sobota, 16 listopada 2013

Sfinks mówi, że nie ma znaczenia, kim byłeś w przeszłości...

Witam wszystkich!

Sfinks wrócił do swojego starego sceptycznego stylu i zasiewania wątpliwości. Jednak przy tym porusza ciekawe aspekty zagadnień i przekazuje istotne informacje. Jak one są odbierane, zależy wyłącznie od odbiorcy.


Sfinks mówi, że nie ma znaczenia, kim byłeś w przeszłości jest tylko ważne, kim jesteś teraz


Przy tak wielu przeszłych życiach i wszystkie te, przeszłe żywoty znajdują się w ludzkiej świadomości i w zapisach, to może być zabawne, aby zobaczyć, kim byłeś w przeszłości. Wielu będzie łączyć się z niektórymi wspomnieniami, które mogą być ich własnymi lub mogą być wspomnieniami kogoś innego. Wielu będzie czuć połączonymi z pewnymi energiami, bo albo byli tam w tamtym czasie lub pracowali z tymi energiami wiele razy przedtem.

W rzeczywistości, czy to ma znaczenie? Czy ważne jest, aby sprawdzać, czy byłeś kimś znanym, czy nie, prawdopodobnie wszyscy mieli życie jest gdzie byliście albo nieco sławni lub znaliście kogoś sławnego.

Problem pojawia się, gdy widzicie siebie w tym życiu i łączycie się z jakąś z tych energii i zaczynacie widzieć siebie jako kogoś sławnego, aby mieć znaczenie, bo byliście lub myślicie, że byliście ważni w innych wcieleniach.

Co zrobić, jeśli uważacie, że byliście na przykład wzniesionym mistrzem w poprzednim życiu, czy Bogiem lub Boginią, więc jak i dlaczego jesteście tutaj przechodząc poprzez ruch ludzkiego życia, ludzkiej rzeczywistości, czekając lub chcąc się obudzić w pełni, jeszcze nie będąc stanie, podczas gdy w przeszłości byliście Wzniesionym Mistrzem czy Bogiem lub Boginią?

Wielu również postrzega siebie jako ważnych teraz, liderów, szefów grup tam w innym wymiarze, w innej rzeczywistości, czy to jest prawdziwe, czy nie, to jest odczuwane jako prawdziwe, ale wasze kreacyjne zdolności mogą również zrobić to poczucie prawdziwym.

Mówiono wam w kółko, że jesteście twórcami, tworzycie swoją własną rzeczywistość i wielu wzięło to sobie do serca, tworząc rzeczywistości w obrębie ich własnego umysłu, czasami zupełnie samotnie, a czasem nawet jako grupy ludzi połączonych przez podobne przywiązania do pewnych przekonań i energii.

Jeśli spojrzeć na to, czym jesteście w rzeczywistości – istotą źródła, być może stworzoną przez Źródło, czy też nie, to jest inna kwestia, którą wielu ma. Ale powiedzmy, że jesteście istotami źródła.

Co jest waszą oryginalną istotą?

Istota Źródła.

Więc dlaczego to zmusza was do myślenia, że macie np. bliźniaczy płomień?

Jeśli jesteś istotą źródła, czy źródło stworzyło dwie istoty, lub duplikat istoty, czy ktoś podzielił istotę źródła w jakimś punkcie ?

Wiele przekonań jest bardziej przywiązaniem, ludzkim wierzeniem i ludzką rzeczywistością, niż prawdziwą rzeczywistością.

Wystarczy prosta rzecz, skoro byliście sławną osobą w przeszłości, tu jesteś, nie znany, nie jesteś bogiem lub boginią, nie jesteś wzniesionym mistrzem. Przynajmniej nie w ludzkiej rzeczywistości, bo jeśli byłbyś, to byłbyś w stanie zrobić o wiele więcej niż to, co możesz zrobić, jako człowiek teraz.

W rzeczywistości zacząłeś wszystko od nowa, od początku, jako dziecko wchodzące w ludzki świat, bez pamięci, bez wiedzy, bez pojęcia, co się dzieje, i powoli się przebudzasz, ale przebudzenie jest czasami mylące. Ponieważ jest tak wiele wspomnień nie w tobie, ale również w tobie i bombarduje ciebie, gdyż przebudzenie, to również uświadomienie sobie związku między wszystkimi ludźmi, w ludzkiej świadomości.

Przywiązania i przekonania, które masz jako człowiek prowadzą cię do pewnych energii w ludzkiej świadomości. To nie znaczy, że one są twoje, to tylko oznacza, że możesz połączyć się z nimi, a czasami połączyć się w taki głęboki sposób, że można by pomyśleć, że są twoje, podczas gdy w rzeczywistości w większości nie są one twoje.

Mówiliśmy o tym wcześniej, jest wielu, którzy myślą, że są Marią Magdaleną, czy Jezusem, ponieważ byli oni wybitnymi postaciami w historii i wielu chce się połączyć z energiami tych dwóch istot gdyż czują się pocieszeni przez nich.

Czy to znaczy, wszyscy byli Marią Magdaleną i Jezusem? Były tylko dwie istoty źródła, które odegrały te role, a nie 10 lub 20.

W tym momencie staje się ważne, aby uświadomić sobie, że nawet jeśli byliście nimi lub byliście tam, to nie jest ważne w tej chwili, nie jesteście tym samym wcieleniem, i weszliście w nowe, inne.

Energie te w tym czasie mogą być twoje, lub nie, ale ty nie jesteś tym wcieleniem w tym czasie, jako człowiek.

Aby stworzyć nową rzeczywistość dla swojej własnej istoty, tam gdzie jesteście, te istoty nie byłyby pomocne na wiele sposobów, gdyż to przynosi jeszcze więcej przywiązań i przekonań, które przeszkadzają w prawdziwym procesie stawania się tym, kim naprawdę jesteś po raz kolejny.

Istotą Źródła.

Chcielibyśmy, abyście pamiętali o tym, gdy łączycie się z poprzednimi czasami życia, a nawet poprzednimi wcieleniami innych, gdyż one wszystkie nie są wasze, jesteście podpięci do ludzkiej świadomości i to, co jest w tej świadomości jest pamięcią o wszystkich, którzy tu już byli przedtem, w tym was samych.

Tworzenie innych rzeczywistości poza ludzką rzeczywistością może być pocieszające w pewnym momencie i może być pomocne w znalezieniu więcej wiedzy, nowych sposobów stania się swoim prawdziwym ja. Nie utrzymujcie się tam zbyt długo, gdyż przywiązanie zawsze wejdzie wam w drogę w pewnym momencie w czasie, uniemożliwiając dalsze posuwanie się w prawdziwą rzeczywistość waszej istoty.


Od jednego źródła do drugiego
11 listopada 2013
Petra Margolis
www.thesphinxspeaks.org
www.ascendedmasters.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz