czwartek, 21 listopada 2013

Kryon - Sposób, w jaki Synchroniczność działa

Witam wszystkich!


Ten przekaz Kryona dotyczy synchroniczności jestem niemal pewien, że was co nieco zaskoczy. Zacytuję tu nagłówek Lee, bez dalszych wysiłków z mojej strony:
Prawdziwy tytuł tego przekazu, jest: " Sposób, w jaki Synchroniczność działa - upadek krzywej w kształcie dzwonu." Czy uważacie, że mamy możliwość zmiany rzeczywistości? Czy możemy zmienić proste rzeczy, jak "szansa" tego czy tamtego, lub tego, co większość ludzi nazywa szczęściem? Kryon mówi nam, że krzywa w kształcie dzwonu jest tym, co statystycy nazywają "prawem średniej," ale to tylko oznacza energię, która jest statyczna i bez ludzkiej energii zaangażowanej. Co będzie, jeśli moglibyśmy to zmienić? Co będzie, jeśli to zrobimy? To jest channeling, który pomaga to wyjaśnić. Synchroniczność.


Kryon - Sposób, w jaki Synchroniczność działa

Asheville, North Carolina
24 sierpnia 2013
http://www.kryon.com/CHAN%202013/k_channel13_synchronicity.html


Pozdrowienia, drodzy, jestem Kryon z Magnetycznego Serwisu. Po raz kolejny mój partner zrobił krok na bok. Opisaliśmy channeling przedtem jako proces, który szanuje istotę człowieka. Wykorzystuje wielowymiarowy, biologiczny portal o nazwie szyszynka, i umożliwia temu, co jest kreatywnym źródłem wewnątrz, aby się rozwijało. Taki jest channeling. Channeling jest dostępny dla ludzkości i zawsze był. W tej nowej energii, jednak jest on dostępny dla bardzo nowych informacji, nowych myśli i nowych procesów, które są na waszej drodze.

Zanim zaczniemy wiadomość lub cokolwiek, czego mamy uczyć, chciałbym zadać pytanie : Czy to możliwe, że jest inteligentne źródło w waszym Wszechświecie, w galaktyce, które pomogło połączyć to, co widzicie tu dzisiaj? Czy to możliwe, że jest plan, który jest życzliwy dla człowieka, bo człowiek jest częścią tego kreatywnego źródła? Czy to możliwe, że nigdy nie jesteście sami? Czy to możliwe, że wasza rodzina jest trochę inna niż myślicie? Może jest nawet większa niż myślicie? Czy to możliwe, że cała ta wiadomość, jaką mam zamiar wam dać, jest dokładna, prawdziwa i realna i jest ze źródła, które znajduje się na zewnątrz waszego ciała i na zewnątrz waszej rzeczywistości?

To zajęło mojemu partnerowi [ Lee ]dużo czasu, aby zrozumieć, że nie ma tu –trick’u. Zajęło mu to dużo czasu, ponieważ przez umysł stworzona "rzeczywistość", pudełko, z którego wyszedł, domagało się, żeby to było fałszywe i że będą negatywne konsekwencje z powodu tego, co on robi. "Bóg nie mówi do ludzi w ten sposób," wielu twierdzi. "To sztuczka ciemności z planety i chce zaatakować i zdobyć duszę," wielu twierdzi. Jednak, jak nauczył się szybko, to za każdym razem, kiedy otworzył szyszynkę, stał się portalem dla miłości Boga.

To wszystko, otrzymał na początku. To była czysta - najczystsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczył - i to było spójne, zawsze to samo. To nigdy nie skażało siebie, nigdy nie było stronnicze i nigdy nie powiedziało człowiekowi, aby zrobił cokolwiek pozbawionego integralności. To było zawsze gratulacyjne, życzliwe i reprezentowało prawdziwą duchową rodzinę. To nie zmieniło się w ciągu 23 lat.

To jest tak jak powinno być, moi drodzy, i jeśli potrzebujecie jakiegoś dowodu, że to jest realne, może, być może, możecie otworzyć tę część swojego serca, którą macie możliwość otworzyć i złożyć oświadczenie, "Ja chciałbym coś poczuć. Chciałbym trochę walidacji w moich komórkach, że jest to prawidłowe i prawdziwe". To jest, kiedy możecie zacząć wówczas odczuwać dreszcze, które możecie otrzymać tylko, gdy wiecie, że prawda jest ujawniana. Prawda jest prosta: ja was znam, znam wasze wiele ludzkich żywotów, wiem przez co przechodziliście, stare dusze. Jesteście mi znane. Widzę was teraz.

Zrobiliśmy tyle razem, ale nigdy nie widzieliście mojej twarzy lub mojej prawdziwej nazwy. Jestem z wami cały czas, w otoczeniu, które możecie liczyć w miliardach. Jesteśmy z wami w najtrudniejszych czasach, jakie mieliście, przez łzy, przez smutek i tak, także wtedy, gdy obchodziliście te chwile, gdy wybraliście toast za zwycięstwo. Zdarzało się, że tym zwycięstwem było zdrowie, a czasem było to rozwiązanie problemów noszonych przez całe życie. Wiemy, kim jesteście. Nigdy nie jesteście sami.

System

Istnieje system, którego mój partner uczył się na tych spotkaniach przez lata. Jest to system, jaki wspomniano w niezliczonych wiadomościach i my nigdy naprawdę nie poświęciliśmy mu całego channelingu w sposób, w jaki robimy to dzisiaj. Jest to system, którego większość z was nawet nie zna, nie wie, jak korzystać, ale niektórzy używają go cały czas. Po prostu nie wiecie, kiedy go używacie, ponieważ nie jest intuicyjny, czego się nauczyliście.

Ten komunikat będzie o działaniu Synchroniczności, i daliśmy mu podtytuł "upadek krzywej w kształcie dzwonu" ! [ Śmiech Kryona ] Jeśli coś wam się przydarza, co jest dobre, przyjaciele wokół was mogą powiedzieć: " Co za szczęściarz z ciebie! Jakie są szanse, że tak się stało?" Kiedy wchodzisz w trudną sytuację, coś, co jest wspólne dla ludzkości, takie jak chirurgia, a wychodzisz z wynikiem, który jest pozytywny powyżej oczekiwań, twoi przyjaciele mogą znowu zawołać : "Co za szczęściarz z ciebie! " Wtedy jakoś kontynuujesz być "szczęściarzem" w kółko.

Może pójdziesz gdzieś i przypadkowo spotkasz tylko odpowiednią osobę, która zna kogoś, kto tylko ma właściwe informacje, których szukasz. Prowadzi to do końca dokładnie z tym, czego chciałeś. Jakie są szanse na to? Twoi przyjaciele są zdumieni ! "Co za szczęściarz z ciebie!" To wszystko, co człowiek może powiedzieć, bo po prostu nie ma innego wytłumaczenia, w jego rzeczywistości. Idea, że można rzeczywiście wygiąć krzywą średniej w kształcie dzwonu przez przypadek, przy użyciu dostępnego systemu nie dotrze do nich.

Ludzie nie widzą struktury synchroniczności. To nie jest częścią żadnego rodzaju systemu, z których korzystają. Uważają, że jest to po prostu przypadek. Jedyną strukturą, która jest używana jest wyznaczanie celów, planowanie i przyszłościowe systemy. Tylko przez to ludzie wierzą mogą pomóc kontrolować swoje życie. Rzeczywiście, jest to jedyny sposób, w jaki człowiek może osiągnąć rzeczy w sposób liniowy, tak że dochodzą do ustawionego celu. W tym systemie liniowym, bez względu na to, jaki rodzaj procesu stosujecie, to przenosi was z A do B, musi być cel. Niektórzy z was biorą te cele i naklejają je na lodówce więc mogą widzieć je na co dzień. To jest proces liniowy dla liniowego człowieka i jest dobrze znany.

A Co jeśli powiem wam, że jest to proces, który nie jest liniowy i ma tylko koncepcyjne cele? Koncepcyjny cel jest taki, który mówi: " Drogi Boże, prowadź mnie w dobre miejsce, chociaż nie wiem, gdzie to jest. Boże, kiedy to zrobisz, spraw, że będzie to wygodne dla mnie i pomóż mi zobaczyć sens tego. Ułatw mi i przynieś mi odpowiednie sytuacje i synchroniczności umieszczające mnie w tym miejscu, którego nie znam". Co wy na to?

Jeśli powiedziałbyś, to oświadczenie komuś z ulicy, to oni powiedzą: "Musisz być z New Age!" .Widzą cię jako głupiego i krążącego bez celu, mając nadzieję, wszechświat jakoś pokaże ci drogę. Śmieją się. Ale człowiek który zaczyna używać synchroniczności jako jego życiowej drogi, po prostu zmienia pudło wiary na takie, które zawiera coś, co jest dostępne dla wszystkich, ale nie jest w 3D. W rzeczywistości, niektórzy z was używają tego procesu przez bardzo długi czas, ale po prostu nie wiedzą.

Prawda o mocy Synchroniczności

Tak więc dzisiejszy channeling jest o mocy synchroniczności i prawdzie o niej. Teraz już wiecie, co to jest, więc omówimy skąd pochodzi, kto jest w to zaangażowany, i co możecie zrobić, aby pomóc żeby wam się to wydarzało. Ludzka Istota tworzy synchroniczność poprzez zamiar i wiarę. To jest tym, jak to się zaczyna.

Teraz ten następny element pochodzi od mojego partnera, który kocha mówić o Aniele parkowania. [Śmiech] To jest przykład, którego używa, więc zrobimy tak samo. Wielu Lightworkers lubi używać tego, co oni sobie wyobrażają jako szczególnego anioła, który ma moc doglądania gigantycznego parkingu, aby widzieć, kto wyjeżdża i gdzie jest miejsce. Pomysł jest taki, że człowiek prosi parkingowego anioła, aby pomógł mu prowadzić samochód, aby znaleźć dobre miejsce parkingowe. Teraz, to nie jest planowanie z wyprzedzeniem, czyż nie?

Jest to inna koncepcja, koncepcja, która umieszcza siebie lub anioła, który staje się waszymi oczami, znacznie powyżej parkingu, aby zobaczyć parametry całego placu i co się dzieje. Gdyby to było możliwe, to w 3D moglibyscie skierować swój samochód, aby dotrzeć tam, gdzie ktoś wyjeżdża, i to działa ! To naprawdę działa. W kółko, to działa. Działa, ponieważ jest to definicja synchroniczności. Nie ma planowania z wyprzedzeniem, ale raczej koncepcja, którą można przypisać i wierzyć, że to wymaga przeglądu sytuacji, który nie może pracować w 3D. Większość ludzi po prostu krąży wewnątrz placu, spodziewając szansy.

Teraz, nie mogę zamknąć tej dyskusji o parkingowym Aniele bez podania reszty historii, ponieważ mój partner domaga się tego, więc daję wam. Nie ma czegoś takiego, jak anioł parkingowy! To ty, przypisujesz swoją moc do mitologicznego stwora, który stoi na samochodzie z „P” na jego klatce piersiowej. [Śmiech]

Ludzie są bardzo w tym dobrzy. Oni nie wierzą, że mogą to zrobić, ale uważają, anielskie moce mogą to zrobić. W związku z tym, że przypisują ich moc do wyższej jednostki. Jednakże, to wy to robicie, moi drodzy! To wy znajdujecie to miejsce parkingowe, ale po prostu nie wierzycie w to.

Teraz, pozwólcie nam umieścić ten cały przykład w większej pojemności, jaką jest skala życia i życie. Tutaj znajdziecie się w sytuacji, gdzie chcecie iść do przodu w obszarze, którego nie znacie. Wszystko, co chcecie zrobić, to zaparkować. Parking jest metaforą dla postawienia ludzkiego pojazdu w miejscu, które jest odpowiednie dla waszego życia, tam, gdziekolwiek to będzie. Doprowadza was tam tak, że możecie następnie wykonać ruch, dla którego przyszliście. To jest metafora.

Ludzie mają pomysły, gdzie to będzie. To dla was normalne, aby zbudować cel i oczekiwać. Ludzie mówią: "Chcę napisać książkę, chcę stworzyć centrum uzdrawiania, mam to, chcę to mieć". Jest to całkowicie normalne. Więc następne pytanie, jakie muszę zadać to: Czy jest dla was w porządku, jeśli to, co otrzymujecie, nie jest tym, co sobie wyobrażaliście? Czy to jest w porządku, czy to lesze? Czy to jest OK, jeśli jest to zgodne z (zapisem) Akash’y, dla którego tu przyszliście, lub talentami, jakie macie, których być może nie jesteście nawet świadomi? To pierwszy krok, mieć intencję stworzenia synchroniczności w swoim życiu, aby doprowadzić siebie do miejsca, które współgra z niewidzialną umiejętnością.

Kiedy używaliście parkingowego anioła, czy określaliście miejsce dla swojego samochodu? Nie , powiedzieliście, "gdziekolwiek". Więc cel był koncepcyjny, nie był specyficzny. To jest tym, o co w tym wszystkim chodzi.


Jak to działa w 3D

Oto jak synchronizacja działa: przychodzicie na spotkanie, takie, jak to i spotykacie kogoś po raz pierwszy. Być może spotkacie się w miejscu, z tyłu lub na korytarzu. Zaczynacie rozmawiać i dowiadujcie się, że macie wspólne zainteresowania. Często oni mają informacje potrzebne wam lub wy macie coś, czego oni potrzebują, i oboje rozstajecie się z połączeniem, którego się nie spodziewaliście. Następnie to połączenie prowadzi do czegoś innego, bo oni znają ludzi, których wy nie znacie i na odwrót. Później, możecie do nich zadzwonić lub spotkać się z nimi. Następnie, poza tym, co początkowo o tym myśleliście, możecie znaleźć się w pracy, w obszarze, w którym nie spodziewaliście się pracować, ale który spełnia wiele rzeczy, których pierwotnie chcieliście.

Czasami przybywacie bez żadnych oczekiwań, ale możecie spotkać partnera swojego życia! Dzieje się tak w kółko, dla wielu, ponieważ decydują się przybyć tam, gdzie jest rodzina. W kółko, ludzie rezygnują, aby być sam na sam w życiu. Potem przyjdą na spotkanie, podobnych umysłów i oni znajdują kogoś, kto pasuje do nich. Zmiany w życiu, jest czasem romans i synchroniczność. Nie planowaliście tego ! Czy widzicie różnicę?

Człowiek, który wychodzi z drzwi na drogę na to spotkanie - co robi? On pojawia się i ma się świetnie, ale cały czas, on / ona jest otwarty na synchroniczność. "Drogi Duchu, jeśli mam się z kimś spotkać, to daj mi sygnały w obrębie mojej intuicji, przynajmniej, aby spojrzeć na to". Czy widzicie różnicę tutaj? Synchroniczność planuje koncepcje, których nie możecie zdefiniować.

Siedzę w sali ze starymi duszami, a tylko jedna czwarta wie dokładnie, o czym mówię. Jesteście tu z tego powodu ; ktoś pokazał wam coś, co być może sprawiło, że patrzycie na rzeczy inaczej. To nie daje doktryny, prawda? To zmusza was do rozglądnięcia się. Czy możecie ustalić cenę tego? To sprawiło, że spojrzeliście na miejsce, które wykazało, że jesteście bosko zbudowani, a może biologia ma coś więcej w sobie, coś, co nazywa się wrodzone. Wrodzona jest inteligencja ciała i wie, kim jesteście.

Współpracuje ona z ludzką istotą, jeśli jest proszona. To jest świadomość w świadomości, i to zawiesza was w synchroniczności. To wychodzi daleko poza prawo średniej i daleko poza krzywą w kształcie dzwonu. Więc po prostu dałem wam scenariusz, który może się zdarzać w kółko, na spotkaniach takich jak to, w małych skupiskach, w dużych skupiskach. Teraz pomówmy o tym, jak to działa. Są to rzeczy, które są rzadko poruszane i nigdy w przekazach takich jak ten. Ale najpierw musimy porozmawiać o majestacie człowieka.

To nie było tak dawno temu, kiedy daliśmy wam channeling nazwie „dziewięć energii człowieka”. To jest tym, czego chcę, aby mój partner zaczął nauczać szybko. To jest ezoteryczne, to jest kompleksowe, i teraz jest na to czas. Istnieją koncepcyjne części tych dziewięciu atrybutów, które wykraczają poza to, co człowiek jest przyzwyczajony słyszeć i tu jest jeden z nich.

Człowiek jest częścią Kreatywnego Źródła Wszechświata

Jeśli to prawda, mój drogi, to jesteś częścią kreatywnego źródła, czy to logicznie rozumiesz, że twoja dusza jest ogromna i tylko jej kawałek jest wewnątrz biologii w 3D? Jeśli cała ta energia byłaby w ciele, zniknąłbyś ! Mógłbyś się zmienić w samo światło o większej mocy, niż wszyscy mistrzowie ludzkości.

Mieliście to, czego Eliasz doświadczył, jako jedyny człowiek, który kiedykolwiek wzniósł się, podczas gdy inny patrzył i zapisał. Według relacji, Eliasz odparował ponieważ moc Boża nie może żyć w ludzkiej istocie w pełnej mocy. Czy rozumiecie? A jeśli to zrozumiecie, to zrozumiecie, że tylko doświadczacie niewielkiej części Boga w sobie, który jest twórcą w waszym ciele. Więc tutaj jest to, co nasuwa kolejne pytanie : Gdzie jest reszta waszej duchowej tożsamości? Jest ze mną, moi drodzy. Ona jest z drugiej strony zasłony, jako część twórczego źródła. Ona nigdy nie opuszczała (tego miejsca).

Teraz, tutaj jest to, co jest trudne dla waszej percepcji w pudle 3D. Przenosicie wokół cielesną tożsamość, która jest w liczbie pojedynczej. Powiedzieliśmy wcześniej, że nie jesteście naprawdę pojedynczy w ogóle. Zamiast tego, jesteście częścią bardzo dużej grupy, która jest Bogiem. Gdy schodzicie na Ziemię, kawałek Ciebie oddziela się i staje się cielesny. Ma jedno ciało z jedną twarzą i to jest tak, jak widzicie rzeczy. Ale reszta ciebie - która jest wciąż tobą - pozostaje z Bogiem.

Teraz powiem wam prawdę objawioną : Jesteście wielowymiarowymi istotami, a część z was jest po drugiej stronie zasłony. Przyzwyczajcie się do tego. Wasza dusza nie jest oddzielona, ale w 3D wydaje się, jakby tak było. Nie ma duszy gdziekolwiek z waszą twarzą na niej po drugiej stronie zasłony, stukającej palcami i czekającej, aż reszta wróci do domu. Jesteście zawsze razem.

Istnieją jednak ludzie, którzy wierzą w tą separację, ponieważ wszystko, co mogą zrobić, to rzutować ich liniowość na majestat Boga. Rozmawialiśmy o tym, również. Tak więc przyzwyczajcie się do faktu, że istnieje kwantowy Bóg i liniowa istota ludzka, i nie możecie ich łatwo umieścić razem w swoim umyśle.

Prawda jest taka, że jesteście częścią świętej zupy Boga i te święte części patrzą na was i są zawsze dostępne, zawsze dostępne. Tak jak anioł parkowania, wasza część duszy widzi wszystko. Wyobraźcie sobie ! Wasza część jest dostępna z drugiej strony zasłony. Ujmę to w perspektywie 3D : To jest jak szpieg w niebie i patrzy na wszystko przez cały czas. Wie, kim jesteś i wszystko o tobie, ponieważ jest częścią ciebie. Nadaje wam informacje, które otrzymujecie za pośrednictwem intuicyjnego myślenia. Czy jesteście tu, czy zrozumieliście? Informuje was, aby wstać i iść na jakieś miejsca, jeśli słuchacie.

To jest Boski system w całej ludzkości

Oto co musicie wiedzieć : Każdy człowiek na tej planecie ma to, ponieważ każdy człowiek jest częścią całości. Rozumiecie to? Co się dzieje, jeśli jednak jest nadawana audycja, ale 90 procent ludzi nie ma radia? Oznacza to, że 90 procent nigdy nie odbierze tego. Audycja ma nadal ich nazwisko na niej, ale nie mają radia, bo nie wierzą w to.

Następnie, są tacy jak wy. Niektórzy z was mieli swoje metaforyczne radia dawno temu, a niektórzy z was dostają je po prostu teraz. Wierząc, że istnieją aktywują je. "Radio" jest otwarciem szyszynki jako wielowymiarowego portalu, która dostraja się dokładnie do tego, co jest tobą. To jest trudne dla człowieka, aby zrozumieć. Gdy otrzymujesz tą transmisję z "wielowymiarowego siebie", która poprowadzi Cię w lewo i prawo, to ona wie, kim jesteś, jest to życzliwe, to jest część Boga, to jest część mnie. Trudno to wyjaśnić.

Dlatego czujecie się tak dobrze, drodzy. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego w głębokich wiadomościach i medytacjach czujecie się dobrze? To Wy jesteście z wami ! To jest piękne ! Jeśli jesteś częścią tej siły twórczej i jesteś quantum i wielowymiarowy, to znaczy, że te intuicyjne komunikaty mają twoją twarz na nich i nigdy nie doprowadzą cię do miejsca, z przyczyn innych niż życzliwe. To jest system.


Dlaczego jesteście na tym spotkaniu?

Teraz wróćmy do punktu, w którym zdecydowaliście się przyjść na to spotkanie. Niektórzy z was siedzący tutaj dzisiaj nie wiedzieli o tym spotkaniu, aż do ostatniej chwili. Chcę wam powiedzieć, że jesteście dostrojeni. Wasze Radio działa, ponieważ wasza intuicja mówiła do was wystarczająco, aby rozejrzeć się i pójść gdzieś i dowiedzieć się, że to spotkanie się odbędzie.

Mam zamiar zadać pytanie : Kogo nie spotkaliście jeszcze w tej sali? Teraz to jest trudne pytanie, ponieważ nie mogliście spotkać wszystkich, prawda? Więc teraz dochodzimy do procesu synchroniczności i procesu, który jest kierowany przez intuicyjną myśl. To jest tym, co można byłoby nazwać wrodzoną inteligencją ciała pozwalającą wam być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i rozmawiać z odpowiednimi ludźmi. Naprawdę nie planowaliście tego z góry, prawda? Zamiast tego, musicie być dostrojeni do tego, a niektórzy z was odkryli rzeczy dziś, tutaj, które coś zmienią w ich życiu. Może spotkają innych, którzy mają podobne zainteresowania? To o co chodzi.

Więc kiedy druga osoba mówi do ciebie: "Musisz być z New Age", po prostu uśmiechnij się i przyznaj (jej rację). Używasz intuicyjnej myśli i słuchasz jej jak najwięcej, aby umieścić siebie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Powinno to również rozwiać przekonanie, że człowiek New Age siedzi w domu, po prostu nic nie robi, tylko medytuje i czeka na Boga, aby porozmawiać z nim / nią. To nie tak działa. Zamiast tego, idźcie w miejsca, które wasza intuicja wskazuje, abyście poszli do nich. Następnie rozeznajcie, czy to prawda? Czy nie jest tak? Jakie to uczucie, kiedy to jest dobre, a jakie jest, wtedy, gdy to nie jest prawda? Złóżcie to wszystko razem, a wkrótce, jak mięsień w organizmie, gdy ćwiczony, to zacznie działać lepiej dla was.

Wrodzone współpracuje z wami, aby dobrze się dostroić. Wie co próbujecie robić i pomaga w tym procesie. Czasami spojrzycie na kogoś i on też spojrzy i nagle wydaje się, że możecie powiedzieć, "Cześć, stary przyjacielu ! Dobrze cię widzieć." Możecie na chwilę się przytulić lub podać rękę, w zależności od kultury, i wiedzcie, że właśnie spotkaliście najlepszego przyjaciela ponownie. Mogą mieć coś dla Ciebie lub nie. To po prostu może być na chwilę, więc możecie mieszać w kwantowy sposób i stwierdzić fakt, że jesteście starą duszą. To wystarczy.

Twarde koncepcje

Najtrudniejszą rzeczą dla ludzi w tym wszystkim, jest to, co mam zamiar przedstawić następnie. Proces jest inny niż myślicie. Po pierwsze, ustaliliśmy, że to nie jest liniowe. Jest to koncepcyjny atrybut, którego nie można zaplanować. Czas nie jest znany, więc nie można przykleić celu dla czegoś, czego nie znacie na waszej lodówce. Zamiast tego wymaga, aby ludzka istota miała wiarę i brak zegara. To jest numer jeden.

Następnie ustaliliśmy, że informacje przychodzą z waszej części, która jest po drugiej stronie zasłony, ponieważ nie możecie utrzymać całego mistrzostwa, jakie macie w cielesnym istnieniu. Jesteście częścią kreatywnego źródła i zawsze będziecie. Część z was jest po mojej stronie zasłony - część, która mówi do was intuicyjnie i mówi: "Idź w lewo, w prawo, wstań, usiądź, idź tam i poznaj tą osobę".

I następne, to jest najtrudniejsze pojęcie ze wszystkich. Jak możemy to opisać? Istnieje siedem miliardów dusz na tej planecie, a wszystkie one mają te same atrybuty, co wy - wszystkie z nich. Wszystkie są po drugiej stronie zasłony, jak również są tutaj, tak jak wy. Wszystkie one mówią w tym samym czasie i nadają rzeczy, tak jak Wy. Nadawane rzeczy korzystają z tego samego "umysłu Boga", który macie, bo są po mojej stronie zasłony. Boskie części ludzkości nadal są boskie, bez względu na to, w co cielesne i intelektualne części wierzą lub robią. Czy to rozumiecie?

Więc nawet, jeśli mają one cielesną jaźń na Ziemi, która jest w pełni i całkowicie nieświadoma i nie ma radia, żeby odbierać, to nie ma żadnej różnicy. Wciąż nadają potencjały i kochające intuicyjne wiadomości. Te komunikaty są życzliwe i dla całej ludzkości. To oznacza, że możecie ich słuchać również i są one dopasowane do waszej częstotliwości, ponieważ częstotliwość nie jest zastrzeżona. Wynik? Powiedzą wam rzeczy, które intuicyjnie pomogą was kierować i pomogą wam w pracy z ich cielesnymi odpowiednikami. To jest trudne do zrozumienia. Pomyślcie o tym w ten sposób: Boskie części ludzi, których mogliście nigdy nie spotkać wiedzą, że słuchacie. Dlatego też, poprzez nadawanie do was, pomagają ich własnym częściom duszy, bo pracujecie na rzecz pokoju na Ziemi i akcji współczucia.

W swojej osobliwości 3D, jesteście podłączeni do jednej duszy - waszej - prawda? A po mojej stronie zasłony? Nie, po mojej stronie, jesteś podpięci do wszystkich z nich. Tak więc, nawet części i kawałki duszy kompletnie niewierzących nadal nadają informacje, które pomogą ludzkości. To trudne pojęcie. Pomyślcie o tym jako o kolektywnej, intuicyjnej sile.

"Wow!" ludzie mówią. "Spójrz na tą tragedię, z której uciekłeś. Dlaczego opuściłeś budynek, zanim upadł? " Możesz odpowiedzieć : " Nie wiem. Coś kazało mi iść i ja poszedłem". Dzieje się tak w kółko, moi drodzy, i teraz już wiecie, dlaczego to działa. Czy to możliwe, że dusza ludzka jest połączona w taki sposób, że mówi do wszystkich, w tym samym czasie? Odpowiedź brzmi: tak.

Kiedy intuicyjny uzdrowiciel siedzi przed całkowicie gęstym i upartym niewierzącym, czy on wciąż otrzymuje wiadomości, jak pomóc uzdrowić tę osobę? Tak ! Więc wrodzona intuicyjność działa u każdego człowieka, bez względu na to, czy człowiek ma zdolność do "słuchania", czy nie. Ona nadaje do uzdrowiciela! Ona nadaje do wszystkich. Samo to powinno wam pokazać, że intuicja nie pochodzi z synapsy mózgu, ale raczej portalu szyszynki.

Co powinieneś zrobić z tą informacją? Cóż, dopiero pokryliśmy mało z tego. Po pierwsze, zrozumieć proces i w to uwierzyć. Nie bądźcie zawiedzeni, że wasze planowanie nie działa. Nie można mieć obu, drodzy. Nie możecie mieć planu w rogu, czekającego, na wszelki wypadek. Synchroniczność nie będzie działać, ponieważ będziecie ją unieważniać w przypadku prób zaplanowania czegoś wokół niej. Czy to widzicie?

Po drugie, zrozumcie, że synchroniczność może przenieść was do miejsca, którego nie zaplanowaliście. Czy to jest OK? Stara dusza będzie siedzieć w fotelu i powie: " Oczywiście. Tak, to jest OK. Wszystko jest dobrze". Naprawdę? Naprawdę? Ludzie lubią robić to po swojemu. Możecie trochę być popychani i pociągani do niewygodnych sytuacji i miejsc, których wstępnie nie wybraliście na własną rękę. Czy możecie to honorować? Czy możecie powiedzieć: "To jest w porządku dla mnie. Wiem, że mam być tutaj, bo to jest miejsce, gdzie synchroniczność umieściła mnie "? Poczuj przepływ miłości Boga poprzez serce i wszystkie komórki ciała. Następnie powiedz: " Dziękuję Bogu za wprowadzenie mnie w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie. " Może to wam zająć trochę czasu, aby nauczyć się " Dlaczego" to wszystko, ale w końcu zobaczycie to wyraźnie i uśmiechniecie się. Będziecie zdawać sobie sprawę, że nigdy nie moglibyście zaplanować tego, i że to było doskonałe.

Powiem wam coś: Być może wasz cel 3D nigdy nie zostanie osiągnięty. Czy to jest OK? Zamiast osiedlenia się w ostatecznym celu, będziecie zawsze w ruchu, zawsze. Czy to jest OK? Zawsze będą drabiny, aby wspinać się w wiedzę, w świadomość i energię. Nowe rzeczy zawsze będą na waszej drodze. To będzie w ten sposób aż do chwili, gdy weźmiecie swój ostatni oddech. Poczujecie, że "nigdy nie dotarliście" do swojego celu, ale to nie jest prawda, bo każdego dnia dotarliście. Jest to tylko sposób nastawienia umysłu - i nie lubicie tego raczej, prawda? Zamiast tego, chcecie przybyć na miejsce i powiedzieć: "Zrobiłem to!" Następnie chcecie kupić koszulkę (pamiątkę), która to potwierdza. [Śmiech]

Synchroniczność może was umieścić w miejscach, które są piękne. Ona może uratować wam życie i często tak robi. Ona opróżnia wszystkie atrybuty karmiczne, które pchały i ciągnęły was zawsze. Ona zmienia sposób myślenia ludzi o was, bo wy się zmieniacie. To zmienia wasz sposób myślenia o innych, bo jesteście umieszczani w miejscach, aby zobaczyć, kim jesteście. Ona zmienia rozmieszczenie tego, w co wierzycie, bo zaczynacie wzmacniać działania, i wiecie, że to działa. Możecie stanąć prosto i powiedzieć innym, że nie macie pojęcia, gdzie idziecie i jesteście z tego dumni ! Cały czas jesteście zdrowsi, niż oni są, jesteście szczęśliwsi niż oni są i wy kochacie ludzi, których oni nie kochają. Czy widzicie to, co mówię?

To jest zmiana w postrzeganiu życia. To jest zmiana we wszystkim, czego człowiek został nauczony w 3D i to nie jest "odpuścić i pozwolić Bogu". Jest to partnerstwo - nowy układ, który jest koncepcyjny i wymaga pracy z Twojej strony, żąda jej.

Spodziewajcie się synchroniczności, ale jeśli nie przyjdzie, kiedy myślicie, że może, nie bądźcie rozczarowani. To po prostu nie miało tak być ! Ludzie są zabawni. Spójrzcie na frazy, których wielu używa w waszej kulturze. Oni wiedzą o tym! "Cóż, myślę, że to powinno się zdarzyć". Oni nie mają pojęcia ! Tak ! [ Śmiech Kryon’a ] Albo, "wszechświat miał wiadomość dla mnie. " Nie mają pojęcia, że jest dokładnie tak! Dokładnie tak.

Tak więc po prostu daliśmy wam mechanikę tego i to jest piękne i to jest dla was. Życzliwe, pomocne Informacje są transmitowane przez cały czas, nawet od nie- wierzących w to dusz. Ich "Boska część" jest aktywna i wie, że słyszycie ją. Pomaga starej duszy przejść z punktu A do punktu B. Co więcej, pomaga znaleźć procesy, zasady i ludzi, którzy mogą coś zmienić na świecie. To jest coś nowego.

To będzie początek małżeństwa, aby nie tylko pomagać ludziom nawigować w teraz, ale nawigować w tym, co nadchodzi. Są już ustawienia na następne czasy wokół Akashy. Co powiedzieliśmy, kiedy ostatni raz mówiliśmy? Rozmawialiśmy o dziedzictwie Akashy. To czego uczycie się w tym czasie przenosi się do następnego czasu, więc ustawienia, jakie macie w tym życiu będą prowadzić do następnego. Będziecie je pamiętali i będziecie szli dalej. Dzisiejsza synchroniczność jest jutrzejszą przyszłością.

To ważne, stare dusze, że zaczynacie uczyć się, jak jej używać i ją przenosić. Nauczcie się, jak jej oczekiwać, jak uwierzyć w nią, i zmienić sposób w jaki rzeczy działają dla was. Jako część tej nowej nauki, możemy powiedzieć, że jest to czas, aby unieważnić krzywą w kształcie dzwonu z 3D, która mówi o średniej i prawdopodobieństwie w życiu. Wszystko co musicie zrobić, to delikatnie przesunąć tą krzywą trochę z pomocą wielowymiarowej energii zwanej synchronicznością i zaprojektować własną krzywą. Synchroniczność uczy uznania Wyższego Ja i faktu że Bóg jest w środku (was). To pokazuje gotowość do słuchania w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie mieliście - źródła, które jest osobiste, kochające, życzliwe, i piękne - energią, która nigdy się nie zmieni.

I tak to jest

Kryon

1 komentarz:

  1. Zacznij się leczyć u psychiatry :D

    OdpowiedzUsuń