czwartek, 14 listopada 2013

Smok - Bawcie się dobrze

Witam wszystkich!

Jak wspominałem, smok się obudził i nadaje teraz non stop. Teraz powrócił do tematu zabawy i radości i jak się okazuje w tym zakresie nic dla nas oczywiste nie jest. Więc smok tłumaczy nieco na chłopski rozum, że między duszą a ciałem bywają rozbieżności. Do tego jakieś zapowiedzi - będzie zabawa.


Smok - Bawcie się dobrze
11 listopada 2013
Channeler : Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/191431/have-fun

Tutaj smok,

Cóż, rozmawialiśmy w przeszłości o zabawie. Tym razem mamy zamiar wrzucić to w rozliczenie 2013 roku mówiąc, co to oznacza.

Życie, to ma być zabawa. Życie, jako szkoła lub misja lub krucjata lub rozwój duchowy jest, ohhh tak nudnym sposobem patrzenia na nie. A Smoki, po prostu lubią się bawić. Oczywiście, to wszystko jest prawdą, że życie daje te rzeczy poza zabawą, ale przede wszystkim – Wszystko, co Jest - chce, abyście cieszyli się swoim twórczym doświadczeniem, bo jeśli nie cieszy was to, to jaki jest w tym sens? Róbcie coś innego. Wszystko, co Jest, znajdzie innego chętnego ("obserwatora" ) dla doświadczenia, które was nie cieszy. To jest (zasada), jak to działa, ponieważ wszystko istnieje wiecznie i tak.

Więc co z tymi doświadczeniami, które wasza dusza uzna za zabawne i przyjemne, ale wy, czyli wcielenie już nie. Cóż, wy jesteście na siedzeniu kierowcy, nie wasza dusza.

Za każdym razem, gdy poruszamy ten temat, jest frustracja wśród niektórych i my za to przepraszamy. Ponieważ niektórzy ludzie po prostu nie mogą dostać rzeczy wyczyszczonych lub zmienionych w swoim życiu osobistym. Czasami tylko odczuwają jakby rzeczy były zabawne, więc prośba o zabawę wydawała się jak obelga. To ma zamiar się zmienić dla wielu z was. Uważamy, że jest dość oczywiste dla was, co to oznacza. Oczyszczanie tych rzeczy nie koniecznie musi być zabawą, ale efekt końcowy będzie bardziej w kierunku zabawy na skali od zabawy do braku zabawy. Przynajmniej neutralny, a prawdopodobnie odczuwany, jako satysfakcja.

Jednak nie jest to miejsce, w którym zaczyna się zabawa. Zabawa zaczyna się później, gdy macie więcej rzeczy, otwartych w sobie w wyniku tych oczyszczeń. Dla tych z Was, którzy grali w gry wideo: czy kiedykolwiek byliście zatrzymani i trzeba było rozszyfrować, jeden mały drobiazg, aby otworzyć zupełnie nowy obszar gry dla siebie? To jest podobnie.

Zaczynając pod koniec 2014 roku i „łapiąc parę” od tego czasu naprzód, będziecie mieli nowe możliwości i szanse, otwarte, zależnie od was. Powoli, lecz z pewnością motyl będzie mógł wyjść z kokonu. To będzie zabawa.

Nie powiemy wam, czego macie się spodziewać, i zostawimy to dla Was, abyście sobie wyobrażali. Po prostu widzimy energie i widzimy, że są one nowe dla Was. Jakie formy dołączycie do nich - to jest już Wasza kreacja.

Z miłością, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz