czwartek, 31 października 2013

AA Michał 31,10 Budowanie zaczyna się teraz

Witam wszystkich!

Dzisiejszy "Michał" jest okolicznościowy i zapowiada nam przejście przez nowy odcinek dostrojeń i zmian, ale także, krótko mówiąc, ułatwienie komunikacji ze światem duchowym. Z drugiej strony powinniśmy wychodzić "na zewnątrz" i wstępować w budowanie nowego - tak jak potrafimy i możemy - z miłością. O resztę zadba Miłość Stwórcy, inni nazywają to Wszechświatem.


Budowanie zaczyna się teraz. I ono zaczyna się tam gdzie stoicie. - Michael

Przychodzimy do was w tym dniu, który jest tradycyjnie obchodzony jako dzień Wszystkich Świętych, jako Duch. Ten dzień wy rozumiecie jako komunikację z tymi, którzy nie są w ciele na ziemi. I my wszyscy przychodzimy dzisiaj, aby powiedzieć, że ten dzień wyznacza nowy początek w komunikacji z nami.

Ze względu na wasz własny wzrost w wibracji poczujecie nas, jakbyśmy byli bliżej was niż kiedykolwiek. Zawsze byliśmy wszędzie, tak jak wy, ale to będzie najlepiej ilustrować warunki, więc będziemy używać tych słów. Przyciągnęliście siebie bliżej nas. Tak więc w tym roku macie prawdziwy powód do świętowania tego dnia.

Jesteście, jak zostało powiedziane wiele razy i przez kilku posłańców, o krok od podróży przez spory odcinek doniosłych dostrojeń i zmian energii. Jesteście naprawdę w jej grubości, jak mówicie. My zaalarmowaliśmy tego channelera, że rzeczy zmienią się dla niego, a wszyscy powinniście oczekiwać tego typu rzeczy w czymkolwiek, przez co przechodzicie i powitać to z otwartymi ramionami i wdzięcznym sercem.

Tak jak my wysyłamy naszą wdzięczność dla was, za to, co osiągnęliście, więc moglibyście skierować wdzięczność do waszego Stwórcy za tą możliwość. Być może nie widzicie całkiem wyraźnie ewolucji, przez którą przechodzicie, ale zapewniam was, że przechodzicie przez nią. A wy jesteście również katalizatorem dla innych.

Nowe szanse, nowe możliwości, będą wychodziły na powierzchnię dla was, w waszym życiu teraz, niektóre z nich stworzyliście tam, gdzie jesteście, a niektóre takie, które zaplanowaliście dawno temu pojawią się w tym czasie. Spójrzcie na nie. Są inni wokół was, którzy czekają, aby przyłączyć się do was, a może czekają na to, co przynosicie ze sobą do tych czasów. Wystąpcie krok do przodu, wyjdźcie na zewnątrz, wstąpcie do nowego świata i zróbcie go tym, czym chcecie.

Budowanie zaczyna się teraz. I ono zaczyna się tam gdzie stoicie. Zaczyna się od tego, co możecie zrobić. Nie oczekujcie więcej od siebie niż to. Jest to wszystko, czego potrzeba. Miłość w waszych sercach, miłość od Stwórcy, która przenika was zajmie się resztą.

Bądźcie miłością. Bądźcie w radości. Będziemy mówić wkrótce. To jest czas dla was, aby uświadomić sobie, że mówimy przez cały czas i przez wiele głosów, nawet przez wasze własne, gdy na to pozwalacie. Słuchajcie. Słuchajcie tych, o których wasze serce mówi wam, że przemawiają naszymi słowami, i słuchajcie również siebie.

Błogosławieństwa dla was. Dobrego dnia.

31 października 2013
Channeler Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz