środa, 13 listopada 2013

Smok - Rzeczy w waszym życiu sortują się same - wzniesienie

Witam ponownie!

Jak wspomniałem smok nadrabia zaległości. Ten przekaz omawia zarówno ten rok, jak i przyszły, chyba mamy okres rozliczeń i przewidywań. Trudno tutaj cokolwiek kwestionować.


Smok - Rzeczy w waszym życiu sortują się same - wzniesienie
11 listopada 2013
Channeler : Brian, smok

Cześć wszystkim,

Tu smok. Rozmawialiśmy w przeszłości o tym roku, jako o roku oczyszczania. Znaczenie czasu, to nie jest tak ważne, ponieważ czas i tak jest iluzją, i my nie widzimy go tak, jak wy. Rok, dwa. Będzie różnie dla każdej osoby. Ale to, co jest ważne, to, że mówimy o okresie około roku kontra dekady waszego czasu. Ten rok, 2013, pasuje również do tego. Przyszły rok będzie taki sam dla jednych, a dla innych zacznie przynosić wyższe formy doświadczenia.

My również, na nie tylko dla tego channelingu, ale dla wszystkich myśli w przyszłości, sugerujemy, abyście zaczęli myśleć w umyśle o rozróżnieniu globalnej społeczności, od lokalnej, od indywidualnego oczyszczania i wzniesienia. Mówimy wam, jak pewnie wiecie, że wszyscy są połączeni, gdyż to jest globalne wzniesienie, przez które przechodzicie w wielkim układzie rzeczy. Jednakże, linie czasowe będą różne. Dla tych z Was już poszukujących, osobiście możecie oczyścić się wiele szybciej niż globalnie. Globalne postanowienia mają tendencję do masowego przesunięcia paradygmatu, a potem poruszają się szybko gdy tkwiły w miejscu przez chwilę. Indywidualne i zbiorowe postanowienia mogą wydawać się procesem bardziej płynnym. Więc zacznijcie myśleć, podczas czytania wiadomości i słuchania wiadomości, do jakiej kategorii one pasują. To może dać wskazówki co do tego, jak szybko możecie się spodziewać, rozwiązania tego.

Tak więc w tym roku oczyszczeń, wiele się wydarzy. I po raz pierwszy w czasie, więcej będzie się działo na poziomie osobistym i wspólnotowym dla każdego z was, niż na poziomie globalnym. Te oczyszczania są niezbędne dla waszego rozwoju, bo zawieszeni na rzeczach, będą mieć ciężki czas we wzniesieniu. Również dla tych, zaawansowanych na krzywej, to oznacza, że będą mogli pomóc innym, jako przewodnicy. Oczywiście, możecie przeżywać niektóre z tych samych wyzwań, z powodu innych nadal pracujących nad nimi, ale mimo to będziecie coraz mądrzejsi.

Po raz pierwszy, zaczniecie być świadkami masowych rezolucji w wielu sprawach w swoim życiu, z rzeczami, idącymi w kierunku waszych celów. To nie jest spontaniczne, czy wymuszone. To jest coś, czego kierunek budujecie i osiągnęliście punkt, w rozwoju osobistym i społeczeństwa, który sprawia, że jest to możliwe. Nauczyliście się dużo, i stosujecie, te nauki intuicyjnie i świadomie. Czasami intuicyjnie manifestujecie Synchroniczność. Wielu z was pewnie już to zauważyło. To jest odczucie w rodzaju "miękkich", jakby wszystko przeciwstawiające się wam, właśnie zostało poluzowane. To nie odbędzie się bez zmagań, i to czasami będzie ciężka praca. Będą czasami dwa kroki do przodu i jeden krok do tyłu. Ale postęp będzie widoczny.

Dla naszego partnera, jego celem było uprościć swoje życie, rozwiązywać problemy, a jednocześnie być skutecznym, zwłaszcza w rodzaju tworzenia, jakim jest zainteresowany, a także mieć wygodę i być w stanie zapewnić różnorodne doświadczenia dla siebie i swoich dzieci. On był w ruchu do przodu w tym, przez dwa lata, ale wszystko tak naprawdę zaczęło dopiero w tym roku wpadać na miejsce dla niego. Na początku roku, może on był mniej niż jedna czwarta na drodze do swojego celu. On teraz pokonuje ostatni zakręt i po prostu spotyka odrobinę oporu, który powinien oczyścić.

Rezolucje nie zawsze mogą być na sposób, na jaki mieliście nadzieję. Ale to będą rezolucje i zazwyczaj pozytywne na pewnym poziomie. To daje zamknięcia w taki czy inny sposób.

Bo są rzeczy, które nie rozwiązują się same, prosimy was, abyście zastanowili się, czy są one naprawdę ważne w waszym życiu, a jeśli nie, to może po prostu nie są czymś, na czym powinniście skupić swoją jakąkolwiek energię. Być może lekcja i rozwiązanie, jest w tym, że nie są one dopasowane do was lub nie macie czasu / energii do poradzenia sobie z nimi.

Wzniesienie tylko wydaje szybkie i łatwe dla tych, obserwujących je z daleka. Bądźcie przygotowani na spotkanie swoich demonów i pracujcie nad sobą. To opisuje, czym wzniesienie i ewolucja są. W końcu, to przyniesie wielkie poczucie spełnienia, a teraz macie pchającą masę Wszechświata za Wami.

Z miłością, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz