niedziela, 10 listopada 2013

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

Witam wszystkich!

Mistrz Hilarion w cotygodniowym przesłaniu nie tyko opisuje sytuację "energetyczną" i jej efekty, ale też serwuje wskazówki dla ich łagodzenia. Podobnie jak w innych przekazach mówi się o dużym przyspieszeniu.

Cotygodniowa Wiadomość Hilariona

10 listopada 2013
Channeler : Marlene Swetlishoff
www.therainbowscribe.com

Listopad 10-17, 2013

Ukochani,

Wchodzicie w czas znacznie przyspieszonych zmian, które będą utrzymywać świat w stanie zmiennych i czasami mylących rzeczywistości. To dla tych czasów przygotowywaliśmy każdego z was, abyście zawsze zachowali spokój, stan równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, w ruchu naprzód w mistrzowskie opanowanie własnych mechanizmów radzenia sobie oraz zdolności i umiejętności, które wyostrzyliście poprzez całą waszą duchową drogę do stania się mieszkańcami w wyższych wymiarach. To robicie wspaniale i zwycięsko, a wyniki zaczynają być odczuwalne, doświadczana i manifestowane w waszym osobistym życiu. Znaczenia zdyscyplinowanego umysłu nie można lekceważyć, gdy akceptujecie i dostosowujecie się do wielu nieoczekiwanych zdarzeń, które prowadzą ludzkość i ich planetę jadącymi falami transformacji.

Wchodzicie szybko w role, które każdy z was, maiła przeznaczone do zagrania, gdy planeta zrównała się z centrum wszechświata i przenosi się na nową pozycję. Wasz zamiar doświadczenia świata, przez który idziecie jako pokojowego, kochającego i harmonijnego przyniesie te cechy w wasz zakres możliwości. Wasze dni brnięcia w energii pustki, nieznanego, teraz zbliżają się do końca i gdy słoneczne rozbłyski i wiatry wybuchają z ich kodami i świętą geometrią, wasz proces przypominania sobie nie będzie zaprzeczany. Każdy z was wchodzi we własną moc, moc miłości hartowaną cechami miłosierdzia i współczucia. Macie wszystko, czego potrzebujecie, aby zakotwiczyć w nowych szablonach.

Gdy ludzkość pędzi na oślep w nowe pola możliwości, świat zaczyna kierować własnym wspaniałym przeznaczeniem w synchronicznym i cudownym ruchu. To, co kiedyś było ukryte jest teraz objawiane i bardzo wiele kawałków puzzlli upada na właściwe miejsce. Jednak nie będzie czasu na spoczynek na laurach, gdyż czasy wymagają aktywacji waszych unikalnych umiejętności i większej samo-dyscypliny, co będzie konieczne w kierowaniu się drogą w przejściu do światła. Portale przebudzenia są oświetlane od wewnątrz was, a wy wchodzicie w zrozumienie cudownych zdolności, jakie wasze własne ciało fizyczne posiada do leczenia i regeneracji. Dzięki intencji najwyższego rzędu, przyspieszona metamorfoza zaczyna się na dobre.

Bądźcie zrównoważeni we wszystkich okolicznościach i głęboko oddychajcie wiele razy każdego dnia, wypełniając płuca do pełnej pojemności i wysłając to głębiej do czakry korzenia, wstrzymując oddech, a następnie wydychajcie wszystko, co jest zastałą energia, aby naładować swoje ciało świetliste, które rozświetla i przenika waszą strukturę kostną. Wysyłajcie miłość do wszystkich komórek i atomów waszego ciała fizycznego, waszej największej świątyni. Harmonizujcie, harmonizujcie, harmonizujcie! Pamiętajcie, że gdziekolwiek idziecie, jesteście błogosławieni, błogosławieni, błogosławieni, czy wasza obudzona świadomość jest tego świadoma, czy nie.

Istnieje element podniecenia i oczekiwania w powietrzu wokół was i aktywowanie wiedzy długo ukrywanej w waszym DNA, teraz oświeca wasz kręgosłup. Przełączniki są włączone i możecie wizualizować te wewnętrzne przełączniki wzdłuż kręgosłupa i ośrodków czakr, widząc swoją rękę kolejno włączającą światło po drodze do czakry korony. Znajdźcie odpowiednie mantry, do powtarzania często, aby pomagały wam skupić się na waszym zamiarze podniesienia wibracji swoich myśli, słów, czynów i ostatecznie, waszego ciała. Niech radość każdej chwili, błogosławi was nieustannie, gdy przechodzicie was dzień.

Do następnego tygodnia...

JESTEM Hilarion

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz