piątek, 29 listopada 2013

AA Michał 28,11 Dziękczynienie za to, co ktoś ma...

Witam wszystkich!

To okolicznościowy, krótki channeling AA Michała, przez Rona Head. Troczę o święcie Dziękczynienia, trochę o ISON.

Dziękczynienie za to, co ktoś ma, jest zawsze pewnym sposobem na podniesienie własnej energii. - Michael

Tym z Was, którzy obchodzą święto znane wam jako Święto Dziękczynienia, życzymy radosnych dni utrzymywania wdzięczność dla obfitości w swoim życiu. Dla większości z tych, w innych krajach, oczywiście, nie ma świąt. Sugerujemy, że być może myśl lub dwie w tym kierunku mogą być odpowiednie również dla was. Dziękczynienie za to, co ktoś ma, jest zawsze pewnym sposobem na podniesienie własnej energii.

Obecnie istnieje również wiele spekulacji i uwagi dotyczących drogi komety, która została nazwana ISON. To jest zamierzone, drodzy. Dobrze znacie teraz potężne skutki wielkiego skupienia, gdy miliardy z was mogą być wprowadzone w skupienie się na tym wydarzeniu. To jest tym, co się dzieje. Pozwólcie jej przynieść w centrum uwagi to, czego pożądacie, aby buło tego skutkami.

Niektórzy oczywiście będą patrzeć na to z niepokojem. Możemy powiedzieć, że to daleko przewyższa zwiększone oczekiwania bardziej pozytywnie nastawionych z was.

Możecie myśleć, że to jest przyczyna pewnych rzeczy. Możecie myśleć o tym jako wskaźniku pewnych rzeczy. W obu przypadkach macie rację. My chcemy wam powiedzieć, że przechodzicie w czas zachwytu i podniecenia, które, jeśli sobie tego życzycie, może być pełne radości i podniesienia ( Tak, wynaleźliśmy słowo. Jest to dobre słowo. Niech tak będzie. )

Energia i zadziwienie w tym czasie będzie nadal wzrastać, drodzy przyjaciele. Pozwólcie sobie kąpać się w niej, cieszyć się nią, i korzystać w możliwie najwyższym stopniu, dla każdego was. Zarobiliście na to, zarabiacie na to i w pewnym momencie zrozumiecie, że współtworzyliście to.

Pozwólcie teraz czuć naszą obecność, gdy przesyłamy naszą miłość. Dobrego dnia.

28 listopada 2013
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz