niedziela, 13 października 2013

Boska Jaźń - Kampania "Ujawnienia" jest pułapką ego

Witam wszystkich!


W tym przekazie Boska Jaźń przez Simona robi trochę "porządku" z ruchami ujawnieniowymi i "poszukiwaczami prawdy", nie dlatego, że ma coś przeciwko, ale żeby wyjaśnić mechanizmy i pułapki w które wpadają poszukiwacze. Obrywa się nieco również channelerom za ich brak konsekwencji. W sumie jest to interesujące przesłanie, które odsłania działania ego, tam, gdzie się tego nie spodziewamy.


Kampania "Ujawnienia" jest pułapką ego (Prawdziwe Ujawnienie jest, gdy otworzysz się na Boską Prawdę w Tobie ) - Aktualizacja – Boska Jaźń

16 września 2013
Channeler : Simon NightStarr

W kampanie "ujawniania" są naprawdę organizowane przez niektórych z najbardziej odważnych poszukiwaczy Prawdy na waszej planecie, ale także te kampanie są bardzo zniekształcone przez ego, ponieważ w dużym stopniu polegają na „działaniu” innych", jak politycy i urzędnicy rządowi do "ujawnienia prawdy". "Prawda", o którą większość z Was czekających na ujawnienie prosi jest tylko zewnętrzną walidacją, że wasze ego "ma rację". Innymi słowy, często raczej będziecie "mieć rację", niż będziecie szczęśliwymi! Czekacie na dzień, kiedy będziecie mogli powiedzieć: " Wiedziałem! A nie mówiłem ! Widzisz, miałem rację, w tym". Rozpaczliwie chcecie, aby wasze ego zostało zatwierdzone, abyście poczuli się lepiej. To jest PUŁAPKA ruchów ujawnieniowych. Ego wie, że tak długo, jak to zwiesza marchewkę "ujawnienia" przed tobą, to ma Cię całego w jego kontroli, a ty ślepo podążasz za myśleniem "Pewnego dnia... Pewnego dnia", zamiast być uziemionym w Wiecznym Teraz. Gdy raz wskoczysz do wagonu grupy ujawnienia, często jedziesz po wyboistej drodze i Boska Jaźń nie widzi nic złego w tym wyborze, bo to ważna droga poszukiwaczy prawdy, aby bardziej aktywnie uczestniczyć w ich rozwoju duchowym. Jednak prędzej czy później widać, jak daremne jest mieć nadzieję i czekać, że "inni" jakoś oświecą masy. Wielką ironią kampanii ujawniających jest to, że ONE, „oświecają” masy ich informacjami, a nie urzędników rządowych.

Największy spisek nie jest tym, który został stworzony przez jakikolwiek tajny rząd, którego jesteście świadomi, ale raczej jest to Konspiracja Oświecenia, która jest tworzona przez Rząd Boży, w którym WASZE Wyższe Ja, anioły i wiele istot boskich lightworkers pracują za dnia i w nocy, aby pomóc OBUDZIĆ was z egoistycznych snów oddzielenia od Boga, które śnicie.

Prawdziwe Ujawnienie jest, gdy otworzysz się na Boską Prawdę w Tobie! To jest, kiedy TY zdecydujesz się na wyjście z Prawdą. To kiedy TY wyjdziesz na płytę i zaakceptujesz odpowiedzialność za SWOJE WŁASNE OŚWIECENIE. To zawsze jest ego, które bardzo chce "oświecić" masy, świat, z jego pokręconą interpretacją prawdy. Twoje Wyższe Ja nie jest zdesperowane. Ono delikatnie stara się obudzić cię, idąc w twoim własnym tempie, nigdy nie zmusza, nigdy nie "walczy" o twój głos lub twoje poparcie, ani dla innych, aby się dołączyli do niego tak, że poczułoby się lepiej. Zdesperowany podejście jest tym, jak ego szuka waszej uwagi, a nie jak Wasze Wyższe Ja pracuje, a kampanie ujawniania są usiane uczuciami desperacji, czekając i mając nadzieję, że KTOŚ INNY, jakiś "organ", da krok do przodu i zrobi "oficjalną" deklarację. To dlatego Mahatma Gandhi radził, "Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie". Rzeczywiście, działacze ujawniania są wśród tych, którzy są naprawdę BYCIEM zmiany, ale kosmiczny żart, jest taki, że bardzo często zapominają o tym i zaprzeczają samym sobie, kiedy twierdzą, że "inni" (jak ich rządy ) muszą przyznać "prawdę" (rację), którą oni chcą objawić światu. To jest bardzo naiwne, nierealistyczne podejście, które tworzy wiele wewnętrznego stresu i cierpienia. Nikt nie "jest dłużny" wam niczego, drodzy poszukiwacze prawdy! Nikt nie pozbawił was radości, Waszej prawdy, tylko wy sami siebie.

Strzeżcie się tych, channelowanych wiadomości, które w dalszym ciągu twierdzą, że "ujawnienie jest nieuniknione! " Nie mówię, że tacy ludzie robią to tylko w celu promowania swoich ludzkich programów, sprzedając " pigułkę", aby zarabiać pieniądze, bo oni rzeczywiście kontaktują się z Boską Inteligencją, która pragnie pomóc ludzkości w jej większym oświeceniu. To jest tak, że większość z tych channelerów jest tak skupiona na "świecie zewnętrznym", jak problemy polityczne i ekonomiczne, że często zaniedbują własne oczywiste prawdy duchowe. Te rodzaje channelingu, takie jak wiadomości o NESARA, są bardzo podobne do "manii channelingów depresyjnych", gdzie często tak wiele mówi się o miłości i radości w nich, co jest sprzeczne z poczuciem desperacji, które channeler ma wobec "innych" (np. urzędników państwowych ), aby "ujawnili prawdę", uchwalili nowe przepisy, itp. Tacy channelerzy czują ofiarą swoich rządów federalnych, jednak często noszą uśmiechy i mówią o miłości i radości. Proszę tych poszukiwaczy prawdy aby byli bardziej szczerzy z samym sobą, a przede wszystkim byli bardziej skłonni wybaczyć SOBIE zamiast czekać, czekać, czekać na "ujawnienie" i inne takie wydarzenia. Wielu z tych channelerów istnieje już tak długo, i wciąż powtarzają, że ujawnienie już ma się wydarzyć, że prędzej czy później będą one "mieli rację", gdy rzeczywiste "oficjalne ujawnienie rządu" jakiegoś rodzaju wystąpi.

Drodzy poszukiwacze prawdy, w prawdziwym oświeceniu nie chodzi o to, żeby masy wiedziały, kto zamordował Johna F. Kennedy'ego, lub kto naprawdę był zaaranżowany w zniszczeniu Twin Towers w dniu 11 września 2001 r. lub, że wasze rządy dobrze wiedzą, że obcy istnieją i nawet kontaktowali się z nimi. Tak, te rewelacje pomogą ludziom być bardziej rozróżniającymi, ale nie są one konieczne, abyście czuli się duchowo umocnieni i mogli " być zmianą", być cudem. Takie ludzkie "prawdy" są subiektywne, względne, trywialne i iluzoryczne, nie są prawdą duchową. Poznajcie różnicę ! RZECZYWISTĄ Prawdę znajduje się wewnątrz Boskiego Ja, i nigdzie indziej. Nawet jeśli i kiedy - główne "ujawnienie" nadejdzie, zauważycie, że nie jesteście naprawdę szczęśliwi i zadowoleni z tych "faktów", które wyszły na jaw. Nawet jeśli prawo NESARA zostanie uchwalone, to okaże się, że większość ludzi nie poczuje się naprawdę zamożnymi. Prawda, długotrwała radość i dobrobyt pochodzi z połączenia ze swoją Wyższą Jaźnią, a nie z polityki. Proszę was, abyście byli bardziej skłonni usunąć polityków z piedestałów, na których ich umieściliście, i widzieć ich jako RÓWNYCH sobie, a nie nad, ani pod Wami i wysyłać Bushowi i Obamie miłość, uznanie i głębokie duchowe wsparcie za granie zwodniczych ról takich "liderów" , których na poziomie Duszy zgodzili się grać. Ważna figura nie jest liderem. Wasze Wyższe Ja jest waszym prawdziwym liderem!

***

Zachęcam was do życia z waszego Duchowego Serca, a nie z waszego intelektu. Wasz intelekt jest tym, na czym większość z was często koncentruje się, jednak to w tych chwilach spokoju i jasności, które ustalają najwyższe przykłady waszej miłości, to są chwile, kiedy jesteście najbardziej otwarci na Prawdę Bożą w was. Poluzujcie swój uchwyt na tzw "prawdach", które wasze ego chroni i zabezpiecza, w tym te z "New Age" i "metafizyczne" koncepcje, które według Was są tak " ważne". Większy spokój i klarowność czeka na Was, jeśli tylko odważnie zaryzykujecie pójście poza narzucone ograniczenia swojej ludzkiej tożsamości. Jesteście w tej chwili, kierowani i obejmowani przez Boską Istotę Wewnętrzną. CZUJECIE to?

Namaste.

[url]lightworkers.org/channeling/188417/disclosure-campaign-trap-ego-true-disclosure-when-you-open-divine-truth-within-you[/url]

3 komentarze:

 1. No i jakoś tak pojaśniało po tym przekazie.
  Dziękuję za tłumaczenie, smocze też są dobre.
  Dużo słońca :)
  Beata

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, tak jakoś dziwnie mamy, że na ogół nie widzimy większego obrazu w wydarzeniach, działaniach. Dlatego niektóre przekazy próbują poszerzać naszą percepcję, zresztą chyba tytułem przygotowania do następnego etapu, gdzie będziemy świadomi wszelkich działań energetycznych, więc trudno już będzie przed nami coś ukryć, ale ilość przetwarzanych też informacji wzrośnie znacząco.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Nie myśl tylko czuj", to stare powiedzenie jest aktualne bardziej niż kiedykolwiek, bo spokój i miłość, które pochodzą z wnętrza, rozpuszczą Wszystko co daje zewnętrze.

  OdpowiedzUsuń