierający ból. Każdy wyciek oleju pozostawia ją chorą fizycznie i emocjonalnie, jak również każdy toksyczny wyciek chemiczny i uwalnianie trucizn w powietrze powoduje jej cierpienie. Cierpi, gdy Królestwa roślin i zwierząt znoszą urazy, bo są też jej dziećmi.

Gdy się obudzicie, zauważycie wielkie poczucie ulgi i radości, jakie wasza Matka czuje wobec waszego awansu w wyższą świadomość. Jesteście w tym wszyscy razem, jak możecie powiedzieć. Ekolodzy mieli rację mówiąc, że wszystko razem jest jednym statkiem, choć możecie teraz rozumieć, że Ziemia nie jest jedynym Domem, jakiego doświadczaliście.

Kiedy wzniesiecie się do wyższych wymiarów, możecie być tymi, którzy wrócą na wielkie statki na waszą ojczystą planetę, w objęcia swojej rodziny z Gwiazd. Jeśli jesteś osobą, która wzrastała przywiązana do tego doświadczenia życia na Ziemi, możesz być zainteresowany powrotem, aby pomóc tym, którzy jeszcze nie wznieśli się. Choć wszyscy pochodzimy z bardzo odległych miejsc, ta bardzo specjalna, mała planeta trzyma nas w swoim uchwycie.

Istnieje specjalny urok, szczególne piękno tutaj na Niebieskiej Planecie. Możecie powiedzieć, że doświadczaliśmy naszych najlepszych godzin tutaj, pracując razem życie po życiu, poobijani przez Ciemne Czasy, poprzez trudności i niedostatki do ostatecznego triumfu. Udało nam się, moja Ukochana rodzino, w naszym błogosławionym przedsięwzięciu. Przechodziliśmy przez wielkie wyzwania i udało nam się pozostać w Wierze i Miłości.

Teraz jest czas dla nas, aby rozprostować ramiona do nieba, aby radować się w naszej przyjaźni i oddychać Wielką Miłością naszego Stwórcy, który uśmiecha się do nas z niekończącą się życzliwością. Zwróćmy się do siebie z wdzięcznością i przebaczeniem, dla każdego gracza w tym wielkim dramacie, który podjął, lub podjęła swoim zwrocie w centrum uwagi, na lepsze lub gorsze. Każdy przyczynił się do wielkiego rozwoju wiedzy i doświadczenia, każdy jest cenną częścią w historycznej opowieści o upadku i ostatecznym powstaniu Matki Ziemi i jej ludzkich dzieci.

Gratuluję wam, doceniam was, Kocham was ponad miarę. Znam towarzystwo i miłość was wszystkich i to stworzyło wieczną więź miłości między nami. Jesteśmy naprawdę Jednością.

Jestem wasz Sananda. Ja jestem z wami.

Zapisane przez Kathryn E. May,
22 października 2013 roku.
www.whoneedslight.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz