piątek, 1 listopada 2013

Wiadomości Mateusza – zamieszanie, przewidywania.

Witam wszystkich!

Ostatnie wiadomości Mateusza zajmują się wytłumaczeniem zamieszania w obecnych czasach na ziemi, a spora część materiału jest poświęcona zapowiedziom zmian w Nowej Erze. Mateusz określił też, że czas osiągnięcia linii mety, obecnie liczy się w tygodniach, cokolwiek pod pojęciem mety miał na myśli.
W sumie sporo, ale dość spójnego materiału i pojedyncze, ale istotne wskazówki.Wiadomości Mateusza – zamieszanie, przewidywania.


21 października 2013
Channeler : Suzanne Ward

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, to jest Matthew.
Może zwłaszcza wśród lightworkers, którzy wiedzą, że wyjście Ziemi z trzeciej gęstości jest nieuchronne, istnieją obawy, ponieważ zawirowania nie maleją, a w niektórych przypadkach, wydają się wzrastać. Chcemy wysiłki waszych umysłów złagodzić w tym temacie, wyjaśniając, dlaczego sytuacja na świecie jest tym, czym jest, i to zaczyna się od Początków.

Kochani, to, co rozróżniacie jako naukę i ducha są jednym i tym samym. Nie może być separacji, ponieważ za pochodzeniem i wyglądem każdej rzeczy w istnieniu stoi szeroki kosmos - jego energia. Tą energią jest czysta miłość – światło - esencja Stwórcy, Najwyższa Istota kosmosu, Źródło, Wszystko Co Jest, Całość, JAM JEST.

W tym samym czasie, że każdy z was jest wyjątkowy, niezależną i nienaruszalną własną duszą, w nieskończonej i wiecznej łączności ze Wszystkim, każdy mieszkaniec Ziemi jest mikrokosmosem planety. Ziemia jest mikrokosmosem w waszym systemie słonecznym, wasz system słoneczny jest mikrokosmosem Drogi Mlecznej, a wasza galaktyka jest mikrokosmosem wszechświata. Nasz wszechświat jest mikrokosmosem wszechświata, którego początki były tym, co nazywacie "wielkim wybuchem", a począwszy od tej chwili, nie ma rzeczy istniejącej tylko samej w sobie i wszystko, co dzieje się w dowolnym miejscu ma wpływ na wszystko, wszędzie.

W ostatnich kilku dekadach (lat) Ziemia była na środku sceny w tym wszechświecie, ze względu na niespotykaną szybkość i zakres zmian na planecie, które przypisane są do nauki, oraz jej narodów, które są przypisane do ducha. Właściwie wszystkie zmiany zachodzące na Ziemi i w was zostały wprawione w ruch siedemdziesiąt kilka lat temu, kiedy nadaliście energii nowe kierunki, że tak powiem.

Energia jest neutralna, ale strumienie energii mogą być kierowane przez ich załączniki jako formy myślowe. Formy są rzeczywistą substancją, choć niewidoczne dla waszego wzroku, i są one tworzone przez każdą myśl, uczucia i działania każdego życia w egzystencji. Dlatego załączniki są pozytywne lub negatywne w naturze, i ten wszechświat tętni obydwoma.
Czym bliżej ktoś jest każdego przepływu energii, tym głębiej jest on dotknięty.

Ponieważ wasz świat jest zalany negatywnymi elementami dualności - strachem, wojnami, podziałami, gniewem, chciwością, oszustwem, korupcją, biedą i przypadkową przemocą - jesteście w epicentrum dynamicznego trzęsienia i dreszczy.
Nie tylko te negatywne załączniki strumieni są tam generowane, one stamtąd pochodzą.

Poprzez fizykę, która zarządza życiem w tym wszechświecie, energia generowana gdziekolwiek wystrzeliwuje w kosmos, przyciąga i przywiązuje się do najbliższej podobnej energii i, jak bumerang, powraca z tym wzmocnieniem. Ponieważ Ziemskie strumienie negatywnego końca Dualności wysyłane są w obfitości, to przyciągają i przynoszą z powrotem to, co właśnie wysłały. To niezmienne prawo przyciągania stoi za tym, dlaczego świat wciąż jest pogrążony w zamęcie.

I dlatego my wzywamy was, aby skupiać się na tym, czego chcecie w swoim życiu i swoim świecie! Wielu, jest zajętych myśleniem o tym, czego nie chcą, a ich niepokój, zniechęcenie, gniew, smutek i zniecierpliwienie w tych sytuacjach, tworzy ich więcej w życiu osobistym i na świecie. Te rodzaje myśli i uczucia są najeżone negatywnością, przedłużającą sytuacje, które chcą być zakończone!

Jedynym sposobem na powstrzymanie tej Karuzeli, jest Miłość, najpotężniejsza siła w kosmosie. Miłość sama w sobie jest energią, jak światło, tylko inaczej się wyrażającą, jest tym, co istoty światła w całym wszechświecie promieniują z intensywnością na Ziemię przez ponad siedemdziesiąt lat. Pierwszy wlew światła uratował Ziemi życie i dał jej siłę, której potrzebowała, aby postrząsać straty z głębokiej trzeciej gęstości i rozpocząć jej kurs wznoszenia.

Z tym wlewaniem światła, Ziemia miała więcej do zaoferowania wszystkim jej mieszkańcom, w mikrokosmosie jej istoty i jej ludzi, którzy otworzyli swoje serca i umysły, otrzymując je i generując swoje własne światło, ich siłę życia, bardzo obficie. Cieszymy się, z każdym z nich ! Nie tylko ich życie zostanie podniesione w świadomym oświeceniu duchowym, ale ich reakcje tworzą pozytywne załączniki strumieni energii, na których dodatkowo skorzystała Ziemia i jej inne podatne dusze.

Bo my kochamy każdą duszę w waszym świecie, i jest to smutne dla nas, że niektórzy nadal odmawiają światłu, które zastępuje ich lęki i niepokoje w uzdrowienie i radość. Dopóki ciemni byli w kontroli nad światem, czuli się silni. Kiedy ich kontrola zaczęła korodować kilka lat wstecz, powstał w nich strach.

Bo teraz, Iluminaci są zdesperowani, ponieważ ich ostatnich kilka postrzępionych resztek wpływów, na media i segmenty sił zbrojnych i gospodarki - znikają. Despotyczni władcy również działają w przerażeniu, bo ich odpowiedniki w innych krajach zostały obalone przez obywateli. I wiele milionów żyje w strachu, z powodu czynności tych ciemnych.

Strach jest wzmocnioną emocją, która wysyła dalej najsilniejszą negatywność
. Mimo, że to, co powstało na Ziemi ma wpływ powszechny, jak powiedzieliśmy, to najgłębiej wpływa na całe życie na planecie. Pomyślcie, jak często podkreślaliśmy znaczenie wysyłania światła do najsłabszych ogniw w naszym rodzinnym łańcuchu dusz, tym, którzy byli niewolnikami ciemności.
Prawo Stwórcy wolnej woli daje im prawo do odmowy im samym światła, ale nie mogą zatrzymać jego kosmicznej potencji.

Kurs wzniesienia Ziemi osiągnął poziom wibracji intensywnej energii z nagłymi wzrostami, a oni blokują ścieżki strumieni energetycznych burzliwą negatywnością. Ponieważ te strumienie nie mogą ani zawrócić, ani iść do przodu w czwartą gęstość, są zmuszone do wyładowania się szybko i wściekle.
Stanowi to zamieszanie, jakie widzicie, a my spieszymy zapewnić, obecne zderzenia nie skończą się wybuchowo! Światło naszej wszechświatowej rodziny w połączeniu z waszym własnym jest o wiele bardziej wydajne niż negatywność wirująca wokół planety ! A, wyraźnym znakiem, że Ziemia rozważnie to obsługuje jest znacznie mniej zgonów i znacznie mniej szkód materialnych spowodowanych niedawnymi trzęsieniami ziemi, jej głównym sposobem uwolnienia siebie od negatywności, niż dawniej.

Oświadczyliśmy, że celem naszych wiadomości jest oświecić, zachęcać i oferować duchowe przewodnictwo w tych bezprecedensowych czasach w historii powszechnej. Również powiedzieliśmy, że jesteśmy apolityczni, tak jak wszystkie inne istoty duchowo wyewoluowane, posunęliśmy się naprzód daleko poza aspekt polityczny w naszej naturze.

Dlaczego więc jeszcze mówimy o polityce ? Wiedza, jak wasz świat stał się obciążony negatywnością jest niezbędna dla zrozumienia wzniesienia Ziemi i wyjaśnienia nie mogą pominąć jej powodów : bycia wolną od masowej negatywności spowodowanej skutkami ideologii politycznych.

Decyzje polityczne wpływają na życie ludzi, prawa obywatelskie, prawo, edukację, zatrudnienie, rodzaj rozpowszechnianych informacji, praktyki kulturowe, warunki gospodarcze, podatki, głosowania, opiekę medyczną, orientacje religijne i wyznaczanie "wrogów". Podstawą większości waszych światowych rządów od dawna są wojny, korupcja, oszustwo i ucisk takiego czy innego rodzaju, a wszystko to wyprodukowało szalejącą negatywność.

Przez wieki, bojowe zasady organów rządzących powodowały przelewanie krwi bez końca, co prawie zabiło waszą planetę. Dlatego Gaia, dusza Ziemi, zdecydowała się, że jej ciało opuści trzecią gęstość, gdzie kwitnie ciemność, i podejmie podróż do wyższych gęstości, gdzie gorzko spolaryzowane polityczne ideologie i ich tragiczne skutki nie istnieją.

Decyzje i działania rządu Stanów Zjednoczonych mają wpływ na świecie, w związku z tym, nadchodzące w tym kraju wybory otrzymują globalne zainteresowanie. Mówiliśmy o misji prezydenta Obamy w kontekście mistrzowskiego planu Złotej Ery Ziemi, który jest zgodny z pragnieniem Gai, pokoju na świecie, w którym wszyscy żyją w harmonii z naturą. Jej pragnienie i plan, który wciela, przekracza politykę w każdym narodzie.

Obama, który doświadczył wielu wcieleń na stanowiskach kierowniczych, przyjął monumentalną misję, aby przynieść pokój w waszym świecie i on przyszedł z mądrością, wizją, zaangażowaniem i moralną i duchową integralnością, aby przewodzić na tej drodze. Ani on, ani jego misja się nie zmieniły.

Jednak w całej jego kadencji, jego wysiłki były osłabiane przez Illuminati - tych, którzy są w Kongresie, którzy są wspierani przez tych, którzy tam nie są. Przykładem ich łącznego dzieła, które możecie rozpoznać jest krytykowane "Obamacare", co jest, tylko uszkodzonym szkieletem zamiarów Obamy. Aby otrzymać jakąś z reform, których chciał dla ludu tego kraju, nie miał wyjścia, jak tylko zmienić niektóre przepisy i dodać lub usunąć inne tak, żeby Kongres uchwalił Niedrogie Prawo Opieki Zdrowotnej.

Wkrótce wszystkie osoby, których działania są motywowane przez chciwość i kontrolę nie będą w pobliżu. Wtedy zobaczycie, dlaczego Najwyższa Rada Wszechświata wybrała duszę urodzonego jako Baracka Obamy, aby wypełniła jedną z najważniejszych ról w waszym dzisiejszym świecie. Byłoby to widoczne w całej jego prezydenturze, gdyby nie wytrwałość oporu ciemnych.

Pomimo ich zdolności do opóźniania głównego postępu reform, Ziemia z jej awangardą oświeconych dusz nadal porusza się w szybkim tempie w kierunku czwartej gęstości. Z odliczaniem teraz mierzonym zaledwie w tygodnie, niedługo będziecie mogli zobaczyć, że obecne zawirowania i konflikty zaczną się rozwijać w jednolite pragnienie świata i pokoju i początek Złotego Wieku Ziemi.

Mówimy o bardzo wczesnych etapach życia, w tym Wieku. W naszej ostatniej wiadomości wymieniliśmy projekty priorytetowe, które zostaną podjęte. Teraz będziemy opisywać, to, co można przewidzieć, o ile chodzi o ogólny charakter społeczeństwa.
Jak już wspomniano wcześniej, nie cała chwała Złotego Wieku będzie na jego progu. Ani nie będzie zupełnie innego albo oświeconego społeczeństwa na wejściu.

Zarówno Ziemia i Nirvana nadal będą kontynuować bycie doskonałymi szkołami dla dusz, aby rozwijały się w bezpłciowe istoty - takie, które mają idealnie wyważone kobiece i męskie energie - i to, co potrzebuje równowagi przede wszystkim, to są emocje, ponieważ wpływają one na postawy i wybory w działaniu i reakcji.

Po prostu wejście w Nirvana nie zmienia charakteru danej osoby i zwyczajnie wejście w złoty wiek także nie. Nie mówimy o przynależności do umowy duszy - każdy, kto poważnie odstąpił od umowy, ignorował wytyczne sumienia i świadomie wybrał ciemne drogi, nie będzie w pobliżu - ale raczej o waszych cechach osobowości, zainteresowaniach, pomysłach, standardach, aspiracjach, umiejętnościach i talentach.

Na przykład, pesymista nie będzie optymistą, nie będzie ktoś, kto wydaje się być leniwy, nagle zacznie być pracowity. Nieśmiałe osoby nie będą towarzyskie lub odwrotnie. Ktoś, kto analizuje sytuację, w końcu nie zacznie działać spontanicznie, a człowiek przyzwyczajony do robienia miernej pracy nie będzie perfekcjonistą. Miłośnicy gry w baseball i piłkę nożną nie przełączą się na sztukę, ani artyści nie rozpoczną olimpijskich ćwiczeń. Rolnicy nie zmienią swojego zawodu i ani nauczyciele, pielęgniarki, mechanicy, sklepikarze, szefowie kuchni, architekci, cieśle, programiści komputerowi, czy ktokolwiek inny, którego praca spełnia.

Krótko mówiąc, wasze cechy, predyspozycje, praca, hobby i tak dalej, wszystko to, co składa się na wyjątkową osobę, którą każdy z was jest, nie będą inne, chyba, że tak zdecydujecie.
Chcemy to trochę doprecyzować : Osoby, które lubią łowiectwo i rybołówstwo szybko zmienią te formy wypoczynku na inne równie satysfakcjonujące, jak w przeszłości, które będą honorowały wszelkie życie w królestwie Natury.

Wielka różnicą, którą wszyscy będą mile widzieli jest chęć, aby zacząć widzieć sytuacje z perspektywy innych osób, aby zaadoptować postawy, które prowadzą do harmonijnych dyskusji i uchwał, oraz do postępowania w sposób, który najlepiej służy potrzebom wszystkich. Będziecie żyć w wibracjach miłości – światła, które będą źródłem podejścia i inspirować wasze działania odpowiednio.
"Podobne przyciąga podobne", to prawo fizyki też połączy osoby, które są energetycznie pokrewnymi duszami.

Relacje - w rodzinach, miejscach pracy, działaniach wspólnotowych lub narodowych organizacjach, które są oparte na tym fundamencie przetrwają, te, które nie są, nie przetrwają. Przy zrozumieniu, że celem wszystkich dusz jest wzrastać w duchowej i przytomnej świadomości, mogą zaistnieć sympatyczne umowy, kiedy rozstanie oferuje możliwości tego awansu.
Ciężkie warunki zdrowotne zmienią się raczej stopniowo, a nie końcem przewlekłej choroby za jednym zamachem, jednak gdy znajdziecie się w wibracjach czwartej gęstości, zaczniecie czuć się niezwykle odświeżonymi w ciałach, umysłach i duchu.

Przez wiele lat byliście atakowani przez wiele toksyn, które dały poważne straty w ludności. Żaden z tych elementów toksycznych nie istnieje w czwartej gęstości, i gdy nadal będziecie poruszać się w jej wyższych, silniejszych wibracjach, wasze ciała zostaną przywrócone do perfekcji.

Wiemy, jak bardzo chcecie usłyszeć, kiedy nasi kosmiczni członkowie rodziny będą między wami i na waszym niebie oficjalnie powitani. Nasz dobry przyjaciel Hatonn mówi, że wszystko jest gotowe, oni tylko czekają na sygnał z Najwyższej Wszechświatowej Rady, która działa pod Boskim przewodnictwem.

Czy gospodarka naprawdę się stabilizuje, czy Illuminati manipulują iluzją? Globalna gospodarka, która jest produktem dymu i luster, aby użyć waszej terminologii, jest nienaprawialna. Podstawy nowego systemu zostały wsunięte pod stary tak, że gdy jego upadek nastąpi, będzie nowa podstawa ustalona. To pozwoli na przejście ze starego systemu do nowego bez zerwania tamy, że tak powiem.

Indywidualne zmiany waluty, bankowości, kredytów, podatków, handlu i inwestycji zostaną wszczęte w stopniowo, aby zminimalizować dezorientację, ale darowanie długu w przypadku pożyczek MFW dla krajów, których pieniądze nigdy nie osiągnęły zubożałych mas jest priorytetem gospodarczym i tak samo są świadczenia podstawowe, których wiele milionów wymaga. Naprawienie waszego zatrudnienia na czarno, bezdomności i sytuacji uchodźców są również priorytetami.

Do was, drogie dusze, które wysyłają pytania do mojej matki - natury osobistej, takie jak, kiedy i gdzie się przeprowadzić, wasza misja, to wasze światło wystarczy, aby fizycznie przejść całą Ziemię, czy wasza choroba może być wyleczona, nie mamy odpowiedzi, której szukacie. Ale róbcie - wszystko, co jest ważne dla was, aby wiedzieć, że to jest w waszej duszy!

W wielu wiadomościach wzywaliśmy was¸ abyście przestali opierać się na zewnętrznych źródłach dla otrzymywania odpowiedzi i zamiast tego poszli wewnątrz siebie. Wyciszcie umysł z paplaniny "3D" i pozwólcie wiadomościom waszej duszy przyjść, jako - intuicja, instynkt, inspiracja, aspiracja i sumienie, wytyczne, które utrzymają was na torze, który wybraliście w umowie duszy.


Jednak odnośnie misji, będziemy powtarzać to, co już powiedzieliśmy o najwyższym stopniu kilku, którzy są potrzebni do wypełnienia stanowisk kierowniczych. Większość z was chciała być drogowskazami - przez promieniowanie waszego światła spełniacie tą rolę, po prostu żyjąc jako Istota, którą jesteście - jednym z ukochanych dzieci Boga i dotyczy to wszystkich innych w Jego rodzinie całej ludzkości na Ziemi, zwierzęta, królestwo roślin i bezcenne dusze w królestwie Dewów.

Ważne jest, aby być rozróżniającym informacje o wydarzeniach na świecie, także dlatego, że dezinformacja wciąż obfituje w mediach głównego nurtu, wydawnictwach prywatnych i Internecie, w tym w channelowanych przekazach.
Znowu idźcie wewnątrz i zwracajcie uwagę na uczucie, które przychodzi. Jeśli kwestionowane informacje płyną łatwo, bardzo prawdopodobne, że to jest prawda, jeśli czujecie jakikolwiek opór, bardzo prawdopodobne, że jest to fałszywe. Niższy poziom świadomości zamkniętego umysłu jednak spowoduje, że osoba odrzuca wszelkie informacji, które nie wspomagają jej, ani jej sztywnych przekonań.

Przede wszystkim nie dajcie się wyciągnąć w żadne straszące informacje - nie ma się czego obawiać !
To jest czas, aby poczuć się radosnym, podekscytowanym i zwycięskim! Jesteście, tylko malutki segment liniowego czasu z dala od linii mety, największego triumfu nigdy nie widzianego w tym wszechświecie, a w kontinuum minęliście linię mety, już zwyciężyliście!
Honorujemy was za męstwo i wytrwałość w świetle.

Honorujemy was za wytrwałość i pomysłowość w pokonywaniu wszelkich określonych przeszkód w drodze przez ciemność i za cierpliwość wobec opóźnień. Honorujemy was za prowadzenie waszego świata w nową erę miłości, pokoju i harmonii z całą Naturą. Proszę szanować samych siebie, tak jak my Was!
Miłości i pokoju

Suzanne Ward

www.matthewbooks.com

2 komentarze:

  1. wtf - Obama zbawicielem swiata?? fajnie by bylo, ale wiele jego dzialan raczej nie przystoi zbawicielowi. ktos ma jakies info na poparcie tej tezy, tzn 'dobrego wujka' Obamy??

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że jedynym dowodem teraz, są przeszkody jakie otrzymuje w prezencie od przeciwników oraz współpraca z Putinem. Świadczy to również, że stał się przeciwnikiem obozu Busha, który pierwotnie osadził go na tym stanowisku.
    USA to bardzo dziwny system polityczny ( i wcale nie najlepszy) i w tym układzie nie mając dostatecznego zaplecza, Obama musi podpisywać układy, które de facto są jego porażką - nie ma wyjścia - ale jest oczywiste i widoczne, że nie współpracuje ze "starą gwardią" i to chyba jest największy na razie dowód.
    Efektem jest też Syria, gdzie wcześniej był karmiony przez Mosad, a Putin mu nieco otworzył oczy. Niestety pozostałe efekty są raczej mizerne, ale ja liczę, że zadziała tu teoria drobnych kroczków.

    OdpowiedzUsuń